Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Γιατη εσυ πιστευεις οτι οι περισσοτεροι κοιτανε τον (Παππα) στο εσωτερικο του ???????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Και νά θελαν, θα μπορούσαν;;;; Εννοώ οτι μερικές φορές βοηθάει η πιο προσεγμένη/προκλητική εμφάνιση!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Μαρουλογκομενοφαγε δεν θα δεις τον Ολυμπιακο σημερα???????????????????? :rockon: :rockon:

Πριν από λιγο έσπασε ένα δόντι μου που ήταν σε θήκη και έχει αρχίσει να πονάει. Δεν ξέρω τι να κάνω, μάλλον θα πάρω δεκα ΖΑΝΑΞ και μετά θα δω τον θρύλο!!! Εσύ χαζοκορμάρα (στα αστεία βέβαια);;;;
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Πριν από λιγο έσπασε ένα δόντι μου που ήταν σε θήκη και έχει αρχίσει να πονάει. Δεν ξέρω τι να κάνω, μάλλον θα πάρω δεκα ΖΑΝΑΞ και μετά θα δω τον θρύλο!!! Εσύ χαζοκορμάρα (στα αστεία βέβαια);;;;




Τοσο καλα !!!!!!!!!!!!!! Φαε κατι και παρε ενα Μπονσταν αν σε ποναει ........
γιατη ετσι και παρεις ΖΑΝΑΞ σε βλεπω ανασκελα να βλεπεις τον Θρυλο :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω μωρο μου θα ειμαι στην εργασεια μου μεχρι της 12 και μετα μαλων θα παω εξω για κανενα ποτακι με κατι φιλες ετσι κι αλλιως αυριο και το Σαββατο εχω ρεποοοοοοοοο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Τοσο καλα !!!!!!!!!!!!!! Φαε κατι και παρε ενα Μπονσταν αν σε ποναει ........
γιατη ετσι και παρεις ΖΑΝΑΞ σε βλεπω ανασκελα να βλεπεις τον Θρυλο :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω μωρο μου θα ειμαι στην εργασεια μου μεχρι της 12 και μετα μαλων θα παω εξω για κανενα ποτακι με κατι φιλες ετσι κι αλλιως αυριο και το Σαββατο εχω ρεποοοοοοοοο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

καλησπέρα ευακι. Για όλα έχεις τη σωστη συνταγή
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Τοσο καλα !!!!!!!!!!!!!! Φαε κατι και παρε ενα Μπονσταν αν σε ποναει ........
γιατη ετσι και παρεις ΖΑΝΑΞ σε βλεπω ανασκελα να βλεπεις τον Θρυλο :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω μωρο μου θα ειμαι στην εργασεια μου μεχρι της 12 και μετα μαλων θα παω εξω για κανενα ποτακι με κατι φιλες ετσι κι αλλιως αυριο και το Σαββατο εχω ρεποοοοοοοοο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Πήρα διπλό ντεπόν και κάνω κουράγιο μέχρι αύριο το πρωί.
Καλή διασκέδαση και καλη ξεκούραση!!!
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Ευακι....οσο με πληγωνεις τοσο εγω.... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
        Καλησπερα αγοραρε συμπαθεια μου μεγαλη :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Καλημέρα Μαριάννα μου

...όχι όμως "αγόραρος"

Δεν έχουμε πλέον τα "γραμμωτά" και το σώμα όπως παλιά.

Εγώ μεγάλωσα και ...

Εσύ όμως (ήσουν βέβαια μικρότερη από εμένα) δεν έχεις αλλάξει καθόλου και θα έλεγα (χωρίς υπερβολές) είσαι και καλλίτερη.

Φιλιά πολλά  :-* :-* :-*

Καλή δουλειά
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Fackeli Κατι εκανες εσυ εχθες....... δεν εξηγουνται διαφορετικα
τοσα ευχαριστω...........
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom