Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
καλο απογευμα σε ολους Ιδιαιτερα στην μεγαλη αγαπη μου (Μαρουλακι) :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Παρομοίως θεά και δασκάλα της υποκριτικής και μαγειρικής τέχνης, παντοτινή μου αγάπη :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

bisex27

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
που να νιοσεις τι δικη μου και τις ελσαααααααααααααασ λεμε χαχαχαχαχαχαχαχαχ στου χανταααααακ λεμε καιμακρυα τα κατσικιααααααααααααα! :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66

Καλό απόγευμα Καρφάρα!!! Κάτω από το άβατάρ σου θα 'πρεπε να γράφει: Βλέπε, άκου, κάρφωνε!!!! Ρε χουντικό κνώδαλο δε βάζεις μυαλό με τίποτε, αμετανόητος μια ζωή θά 'σαι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αφού εμένα και την Εύα έχουν προτείνει, ποιούς θα΄'πρεπε να ζητήσω να ψηφίσουν εσένα και την Πάολα; Παλιό καρφί και μισοριξιά!!!
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Καλό απόγευμα Καρφάρα!!! Κάτω από το άβατάρ σου θα 'πρεπε να γράφει: Βλέπε, άκου, κάρφωνε!!!! Ρε χουντικό κνώδαλο δε βάζεις μυαλό με τίποτε, αμετανόητος μια ζωή θά 'σαι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αφού εμένα και την Εύα έχουν προτείνει, ποιούς θα΄'πρεπε να ζητήσω να ψηφίσουν εσένα και την Πάολα; Παλιό καρφί και μισοριξιά!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Να ζητησεις αλλαγη ονοματος ρε!!! Αλλα σου αρεσουν και σενα τα ξηνα. Το Μαριαννακι να τα βλεπει που κοιμαται ορθια και πιστευει οτι της εισαι πιστος. Αρχιαπιστε του site!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Να ζητησεις αλλαγη ονοματος ρε!!! Αλλα σου αρεσουν και σενα τα ξηνα. Το Μαριαννακι να τα βλεπει που κοιμαται ορθια και πιστευει οτι της εισαι πιστος. Αρχιαπιστε του site!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Βρε αρχικαρφάρα του σαιτ, ποιά ξινά μου αρέσουν;;;; Ξινισμένη να είναι η φασιστομούρη σου!! Αν νομίζεις οτι η Μαριάννα κοιμάται όρθια, τότε είσαι βαθειά νυχτωμένος, κνώδαλο!! Σου ξαναλέω ότι προτάθηκα μαζί με την Ευάρα, τι νά 'κανα;;; Καλυτερα προτεινόμενος παρά ταβανόπρογκα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Βλεπεις που σε πηρα χαμπαρι. Καλα ειμαι κοπελαρα μου. Δεν εχει βολτιτσα πουθενα αποψε? :think: :think: :think:


Το ειδα το ειδα :rockon: :rockon:
Μπα οχι δεν ειμαι για βολτα σημερα επειδη ετρεχα ολη μερα σε δουλειες που ειχα αφησει καιρο και επρεπε να της κανω >:( >:( >:(
Οποτε ειμαι ελαφρως κομματια για βολτες σημερα ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
ΑΝ κι απο οτι εβλεπα ειχαι ενα καλο ντοκιμαντερ για της Φεραρι :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
και με καθηλωσε μεσα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εσυ πωσ και μεσα ????????????????
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
      Καλε γιατι ολο στην Λ.Β κολυμπας ε ? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Καλημερα Μαριαννακι........... γιατι εκει γνωρισα τον ερωτα της ζωης μου
αυτην που μου μαγειρευη τα λουκουλια γευματα........
ακουη το κοριτσι μου;;;;;;;;;;;;;;;; :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Γλυκειά μου Μαριάννα

Καλημέρα  :-*

καλή δουλειά :sunglasses:

...και καλή διασκέδαση με τους συναγωνιστές στο θρεντ

αν και εκτιμώ ότι σήμερα θα αργήσουν να δηλώσουν την παρουσία τους  ;)
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
   Ε λοιπον εγω θα την παιξω με πολυ δακρυ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Παρε και κανενα κιλο κρεμμυδια γλυκια μου θα τα χρειαστεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Βουγιουκλακη της κακιας ωρας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Καλημεραααααααααααααααααααααααααααααααααααα :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Ευακι.......... καλημερα κοριτσαρε μου..........
εμαθα οτι εχεις τη συνταγη για το μαντολατο κοπελα μου. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ευακι.......... καλημερα κοριτσαρε μου..........
εμαθα οτι εχεις τη συνταγη για το μαντολατο κοπελα μου. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Καλημερα αντρα τον ονειρων μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Και βεβαια την εχω την συνταγη για το Μαντολατο αλλα και για το παστελι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αρκει να εχεις γερα δοντια ,,, οχι σαν μερικους μερικους Χαζογκομενους που τα εχουν σε θηκες ονοματα μην λεμε τωρα και το παιζουν και τζοβενα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Το μαντολατο να παρω επανω απο το κορμακι σου την ωρα που θα το φτιαχνης
και τι στον κοσμο.......... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Τωρα οσο για το παλικαρι που δεν μπορει να το μασηση τον τροπο τον βρηκε.......
εφτιαξε εχθες τα δοντακια του το ρεμαλι............ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Γλυκειά μου Μαριάννα

Καλημέρα  :-*

καλή δουλειά :sunglasses:

...και καλή διασκέδαση με τους συναγωνιστές στο θρεντ

αν και εκτιμώ ότι σήμερα θα αργήσουν να δηλώσουν την παρουσία τους  ;)


        Καλημερα και καλημερα σε ολους . Αχ farkeli μου σημερα σαββατο ελπιζω οτι δεν δουλευεις εσυ :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
Παρε και κανενα κιλο κρεμμυδια γλυκια μου θα τα χρειαστεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Βουγιουκλακη της κακιας ωρας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Καλημεραααααααααααααααααααααααααααααααααααα :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:


      Καλημερα και σε σενα αποτυχημενο μοντελο της κακιας ωρας. Υποννοεις κατι για τα υποκριτικα μου προσοντα βρε βουρλο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Το μαντολατο να παρω επανω απο το κορμακι σου την ωρα που θα το φτιαχνης
και τι στον κοσμο.......... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Τωρα οσο για το παλικαρι που δεν μπορει να το μασηση τον τροπο τον βρηκε.......
εφτιαξε εχθες τα δοντακια του το ρεμαλι............ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



    Αχ αγορι μου σε λυπαμαι γιατι θες να μεινεις φαφουτης τοσο μικρος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom