Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
καλα ειμαι αγαπημενε μου Ινδιανουλη μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:, εσυ πως εισαι μωρακι μου Νιαου  :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Προσεχώς καλύτερα κουκλάρα... Ζέστες ομορφιά μου και ετοιμάζομαι για το τριημερακι των Ευροεκλογών... χιχιχιχι! Εσύ ανυπερβλητη Θεά θα ψηφίσεις :think:
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μωρο μου ειχα παει να πιασω την Μαλιαρη οποτε ηταν λογικο να μην ειμαι εδω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: καλα ειμαι μωρακι μου κι εγω , εδω δουλεια χαρα και τσαχπινια  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Και εγω θελω να πιασω λιγο απο αυτην την μαλιαρη φουντιτσα  :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • ela dynata mwro moy.JPG
    ela dynata mwro moy.JPG
    22,8 KB · Εμφανίσεις: 31

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Και εγω θελω να πιασω λιγο απο αυτην την μαλιαρη φουντιτσα  :grin: :grin: :grin:

....πάλι εδώ σε βρίσκω βρε? Τι θα γίνει με σένα τέλος πάντων? Δε θα κάτσεις φρόνιμα? Θα τα πώ όλα στην κυρά.....χεχεχεχε!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
....πάλι εδώ σε βρίσκω βρε? Τι θα γίνει με σένα τέλος πάντων? Δε θα κάτσεις φρόνιμα? Θα τα πώ όλα στην κυρά.....χεχεχεχε!
Πεστα πεστα να δουμε τι θα καταλαβης  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostastam

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
κανα καλο τραβέ με προσόντα δουλεύει εκεί? αν ναι πότε? για να περάσω?
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλησπερα ομορφε γαταρε :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Καλησπερα σε ολους  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Απο υγεια καλα ειμαι απο αλλο εχει πεση ξερα τωρα  ;) :grin: :grin: :grin:


Το οτι εισαι καλα απο υγεια ειναι οτι καλυτερο τωρα ολα τα αλλα ειναι δευτερευοντα ;) ;) ;) ;) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Και οπως ειπαις εχει πεση ξερα τωρα , Αυριο που ξερεις ???????? Μπορει να πλυμηρησεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

manual123

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
οκ.σε ευχαριστω! ευακι μου ποτε δουλευεισ παλι??
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
πετυχα το ευακι μας σε περιοχη εκτος αθηνων , τυχαια , με ενα σκυλο γαματο  :rockon:  , αλλα ντραπηκα να της μηλισω , , , ,  δεν πειραζει ομως θα παω απο το εκει για μια συνδιαλεξη  :knockinb: :knockinb: 

Γ Ε Ι Α    Σ Ο Υ    Ε Υ Α ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ. . . . .  :tits:
 

manual123

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
αν ξερει κανεισ βαρδιεσ ευακι επειδη μενο μακρια ασ ενημερωση!!ευχαριστω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom