Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Καλημέρα Μαριάννα πλατωνικέ μου έρωτα και άγκυρά μου!!! Είσαι καλά;;;;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Fackeli Κατι εκανες εσυ εχθες....... δεν εξηγουνται διαφορετικα
τοσα ευχαριστω...........

Συναγωνιστή Amjik καλημέρα

σύγουρα κάτι έγινε ωραίο... ;)

έγραψα και παράθεση στο άλλο θρεντ (όσο γίνεται "λεπτομερής" και αντιπροσωπευτική), βέβαια είναι τέτοια η παράθεση που να συσχετίζεται με αυτά που με συνδέουν με την Μαριάννα, δηλαδή γνωριμία από τα παλιά κλπ  :)

 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Μπα μπα μπα.......... εφανιστηκες ρεμαλι
δεν εφαγες απο εκει που πηγες και ξαναρθες στην γειτονια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ευτυχώς που το κατάλαβες, φίλε γείτονα!!!
Γιατί εσύ δεν πας πίσω στην γείτονα χώρα για ταξιδάκι αναψυχής μπας και γλιτώσουμε από την παρουσία σου έστω και για λίγο;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Ευτυχώς που το κατάλαβες, φίλε γείτονα!!!
Γιατί εσύ δεν πας πίσω στην γείτονα χώρα για ταξιδάκι αναψυχής μπας και γλιτώσουμε από την παρουσία σου έστω και για λίγο;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Για τα υπολοιπα χρονια θα με τρως στη μαπα  χου χου χου
Ευακι θελη να με διωξη ............ ακουσων ακουσων....... για να επεμβης. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Μα δεν τον ακους τι λεη............ θελη να εχει τα κοριτσια
για παρτη του..................
μοναχοφαγας αγορι μου................. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :headbang: :booty: :helpplea: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :piss: :piss: :piss: :bottom: :babycry: :dunno: :happy:
 

Επισκέπτης
Καλημέρα Μαριάννα μου

...όχι όμως "αγόραρος"

Δεν έχουμε πλέον τα "γραμμωτά" και το σώμα όπως παλιά.

Εγώ μεγάλωσα και ...

Εσύ όμως (ήσουν βέβαια μικρότερη από εμένα) δεν έχεις αλλάξει καθόλου και θα έλεγα (χωρίς υπερβολές) είσαι και καλλίτερη.

Φιλιά πολλά  :-* :-* :-*

Καλή δουλειά


       Καλημερα. Αγοραρος ξερω τι λεω τον αντρα δεν τον φτιαχνουν μονο οι κοιλιακοι κ.λ.π. ναξερες ποσοι με γραμωτα και κοιλιακους ειναι απιστευτα ξενερου. Αλωστε μην ξεχνας οτι εγω παντα πηγαινα πολυ τους σαρανταρηδες οταν ειναι ομορφοι οπως εσυ .Και τελος αγαπητε μου εισαι απο τα ατομα που περασαν απο αυτα τα σπιτια και εκαναν τις κοπολες να νιωσουν κυριες. Πως λοιπον να μην σε αποκαλεσω αγοραρο :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Εγώ βρε τουρκαλά;;; Από πότε;;;; Είμαι άλλωστε υπερ του "ελεύθερου επιχειρείν"!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Μαρουλια για διαβασε ποιο πανω ......... κλεβεται το Μαριαννακι...
κανε κατι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλημέρα Μαριάννα πλατωνικέ μου έρωτα και άγκυρά μου!!! Είσαι καλά;;;;

     Καλημερα ερωτα . Τι κανεις γλυκο μου μαρουλακι δεν πιστευω να αμφεβαλες για μενα. Με τις σκευωριες της η κουταλοπνιχτρα προσπαθησε να σε επειρεασει . Μα για μενα εισαι ο μοναδικος ο απολυτος πια :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Μαρουλια μην την ακους............... σε ψυνη ρε και αυτα που λεη
ειναι για να σε παρη κοντα της. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
     Καλημερα ερωτα . Τι κανεις γλυκο μου μαρουλακι δεν πιστευω να αμφεβαλες για μενα. Με τις σκευωριες της η κουταλοπνιχτρα προσπαθησε να σε επειρεασει . Μα για μενα εισαι ο μοναδικος ο απολυτος πια :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Το έχω καταλάβει προ πολλού ότι η Ευαχαζοκορμάρα ζηλεύει και καταστρώνει υποχθόνια σχέδια, όπως το χθεσινοβραδινό, για να μας χωρίσει!! Ακόμα και τραγουδάκι μού έστειλε στο κινητό μου για να ρίξει, αλλά εγώ είμαι ακλόνητος. Παραμένω πιστός στον απόλυτο και αιώνιο (πως τα λέω ο χριστιανός πανάθεμά με) έρωτά μας!!!! Και από μένα  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* και  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
     Καλημερα και :-* :-* :-*. Ομως εσυ αμφισβητεις ολοκληρο ομηρο .Ειπαμε την ελενιτσα την εκλεψε μονον ο παρο(μαρουλιας). :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι πολύ σωστά τα λες ΜαριαννοΕλενίιτσα!!! Ο μυθικός Πάρης είχε άσχημο τέλος και εγώ πιθανότατα θα έχω χειρότερο αν πιάσει κάποιο από τα σχέδια της μπαμπέσας κορμαροΕυάρας!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Ναι πολύ σωστά τα λες ΜαριαννοΕλενίιτσα!!! Ο μυθικός Πάρης είχε άσχημο τέλος και εγώ πιθανότατα θα έχω χειρότερο αν πιάσει κάποιο από τα σχέδια της μπαμπέσας κορμαροΕυάρας!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τωρα ετοιμαζη τις μαχαιρες να σου βγαλη τα δοντια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Μαρουλια για διαβασε ποιο πανω ......... κλεβεται το Μαριαννακι...
κανε κατι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Βρε τουρκαλά είναι δυνατόν να πιστεύεις κάτι τέτοιο!!! Θα μπορούσε η ΜαριαννοΕλενίιτσα να συμπαθεί περισσότερο από μένα κάποιο με περίεργο όνομα όπως φαρκέλι (σαν μπιζέλι ακούγεται). Άλλωστε την πρέπουσα απάντηση θα την βρεις λίγο πιο πάνω!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ναι πολύ σωστά τα λες ΜαριαννοΕλενίιτσα!!! Ο μυθικός Πάρης είχε άσχημο τέλος και εγώ πιθανότατα θα έχω χειρότερο αν πιάσει κάποιο από τα σχέδια της μπαμπέσας κορμαροΕυάρας!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


    Ε δεν πειραζει χαλαλι σου βρε αφου με ηθελες τοσο πολυ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom