Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • for you niaoy.JPG
    for you niaoy.JPG
    25,6 KB · Εμφανίσεις: 35

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Επειδή είμαι άσχετος, πρώτη φορά μπαίνω εδώ μέσα και να πω την αλήθεια πρώτη φορά θα έρθω σε «σπίτι» πόσο κοστίζει? Και τι περιλαμβάνεται στην τιμή? Αν δε θέλεις να απαντήσεις στο forum περιμένω μήνυμα σου στο PM. Σήμερα θα είσαι μετά τις 5?


Σημερα μετα της 5.00 .... Μην ανχωνεσε κανε μια βολτα δες και τα υπολοιπα  <σπιτια> και εγω εδω ειμαι δεν φευγω :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Μπα, δεν νομίζω να χρειάζεται να κάνω βόλτα στα άλλα σπίτια. Όπως είπα θα είναι η πρώτη μου φορά σε «σπίτι» και από τις Φώτο που είδα, θέλω να είναι μαζί σου η πρώτη φορά αφού είσαι φανταστική και πολύ καύλα αν επιτρέπετε να σου πω..……..Μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ την τιμή και τι περιλαμβάνει το πρόγραμμα?
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μπα, δεν νομίζω να χρειάζεται να κάνω βόλτα στα άλλα σπίτια. Όπως είπα θα είναι η πρώτη μου φορά σε «σπίτι» και από τις Φώτο που είδα, θέλω να είναι μαζί σου η πρώτη φορά αφού είσαι φανταστική και πολύ καύλα αν επιτρέπετε να σου πω..……..Μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ την τιμή και τι περιλαμβάνει το πρόγραμμα?
Για την τιμη που ρωτας και ξαναρωτας φαινεται δεν το διαβασες  αυτο
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
[Μπα, δεν νομίζω να χρειάζεται να κάνω βόλτα στα άλλα σπίτια. Όπως είπα θα είναι η πρώτη μου φορά σε «σπίτι» και από τις Φώτο που είδα, θέλω να είναι μαζί σου η πρώτη φορά αφού είσαι φανταστική και πολύ καύλα αν επιτρέπετε να σου πω..……..Μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ την τιμή και τι περιλαμβάνει το πρόγραμμα?
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Sorry παιδιά, μετά το είδα. Και όπως είπα είμαι άσχετος … και βασικά δεν ρωτάω για την τιμή, αλλά τι περιλαμβάνει η τιμή. Sorry και πάλι..
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Υπομονη μωρο μου  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Τι λεει στα βορεια απο ζεστη μωρο μου ?????? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Δεν κανω και τιποτα αλλο αναγκαστικα κανω υπομονη  :headbang: :headbang:
Χθες ειχε πολλη ζεστη αφορητη σημερα ειναι καλυτερα φυσαη και ετοιμαζεται παλι για καποιο μπουρινι
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Σημερα μετα της 5.00 .... Μην ανχωνεσε κανε μια βολτα δες και τα υπολοιπα  <σπιτια> και εγω εδω ειμαι δεν φευγω :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Καλησπέρα Ευάκι :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:!! Μου αρέσει πολύ που είσαι οπαδός του περίφημου "ελεύθερου επιχειρείν". Οι τιμές κυμαίνονται ανάλογα με την προσφορά!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Sorry παιδιά, μετά το είδα. Και όπως είπα είμαι άσχετος … και βασικά δεν ρωτάω για την τιμή, αλλά τι περιλαμβάνει η τιμή. Sorry και πάλι..



η τιμή τιμή δεν έχει  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Τέλος πάντων το πρόγραμμα που λες εδώ είναι <φυσιολογικά> και σε όλες της στάσεις  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ελπίζω να σε κάλυψα . φιλάκια πολλά  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.460
Κριτικές
61
Like
42.642
Πόντοι
22.785
Καλησπέρα Ευάκι :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:!! Μου αρέσει πολύ που είσαι οπαδός του περίφημου "ελεύθερου επιχειρείν". Οι τιμές κυμαίνονται ανάλογα με την προσφορά!!
αγαπιτε γειτονα σημερα μορφοθικαμε ποικιλοτροπως;;;;;;;;;
ποια η αποψι σασ επ αυτου;;;;;;;;;
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλησπέρα Ευάκι :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:!! Μου αρέσει πολύ που είσαι οπαδός του περίφημου "ελεύθερου επιχειρείν". Οι τιμές κυμαίνονται ανάλογα με την προσφορά!!


Καλησπερα Μαρουλοτεκναρε μου  :-* :-* Πολυ σωστα μωρο μου το οτι η τιμες κυμαινονται αναλογα την προσφορα , και για αυτο υπαρχουν και πολλες προσφορες γενικα σε διαφορα <Σπιτια> και για αυτο ειπα και εγω οτι ας παει να δει και αλλου πριν ερθει εδω ο καθε ενδιαφερομενος  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
η τιμή τιμή δεν έχει  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Τέλος πάντων το πρόγραμμα που λες εδώ είναι <φυσιολογικά> και σε όλες της στάσεις  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ελπίζω να σε κάλυψα . φιλάκια πολλά  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

η τιμή,
τιμή δεν έχει...
και χαράς τον που την έχει !!!

Η ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΗΜΑ
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλως το μαναρακι το Ευακι  :-* :-* :-*
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
αμα κλεγονται και οι αθηναιοι (γνωστοι μιρλιαριδες και γρινιαριδες) για το 30 η 25ρι τοτε εμεις εδω πρεπει να αυτοκτονησουμε με τα 40ρια και 50 ρια!!!!

ευα ελα εδω κοριτσι μου θα σου δινουμε 50ρια εμεις τετοιο κορμι που εισαι!!!!!
εδω τα δινουμε στα σαβουρια που ειναι του βουβου κινηματογραφου και ας τους προσφαιρουμε και ωραιο καρβελι και σκληρο..εκεινες τιποτα ....δεν μπορω απο πανω λενε....τα αισχη τους μεσα!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom