Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
        Ποτε εσυ εισαι ο ενας ο μοναδικος ο απολυτος ο πλατωνικος. Ολοι οι αλλοι ειναι για το κρεβατι μου........ :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Ο πλατωνικός είναι ο τέλειος έρωτας και δεν είναι μονον πνευματικός!!! Τουλάχιστον αυτά ισχυρίζεται ο ίδιος ο Πλάτωνας στο "Φαίδρο" του, αν κατάλαβα διαβάζοντάς τον σωστά. Όσο για τον απόλυτο και τον αιώνιο συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, είμαστε πλασμένοι ο ένας για τον άλλον :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Επισκέπτης
Ο πλατωνικός είναι ο τέλειος έρωτας και δεν είναι μονον πνευματικός!!! Τουλάχιστον αυτά ισχυρίζεται ο ίδιος ο Πλάτωνας στο "Φαίδρο" του, αν κατάλαβα διαβάζοντάς τον σωστά. Όσο για τον απόλυτο και τον αιώνιο συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, είμαστε πλασμένοι ο ένας για τον άλλον :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

    Ο πλατωνικος ερωτας ειναι η μεγαλυτερη απογειωση του μυαλου στο επακρο των αισθησεων . Ειναι δε παντα μαγευτικος γιατι ειναι ανεκπληρωτος............ :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
     Ο πλατωνικος ερωτας ειναι η μεγαλυτερη απογειωση του μυαλου στο επακρο των αισθησεων . Ειναι δε παντα μαγευτικος γιατι ειναι ανεκπληρωτος............ :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Κάνεις μεγάλο λάθος!!! Συμφωνα με τον Πλάτωνα στον περίφημο "Φαίδρο" του ο επονομαζόμενος από τους μεταγενέστερους πλατωνικός έρωτας είναι βιώσιμος, απλούστατα είναι ταυτόγχρονα σωματικός και πνευματικός. Η έννοια του πλατωνικού έρωτα, όπως πολλές έννοιες που χρησιμοποιεί στις παραβολές του ο Πλάτωνας, είναι παραξηγημένη!!! Ο Ιησούς Χριστός κατά τύχη δανειστηκε μερικές από αυτές. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
     Ο πλατωνικος ερωτας ειναι η μεγαλυτερη απογειωση του μυαλου στο επακρο των αισθησεων . Ειναι δε παντα μαγευτικος γιατι ειναι ανεκπληρωτος............ :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
[size=15pt]ΖΟΥΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩ....Ευακι μου που εισαι κοριτσαρα μου.............[/size]
 

Επισκέπτης
Κάνεις μεγάλο λάθος!!! Συμφωνα με τον Πλάτωνα στον περίφημο "Φαίδρο" του ο επονομαζόμενος από τους μεταγενέστερους πλατωνικός έρωτας είναι βιώσιμος, απλούστατα είναι ταυτόγχρονα σωματικός και πνευματικός. Η έννοια του πλατωνικού έρωτα, όπως πολλές έννοιες που χρησιμοποιεί στις παραβολές του ο Πλάτωνας, είναι παραξηγημένη!!! Ο Ιησούς Χριστός κατά τύχη δανειστηκε μερικές από αυτές. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

      Ε τοτε εχω παρεξηγησει και εγω .Προσωπικα θα ηθελα τον ερωτα μας εκτος απο πνευματικο να εχει σαρκα και οστα .Για να μπορω να σε πεθαινω. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Καλα το υποψιαστηκα οτι το Μαριανακι θελη και σαρκα Μαρουλια
αντε νασε δω τωρα............... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Επισκέπτης
Κάνεις μεγάλο λάθος!!! Συμφωνα με τον Πλάτωνα στον περίφημο "Φαίδρο" του ο επονομαζόμενος από τους μεταγενέστερους πλατωνικός έρωτας είναι βιώσιμος, απλούστατα είναι ταυτόγχρονα σωματικός και πνευματικός. Η έννοια του πλατωνικού έρωτα, όπως πολλές έννοιες που χρησιμοποιεί στις παραβολές του ο Πλάτωνας, είναι παραξηγημένη!!! Ο Ιησούς Χριστός κατά τύχη δανειστηκε μερικές από αυτές. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


      Αχ μαγευτικε μου ρητορα ακομη και ο δημοσθενης ωχριουσε μπριστα σου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Το Ευακι μου δεν βλεπω πουθενα και ανησυχω..................
[size=15pt]Ευακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι[/size]
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Το Ευακι μου δεν βλεπω πουθενα και ανησυχω..................
[size=15pt]Ευακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι[/size]
Ερε βιαστηκε περιμενε να ετοιμαστη και η κινηση στους δρομους :rockon: :rockon: :rockon:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Κυριες μου και Κυριοι καλο απογευμα παω λιμνη βουλιαγμενης
για μπανακι..................... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom