Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
1
καλημέρα κορίτσαρε !! τι κάνεις ?
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Kαλημερα Ευακι,ανανεωθηκες βλεπω το Σ/Κυρικο :-* :-* :-*
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Kαλημερα Ευακι,ανανεωθηκες βλεπω το Σ/Κυρικο :-* :-* :-*


Δεν θα επρεπε μωρο μου να αναννεοθω κι εγω η δολια και μικρη γατουλα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εσυ ομορφε Γαταρε πως τα περασες ??? πηγες για κανενα Μπανακι???? :think: :think: :think: :think:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Αμα τρεχης σε νοσοκομεια πως να πας για μπανιο,οχι εγω παντως
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Εγω μια χαρα ειμαι, την μανα μου ετρεχα στο νοσοκομειο επεσε και εσπασε τον γοφο


Όχι ρε συ  :-, κρίμα η γυναίκα καλοκαιριάτικα  :'( :'(,, τι να πω ρε μανάρι μου περαστικά να είναι και να γίνει η γυναίκα γρήγορα καλά :) , ειλικρινά στενοχωρήθηκα τώρα γιατί σε τέτοιες περιπτώσεις είναι και λίγο δύσκολο να φτιάξουν τα οστά και αν είναι και κάποιας ηλικίας εκεί είναι το δράμα . εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να ανάρρωση γρήγορα και να γίνει καλά :thumbsup: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

ALAN75

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
294
Like
157
Πόντοι
1
Ευάκι καλημερούδια !!! Πιστευώ να πέρασες καλά το ΠΣΚ !!! Ποσταρε και καμια καυτή σου φωτο !!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ευάκι καλημερούδια !!! Πιστευώ να πέρασες καλά το ΠΣΚ !!! Ποσταρε και καμια καυτή σου φωτο !!!!


Καλημερουδια και σε εσενα Αλαν μου, Αργοτερα ισως να βαλω καμια καυτη φωτογραφια αλλα προς το παρων δεν εχω τωρα  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Σε ευχαριστο Ευα,απο περιπτωσεις που ξερω ειναι δυσκολα
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • Niaoy niaoy niaoy.JPG
    Niaoy niaoy niaoy.JPG
    24,1 KB · Εμφανίσεις: 47

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Καλησπέρα. Επειδή μπαίνω πρώτη φορά σήμερα, να υποθέσω ότι δουλεύεις στην Αγκύρας 1? Και ποια βάρδια θα έχεις να έρθω να σε επισκεφτώ? Μήπως έχεις να βάλεις και κάποια πιο hot φώτο? 
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλησπέρα. Επειδή μπαίνω πρώτη φορά σήμερα, να υποθέσω ότι δουλεύεις στην Αγκύρας 1? Και ποια βάρδια θα έχεις να έρθω να σε επισκεφτώ? Μήπως έχεις να βάλεις και κάποια πιο hot φώτο? 


Ναι Αγκυρας 1 σωστα υπεθεσες  ;) Συνηθως ειμαι απογευματα απο της 5 μεχρι της 12 ;) ;)
Αν κανεις μερικες σελιδες ποιο πισω θα δεις και φωτογραφιες μου μωρο μου  :grin: :grin: :grin: :grin:
Εκτος αν θες να με δεις εδω
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Επειδή είμαι άσχετος, πρώτη φορά μπαίνω εδώ μέσα και να πω την αλήθεια πρώτη φορά θα έρθω σε «σπίτι» πόσο κοστίζει? Και τι περιλαμβάνεται στην τιμή? Αν δε θέλεις να απαντήσεις στο forum περιμένω μήνυμα σου στο PM. Σήμερα θα είσαι μετά τις 5?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom