Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλα ειμαι εσυ τι κανεις,αν εχουμε πολυ καιρο να τα πουμε πολυ χαθηκες


Είμαι μια χαμένη το ομολογώ  :tits2:. Αλλά είναι πολλά στην μέση που δεν μπορώ να σου εξηγήσω τον λόγω δημοσιως  :s&m_2:. Ίσως  σε ποιο προσωπικό επίπεδο θα μπορούσα να σου πω το γιατί ;)  , αν και η Μαριάννα είχε πει για ποιο λόγω χαθήκαμε ελαφρός όσο πατάει ο γατουλις :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Είμαι μια χαμένη το ομολογώ  :tits2:. Αλλά είναι πολλά στην μέση που δεν μπορώ να σου εξηγήσω τον λόγω δημοσιως  :s&m_2:. Ίσως  σε ποιο προσωπικό επίπεδο θα μπορούσα να σου πω το γιατί ;)  , αν και η Μαριάννα είχε πει για ποιο λόγω χαθήκαμε ελαφρός όσο πατάει ο γατουλις :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Και χθες σκεφτομουν να σου στειλω email αλλα ειχα δουλεια εκτος μαγαζιου και δεν μπορεσα
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Και χθες σκεφτομουν να σου στειλω email αλλα ειχα δουλεια εκτος μαγαζιου και δεν μπορεσα


Μόνο το ότι το σκέφτηκες μου αρκεί γλυκέ μου γατουλι :smitten: :smitten: , Άλλα νέα σου ??? η Μαμά σου είναι καλυτέρα με το σπάσιμο που είχε πάθει ???? :'( :'(
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μόνο το ότι το σκέφτηκες μου αρκεί γλυκέ μου γατουλι :smitten: :smitten: , Άλλα νέα σου ??? η Μαμά σου είναι καλυτέρα με το σπάσιμο που είχε πάθει ???? :'( :'(
Αλλα νεα ειναι οτι χθες εκανα μετακομιση μπηκα στο σπιτι που εχτισα αλλα με αυτην τη ζεστη γαμηθηκα
Με το σπασιμο καλυτερα ναι,δεν περιμενα να το θυμασαι
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αλλα νεα ειναι οτι χθες εκανα μετακομιση μπηκα στο σπιτι που εχτισα αλλα με αυτην τη ζεστη γαμηθηκα
Με το σπασιμο καλυτερα ναι


Καλορίζικο Γιώργο μου και να ζήσεις να το χαρείς το καινούργιο σου σπιτάκι . :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)Ευτυχώς που έκανες εχτές την μετακόμιση και δεν την έχεις για αύριο που θα φτάσει η θερμοκρασία τους 37 με 38 βαθμούς  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
εκει θα ηταν λιγο  :fuck1:
 

nikollo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ευάκι ποιά δουλεύει τώρα? :)
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλορίζικο Γιώργο μου και να ζήσεις να το χαρείς το καινούργιο σου σπιτάκι . :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)Ευτυχώς που έκανες εχτές την μετακόμιση και δεν την έχεις για αύριο που θα φτάσει η θερμοκρασία τους 37 με 38 βαθμούς  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
εκει θα ηταν λιγο  :fuck1:
Ευχαριστω Ευα
σιγουρα οσο μεγαλυτερη θερμοκρασια τοσο χειροτερα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom