Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gimnoschef

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2008
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
δεν ξερω μαρουλια ποσους εχει? παντως ολοι ειστε διαβολακια.
σε λιγο θα αφησω την παρεα σας γιατι ως gimnoschef πρεπει να δουλεψω κιολας.
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Φανταζομε τι θα γινεται οταν σε βλεπουν το μινι να ανεβαινη στη μεση οταν πας να καθισης :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:



Που να ξερω εγω τι γινεται ?????? Για φαντασου μονο 1.82 υψως 76 κιλα και με μποτες 10 ποντους τακουνι και μινι με καλτσες και απο μεσα ζαρτιερες γιατη μ αρεσουν..Και ενα πουκαμισακι απο πανω με ανοιχτα ελαφρως τα κουμπακια να φαινεται ελαφρως το στηθος  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Που να ξερω εγω τι γινεται ?????? Για φαντασου μονο 1.82 υψως 76 κιλα και με μποτες 10 ποντους τακουνι και μινι με καλτσες και απο μεσα ζαρτιερες γιατη μ αρεσουν..Και ενα πουκαμισακι απο πανω με ανοιχτα ελαφρως τα κουμπακια να φαινεται ελαφρως το στηθος  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ΑΧ και μενα πως μαρεσουν οι ζαρτιερες τρελα για πολα γουστα α για πες μου απο πανω η κατω η ζαρτιερες καταλαβενης τι ενοω ;) ;) ;) ;) ;)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Που να ξερω εγω τι γινεται ?????? Για φαντασου μονο 1.82 υψως 76 κιλα και με μποτες 10 ποντους τακουνι και μινι με καλτσες και απο μεσα ζαρτιερες γιατη μ αρεσουν..Και ενα πουκαμισακι απο πανω με ανοιχτα ελαφρως τα κουμπακια να φαινεται ελαφρως το στηθος  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Μου αρέσει που έχεις για άβαταρ τη φράση: Ανδρας πιστος μονο νεκρός!!!
Ποιός άνδρας θα παρέμενε πιστός αν του την έπεφτες με τέτοια εμφάνιση;;;; :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

gimnoschef

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2008
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
με τετοιο ντυσιμο και τετοιο κορμι φαντασου να ερθεις στο εστιατοριο που δουλευω,τοτε πραματι κερδιζω επαξια τον τιτλο του γυμνου chef
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μου αρέσει που έχεις για άβαταρ τη φράση: Ανδρας πιστος μονο νεκρός!!!
Ποιός άνδρας θα παρέμενε πιστός αν του την έπεφτες με τέτοια εμφάνιση;;;; :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
Εδω νεκρους ΑΝΑΣΤΑΙΝΗ τι πιστος γινεται,
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Μου αρέσει που έχεις για άβαταρ τη φράση: Ανδρας πιστος μονο νεκρός!!!
Ποιός άνδρας θα παρέμενε πιστός αν του την έπεφτες με τέτοια εμφάνιση;;;; :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:


Ααααα Μαρουλια μου ολα κι ολα οταν συνοδευομε δεν θα βγω ετσι ντυμενη ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Θα βαλω κατι ποιο σεμνο  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
με τετοιο ντυσιμο και τετοιο κορμι φαντασου να ερθεις στο εστιατοριο που δουλευω,τοτε πραματι κερδιζω επαξια τον τιτλο του γυμνου chef
Γυμνος σεφ εχει να φας κλωτσιες απο το αφεντικο/α και χωρια απο τα τραπεζια χουφτωματα  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
με τετοιο ντυσιμο και τετοιο κορμι φαντασου να ερθεις στο εστιατοριο που δουλευω,τοτε πραματι κερδιζω επαξια τον τιτλο του γυμνου chef


Μμμμμμμμ  Πες μου το εστιατοριο που ειναι κι εγω σου ερχομε :boobies:
Αρκει να εχει καλη κουζινα η παγκο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ααααα Μαρουλια μου ολα κι ολα οταν συνοδευομε δεν θα βγω ετσι ντυμενη ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Θα βαλω κατι ποιο σεμνο  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Μήπως εννοείς ότι αντί για ζαρτιέρες θα φορας δικτυωτό καλσόν;;;;  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

gimnoschef

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2008
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
Μμμμμμμμ   Πες μου το εστιατοριο που ειναι κι εγω σου ερχομε :boobies:
Αρκει να εχει καλη κουζινα η παγκο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το εστιατοριο που δουλευω (του αδερφου μου) ειναι ιταλικο (νοτια προαστεια),
αν μου ερθεις τοτε εγω θα σου μαγειρεψω γυμνος στην κουζινα..(στην αγγλια πουλαει πολυ αυτο σε παρτυ .....
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Μήπως εννοείς ότι αντί για ζαρτιέρες θα φορας δικτυωτό καλσόν;;;;  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:



Οχι αγαπητε μου Μαρουλινογκομενοφαγε  :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Απλα εννοω οτι αμα η αλλη θελει να ρηξη γκομενο εξω και με ενα τζην τον ριχνει,, δεν ειναι αναγκη να βγει σαν την Σαρον >Στοουν  στο βασικο ενστικτο ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Βεβαια ενα παραπανω αν εισαι και ωραιο ΞΕΚΩΛΟ στο ντυσιμο ακομα καλυτερα για ορισμενες φασεις ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Εσυ ευτυχως δεν ειχαις τετειο προβλημα γιατη φοραγες γυαλια απο πριν σε γνωρισω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Άλλο η όραση και άλλο το φως, ψηλή χαζοκορμάρα!!!! Το δεύτερο προκαλεί το πρώτο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Οχι αγαπητε μου Μαρουλινογκομενοφαγε  :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Απλα εννοω οτι αμα η αλλη θελει να ρηξη γκομενο εξω και με ενα τζην τον ριχνει,, δεν ειναι αναγκη να βγει σαν την Σαρον >Στοουν  στο βασικο ενστικτο ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Βεβαια ενα παραπανω αν εισαι και ωραιο ΞΕΚΩΛΟ στο ντυσιμο ακομα καλυτερα για ορισμενες φασεις ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Άρα συμφωνείς μαζί μου ότι άμα μια γκόμενα θέλει και έχει τα προσόντα, όπως εσύ ας πούμε, μπορεί ο,τι και να φορέσει. Βέβαια η προκλητική εμφάνιση βοηθάει μερικές φορές!!! Τα ρούχα κανουν τον παπα αλλά μερικές φορές μονο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
το εστιατοριο που δουλευω (του αδερφου μου) ειναι ιταλικο (νοτια προαστεια),
αν μου ερθεις τοτε εγω θα σου μαγειρεψω γυμνος στην κουζινα..(στην αγγλια πουλαει πολυ αυτο σε παρτυ .....



Αχ πες μου εσυ που ειναι και σου ερχομε ντυμενη κουνελακι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Άρα συμφωνείς μαζί μου ότι άμα μια γκόμενα θέλει και έχει τα προσόντα, όπως εσύ ας πούμε, μπορεί ο,τι και να φορέσει. Βέβαια η προκλητική εμφάνιση βοηθάει μερικές φορές!!! Τα ρούχα κανουν τον παπα αλλά μερικές φορές μονο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Γιατη εσυ πιστευεις οτι οι περισσοτεροι κοιτανε τον (Παππα) στο εσωτερικο του ???????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom