Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Καλησπερα στις γυναικαρες του thread. :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Καλησπερα και σε σενα Μαρουλοκορακα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Φαντα σου να με αφηνες και σε καμια συραγγα του Αρτεμισιου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

απαπαπααπαπαπαπα
Δεν πιστευω να σε πιραξη που η νυν Μαγειρισα  σου βγικε πριν κανενα μισαωρο με τον χρηστη Βοιδοπουτσα για καφε ειπαι αλλα αμα θελω το πιστευω ,,,,
οχι οτι σου βαζω λογια απλα  λεω χμ χμ χμ χμ χμ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Βλεπω Ευακι μου οτι με παρακολουθεις και μαθαινεις. Εγινες και εσυ πρωτη στα δωσηματα. Δωστην δωστην στεγνα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Καλησπερα στις γυναικαρες του thread. :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Καλησπερα και σε σενα Μαρουλοκορακα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλησπέρα φίδι κωλοβό αρχιΚαρφάρα!!! Έσκασες μύτη φασιστόμουτρο. Νομίζεις οτι οι κοριτσάρες θα σου δόσουν σημασία, κνώδαλο της κακιάς ώρας!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Καλησπέρα φίδι κωλοβό αρχιΚαρφάρα!!! Έσκασες μύτη φασιστόμουτρο. Νομίζεις οτι οι κοριτσάρες θα σου δόσουν σημασία, κνώδαλο της κακιάς ώρας!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ειχα διαγραφει ρε φιλαρακι αλλα αποφασησα να ξαναγυρισω κοντα στις γυναικαρες του thread. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Σιγα μην τις αφηνα στα χερια σου μιση μεριδα απο αντρα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ειχα διαγραφει ρε φιλαρακι αλλα αποφασησα να ξαναγυρισω κοντα στις γυναικαρες του thread. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Σιγα μην τις αφηνα στα χερια σου μιση μεριδα απο αντρα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Αχ να αγιαση το στομα σου γλυκε μου ΠΕΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Φαντα σου να με αφηνες και σε καμια συραγγα του Αρτεμισιου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

απαπαπααπαπαπαπα
Δεν πιστευω να σε πιραξη που η νυν Μαγειρισα  σου βγικε πριν κανενα μισαωρο με τον χρηστη Βοιδοπουτσα για καφε ειπαι αλλα αμα θελω το πιστευω ,,,,
οχι οτι σου βαζω λογια απλα  λεω χμ χμ χμ χμ χμ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Με τον χρήστη Βοϊδόπουτσα να βγει έξω το καμάρι του σπιτιού μου και όχι με τον άνδρα των ονείρων της;;; Λογικό ακούγεται με τέτοιο όνομα. Παρόμοια και εγώ βγήκα χθες βράδυ για καφέ με την Μουνίτσα!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 
Αναρωτιέμαι όμως με την τεράστια και πολυετή εμπειρία που διαθέτει, δεν έχει ξαναδει you know what, εννοώ ξαναπιεί καφέ;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ειχα διαγραφει ρε φιλαρακι αλλα αποφασησα να ξαναγυρισω κοντα στις γυναικαρες του thread. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Σιγα μην τις αφηνα στα χερια σου μιση μεριδα απο αντρα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μισή μερίδα νά 'ναι το δηλητηριασμένο φαγητό που θα σου σερβίρει η απατημένη χαζοκορμάρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Μισή μερίδα νά 'ναι το δηλητηριασμένο φαγητό που θα σου σερβίρει η απατημένη χαζοκορμάρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



ΑΑΑΑΑΑααα  ετσι ε??????
Βρε γαιδαρε τοσο καιρο που ετρωγες (χλαπακιαζες) τα εδεσματα μου πως δεν επαθες τιποτα ???????
Αλλα η κακια σου ξεχιλιζει απο το στωμα σου ...... ασοψετε που δεν μιλαω :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
ΑΑΑΑΑΑααα   ετσι ε??????
Βρε γαιδαρε τοσο καιρο που ετρωγες (χλαπακιαζες) τα εδεσματα μου πως δεν επαθες τιποτα ???????
Αλλα η κακια σου ξεχιλιζει απο το στωμα σου ...... ασοψετε που δεν μιλαω :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Εφόσον δεν έπαθα τίποτα, τότε γιατί νοσηλεύτηκα στο Γενικό Κρατικό με οξεία δηλητηρίαση;;;;
Μπορείς να μου πεις φαρμακόγλωσσα;;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Εφόσον δεν έπαθα τίποτα, τότε γιατί νοσηλεύτηκα στο Γενικό Κρατικό με οξεία δηλητηρίαση;;;;
Μπορείς να μου πεις φαρμακόγλωσσα;;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Γιατη αγορι μου γλυκο ξεχασες οτι πριν ερθεις για φαγητο επειδη ηθελες να το παιξεις Κυριος ειχαις σταματισει στα  goodys και ριμαξες τα χαρμπουκερ για να μου κανεις εντυπωση οτι δηθεν δεν τρως και πολυ (Ελεος) ..... :jerking:
Και μετα απο 10 λεπτακια σε επιασε δηλητηριαση παλιο υποκριτη :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Μην διασυρεις το ονομα μου Χαζογκομενε τον goodys :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εφόσον δεν έπαθα τίποτα, τότε γιατί νοσηλεύτηκα στο Γενικό Κρατικό με οξεία δηλητηρίαση;;;;
Μπορείς να μου πεις φαρμακόγλωσσα;;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τι ειδα τωρα στο θεμα διδυμα του μπουρδελα,Ευακι-Μαρουλιας αντε πηρατε την ψηφο μου
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom