Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Μαρουλια για διαβασε ποιο πανω ......... κλεβεται το Μαριαννακι...
κανε κατι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σύντροφε Amjik παρότι καθυστερημένα, θεωρώ ότι πρέπει να τοποθετηθώ στην "...πάσα" που με αφορά προσωπικά.

Δεν έχω τέτοια πρόθεση, παρότι τα παλιότερα χρόνια έκανα συναναστροφες με αρκετούς επίδοξους "κλέφτες", εξάλλου αν σκόπευα σε κάτι τετοιο, θα το είχα κάνει από καιρό

Πρόσθετα σημειώνω :

"...ότι το κλεμμένο παρότι είναι ωραίο και πιο γλυκό, ουσιαστικά δεν σου ανήκει γιατί δεν σου ανήκε ποτέ..."

αυτά... :sunglasses:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
     Ε δεν πειραζει χαλαλι σου βρε αφου με ηθελες τοσο πολυ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Επειδή σε ήθελα τόσο πολύ, θα πρέπει αναγκαστικά να πεθάνω από τα χέρια, ας πούμε, του αρχιΚαρφάντο;;;;;
Δε θα μπορούσε να πεθάνει η χαζοΚορμάρα έτσι για να δόσουμε ένα ανεπάντεχο τέλος, εννοώ για την Ευάρα;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Σωστοςςςςςςςςςςςςςς ..... συντροφε και συναγωνιστη στον αμαρτωλο τον δρομο
της Αγκυρας. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Επισκέπτης
Επειδή σε ήθελα τόσο πολύ, θα πρέπει αναγκαστικά να πεθάνω από τα χέρια, ας πούμε, του αρχιΚαρφάντο;;;;;
Δε θα μπορούσε να πεθάνει η χαζοΚορμάρα έτσι για να δόσουμε ένα ανεπάντεχο τέλος, εννοώ για την Ευάρα;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



      Ωραια ιδεα :boobies: :boobies:ας τους πεθανουμε και τους δυο λοιπον :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Κοριτσαρες μου και παιδαροι καλο απογευμα...........
παω να κολυμπησω στην Λ.Β τα λεμε  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
      Ωραια ιδεα :boobies: :boobies:ας τους πεθανουμε και τους δυο λοιπον :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Θέλεις να με πεθάνεις ντε και καλά βλέπω. Μαριαννάκι τοσο πολύ με αγαπάς λοιπόν!!! Άσε πρώτα να γίνω καλά και μετά θα σκεφτώ τον τρόπο!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Θέλεις να με πεθάνεις ντε και καλά βλέπω. Μαριαννάκι τοσο πολύ με αγαπάς λοιπόν!!! Άσε πρώτα να γίνω καλά και μετά θα σκεφτώ τον τρόπο!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

    Μα καλε μου στο ζευγαρι κομαντο τζαζλοευα αναφερομαι :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :2funny: :2funny: :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
        Καλημερα. Αγοραρος ξερω τι λεω τον αντρα δεν τον φτιαχνουν μονο οι κοιλιακοι κ.λ.π. ναξερες ποσοι με γραμωτα και κοιλιακους ειναι απιστευτα ξενερου. Αλωστε μην ξεχνας οτι εγω παντα πηγαινα πολυ τους σαρανταρηδες οταν ειναι ομορφοι οπως εσυ .Και τελος αγαπητε μου εισαι απο τα ατομα που περασαν απο αυτα τα σπιτια και εκαναν τις κοπολες να νιωσουν κυριες. Πως λοιπον να μην σε αποκαλεσω αγοραρο :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

...και οι κοπέλες αν νοιώσουν κυρίες, τότε ...είναι καταπληκτικά  ;)

...αλλά όπως και να ήταν,

πάλι τα ίδια θα έκανα  :sunglasses:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
    Μα καλε μου στο ζευγαρι κομαντο τζαζλοευα αναφερομαι :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :2funny: :2funny: :2funny:
Καλησπερα Μαριαννακι.
Καλα που μου το ειπες να φυλαγομαι απο δω και περα. Καλιο θεονιστικος παρα εστω και νερο απο τα χερακια σου πια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Συναγωνιστές και γλύκειά μου Μαριάννα

Κάνω τις παραθέσεις μου πολύ ...καθυστερημένα γιατί ταυτόχρονα εργάζομαι,

Δεν γίνεται σκόπιμα (ελπίζω και εύχομαι να γίνεται δεκτό αυτό)
 

Επισκέπτης
...και οι κοπέλες αν νοιώσουν κυρίες, τότε ...είναι καταπληκτικά   ;)

...αλλά όπως και να ήταν,

πάλι τα ίδια θα έκανα  :sunglasses:

  Ο ανθρωπος δεν αλαζει γιαυτο σου λεω η ομορφια μενει παντα στο καθαρο βλεμα και στην καθαρη ψυχη  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Καλησπέρα Μαριαννάκι
 

Επισκέπτης
Καλησπερα Μαριαννακι.
Καλα που μου το ειπες να φυλαγομαι απο δω και περα. Καλιο θεονιστικος παρα εστω και νερο απο τα χερακια σου πια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

   Καλησπερα μην το λες αυτο ισως να υπαρχουν και αλλοι τροποι που θα σκεφτει το απολυτο αρσενικο μου (μαρουλοπαρης) και θα σας ξεκανουμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
   Καλησπερα μην το λες αυτο ισως να υπαρχουν και αλλοι τροποι που θα σκεφτει το απολυτο αρσενικο μου (μαρουλοπαρης) και θα σας ξεκανουμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το ποιο??? Αλλο ενα τετοιο και σιγουρα θα με ξεκανεις απο τα γελια!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom