Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εγω μωρη ???????????????
ΠΟυ εχουν αναστεναξει τα κοτοπουλα της περιοχης :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αλεπου να εισουν τοσα κοτοπουλα δεν θα τα ειχαις ρημαξει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εχεις να φας Ντελιβερη χαζογκομενε που θα ειναι ολο δικο σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν εχει και κοτες τωρα να γινουμε κλεφτοκοταδες
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Σερ Λαρυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ[size=20pt][/size] :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Τουρκαλά σταμάτησε να ειρωνεύεσαι ένα ιερό τέρας της υποκριτικής διαφορετικά θα σε αναγκάσω να παίξεις μαζί με τον αρχιΚαρφάρα τους δυο πρωταγωνιστικούς ρόλους στο "Το κλουβί με τις τρελές"!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια απόλυτε και αιώνιε έρωτά μου!!!! Προτιμώ οι φίλοι μου και θαυμάστριές μου να με αποκαλούν Σερ Λάρυ (από το Λωρενς Ολίβιε), το ιερό τέρας με τον οποίον ως γνωστόν κανένας ηθοποιός δεν ήθελε να παίξει!!! Στον κινηματογράφο είχε παίξει στο πλευρό μιας ανόητης ξανθιάς, η οποία αφού πρώτα πηρε ολόκληρη τη δυναστεία των Κένεντυ, αυτοκτόνησε κατά λάθος!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πρέπει επίσης να έχεις υπόψη σου ότι ως μέγας βιρτουόζος της υποκριτικής, υποκρινόμουνα τους οργασμούς μου και η χαζοξανθιά δεν το είχε πάρει χαμπάρι!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Αχ αυτα εκανες ????????
Βρε καλα τοτε κι εγω ξεθυμαινα στην δουλεια μου τους πολλαπλους οργασμους μου Χαζογκομενε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Τωρα αν η αλλη ξανθια πηρε μονο την δυναστεια τον κενεντυ ε τοτε καλα σου εκανα και πηρα ολα Τα ΛΟΚ Κερατουκλη εισαι και μαρτυριαρης  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Μαριαννακι σε απατα εβαλε υποψυφιοτητα το ρεμαλι...........
Μαρουλιας  Ευακι......... για πεταξου και δες τι εκανε... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ακριβως τον ιδιο ρολο που παιζει και με σενα θες να πεις Μαρια της Μουγγας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αλλα που θα παει λιγα ειναι τα ψωμια σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οταν τα κερατα σου θα εχουν γινει σαν τον πυλωνα της Δεη τοτε τα ξαναλεμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Παρε και καμια λιμα καλου κακου θα σου χρειαστει για να λιμαρης  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



     Ακου χαζοβιολα η μαρια της μουγγας ηταν ορολος που με καταξιωσε και μου εδωσε το πρωτο (μουγγο) οσκαρ υποκριτικης ελα να τον παιξεις και εσυ και αν σου καθισει ποτε γκομενος να μου τρυπισεις μυτη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Σερ Λαρυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ[size=20pt][/size] :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Δεν λες που λεει σε εσενα και στους υπολοιπους τον ρολο του Σερ Λαρυ ,,,, τι να πω κι εγω που μου το επαιζε Τζων Χολμς ????????? Εκει να δεις γελια και γλεντιααααααααααααα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Εγω μωρη ???????????????
ΠΟυ εχουν αναστεναξει τα κοτοπουλα της περιοχης :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αλεπου να εισουν τοσα κοτοπουλα δεν θα τα ειχαις ρημαξει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εχεις να φας Ντελιβερη χαζογκομενε που θα ειναι ολο δικο σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Χαζογκόμενος ξεχαζογκόμενος εγώ κάτι θα έχω να τρώω από τα χέρια της καλής μου!!!
Εσύ που θα απολυθείς και θα μείνεις χωρίς λεφτά μετά το γιουχάρισμα στον μοναδικό και τελευταίο σου πρωταγωστικό ρόλο,τι θα έχεις να τρως μπορεις να μου πεις;;; Και μην μου κλαιγεσαι για δανεικά, αυτή τη φορά δεν θα μπορέσω να σε ικανοποιήσω γιατί χτίζω τη βιλίτσα της Μαριαννούλας!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
     Ακου χαζοβιολα η μαρια της μουγγας ηταν ορολος που με καταξιωσε και μου εδωσε το πρωτο (μουγγο) οσκαρ υποκριτικης ελα να τον παιξεις και εσυ και αν σου καθισει ποτε γκομενος να μου τρυπισεις μυτη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ακου Μαρια της Μογγας και της στρουγκας,,, Αν εσυ εισαι μουγγα με τον γκομενο καλα κανεις και εισαι ,,,,, Εγω θελω να ειμαι ποιο προστυχη και ποιο φωνακλου στο κρεβατι και γενικως :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Μην Αφριζεις :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Χαζογκόμενος ξεχαζογκόμενος εγώ κάτι θα έχω να τρώω από τα χέρια της καλής μου!!!
Εσύ που θα απολυθείς και θα μείνεις χωρίς λεφτά μετά το γιουχάρισμα στον μοναδικό και τελευταίο σου πρωταγωστικό ρόλο,τι θα έχεις να τρως μπορεις να μου πεις;;; Και μην μου κλαιγεσαι για δανεικά, αυτή τη φορά δεν θα μπορέσω να σε ικανοποιήσω γιατί χτίζω τη βιλίτσα της Μαριαννούλας!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εμενα μην με απειλης χαζογκομενε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δανεικα εγω ?????????????????????????????????????? :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Ποτε βρε καρμοιρη γερολαδα σου πηρα δανεικα ????????? που βρακι δεν ειχαις να βαλεις?????
Με ενα τριπιο πρωτο εμφανηστηκες στην ζωη μου το ξεχασες ?????????????????
Ακομα το θυμαμε ΜΗΝΕΡΒΑ..............Ασε που δεν θα ξεχασω την ατακα σου απο μεσα ανεση κι απο εξω εμφανηση .............................. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:


Να πας ρε στην αλλη να με το ιδιο σοβρακο Μπιχλιδη χαζογκομενε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ακου Μαρια της Μογγας και της στρουγκας,,, Αν εσυ εισαι μουγγα με τον γκομενο καλα κανεις και εισαι ,,,,, Εγω θελω να ειμαι ποιο προστυχη και ποιο φωνακλου στο κρεβατι και γενικως :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Μην Αφριζεις :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και αν,αν ειναι μπουκωμενο το στομα πως φωναζης  :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
Μαριαννακι σε απατα εβαλε υποψυφιοτητα το ρεμαλι...........
Μαρουλιας  Ευακι......... για πεταξου και δες τι εκανε... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


     Αγορι μου για να το ξεκαθαρισουμε αυτο γιατι ολοι μου το χτηπατε Μου εξηγησε το ιερο τερας μου (μαρουλιας) οτι ειναι δακτυλος του κομαντο και φυσικα εγω τον πιστεψα .(γιατι ετσι με συμφερει) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
     Αγορι μου για να το ξεκαθαρισουμε αυτο γιατι ολοι μου το χτηπατε Μου εξηγησε το ιερο τερας μου (μαρουλιας) οτι ειναι δακτυλος του κομαντο και φυσικα εγω τον πιστεψα .(γιατι ετσι με συμφερει) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κανε κι αλλιως αμα θες ΜΙΣΣ ΜΟΥΓΓΑ 2008 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Εμενα μην με απειλης χαζογκομενε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δανεικα εγω ?????????????????????????????????????? :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Ποτε βρε καρμοιρη γερολαδα σου πηρα δανεικα ????????? που βρακι δεν ειχαις να βαλεις?????
Με ενα τριπιο πρωτο εμφανηστηκες στην ζωη μου το ξεχασες ?????????????????
Ακομα το θυμαμε ΜΗΝΕΡΒΑ..............Ασε που δεν θα ξεχασω την ατακα σου απο μεσα ανεση κι απο εξω εμφανηση .............................. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:


Να πας ρε στην αλλη να με το ιδιο σοβρακο Μπιχλιδη χαζογκομενε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


    ΜΜΜΜΜΜ εδω τεριαζει η παροιμια η σιωπη ειναι χρυσος . Σε πιο εργο ταδες ολα αυτα μωρη πασαβιολα ο καλος μου μονο αρμανι σωβρακο φοραει και αυτο γιατι του κανουν ειδικη παραγγελια λογω του μεγεθους του :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Εμενα μην με απειλης χαζογκομενε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δανεικα εγω ?????????????????????????????????????? :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Ποτε βρε καρμοιρη γερολαδα σου πηρα δανεικα ????????? που βρακι δεν ειχαις να βαλεις?????
Με ενα τριπιο πρωτο εμφανηστηκες στην ζωη μου το ξεχασες ?????????????????
Ακομα το θυμαμε ΜΗΝΕΡΒΑ..............Ασε που δεν θα ξεχασω την ατακα σου απο μεσα ανεση κι απο εξω εμφανηση .............................. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:


Να πας ρε στην αλλη να με το ιδιο σοβρακο Μπιχλιδη χαζογκομενε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Χαζογκόμενα για κάποιον άλλον πρεπει να με πέρασες. Δεν φοράω σώβρακο καρδιά μου, γιατί θέλω να είμαι ετοιμοπόλεμος, έχω βλέπεις πολλές ακομα ανικανοποίητες θαυμάστριες. Γιατί να το κρύψομεν άλλωστε, είμαι ελκυστικός σε μουγγές, τυφλές, θεόζουρλες, καφετζούδες κ.α. Τώρα αν εσύ είδες σώβρακο εκεί που δεν υπήρχε, τι άλλο μπορώ να πω χαζοξανθιά ήσουνα χαζοξανθιά θα παραμείνεις!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
    ΜΜΜΜΜΜ εδω τεριαζει η παροιμια η σιωπη ειναι χρυσος . Σε πιο εργο ταδες ολα αυτα μωρη πασαβιολα ο καλος μου μονο αρμανι σωβρακο φοραει και αυτο γιατι του κανουν ειδικη παραγγελια λογω του μεγεθους του :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


To ξερω καλυτερα απο σενα οτι κανει παραγγελια στο σοβρακο Μουγγα διοτη οι ανθρωποι της εταιριας ξερουν για το μεγεθος ΣΜΟΛ τι να κανουν κι αυτοι ????????
Για να μην του πεφτει στο περπατημα του το κανανε ποιο μικρο και σταθερο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Οταν θα φας το (τουλουμπακι του) τοτε τα ξανα λεμε ΜΙΣΣ ΜΟΥΓΓΑ 2008 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Το καταντησαμε και εγω δεν ξερω τι............ με ολα
τα Τζαζλα εδω μεσα ........ στο τελος θα βγουνε βουρλα.
Για κανε κρατι βρε ρεμαλι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
    ΜΜΜΜΜΜ εδω τεριαζει η παροιμια η σιωπη ειναι χρυσος . Σε πιο εργο ταδες ολα αυτα μωρη πασαβιολα ο καλος μου μονο αρμανι σωβρακο φοραει και αυτο γιατι του κανουν ειδικη παραγγελια λογω του μεγεθους του :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πέστα Μαριαννούλα μου πέστα καρδιά μου, να τα ακούνε μερικές χαζοξανθιές και μερικοί χουντοβασιλικοί!!!! Το μέγεθος για να ακριβολογήσω  δεν ειναι XL αλλά XXXXL!!!!! Τι έχεις να πεις τώρα χαζοβιόλα;;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
To ξερω καλυτερα απο σενα οτι κανει παραγγελια στο σοβρακο Μουγγα διοτη οι ανθρωποι της εταιριας ξερουν για το μεγεθος ΣΜΟΛ τι να κανουν κι αυτοι ????????
Για να μην του πεφτει στο περπατημα του το κανανε ποιο μικρο και σταθερο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Οταν θα φας το (τουλουμπακι του) τοτε τα ξανα λεμε ΜΙΣΣ ΜΟΥΓΓΑ 2008 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


   Ε τωρα καταλαβα οτι ο καλος μου μου λεει την αληθεια και οτι ποτε μα ποτε δεν τσιμπισες μεζεδακι μαρουλισιο χα χα χα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom