Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλημερα αντρα τον ονειρων μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Και βεβαια την εχω την συνταγη για το Μαντολατο αλλα και για το παστελι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αρκει να εχεις γερα δοντια ,,, οχι σαν μερικους μερικους Χαζογκομενους που τα εχουν σε θηκες ονοματα μην λεμε τωρα και το παιζουν και τζοβενα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


        Τα δοντια του καλου μου δεν ειναι για τα δικα σου αποφαγια αλλα ουτε και εσυ εισαι για τα δικα του δοντια πικροχολο πλασμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Το μαντολατο να παρω επανω απο το κορμακι σου την ωρα που θα το φτιαχνης
και τι στον κοσμο.......... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Τωρα οσο για το παλικαρι που δεν μπορει να το μασηση τον τροπο τον βρηκε.......
εφτιαξε εχθες τα δοντακια του το ρεμαλι............ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ναι το χρυσο μου ????????????????????????????? εβαλε την Μασελιτσα του στο ποτηρι????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οσο για το Μαντολατο δεν σου λεω τιποτα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Να τρωει η Μαριαννα και ψοφαει ο Μαρουλιας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αλλα κακο σκυλη ψοφο δεν εχει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αντε να δουμε Και την μακριμαλουσα κοπελια (Ο θεος να την κανει) να παιζει θεατρο την Βουγιουκλακη ,,,, Ε ρε θα τρυζουν τα κοκκαλακια της αειμνηστης :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Δεν μας ειπαι αν ο Μαρουλιας θα κανει τον Παπαμηχαηλ?????????????????
Προς το παρον απ οτι βλεπω κανει εξασκηση στον ρολο της στην αλλη ταινια  (Η Μαρια της σιωπης) που εκει αν την εχεις δει αγαπητε μου ο ρολος ειναι καταπληκτικος γιατη δεν μηλαει
Καθολου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Το μαντολατο να παρω επανω απο το κορμακι σου την ωρα που θα το φτιαχνης
και τι στον κοσμο.......... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Τωρα οσο για το παλικαρι που δεν μπορει να το μασηση τον τροπο τον βρηκε.......
εφτιαξε εχθες τα δοντακια του το ρεμαλι............ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλημέρα τουρκόσπορε!! Δεν φτάνει που είσαι φιλοξενούμενος στη χώρα μας, θες να μας την πεις και από πάνω!!!
Έχε χάρη που έχω μείνει χωρις δόντια, αλλιώς θα σού 'λεγα!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
     Αχ αγορι μου σε λυπαμαι γιατι θες να μεινεις φαφουτης τοσο μικρος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αγαπητο μου κοριτσι .........το δοκιμασα το μαντολατο απο το κορμακι
της Ευουλας και ητανε τοσο γλυκο......... αλλα μετα βεβαια μου ετριψε
και τα δοντακια το μορο μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Kαλημερα κοριτσια καλα ησαστε :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
     Αχ αγορι μου σε λυπαμαι γιατι θες να μεινεις φαφουτης τοσο μικρος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Θελει να γινει κι αυτος ενας μικρος Μαρουλιας φτου φτου φτου Παναγια μου μην τον καταριεμαι τον ανθρωπο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
        Τα δοντια του καλου μου δεν ειναι για τα δικα σου αποφαγια αλλα ουτε και εσυ εισαι για τα δικα του δοντια πικροχολο πλασμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλημέρα Μαριάννα-Ελενίιτσα!!! Ευτυχώς που με υποστηρίζεις, μοναδική μου αγάπη και άγκυρα της βιλίτσας μας (τ' ακούς ψηλή χαζογκόμενα; ), γιατί υπάρχουν μερικοί και μερικές που δεν καταλαβαίνουν τον πονο ενος φαφούτη ξεπεσμένου ηθοποιού!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Καλημέρα τουρκόσπορε!! Δεν φτάνει που είσαι φιλοξενούμενος στη χώρα μας, θες να μας την πεις και από πάνω!!!
Έχε χάρη που έχω μείνει χωρις δόντια, αλλιώς θα σού 'λεγα!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Βρε ρεμαλι εγω σε κατηγορησα ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Αλλος ειναι ο καρφαρος εδω μεσα...........
Τελος παντων...... πονας ;;;;;;;;;;;;; :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ναι το χρυσο μου ????????????????????????????? εβαλε την Μασελιτσα του στο ποτηρι????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οσο για το Μαντολατο δεν σου λεω τιποτα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Να τρωει η Μαριαννα και ψοφαει ο Μαρουλιας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αλλα κακο σκυλη ψοφο δεν εχει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αντε να δουμε Και την μακριμαλουσα κοπελια (Ο θεος να την κανει) να παιζει θεατρο την Βουγιουκλακη ,,,, Ε ρε θα τρυζουν τα κοκκαλακια της αειμνηστης :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Δεν μας ειπαι αν ο Μαρουλιας θα κανει τον Παπαμηχαηλ?????????????????
Προς το παρον απ οτι βλεπω κανει εξασκηση στον ρολο της στην αλλη ταινια  (Η Μαρια της σιωπης) που εκει αν την εχεις δει αγαπητε μου ο ρολος ειναι καταπληκτικος γιατη δεν μηλαει
Καθολου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλημέρα ψηλή χαζογκόμενα!!! Δεν μιλάω στον καινούργιο μου ρόλο γιατί υποδύομαι μιαν ανεγκέφαλη ονόματι Εύα η οποία αντί να δόσει το μήλο στον Αδάμ τό 'φαγε η ίδια!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ναι το χρυσο μου ????????????????????????????? εβαλε την Μασελιτσα του στο ποτηρι????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οσο για το Μαντολατο δεν σου λεω τιποτα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Να τρωει η Μαριαννα και ψοφαει ο Μαρουλιας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αλλα κακο σκυλη ψοφο δεν εχει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αντε να δουμε Και την μακριμαλουσα κοπελια (Ο θεος να την κανει) να παιζει θεατρο την Βουγιουκλακη ,,,, Ε ρε θα τρυζουν τα κοκκαλακια της αειμνηστης :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Δεν μας ειπαι αν ο Μαρουλιας θα κανει τον Παπαμηχαηλ?????????????????
Προς το παρον απ οτι βλεπω κανει εξασκηση στον ρολο της στην αλλη ταινια  (Η Μαρια της σιωπης) που εκει αν την εχεις δει αγαπητε μου ο ρολος ειναι καταπληκτικος γιατη δεν μηλαει
Καθολου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


     Αχ καλη μου χαζοκορμαρα η σιωπη να ξερεις οτι ειναι χρυσος ειδικα οταν δεν ξερεις να μιλας η οταν λες περισοτερα απο οτι πρεπει τοτε γινεσαι πραγματικα πολυ κουραστικηηηηηηηηηηηηη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αγαπητο μου κοριτσι .........το δοκιμασα το μαντολατο απο το κορμακι
της Ευουλας και ητανε τοσο γλυκο......... αλλα μετα βεβαια μου ετριψε
και τα δοντακια το μορο μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Πεστα αγορι μου να τα ακουνε μερικοι μερικοι Παππουδες  χαζογκομενοι που θελουν να το παιζουν και πιπινακια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και το βραδι θελουν εμπλαστρα και 10 εντριβες με ΒΙΞ για να συνελθουν :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
     Αχ καλη μου χαζοκορμαρα η σιωπη να ξερεις οτι ειναι χρυσος ειδικα οταν δεν ξερεις να μιλας η οταν λες περισοτερα απο οτι πρεπει τοτε γινεσαι πραγματικα πολυ κουραστικηηηηηηηηηηηηη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και είναι σύμφωνη (η σιωπή) με τον δεύτερο νόμο της θερμοδυναμικής (λιγότερη ενέργεια και άρα λιγότερη φθορά). Ακούς αναγκέφαλη κορμάρα;;;; Η Μαριάννα ξέρει πολύ καλά τι λέει!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλημέρα ψηλή χαζογκόμενα!!! Δεν μιλάω στον καινούργιο μου ρόλο γιατί υποδύομαι μιαν ανεγκέφαλη ονόματι Εύα η οποία αντί να δόσει το μήλο στον Αδάμ τό 'φαγε η ίδια!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ευτυχως Μαρουλοχαζογκομενε που επαιξες αυτον τον ρολο γιατη εγω δεν εφαγα το μηλο αλλα τον Οφη ολακερο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλημέρα Μαριάννα-Ελενίιτσα!!! Ευτυχώς που με υποστηρίζεις, μοναδική μου αγάπη και άγκυρα της βιλίτσας μας (τ' ακούς ψηλή χαζογκόμενα; ), γιατί υπάρχουν μερικοί και μερικές που δεν καταλαβαίνουν τον πονο ενος φαφούτη ξεπεσμένου ηθοποιού!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


     Καλημερα αγαπη μου μοναδικη . Μα γιατι ψευδεσαι και δεν τους λες την αληθεια οτι εισαι ενα καινουργιο ιερο τερας ενας νεος Μινωτης θυμισε στην χαζοβιολα τι ωραιο θεατρο επαιζες στο κρεβατι μαζι της τοση καλη ερμεινια που ποτε δεν καταλαβε οτι την απατουσες με τοσες και τοσες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
     Καλημερα αγαπη μου μοναδικη . Μα γιατι ψευδεσαι και δεν τους λες την αληθεια οτι εισαι ενα καινουργιο ιερο τερας ενας νεος Μινωτης θυμισε στην χαζοβιολα τι ωραιο θεατρο επαιζες στο κρεβατι μαζι της τοση καλη ερμεινια που ποτε δεν καταλαβε οτι την απατουσες με τοσες και τοσες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Ακριβως τον ιδιο ρολο που παιζει και με σενα θες να πεις Μαρια της Μουγγας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αλλα που θα παει λιγα ειναι τα ψωμια σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οταν τα κερατα σου θα εχουν γινει σαν τον πυλωνα της Δεη τοτε τα ξαναλεμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Παρε και καμια λιμα καλου κακου θα σου χρειαστει για να λιμαρης  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
     Καλημερα αγαπη μου μοναδικη . Μα γιατι ψευδεσαι και δεν τους λες την αληθεια οτι εισαι ενα καινουργιο ιερο τερας ενας νεος Μινωτης θυμισε στην χαζοβιολα τι ωραιο θεατρο επαιζες στο κρεβατι μαζι της τοση καλη ερμεινια που ποτε δεν καταλαβε οτι την απατουσες με τοσες και τοσες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια απόλυτε και αιώνιε έρωτά μου!!!! Προτιμώ οι φίλοι μου και θαυμάστριές μου να με αποκαλούν Σερ Λάρυ (από το Λωρενς Ολίβιε), το ιερό τέρας με τον οποίον ως γνωστόν κανένας ηθοποιός δεν ήθελε να παίξει!!! Στον κινηματογράφο είχε παίξει στο πλευρό μιας ανόητης ξανθιάς, η οποία αφού πρώτα πηρε ολόκληρη τη δυναστεία των Κένεντυ, αυτοκτόνησε κατά λάθος!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πρέπει επίσης να έχεις υπόψη σου ότι ως μέγας βιρτουόζος της υποκριτικής, υποκρινόμουνα τους οργασμούς μου και η χαζοξανθιά δεν το είχε πάρει χαμπάρι!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
      Οτι τρως πολυ αυτο το ξερουμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εγω μωρη ???????????????
ΠΟυ εχουν αναστεναξει τα κοτοπουλα της περιοχης :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αλεπου να εισουν τοσα κοτοπουλα δεν θα τα ειχαις ρημαξει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εχεις να φας Ντελιβερη χαζογκομενε που θα ειναι ολο δικο σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Σερ Λαρυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ[size=20pt][/size] :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom