Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλημερα σε ολους  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Καλημερα ομορφε γαταρε (Γιωργο) μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Καλα εισαι μωρο μου ??? :think: :boobies:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα γλυκε μου Ινδιανουλι  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Καλα ειμαι μωρο μου  :grin: :grin: :grin: εσυ πως εισαι ???? :) :) :) :) :)
Απο κεφια αλλο τιποτα σημερα με τετεια μερα  :grin: :grin: :grin: :grin: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :tooth: :happy:
Πολύ καλά Ευάκι μου μακριά από την Αθήνα έτοιμος να γλεντήσω το τριήμερο και να κάνω όλες μου τις δουλίτσες και μετά μπανάκια μου στην Χλκιδικούλα μας.... :) :)
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλημερα σε ολους  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Καλημερα ομορφε γαταρε (Γιωργο) μου   :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Καλα εισαι μωρο μου ??? :think: :boobies:
Kαλημερα κουκλα  :-* :-* :-* καλα ειμαι εσυ τι κανης,σε πιασαν οι ζεστες η οχι ακομη
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Πολύ καλά Ευάκι μου μακριά από την Αθήνα έτοιμος να γλεντήσω το τριήμερο και να κάνω όλες μου τις δουλίτσες και μετά μπανάκια μου στην Χλκιδικούλα μας.... :) :)


Α πολύ ωραία με αφορμή της ευρωεκλογές θα την κάνεις για Χαλκιδική…
:rockon: :rockon:Σε ζηλεύω Ινδιανουλι μου γιατί πραγματικά είναι από της αγαπημένες μου αποδράσεις η Χαλκιδική και συγκεκριμένα στον Αθυτο, Καλλιθέα, Κλπ του πρώτου ποδιού :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: , Αχ τι μου κάνεις τώρα  :grin:??????????? Άγιος Μάμας πολύ καλή παραλία, :rockon: και ειδικά η παραλία γυμνιστών, δεν ξέρω αν έχεις πάει και αν σου αρέσει κι εσένα  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
έτοιμος να γλεντήσω το τριήμερο και να κάνω όλες μου τις δουλίτσες και μετά μπανάκια μου στην Χλκιδικούλα μας.... :) :)
Ινδιανε δεν μας το ειπες αρα εισαι βορειος ινδιανος και εσυ
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Α πολύ ωραία με αφορμή της ευρωεκλογές θα την κάνεις για Χαλκιδική…
:rockon: :rockon:Σε ζηλεύω Ινδιανουλι μου γιατί πραγματικά είναι από της αγαπημένες μου αποδράσεις η Χαλκιδική και συγκεκριμένα στον Αθυτο, Καλλιθέα, Κλπ του πρώτου ποδιού :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: , Αχ τι μου κάνεις τώρα  :grin:??????????? Άγιος Μάμας πολύ καλή παραλία, :rockon: και ειδικά η παραλία γυμνιστών, δεν ξέρω αν έχεις πάει και αν σου αρέσει κι εσένα  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Άσε αν ξέρανε να εκμεταλλευτούνε τις ομορφιές της χαλκιδικής θα ήμασταν πολύ καλύτερα...
Πανέμορφες παραλίες και γνήσια περιπέτεια...Ναι την ξέρω και έχω πάει και εκεί αν και είμαι φαν του δεύτερου ποδιού (πολύ καλό το πόδι της...)

Ινδιανε δεν μας το ειπες αρα εισαι βορειος ινδιανος και εσυ
;)
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Α πολύ ωραία με αφορμή της ευρωεκλογές θα την κάνεις για Χαλκιδική…
:rockon: :rockon:Άγιος Μάμας πολύ καλή παραλία, :rockon: και ειδικά η παραλία γυμνιστών, δεν ξέρω αν έχεις πάει και αν σου αρέσει κι εσένα  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Ευακι εσυ που ψηφιζεις στις παραλιες  :think:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Kαλημερα κουκλα  :-* :-* :-* καλα ειμαι εσυ τι κανης,σε πιασαν οι ζεστες η οχι ακομη


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Χειμώνα καλοκαίρι εγώ έχω εξάψεις μωρό μου ,,,,, :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλά είμαι μανάρι μου και ειδικά τώρα που θα κάθομαι μέχρι την Τρίτη είναι η καλύτερη μου  :boobies: :boobies:, και ευκαιρία για ξεκούραση χαλάρωση και κανένα μπανακι στης όμορφες παραλίες μας μωρό μου :happy: , Εσύ θα εργάζεσαι γατουλι μου????  :think: :think:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Χειμώνα καλοκαίρι εγώ έχω εξάψεις μωρό μου ,,,,, :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλά είμαι μανάρι μου και ειδικά τώρα που θα κάθομαι μέχρι την Τρίτη είναι η καλύτερη μου  :boobies: :boobies:, και ευκαιρία για ξεκούραση χαλάρωση και κανένα μπανακι στης όμορφες παραλίες μας μωρό μου :happy: , Εσύ θα εργάζεσαι γατουλι μου????  :think: :think:
Και ποτε δεν εχεις εξαψης εσυ φαινεται θελης εναν καλο δασκαλο  ;) ;)
Εργαζομαι μονο την κυριακη καθομαι την δευτερα εχω υπηρεσια ειναι η σειρα μου  :headbang: :headbang: :headbang:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ευακι εσυ που ψηφιζεις στις παραλιες  :think:


Συγκεκριμένα  ψηφίζω στην  Αθήνα  :sunglasses:αλλά απ ότι βλέπω σίγουρα σε παραλία θα πάω για ψήφο παρά στην κάλπη :rockon: :rockon: … Έτσι κι αλλιώς όποιος και να βγει τα ιδία χάλια θα είναι και της ίδιες βλακείες θα κάνει άρα ποιος ο λόγος να πάω ????  :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Και ποτε δεν εχεις εξαψης εσυ φαινεται θελης εναν καλο δασκαλο  ;) ;)
Εργαζομαι μονο την κυριακη καθομαι την δευτερα εχω υπηρεσια ειναι η σειρα μου  :headbang: :headbang: :headbang:


Οπότε να βγω σε αναζήτηση δασκάλου  Γιώργο μου ??? :think: :think:
« Άτακτη μικρή και καυτή μαθήτρια άπειρη και Ξανθιά περιμένει να βρει τον Δάσκαλο της … Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου όλο το 24 ωρο και όποιος έχει αντοχή να με εκπαιδεύσει ας καλέσει στο Νούμερο 00069696969,
Θα προτιμηθούν καθηγητές με( Μεγάλες ) εμπειρίες ……. :2funny: :2funny: :2funny:
Χα χα χα το φαντάζεσαι ????????
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Οπότε να βγω σε αναζήτηση δασκάλου  Γιώργο μου ??? :think: :think:
« Άτακτη μικρή και καυτή μαθήτρια άπειρη και Ξανθιά περιμένει να βρει τον Δάσκαλο της … Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου όλο το 24 ωρο και όποιος έχει αντοχή να με εκπαιδεύσει ας καλέσει στο Νούμερο 00069696969,
Θα προτιμηθούν καθηγητές με( Μεγάλες ) εμπειρίες ……. :2funny: :2funny: :2funny:
Χα χα χα το φαντάζεσαι ????????
Και δεν βγαινης σε αναζητηση που ξερης, ο δασκαλος εχει μαγαααααλα προσοντα  και 34 χρονια προυπηρεσια  :rockon: :rockon: :rockon:
69 69 τι μου θυμιζη  :think: :grin: :grin: :grin:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Και δεν βγαινης σε αναζητηση που ξερης, ο δασκαλος εχει μαγαααααλα προσοντα  και 34 χρονια προυπηρεσια  :rockon: :rockon: :rockon:
69 69 τι μου θυμιζη  :think: :grin: :grin: :grin:


Ότι πρέπει είναι να έχει τόσο Μεγάλη εμπειρία ο Καθηγητής μμμμμ , Μ αρέσει . :boobies:
Τώρα τι να σου θυμίζει το 69  :think:???? δεν ξέρω μήπως εννοείς την στάση 69 :think: ????????
Μωράκι πολλά φιλάκια :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* καλά να περάσετε όλοι σας και καλό μεσημέρι :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Και πολλα φιλακια στον Μαρουλοτεκναρο ...........
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ότι πρέπει είναι να έχει τόσο Μεγάλη εμπειρία ο Καθηγητής μμμμμ , Μ αρέσει . :boobies:
Τώρα τι να σου θυμίζει το 69  :think:???? δεν ξέρω μήπως εννοείς την στάση 69 :think: ????????
Μωράκι πολλά φιλάκια :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* καλά να περάσετε όλοι σας και καλό μεσημέρι :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Και πολλα φιλακια στον Μαρουλοτεκναρο ...........
Καθηγητης χωρις εμπειρια τι καθηγητης ειναι
Οχι την σταση του μετρο  :2funny: :2funny: :2funny:
Θα προσπαθησουμε να περασουμε καλα,και εσυ καλυτερα   :-* :-* :-* :-*
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ότι πρέπει είναι να έχει τόσο Μεγάλη εμπειρία ο Καθηγητής μμμμμ , Μ αρέσει . :boobies:
Τώρα τι να σου θυμίζει το 69  :think:???? δεν ξέρω μήπως εννοείς την στάση 69 :think: ????????
Μωράκι πολλά φιλάκια :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* καλά να περάσετε όλοι σας και καλό μεσημέρι :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Και πολλα φιλακια στον Μαρουλοτεκναρο ...........

Πολλά φιλάκια  :-* :-* :-* :-* :-* :-* και καλά να περάσεις το τριήμερο!!!!!
Τι είναι το 69; Αριθμός!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom