Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Τι ειδα τωρα στο θεμα διδυμα του μπουρδελα,Ευακι-Μαρουλιας αντε πηρατε την ψηφο μου


Με χαντακωσες Γιωργακη μου  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Γιατη δεν  βαζατε Μαρουλιας και Μαριαννα?????
εεεεεεεεε?????????????????????????????
Γιατη ??????????????? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Με χαντακωσες Γιωργακη μου  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Γιατη δεν  βαζατε Μαρουλιας και Μαριαννα?????
εεεεεεεεε?????????????????????????????
Γιατη ??????????????? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Δεν τα εβαλα εγω αλλος τα εβαλε εγω ειπα να σας τιμησω με την ψηφο
 

Επισκέπτης
Ευάρα πότε θα φορέσεις τις ψηλές σου μπότες να έρθωωωωωωωωωω ?
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Δεν τα εβαλα εγω αλλος τα εβαλε εγω ειπα να σας τιμησω με την ψηφο

Κάθε ψήφος είναι αποδεκτή και σε ευχαριστώ πολύ. Μην ακούς τι λέει η Ευάρα που με απάτησε με τον Καρφάρα για ένα λουκουμά και δυο ακτινίδια!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Διπλο το Κακο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Απαιτω να το αλαξουν αυτο το δημοψήφισμα μεταξι εμενα και του Χαζογκομενου ΜαρουλοΠαρη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Όχι δημοψήφισμα Ευάρα!!! Ψηφοφορία είναι. Διακαιολογημένα σε αποκαλώ ψηλή χαζοκορμάρα!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Κάθε ψήφος είναι αποδεκτή και σε ευχαριστώ πολύ. Μην ακούς τι λέει η Ευάρα που με απάτησε με τον Καρφάρα για ένα λουκουμά και δυο ακτινίδια!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Και τρεις Μπανανες παρακαλω για να μην  ξεχνιομαστε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10



Μονο οταν βγαινω εξω για κανενα ποτο φοραω μποτες με κανενα ξεκωλο μηνη :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Εδω στην δουλεια οχι προτιμω πεδιλα η γοβες :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Μονο οταν βγαινω εξω για κανενα ποτο φοραω μποτες με κανενα ξεκωλο μηνη :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:



Εδω στην δουλεια οχι προτιμω πεδιλα η γοβες :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Ενδιαφέρουσα ενδυματολογική επιλογή!!!! Αναριωτιέμαι ποσοι από τους παρευρισκόμενους θα χάνουν το φως τους :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
καλησπερα στις 2 ξελογιαστρες.


Στην μια προς το παρον γιατη η αλλη εχει παει για καφε με τον χρηστη Βοιδοπουτσα και θα γυρισει αργοτερα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αυτα να τα βλεπει ο Χαζογκομενιος Μαρουλιας χμ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Καλησπερα μωρο μου ..... Ωραιο Αβαταρ αυτο ειναι που λενε πισω σε εχω σατανα????????????? :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μονο οταν βγαινω εξω για κανενα ποτο φοραω μποτες με κανενα ξεκωλο μηνη :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Φανταζομε τι θα γινεται οταν σε βλεπουν το μινι να ανεβαινη στη μεση οταν πας να καθισης :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ενδιαφέρουσα ενδυματολογική επιλογή!!!! Αναριωτιέμαι ποσοι από τους παρευρισκόμενους θα χάνουν το φως τους :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:



Εσυ ευτυχως δεν ειχαις τετειο προβλημα γιατη φοραγες γυαλια απο πριν σε γνωρισω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gimnoschef

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2008
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
ολοι εχουμε ενα σατανα μεσα μας(δαιμονιο).αγγελακια ,διαβολακια ε ολοι οι καλοι χωρανε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom