Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πολυ εξαφανισμενες τοσο καιρο εσυ και η Ευα τι γινεται; :think:


    Συγνωμη που αργω να απαντησω ομως οπως θαχεις δει ολο αυτο το διαστημα ειχαμε πολλα τρεχαματα (σαν λαθρομεταναστες που ειμαστε) και δεν υπηρχε διαθεση. :idiot: :idiot: :idiot:
 

Επισκέπτης
Καλο σαββατοκυριακο σε ολους μας. Φιλακια πολλα μεγαλε μου ερωτα και ασ μην τα ειπαμε σημερα εδω  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλο σαββατοκυριακο σε ολους μας. Φιλακια πολλα μεγαλε μου ερωτα και ασ μην τα ειπαμε σημερα εδω  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

καλό σαββατοκύριακο μεγάλη μου αδυναμία!!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Από πότε έγινες λαθρομετανάστρια; Ποιοί είναι αυτοί που σε ταλαιπωρούν;
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
    Συγνωμη που αργω να απαντησω ομως οπως θαχεις δει ολο αυτο το διαστημα ειχαμε πολλα τρεχαματα (σαν λαθρομεταναστες που ειμαστε) και δεν υπηρχε διαθεση. :idiot: :idiot: :idiot:
Λαθρομεταναστης στη χωρα σου  :headbang: :headbang:και τους πραγματικους λαθρομεταναστες το κρατος τους γλυφη  :jerking: :jerking: :jerking:
και με το δικιο σου τι διαθεση να υπαρχη μετα
καλο Σ/Κ
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
    Συγνωμη που αργω να απαντησω ομως οπως θαχεις δει ολο αυτο το διαστημα ειχαμε πολλα τρεχαματα (σαν λαθρομεταναστες που ειμαστε) και δεν υπηρχε διαθεση. :idiot: :idiot: :idiot:

Έτσι πάντα συμβαίνει ...

ή σχεδόν πάντα έτσι συμβαίνει

να είσαι ξένος στην χώρα σου

Δεν το έγραψε τυχαία η Μαριάννα !!!

κάτι ξέρει ή κάτι θέλει να πει ...



 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
    Συγνωμη που αργω να απαντησω ομως οπως θαχεις δει ολο αυτο το διαστημα ειχαμε πολλα τρεχαματα (σαν λαθρομεταναστες που ειμαστε) και δεν υπηρχε διαθεση. :idiot: :idiot: :idiot:


Λαθρομετανάστες στη χώρα μας αν είναι δυνατόν που μας καταντήσανε
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Μμμμμ..το βρήκες!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*



Σε ζηλευω ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
καλα κανεις , καλη ξεκουραση και καλη συνεχεια , εγω εργαζομε οποτε πρεπει να την κανω με ελαφρα πιδιματακια προς κεντρο  :headbang:
φιλακια πολλα μαρουλοτεκναρε :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


και σε ολα τα παιδια πολλα  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Σε ζηλευω ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
καλα κανεις , καλη ξεκουραση και καλη συνεχεια , εγω εργαζομε οποτε πρεπει να την κανω με ελαφρα πιδιματακια προς κεντρο  :headbang:
φιλακια πολλα μαρουλοτεκναρε :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


και σε ολα τα παιδια πολλα  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Καλό βράδυ  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
E!!!

όλα κ' όλα ...

οι δουλειές είναι δουλειές ...

όλα εντάξει

... από κατανόηση  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom