Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
  Ο ανθρωπος δεν αλαζει γιαυτο σου λεω η ομορφια μενει παντα στο καθαρο βλεμα και στην καθαρη ψυχη  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Τα ακούς Κομάντο!!! Κανείς δεν εκτιμά έναν αρχικαρφάρα νοσταλγό άλλων αλήστου μνημης εποχών που έχει βρώμικη ψυχή σαν τη δικιά σου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
   Τωρα που το λες το ξερεις οτι εμεις οι δυο μπορουμε να γινουμε το πιο θανατηφορο διδυμο και να ξεκανουμε ολο το φορουμ με τα εδεσματα μας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Kαλησπερα Μαριαννα βασιλισσα της μαγειρικης ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

gimnoschef

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2008
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
   Τωρα που το λες το ξερεις οτι εμεις οι δυο μπορουμε να γινουμε το πιο θανατηφορο διδυμο και να ξεκανουμε ολο το φορουμ με τα εδεσματα μας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σε λιγο θα σου πω τι θα μαγειρευα για σενα σημερα.πρεπει να σκεφτω κατι που θα σου αρεσει.μπορει να το φτιαξω το βραδυ στο μαγαζι .μισο να σκεφτω
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
     Οχι καλε ειναι καρλιαντες λεξεις που χρησιμοποιουμε εμεις οι ηθοποιοι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν ήξερα οτι πρωταγωνιστείς σε κάποιο θίασο αξεπέραστε έρωτά μου. Ο Μαρούλιας ξέρει τι διαλέγει. Είσαι κορίτσι με υποκριτικές και μαγειρικές δεξιότητες!!!
Μήπως είσαι φέτος μαζί τον Ψάλτη και τον Βουτσά;;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gimnoschef

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2008
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον βρηκα τι θα σου φτιαξω .κοιτα p.m σου.
 

Επισκέπτης
Δεν ήξερα οτι πρωταγωνιστείς σε κάποιο θίασο αξεπέραστε έρωτά μου. Ο Μαρούλιας ξέρει τι διαλέγει. Είσαι κορίτσι με υποκριτικές και μαγειρικές δεξιότητες!!!
Μήπως είσαι φέτος μαζί τον Ψάλτη και τον Βουτσά;;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


   Οχι βρε κουτε τι δουλεια εχω με την κωμικη τεχνη εγω ειμαι του δραματος σου βγαζω μια αντιγονη που τυφλα ναχει η συνοδινου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

theo30gr

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
0
Δευτερα 27 του μηνος απο τισ 11 το πρωι μεχρι τις 3 το μεσημερι ποιες κοπελες θα ειναι??
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
   Οχι βρε κουτε τι δουλεια εχω με την κωμικη τεχνη εγω ειμαι του δραματος σου βγαζω μια αντιγονη που τυφλα ναχει η συνοδινου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μάλλον τη μανιέρα της Βουγιουκλάκη όταν υποδύθηκε την Αντιγονη στην Επίδαυρο έχεις καρδιά μου!!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Οι περισσότεροι θεατές έκλαιγαν από τα πολλά γέλια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
   Ε λοιπον εγω θα την παιξω με πολυ δακρυ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αντίθετα, προτείνω να την υποδυθείς με πολύ γέλιο για να είσαι πρωτοποριακή, δασκάλα  ;) ;) ;) ;) ;) της υποκριτικής τέχνης.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
καλο απογευμα σε ολους Ιδιαιτερα στην μεγαλη αγαπη μου (Μαρουλακι) :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom