Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλως ηρθες στην παρεα......... παρε  :coffee: :coffee: και καναπε και αραξε........
ευακι ακομα να ξυπνησης κοριτσαρε μου ;;;;;;;;;; :coffee: :coffee: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Καλημερα συναγωνιστες,τα κοριτσια δεν ξυπνησαν ακομη,ΕΥΑ,ΜΑΡΙΑΝΝΑ ξυπνηστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Η Μαριάννα έχει ξυπνήσει, αλλά μας σνομπάρει ή ισως να πίνει ακόμα τον καφέ της!!!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.519
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ορε Μαρουλια στο ξαναειπα......... δεν ειμαι απο απεναντι.............

Εχει δίκιο μαρούλια.....! Δεν είναι από απέναντι. Απλά το παιδί είναι μουνάκιας... το σαράκι δεν κρύβεται. Πάντως είναι ξηγημένο παιδάκι, τον ξέρω από κοντά.
 

Επισκέπτης
Η Μαριάννα έχει ξυπνήσει, αλλά μας σνομπάρει ή ισως να πίνει ακόμα τον καφέ της!!!!!!


     Οχι καρδουλα μου στην δουλεια ειμαι μπας και βγαλω τιποτα για να φτιαξω το αιθριο στο παλατι μας για να βλεπουμε τον ουρανο μαζι :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

panosrs

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
γεια σου μαριαννακι.τι ωρα ειναι η ευα σημερα?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.519
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Εχει δίκιο μαρούλια.....! Δεν είναι από απέναντι. Απλά το παιδί είναι μουνάκιας... το σαράκι δεν κρύβεται. Πάντως είναι ξηγημένο παιδάκι, τον ξέρω από κοντά.
Τωρα ξυπνησες λεβεντη μου ;;;;;;;;;
Τι εγινε που το αφησες το μορο ;;;;;;;;;;; ολο το βραδυ γαμαγες ;;;;;;;;;;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Τωρα ξυπνησες λεβεντη μου ;;;;;;;;;
Τι εγινε που το αφησες το μορο ;;;;;;;;;;; ολο το βραδυ γαμαγες ;;;;;;;;;;;;;

Ναι, όλο το βράδυ γάμαγα.... αλλά όχι αυτό που έχεις στο μυαλό σου. Δυστυχώς γάμαγα τη χούφτα μου.....  :headbang: :headbang: :headbang:
 

panosrs

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
τι ωρα ειναι σημερα η ευα ρε παιδια
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.519
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
τι ωρα ειναι σημερα η ευα ρε παιδια
Φαγωθηκες με το Ευακι πω πω πω........... ασε το κοριτσι ορε
σημερα ειναι για παρτη μου. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Σημερα θα γινη το μεγαλο γλυψιμο ...... :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
     Οχι καρδουλα μου στην δουλεια ειμαι μπας και βγαλω τιποτα για να φτιαξω το αιθριο στο παλατι μας για να βλεπουμε τον ουρανο μαζι :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:


Ώστε ξέρεις λοιπόν την περίφημη φράση του Όσκαρ Γουάιλντ: Όλοι μεσα στο βουρκο είμαστε (εννοεί οτι η κοινωνία είναι άδικη), αλλά μερικοί από μας κοιτάμε τα αστέρια (ένα καλύτερο μέλλον). Μην κουράζεσαι πολύ καρδιά μου γιατί η βιλίτσα χτίζεται σιγά σιγά, πετραδακι πετραδάκι με τα ίδια μου τα στιβαρά χέρια!!!   :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten::2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.519
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Μπετατζη μου εσυ.......... γι αυτο τις εχεις ολες στα σκελια σου. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ώστε ξέρεις λοιπόν την περίφημη φράση του Όσκαρ Γουάιλντ: Όλοι μεσα στο βουρκο είμαστε (εννοεί οτι η κοινωνία είναι άδικη), αλλά μερικοί από μας κοιτάμε τα αστέρια (ένα καλύτερο μέλλον). Μην κουράζεσαι πολύ καρδιά μου γιατί η βιλίτσα χτίζεται σιγά σιγά, πετραδακι πετραδάκι με τα ίδια μου τα στιβαρά χέρια!!!   :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten::2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

      Δεν ειχα αμφιβολια απολυτο ονειρο της ζωης μου αλλα να ειπα να βαλω ενα χερακι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
       Δεν ειχα αμφιβολια απολυτο ονειρο της ζωης μου αλλα να ειπα να βαλω ενα χερακι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μην μου κουράζεσαι μονο και μου πάθεις τίποτε άγκυρά μου, μεγάλε και ατέρμονε έρωτά μου!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom