Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλησπερα ομορφη γατουλα
Ολα καλα και ωραια ,εσυ τι κανης


Καλα κι εγω μωρο μου εδω στην δουλεια σημερα απο το πρωι ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Ετσι για να μην λες οτι η μικρη και αθωα σεξυ γατουλα σου οτι δεν ξυπναει πρωινα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
αμα κλεγονται και οι αθηναιοι (γνωστοι μιρλιαριδες και γρινιαριδες) για το 30 η 25ρι τοτε εμεις εδω πρεπει να αυτοκτονησουμε με τα 40ρια και 50 ρια!!!!

ευα ελα εδω κοριτσι μου θα σου δινουμε 50ρια εμεις τετοιο κορμι που εισαι!!!!!
εδω τα δινουμε στα σαβουρια που ειναι του βουβου κινηματογραφου και ας τους προσφαιρουμε και ωραιο καρβελι και σκληρο..εκεινες τιποτα ....δεν μπορω απο πανω λενε....τα αισχη τους μεσα!!!!

Μωρό μου καλησπέρα και σε εσένα , δεν ξέρω αν αυτοί που έρχονται στο μαγαζί είναι Αθηναίοι η επαρχιώτες διότι δεν τους ρωταω και αυτό επειδή κάποιοι δεν θέλουν και να τους ρωτάς ούτε και το όνομα τους  για τους δικούς τους λόγους , Τώρα για το αν κάνουν σκόντο η όχι δεν νομίζω να παίζει ρόλο το από πού είναι  αλλά από τα πόσα βγάζει και το πώς υπολογίζει εκείνος την τσέπη του για να περάσει τον μήνα του η την βδομάδα του . Τώρα όσο για της κοπέλες που αναφέρεις για εκεί που είσαι αν είναι ψυχρές η όχι αυτό δεν το ξέρω αλλά και δεν με αφορά, η  κάθε μια με την αξία της αλλά και με τον τρόπο της κερδίζει η και χάνει πελάτες ,απλά όταν θα το καταλαβη θα είναι αργά .  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Μωρό μου καλησπέρα και σε εσένα , δεν ξέρω αν αυτοί που έρχονται στο μαγαζί είναι Αθηναίοι η επαρχιώτες διότι δεν τους ρωταω και αυτό επειδή κάποιοι δεν θέλουν και να τους ρωτάς ούτε και το όνομα τους  για τους δικούς τους λόγους , Τώρα για το αν κάνουν σκόντο η όχι δεν νομίζω να παίζει ρόλο το από πού είναι  αλλά από τα πόσα βγάζει και το πώς υπολογίζει εκείνος την τσέπη του για να περάσει τον μήνα του η την βδομάδα του . Τώρα όσο για της κοπέλες που αναφέρεις για εκεί που είσαι αν είναι ψυχρές η όχι αυτό δεν το ξέρω αλλά και δεν με αφορά, η  κάθε μια με την αξία της αλλά και με τον τρόπο της κερδίζει η και χάνει πελάτες ,απλά όταν θα το καταλαβη θα είναι αργά .  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

εγω παντος αν ποτε ερθω θα σου συστηθω γιατι ειναι μεγα μαλακια εστω και απο ενα τετοιο φορουμ να μιλας και να πηγαινεις μετα στα ρδελο και να γαμας σαν τον βρεγμενη γατα!!!

η μιζερια ειναι νοτιο ιδιωμα εζησα και αθηνα αρκετο καιρο και εχω ιδια αποψη οπως και ο πουριτανισμος και η κρυφοκατασταση εδω περα....
φυσικα και προτημω την γκρινια που διαρκει λιγο παρα της κρυφοχαμουρες που το παιζουν ηθικοι αλλα γαμαν την κορη του γειτονα που παει δευτερα λυκειου!!!

τελος παντον και παλι τα σεβη μου στο αδησοπητα καυλιαρικο κορμι σου και βασανιαρικια ψυχη σου :-*
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλα κι εγω μωρο μου εδω στην δουλεια σημερα απο το πρωι ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Ετσι για να μην λες οτι η μικρη και αθωα σεξυ γατουλα σου οτι δεν ξυπναει πρωινα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν ειπα καμια φορα τιποτα για την ωρα που ξυπνας  :2funny: :2funny: :2funny: οι καλες καυλες ειναι το πρωι και οι καλυτερες τα χαραματα ,μια πρωινη  :pipa1: :zfuck:ειναι απολαυση και πηγαινη καλυτερα ποιο ευχαριστα η ημερα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Δεν ειπα καμια φορα τιποτα για την ωρα που ξυπνας  :2funny: :2funny: :2funny: οι καλες καυλες ειναι το πρωι και οι καλυτερες τα χαραματα ,μια πρωινη  :pipa1: :zfuck:ειναι απολαυση και πηγαινη καλυτερα ποιο ευχαριστα η ημερα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Είσαι πολύ σωστός Γιώργη58!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • home niar niar.JPG
    home niar niar.JPG
    50,2 KB · Εμφανίσεις: 17

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Και ειδικα με την παρακατω κυρια και κατω απο το τραπεζι και κατω απο το κρεβατι και οπουδηποτε  :smitten: :smitten: :smitten:


Θα προτιμούσα να ήμασταν και κάτω από το τραπέζι γατουλι μου και ειδικά το πρωινό είναι το καλύτερο ξύπνημα με ένα καλό  :knockinb:
 

Συνημμένα

  • ela dynata mwro moy.JPG
    ela dynata mwro moy.JPG
    22,8 KB · Εμφανίσεις: 61

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Θα προτιμούσα να ήμασταν και κάτω από το τραπέζι γατουλι μου και ειδικά το πρωινό είναι το καλύτερο ξύπνημα με ένα καλό  :knockinb:
Καλα αυτο το στησιμο(ουτε οι γατες δεν στηνονται ετσι περιμενοντας τον γατο) ειναι για πολλη γλωσσα μεχρι να μουδιαση,θελη πολλη και τρελο  ;)γλυψιμο  :dancing: :dancing: :dancing:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
[move]Καλημερα Ευακι :-* :-* :-*[/move]
 

joe125

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
407
Like
62
Πόντοι
1
Ευάκι σήμερα δουλεύεις η θα πάς για μπάνιο????
 

alkis456

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα κουκλάρες

ΠΟιά δουλεύει σήμερα το απόγευμα???
 

canias

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Ε ρε Ευα πως να μην σου ξαναρθω μαυτες τις φωτο?Δουλευεις σαββατοκυριακο???????????
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλημερα αγορια μου  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Καλημερα γαταρε μου :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
καλα εισαι μωρο μου ???? :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλημερα κουκλαρα  :-* :-* :-* εγω καλα ειμαι εσυ τι κανης και μας ελειψες τοσες μερες



Μωρο μου ειχα παει να πιασω την Μαλιαρη οποτε ηταν λογικο να μην ειμαι εδω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: καλα ειμαι μωρακι μου κι εγω , εδω δουλεια χαρα και τσαχπινια  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μωρο μου ειχα παει να πιασω την Μαλιαρη οποτε ηταν λογικο να μην ειμαι εδω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: καλα ειμαι μωρακι μου κι εγω , εδω δουλεια χαρα και τσαχπινια  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Την επιασες καλα την μαλιαρη δεν μπορεσε να σου ξεφυγη  :grin: :grin: :grin: τσαχπινογαργαλιαρο γατουλα εργασια και χαρα  :rockon: :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom