Νέα

Αγγελια για Παραδοσιακό thai massage

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgis2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Αληθεια, ποσο ξεφτιλα ειναι να πληρωσεις για να σου τον παιξουν,
Πολυ γελιο.
Ε δεν είναι και τόσο γελοίο.. Μην είσαι τόσο απόλυτος. Σκέψου πως μπορεί να  σε φάει η μοναξιά αν τον παίζεις συνέχεια μόνος σου
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Αληθεια, ποσο ξεφτιλα ειναι να πληρωσεις για να σου τον παιξουν,
Πολυ γελιο.

...έχει όμως και καλό μασάζ 

anyway, να σου υπενθυμίσω ότι αν δεν είχαν πάει κάποιοι για να «δοκιμάσουν» ξοδεύοντας τα ωραία Ευρωπουλάκια τους και στη συνέχεια να ενημερώσουν το site…

δεν θα μπορούσες εσύ φίλε μου να σχολιάσεις χωρίς να χαλάσεις δεκάρα τσακιστή…!!!
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Αληθεια, ποσο ξεφτιλα ειναι να πληρωσεις για να σου τον παιξουν,
Πολυ γελιο.

Αφενός υπάρχει και το μασάζ αλλιώς θα συζητούσαμε σε άλλο θρεντ αφετέρου όσοι συναγωνιστές πήγαν εκτιμώ ότι στο πίσω μέρος του κεφαλιού τους είχαν το τι μέλλει γενέσθαι ή τη σφυγμομέτρηση της κορασίδος για την επόμενη φορά. Ακόμη όμως και να μην το είχαν, παίζουν και αυτοί που γουστάρουν μασάζ και χειρομάλαξη. Περί ορέξεως...

ΥΓ. Συμφωνώ με το sas. Αν δεν τα έσκαγαν και δεν τα έγραφαν κάποιοι, όντως ακόμη θα εκφράζαμε εικασίες για το τι καταλάβαμε από την τηλεφωνική συνομιλία με την κορασίδα.
Μένει να ξεκαθαριστεί ο ρόλος της άλλης Κινέζας και κάποιος να ρισκάρει και 2η συνάντηση για επιβεβαίωση. Αν δεν παίξει κάτι είτε με την ίδια τη 2η φορά είτε με την Κινέζα (που σε λίγο θα αγγίξει τα όρια του θρύλου)εκτιμώ ότι το νήμα θα μπορεί να μεταφερθεί στα "Μαατζίδικα που φραπάς"
 
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Κι' εδώ υπάρχει υπεύθυνος μαγαζιού?

Είχα σχηματίσει την εντύπωση ότι η νεαρά δούλευε χωρίς supervisor. :rolleyes:

:think:Αν υπηρχε ομως supervisor δεν θαπρεπε τουλαχιστον να συμβαλει καπως ουτως ωστε να μην συνεχιζεται αυτο το προβλημα με την δυνατοτητα κλεισιματος ραντεβου; Δυο μερες τωρα προσπαθω να παρω τηλεφωνο προκειμενου να κλεισω ραντεβου αν βεβαια κατορθωσω να παω καθημερινη και δεν απαντα γμτ :(
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
:think:Αν υπηρχε ομως supervisor δεν θαπρεπε τουλαχιστον να συμβαλει καπως ουτως ωστε να μην συνεχιζεται αυτο το προβλημα με την δυνατοτητα κλεισιματος ραντεβου; Δυο μερες τωρα προσπαθω να παρω τηλεφωνο προκειμενου να κλεισω ραντεβου αν βεβαια κατορθωσω να παω καθημερινη και δεν απαντα γμτ :(
Μπορεί από την πολύ μαλακία να κουφάθηκε
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
:think:Αν υπηρχε ομως supervisor δεν θαπρεπε τουλαχιστον να συμβαλει καπως ουτως ωστε να μην συνεχιζεται αυτο το προβλημα με την δυνατοτητα κλεισιματος ραντεβου; Δυο μερες τωρα προσπαθω να παρω τηλεφωνο προκειμενου να κλεισω ραντεβου αν βεβαια κατορθωσω να παω καθημερινη και δεν απαντα γμτ :(

Το γράφω ξανά αγαπητέ γιατί πλέον είμαι σίγουρος ότι μόνο έτσι βγαίνει γραμμή. Παίρνε κοντά στις λεγόμενες στρογγυλές ώρες δηλαδή ακριβώς (+- 5 λεπτά) ή και 30 (+-5 λεπτά). Τα ραντεβού τα κλείνει με διαφορά 1 ώρας. Ξεκινά στις 12 ή 12:30 οπότε στα "στρογγυλά της ώρας" περίπου ολοκληρώνει το ωριαίο πρόγραμμα. Εγώ γραμμή βρίσκω, στο ραντεβού ζορίζομαι...Μα καλά τι σόι κωλόφαρδος είσαι;;;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.346
Κριτικές
1
Like
35.412
Πόντοι
6.256
Τι κριμα, καποιοι θα αναγκαστουν να τον παιξουν μονοι τους, κριμααα
 
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Το γράφω ξανά αγαπητέ γιατί πλέον είμαι σίγουρος ότι μόνο έτσι βγαίνει γραμμή. Παίρνε κοντά στις λεγόμενες στρογγυλές ώρες δηλαδή ακριβώς (+- 5 λεπτά) ή και 30 (+-5 λεπτά). Τα ραντεβού τα κλείνει με διαφορά 1 ώρας. Ξεκινά στις 12 ή 12:30 οπότε στα "στρογγυλά της ώρας" περίπου ολοκληρώνει το ωριαίο πρόγραμμα. Εγώ γραμμή βρίσκω, στο ραντεβού ζορίζομαι...Μα καλά τι σόι κωλόφαρδος είσαι;;;

Νασαι καλα σ'ευχαριστω πολυ για την συμβουλη. Αυριο κιολας θα κοιταξω να εφαρμοσω οσα λες.
Τελικα ειμαι πολυ κωλοφαρδος που βρηκα αυτο το καταπληκτικο σαιτ και μαλιστα εντελως τυχαια googλαροντας στο θεμα "ποιοτικο θεραπευτικο - χαλαρωτικο  μασαζ κατ'οικον" με την τοσο πολυ ενδιαφερουσα ενημερωση!
Η ατυχια μου δεν ειναι πως δεν μου εχει απαντησει ακομη, γιατι που θα μου παει, καποια στιγμη θα τα καταφερω κι'εγω να την πετυχω.., αλλα το γεγονος, οτι δυστυχως για μενα, οπως αλλωστε αναφερεται και στην ιστοσελιδα της, δεν δουλευει τις Κυριακες που ειναι η μονη μερα στην εβδομαδα που θα μπορουσα να την επισκεφθω χωρις προβληματα  :(..
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.441
Like
792
Πόντοι
96
Κοντολάγνε ,
Μην είσαι τόσο απόλυτος .Κάποιοι τους αρέσει χάιδεμα και εκτόνωση.Ο καθένας έχει τα γούστα του και δεν μας πέφτει λόγος.
Αλλά πρέπει να δούμε αν το Τάυ δίνει και μπριζόλα ή όχι.Γιατί αν δεν δίνει, τότε μούφα η δουλειά.Αρπαχτή , κλασικό των Τάυ.  :-
Κάτι ακόμη , από ότι κατάλαβα υπάρχει νταβάς στο μαγαζί σε "κοντινή"απόσταση κάτι που δεν δίνει διακριτικότητα και δεν μου αρέσει. :sunglasses:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
:think:Αν υπηρχε ομως supervisor δεν θαπρεπε τουλαχιστον να συμβαλει καπως ουτως ωστε να μην συνεχιζεται αυτο το προβλημα με την δυνατοτητα κλεισιματος ραντεβου; Δυο μερες τωρα προσπαθω να παρω τηλεφωνο προκειμενου να κλεισω ραντεβου αν βεβαια κατορθωσω να παω καθημερινη και δεν απαντα γμτ :(
...στείλε sms....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Κοντολάγνε ,
Μην είσαι τόσο απόλυτος .Κάποιοι τους αρέσει χάιδεμα και εκτόνωση.Ο καθένας έχει τα γούστα του και δεν μας πέφτει λόγος.
Αλλά πρέπει να δούμε αν το Τάυ δίνει και μπριζόλα ή όχι.Γιατί αν δεν δίνει, τότε μούφα η δουλειά.Αρπαχτή , κλασικό των Τάυ.  :-
Κάτι ακόμη , από ότι κατάλαβα υπάρχει νταβάς στο μαγαζί σε "κοντινή"απόσταση κάτι που δεν δίνει διακριτικότητα και δεν μου αρέσει. :sunglasses:
...2η επίσκεψη στο θεραπευτήριο του 5ου ορόφου και δεν υπήρξε σερβίρισμα παρά μόνο φραπέ...
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Είπα να απέχω λίγο και να απεξαρτηθώ από το bou αλλά δεν με αφήνετε να αγιάσω.
Λοιπόν ,ας τα βάλουμε σε μια σειρά. Η κοπέλα έχει χεστεί στη δουλειά, οπότε δεν σηκώνει τηλέφωνα. Όποιος την προλάβει στο διάλειμμα οκ. Εγώ κατάφερα μετά από πολλές φορές να μιλήσω. Μου είπε ότι ήταν φουλ η μέρα και θα με ειδοποιούσε όποτε μπορεσει. Πράγματι την επόμενη μέρα με πήρε τηλέφωνο και κανονίσαμε απογευματινό ραντεβού. Έφτασα στη Δημητρακοπούλου, χτύπησα τον κώδωνα, τίποτα. Είχα πάει και δέκα λεπτά νωρίτερα. Κάποια στιγμή ενώ περιφερόμουν πάνω κάτω εξήλθε ένας μοσχομυριστός νέος. Υπέθεσα ότι ήτο ο προηγούμενος πελάτης και ξαναχτύπησα. Πράγματι η εξώθυρα άνοιξε και ανέβηκα στον κατάλληλο όροφο. Μου άνοιξε την πόρτα ένα γλυκύτατο μικροκαμωμένο ταυλανδεζάκι, με πολύ ωραία φατσούλα, ενδεδυμένη κάζουαλ, με τζιν παντελόνι, άσπρη ρόμπα ιατρού και παντούφλες. Ο χώρος πεντακάθαρος και μοσχομυριστός. Το δωμάτιο, με πολύ ωραία ατμόσφαιρα και μουσική. Σαν spa αλλά σε πολυκατοικία. Τα προγράμματα είναι δύο: 45 λεπτά 30 ευρώ, 1 ώρα 50 ευρώ. Πήρα το δεύτερο και δηλώνω ότι πήγα έτοιμος μόνο για μασαζ και δεν είχα καμμιά απαίτηση για οτιδήποτε άλλο. Όταν δε είδα και την κοπέλίτσα από κοντά παρόλο που ήταν πανέμορφη δεν ήθελα να προβώ σε οποιαδήποτε κίνηση που θα μπορούσε να μολυνει ηθικά και σωματικά αυτό το πλασματάκι. Αφέθηκα λοιπόν στα χέρια της που πραγματικά είναι μαγικά. Δεν κάνει thai, αλλά ωραίο μυοχαλαρωτικό μασαζ με πολύ ωραία ποιοτικά μοσχομυριστά έλαια. Ξεκίνησε από τα δάχτυλα του ποδιού και έφτασε στο κεφάλι. Να πω επίσης ότι δεν έβγαλα κάν το σώβρακό μου γιατί την ντρεπόμουνα. Κάπποια στιγμή μετά από αρκετή ώρα και ενώ κόντευα να κοιμηθώ, με γύρισε ανάσκελα. Ασχολήθηκε με τα χέρια και με τους ώμους μου και μετά στους γλουτούς όπου εκεί μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι μου σηκώθηκε και τουμπάνιασε μες στο σώβρακο, πράγμα που λογικά θα το παρατήρησε. Στη συνέχεια με ρώτησε αν έχω φάει. Επειδή είχα φάει μου είπε ότι δεν θα μου κάνει στην κοιλιά και αν θέλω να μου λάνει σε κάποιο άλλο σημείο να της πω. Τότε ξύπνησε το μπουρδελοτέρας μέσα μου που βρισκόταν εν υπνώσει και της έδειξα το κατάρτι. Γέλασε και μου είπε ότι φοβήθηκε να ξεκινήσει μόνη της γιατί με είδε πολύ ευγενικό και χαμηλών τόνων. Στη συνέχεια έβαλε στα χέρια της λαδάκι και μου τον έπαιξε τόσο αισθησιακά και με ύφος επιστήμονα. Κάποια στιγμή όταν ένιωσα το τέλος να φτάνει, έπιασ τον κωλαράκο της χάιδεψα τα πολύ μακριά μαλλιά της και τελειώσα πάρα πολύ έντονα. Κάτσαμε λίγο μέχρι να στραγγίξω και μετά πήγα για μπανάκι. Σε γενικές γραμμές έδωσα 50 ευρώ, γνώρισα ένα γλυκύτατο και ευγενικό πιπινάκι και τελείωσα με safe sex χωρίς άγχος αλλά απόλυτα ευχαριστημένος. Το δε μασαζ ήταν πολύ πολύ καλό. Θα ξαναπάω για μασαζ και ότι προκύψει. Πάντως δεν μου άφησε κάποιο υπονοούμενο για κάτι παραπάνω. Αυτά είχα να πώ. Ξαναγυρνάω στη φωλιά μου.        
...να προσθέσω στην περιγραφή σου ότι φοράει σουτιέν "προφυλακτήρα"...
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Τι γινεται ρε πουστη μου λεφτα δεν υπαρχουν και τα κωλομαγαζα γεματα!!!
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τι κριμα, καποιοι θα αναγκαστουν να τον παιξουν μονοι τους, κριμααα
Αποφάσισε τι θες... Τι μία οικτίρεις και την άλλη θλίβεσαι... Να κάνω μία αδιάκριτη ερώτηση? Από ποιά ηληκία γαμείς ?
 
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Εχω στειλει SMS απο χθες ηδη και περιμενω ακομη απαντηση... Εστειλα και email.



παραθεση απο gepap

...ναι αλλά πάντα έχει την κουρτίνα τραβηγμένη....

...2η επίσκεψη στο θεραπευτήριο του 5ου ορόφου και δεν υπήρξε σερβίρισμα παρά μόνο φραπέ...

....διόρθωση... βρίσκεται στην καλλιθέα....


Συγγνωμη αλλα μ'εχεις μπερδεψει για τα καλα. Bοηθησε με σε παρακαλω να καταλαβω.
Εμεις δεν μπορουμε να πιασουμε τηλεφωνο κι'εσυ πηγες ηδη 2 φορες μεσα στην μερα σημερα βρε θηριο;
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Συγγνωμη αλλα μ'εχεις μπερδεψει για τα καλα. Bοηθησε με σε παρακαλω να καταλαβω.
Εμεις δεν μπορουμε να πιασουμε τηλεφωνο κι'εσυ πηγες ηδη 2 φορες μεσα στην μερα σημερα βρε θηριο;

Άλλος έχει το όνομα και άλλος τη χάρη...... :cheesy:
 
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Άλλος έχει το όνομα και άλλος τη χάρη...... :cheesy:

Εστω, γιατι ομως να παει κανεις 2 φορες την ιδια μερα. Τι δλδ και πρωτος πχ να πηγαινες  12 με μια το μεσημερι εχει λογικη να πας παλι το απογευμα για να διαπιστωσεις αν μηπως αλλαξε το προγραμμα; :think:
Αυτα τις κανετε και στο τελος θα της φουσκωσετε τα μυαλα.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Εστω, γιατι ομως να παει κανεις 2 φορες την ιδια μερα. Τι δλδ και πρωτος πχ να πηγαινες  12 με μια το μεσημερι εχει λογικη να πας παλι το απογευμα για να διαπιστωσεις αν μηπως αλλαξε το προγραμμα; :think:

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Εστω, γιατι ομως να παει κανεις 2 φορες την ιδια μερα.
Προσπερνάς το προφανές αγαπητέ.. Κάποιες μέρες μπορεί κάποιος να είναι έγκαυλος ολημερίς.. lol Πας για παράδειγμα κάπου , περνάς τόσο καλά που το σκέφτεσαι συνεχώς αφ' 'οτου φύγεις, τόσο ώστε είτε ξαναγυρνάς είτε μπαίνεις στο πρώτο που βρίσεκις ώστε να σβήσεις τη φωτιά που αναψες στο πρώτο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom