Νέα

Αγγελια για Παραδοσιακό thai massage

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgis2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.769
Πόντοι
19.505
Λοιπόν, να ξεκαθαρίσω μερικά πράγματα για να μην βασανίζεστε, μιας και ασιατόφιλος όπως ξέρετε, πέρασα με την κοπέλα εις διπλούν. Στη συνέχεια είχαμε και μια συζήτηση αφού εκείνη ήταν προβληματισμένη με διάφορες ανακρίβειες που γράφτηκαν. Κάποιες μάλιστα ήταν και από ευθύνη δική της γιατί δεν ήταν ξεκάθαρη. Εγώ αυτό που κατάλαβα είναι ότι μπριζόλα δεν πρόκειται να παίξει στον αιώνα τον άπαντα. Φραπέ κάνει από ανάγκη, αλλά αν μπορούσε να τον αποφύγει θα τον απέφευγε. Γενικά θέλει να προσφέρει ποιοτικό μασαζ, δεν ξέρω κατά πόσον το καταφέρνει, εμένα μου άρεσε πάντως. Ο χώρος είναι πολύ καθαρός και γενικά έχει πέσει χρήμα. Τα λάδια και τα σαπούνια είναι ποιοτικα και όχι Johnson's. Μέχρι εκεί. Τώρα αν κάποιος θεωρεί καλό να δώσει 50 ευρώ για ένα σχετικά καλό χαλαρωτικό μασαζάκι και στο τέλος να έχει ένα χάπυ εντ με τους όρους της δεσποινίδος (ντυμένη και σε απόσταση κάποιες ουγγιές) έχει καλώς. Εγώ την πρώτη φορά το φχαριστήθηκα. Την δεύτερη επειδή νόμιζα ότι θα υπάρχει και συνέχεια, τον ψιλοήπια. Το μαγαζί πρέπει να πάει στα ΔΕΝ ή στα μασατζίδικα που Φραπάς με το ζόρι. Πίσω από την κουρτίνα κάποιες φορές υπάρχει πράγματι ένα άτομο, είναι ο πολύ διακριτικός συμπαθής συγκάτοικος, καμμιά σχέση με αφεντικό ή προαγωγό. Αυτά κατάφερα να μάθω και σας τα παραθέτω για να μην την πατήσετε και για να μην πληρώνετε επισκέψεις νομίζοντας ότι θα πάρετε κάτι που δυστυχώς δεν προσφέρει.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Kλασικό Τάυ.Αρπαχτές χωρίς προσφορά.Αλλά και ούτε γνήσιο ταϋλλανδικό μασάζ.Όλα μούφα.
Ο επιβλέπων (administrator) ας το μεταφέρει στα μασαζάδικα που δεν γαμάς για να μην την πατάνε συναγωνιστές και χάνουν λεφτά νομίζοντας ότι θα κάνουν κάτι παραπάνω.  :s&m_3:
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Λοιπόν, να ξεκαθαρίσω μερικά πράγματα για να μην βασανίζεστε, μιας και ασιατόφιλος όπως ξέρετε, πέρασα με την κοπέλα εις διπλούν. Στη συνέχεια είχαμε και μια συζήτηση αφού εκείνη ήταν προβληματισμένη με διάφορες ανακρίβειες που γράφτηκαν. Κάποιες μάλιστα ήταν και από ευθύνη δική της γιατί δεν ήταν ξεκάθαρη. Εγώ αυτό που κατάλαβα είναι ότι μπριζόλα δεν πρόκειται να παίξει στον αιώνα τον άπαντα. Φραπέ κάνει από ανάγκη, αλλά αν μπορούσε να τον αποφύγει θα τον απέφευγε. Γενικά θέλει να προσφέρει ποιοτικό μασαζ, δεν ξέρω κατά πόσον το καταφέρνει, εμένα μου άρεσε πάντως. Ο χώρος είναι πολύ καθαρός και γενικά έχει πέσει χρήμα. Τα λάδια και τα σαπούνια είναι ποιοτικα και όχι Johnson's. Μέχρι εκεί. Τώρα αν κάποιος θεωρεί καλό να δώσει 50 ευρώ για ένα σχετικά καλό χαλαρωτικό μασαζάκι και στο τέλος να έχει ένα χάπυ εντ με τους όρους της δεσποινίδος (ντυμένη και σε απόσταση κάποιες ουγγιές) έχει καλώς. Εγώ την πρώτη φορά το φχαριστήθηκα. Την δεύτερη επειδή νόμιζα ότι θα υπάρχει και συνέχεια, τον ψιλοήπια. Το μαγαζί πρέπει να πάει στα ΔΕΝ ή στα μασατζίδικα που Φραπάς με το ζόρι. Πίσω από την κουρτίνα κάποιες φορές υπάρχει πράγματι ένα άτομο, είναι ο πολύ διακριτικός συμπαθής συγκάτοικος, καμμιά σχέση με αφεντικό ή προαγωγό. Αυτά κατάφερα να μάθω και σας τα παραθέτω για να μην την πατήσετε και για να μην πληρώνετε επισκέψεις νομίζοντας ότι θα πάρετε κάτι που δυστυχώς δεν προσφέρει.
ισως ο συγκατοικος να ναι για προστασια με τοσο κοσμο μπου μπαινει καθε μερα εκει, τουλαχιστον ασα βαζει αυτον η την κινεζουλα να σηκωνει το τηλεφωνο .
παντοσ πολυ διαδημιση επεσε και εχει χεστει στα 50ευρα η ναταλι
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.769
Πόντοι
19.505
ισως ο συγκατοικος να ναι για προστασια με τοσο κοσμο μπου μπαινει καθε μερα εκει, τουλαχιστον ασα βαζει αυτον η την κινεζουλα να σηκωνει το τηλεφωνο .
παντοσ πολυ διαδημιση επεσε και εχει χεστει στα 50ευρα η ναταλι

δεν παιζει κινεζουλα, αυτά ήταν μαλακίες της Ναταλί
το θέμα είναι ότι ναι μεν χέστηκε στα 50ευρα, αλλά πόσες φορές θα πάει κάποιος για να του τον παίξουν...
ή θα πρέπει να την δει επαγγελματικότατο μασαζ, να πάνε και γυναίκες και γριές και γέροι ή θα πρέπει να περάσει στην άλλη όχθη που για την ώρα δεν έχει σκοπό. αν το ταργκετ γκρουπ είναι το bourdela σύντομα θα ξεφουσκώσει.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
δεν παιζει κινεζουλα, αυτά ήταν μαλακίες της Ναταλί
το θέμα είναι ότι ναι μεν χέστηκε στα 50ευρα, αλλά πόσες φορές θα πάει κάποιος για να του τον παίξουν...
ή θα πρέπει να την δει επαγγελματικότατο μασαζ, να πάνε και γυναίκες και γριές και γέροι ή θα πρέπει να περάσει στην άλλη όχθη που για την ώρα δεν έχει σκοπό. αν το ταργκετ γκρουπ είναι το bourdela σύντομα θα ξεφουσκώσει.
σε αυτο συμφωνω καποια στιγμη θα σπασει η πελατεια και θα πηγαινουν αυτοι που γουσταρουν τετοιου ιδους μασαζ , φραπεδια στο τελος και οχι κατι παραπανω και απο οτι εχω δει εδω μεσα ειναι αρκετοι.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.018
Like
975
Πόντοι
96
  50 € για μια μαλακία με το στανιό  ???  και γίνεται και ουρά  ???  τελικά ότι και να πάθουμε μάς αξίζει και με το παραπάνω ...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.769
Πόντοι
19.505
  50 € για μια μαλακία με το στανιό  ???  και γίνεται και ουρά  ???  τελικά ότι και να πάθουμε μάς αξίζει και με το παραπάνω ...
ε, εντάξει, δεν χρειάζεται να αφορίζουμε. άλλοι γαμάνε πλαστικές κούκλες, άλλη βάζουν τη μαλαπέρδα τους σε κάλτσες με βαζελίνη, άλλοι βάζουν αγγούρια στον κώλο τους, άλλοι πληρώνουν για να τους τα βάλουν, άλλοι πάνε στο μεταξουργείο και γαμάνε τα χύσια του προηγούμενου, άλλοι γαμάνε μπάζα, άλλοι πρεζάκια στην ομόνοια, άλλοι πτώματα, κάποιοι δίνουν 50 ευρώ για να τους τον παίξουν. Τι να κάνουμε, άβυσσος η ψυχή του ανδρός. Εδώ απλώς ενημερώσαμε για να μην την πατάνε όσοι δεν ξέρουν, όχι για να κριτικάρουμε τα γούστα του καθενός. αν ο άλλος τη βρίσκει να του κάνει χειρομάλαξη ένα πιπινάκι σαν τα κρύα τα νερά, αφού πρώτα του έχει κάνει 45 λεπτά μασαζάκι με αιθέρια έλαια, γούστο του και καπέλο του.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.018
Like
975
Πόντοι
96

γούστο του και καπέλο και παπούτσια του και ότι ότι αλλο θέλεις,  και δικο μου γούστο να το κρίνω όπως νομίζω.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
γούστο του και καπέλο και παπούτσια του και ότι ότι αλλο θέλεις,   και δικο μου γούστο να το κρίνω όπως νομίζω.
καθε ενας εχει τα γουστα του δεν μπορουμε να κρινουμε τον καθενα εδω μεσα επειδη γουσταρει να του παιξουν μαλακια οπως ειπε και o hellover  εδω μεσα μιλαμε για τις υπηρεσιες των μασατσιδικων και η συγκεκριμενη κοπελα φτανει μεχερι την φραπεδια απο οτι λενε οι συναδελφοι που εχουν κανει επισκεψη . απο δω και περα οποιοσ γουσταρει παει οποιος δεν γουσταρει δεν παει.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.567
Πόντοι
46.232
ε, εντάξει, δεν χρειάζεται να αφορίζουμε. άλλοι γαμάνε πλαστικές κούκλες, άλλη βάζουν τη μαλαπέρδα τους σε κάλτσες με βαζελίνη, άλλοι βάζουν αγγούρια στον κώλο τους, άλλοι πληρώνουν για να τους τα βάλουν, άλλοι πάνε στο μεταξουργείο και γαμάνε τα χύσια του προηγούμενου, άλλοι γαμάνε μπάζα, άλλοι πρεζάκια στην ομόνοια, άλλοι πτώματα, κάποιοι δίνουν 50 ευρώ για να τους τον παίξουν. Τι να κάνουμε, άβυσσος η ψυχή του ανδρός. Εδώ απλώς ενημερώσαμε για να μην την πατάνε όσοι δεν ξέρουν, όχι για να κριτικάρουμε τα γούστα του καθενός. αν ο άλλος τη βρίσκει να του κάνει χειρομάλαξη ένα πιπινάκι σαν τα κρύα τα νερά, αφού πρώτα του έχει κάνει 45 λεπτά μασαζάκι με αιθέρια έλαια, γούστο του και καπέλο του.
σωστός........ο κινεζόπληκτος  ;)
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
άλλοι γαμάνε πλαστικές κούκλες, άλλοι βάζουν τη μαλαπέρδα τους σε κάλτσες με βαζελίνη, άλλοι βάζουν αγγούρια στον κώλο τους, άλλοι πληρώνουν για να τους τα βάλουν, άλλοι πάνε στο μεταξουργείο και γαμάνε τα χύσια του προηγούμενου, άλλοι γαμάνε μπάζα, άλλοι πρεζάκια στην ομόνοια, άλλοι πτώματα...

Είμαι παρθένος, τέλος....
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
  50 € για μια μαλακία με το στανιό  ???  και γίνεται και ουρά  ???  τελικά ότι και να πάθουμε μάς αξίζει και με το παραπάνω ...
Δεν ξερω αν το καταλαβες αλλα εχεις γραφτει σε σαιτ στο ποιο εχουν χυθει τονοι μελανι για το φραπε
Ειπαμε,ειναι μασαζ και φραπα....και ναι ειναι ακριβο γιατι δεν ειναι Thai
 
OP
OP
G

giorgis2008

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Ρε σεις για cool down! Ανοιξα κι εγω ενα thread για πρώτη φορά και κοντεύει να εξελιχθεί σε τρωικό πόλεμο για τα σχιστά μάτια της ΩΡΑΙΑΣ ΝΑΤΑΛΙΑΣ :headbang:
Το αν το χαρμάνι που σερβίρει δεν είναι αποδεκτό σε γεύση.....απο κάποιους ε , υπάρχουν κι άλλα καφενεία δεν χαλασε ο κόσμος :grin:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Ρε σεις για cool down! Ανοιξα κι εγω ενα thread για πρώτη φορά και κοντεύει να εξελιχθεί σε τρωικό πόλεμο για τα σχιστά μάτια της ΩΡΑΙΑΣ ΝΑΤΑΛΙΑΣ :headbang:
Το αν το χαρμάνι που σερβίρει δεν είναι αποδεκτό σε γεύση.....απο κάποιους ε , υπάρχουν κι άλλα καφενεία δεν χαλασε ο κόσμος :grin:
:thumbsup:
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Ρε σεις για cool down! Ανοιξα κι εγω ενα thread για πρώτη φορά και κοντεύει να εξελιχθεί σε τρωικό πόλεμο για τα σχιστά μάτια της ΩΡΑΙΑΣ ΝΑΤΑΛΙΑΣ :headbang:
Το αν το χαρμάνι που σερβίρει δεν είναι αποδεκτό σε γεύση.....απο κάποιους ε , υπάρχουν κι άλλα καφενεία δεν χαλασε ο κόσμος :grin:
συμφωνω!!!!
 
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
 Τελικα φαινεται πως δεν ειμαι και τοσο κωλοφαρδος καθως επεσα στην ειδικη περιπτωση που ενω απο την μια φανηκε πως ειχε τελικα τον χρονο να μου απαντησει, απο την αλλη μονο που δεν με πηρε με τις πετρες...
Εννοειται βεβαια πως δεν τολμησα καν να της ζητησω κατ'εξαιρεση συναντηση για Κυριακη απογευμα που ξερω οτι εχει ρεπο, καθοτι εγω αδυνατω τις αλλες μερες της εβδομαδος.
Ηταν δε τοσο αποτομη που αν δεν εκανα προσπαθεια να την κρατησω στην γραμμη θα μου ειχε κλεισει αμεσως το τηλεφωνο στην μουρη...
Μετα μαλακωσε καπως και ζητησε συγγνωμη για το αποτομο και με παρεκαλεσε να την παρω αλλη ωρα για να κλεισουμε ραντεβου, η καλυτερα μου ειπε να της στειλω sms, (δλδ φτου κι'απ'την αρχη παλι...)καθοτι εργαζεται μονη της και οταν εχει ραντεβου δεν απαντα το τηλεφωνο της.
Με παροτρυνε τελος να διαβασω και την τελευταια παραγραφο που αναγκαστηκε να προσθεσει στην ιστοσελιδα της σημερα, ειδαλλως ειναι αναγκασμενη να παψει να ειναι πλεον συνεπης στα ραντεβου της.
Η ζωχαδα οφειλεται στο οτι οπως προσπαθησε(στα αγγλικα) να μου εξηγησει κανει μονο τρια, το πολυ 4 ραντεβου καθημερινα κατοπιν προηγουμενης συννενοησης κι'επειδη ο ενας στους 4 συνηθως την στηνει, το αποτελεσμα ειναι ν'αδυνατει  να δουλεψει σωστα και με τους επομενους πελατες που ειναι καθολα συνεπεις.  
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
362
Κριτικές
16
Like
1.696
Πόντοι
2.472
Η Αποθέωση της Αρπαχτής στο χώρο του μασάζ

Kαλησπέρα,

Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία που είχα χτες με την Ταϋλανδέζα κανονίστηκε ραντεβού για το απόγευμα...

Επισκέφθηκα το χώρο της με μια καθυστέρηση ενός τετάρτου ( με κυνηγά παντού το ακαδημαϊκό τέταρτο ), αφου δυσκολεύτηκα να παρκάρω στην Δημητρακοπούλου. Χτύπησα , μου ανοιξα αμέσως κ ανέβηκα στον πέμπτο όροφο της πολυκατοικίας.

Η πρώτη απογοήτευση ήρθε όταν την αντίκρυσα , πάνλεπτη, κοντή , αρκετά μελαμψή , με βυζί 1-1,5 με το ζόρι κατάμαυρες κ μικρές θηλές ( τις είδα κάποια στιγμή ) με μηδενικά ερωτικά αντανακλαστικά , συνοπτικά μια κοπέλλα που περνά εντελώς απαρατήρητη έξω.
Φορούσε τζην με λευκή ρόμπα με σουτιέν τσιμεντόλιθο κ αν αντιλήφθηκα σωστά φορούσε κ καλσόν,, ναι καλά διαβάσατε...
Ηλικιακά γύρω στα 25-27.

Μιλήσαμε 2-3 λεπτά ως προς τα προγράμματα ( όλη η συζήτηση στα Αγγλικά) , τα οποία είναι 2 όπως είχα αναφέρει παλαιότερα. 30 € για 40 λεπτά  κ 50 € το πρόγραμμα μιας ώρας. Μόνο μασάζ κ μια εκτόνωση. Στην απαίτησή μου τουλάχιστον να κάνει το μασάζ  naked ήταν αρνητική κ μου είπε πως δεν προσφέρει κάτι τέτοιο. Ήμουν έτοιμος να αποχωρήσω αφού εμφανισιακά είναι κάτω από τη βάση κ σε συνδυασμό με το ότι δεν έδινε τίποτε περισσότερο , θεώρησα πως θα ήταν καλύτερα να δοκιμάσω λίγα μέτρα παρακάτω κάποιο από τα ιδρύματα της Συγγρού, λόγω κόστους ευκαιρίας.

Στη σκέψη πως θα χάσει το 50 άρικο η Ταϋλανδέζα μου πρότεινε να μείνω κ να δοκιμάσω τις ικανότητές της στο μασάζ , ενώ άφησε στη διακριτική μου ευχέρεια το ποσό της αμοιβής της.

Αφού είχα πάει πια , είπα να δεχτώ κ να μείνω με αυτή τη συμφωνία.

Έκανα μπάνιο κ ξάπλωσα στο κρεββάτι του μασάζ με την τρύπα όπως είπαν κ οι συναγωνιστές.
Ο χώρος ήταν πολύ καθαρός , ενω μου είπε πως διαμένει με την αδερφή της. Η πορτοκαλί κουρτίνα ήταν τραβηγμένη , χωρίς όμως να ήταν κάποιος άλλος στο σπίτι.

Σε οτι αφορά το μασάζ τώρα, εδώ ήρθε η δεύτερη απογοήτευση , ξεκίνησε απο τα πόδια κ έφτασε ώς το κεφάλι, διεκπεραιωτικό χωρίς να είναι thai αλλά ούτε κ κάτι σπουδαίο. ίσως εγώ να κάνω καλύτερο μασάζ... Σε όλη τη διάρκεια ήταν ψυχρή ,  αμίλητη  κ απόμακρη τρίτο ξενέρωμα εδώ,  anyway το προσπέρασα, περίμενα όμως μια πιο καλή εξέλιξη στη συνέχεια...
Δυστυχώς μάταια περίμενα, αφου όταν γύρισα ανάσκελα άρχισε άλλο ένα κατ΄ανάγκην κ καθ υποχρέωσην χάϊδεμα στην  επίμαχη περιοχή κ σε απόσταση που δε θα μπορούσε να ήταν μεγαλύτερη ,( την είχε εξαντλήσει όλη)  περίπου 3 ράβδους - 60 πόντοι- τεντωμένο χέρι κ με μανία να με κάνει να τελειώσω το συντομότερο.... Εδώ ήταν η αποθέωση της απογοήτευσης ...

Δε χαμογέλασε καθόλου κατά τη διάρκεια της συνεδρίας κ η συμπεριφορά της κρίνεται τυπική έως απαράδεκτη.

Ψάχνει για κορόϊδα να σκάνε 50άρικα το ταϋλανδεζάκι...

Της εξέφρασα τη δυσαρέσκειά μου από τις υπηρεσίες της κ της είπα ότι θα πρέπει να αποφασίσει τι ακριβώς θέλει να προσφέρει έτσι ώστε να απευθυνθεί σε ενα συγκεκριμένο target group. Είτε μασάζ σε αυτούς που το έχουν ανάγκη σωματικά, είτε μασάζ χωρίς αποτέλεσμα αλλά με ερωτική συνεύρεση. ( Κ αν βρει πελάτη εγώ θα γίνω Αρχιεπίσκοπος !!)

Γιατί σε αυτούς τους χώρους δε νομίζω να πηγαίνει κανείς από μας για μασάζ,, όποιος χρειάζεται φυσιοθεραπεία πηγαίνει σε πραγματικό φυσιοθεραπευτή ( τραυματισμοί , σπασίματα κλπ) κ όχι σε ταϋλανδεζάκια της συμφοράς για να βρει την υγειά του.

Μαύρο δαγκωτό στη μικρή κ εφεξής να είστε πολύ αυστηροί με τέτοιες περιπτώσεις εκτός κ αν έχετε χρήματα για πέταμα...

Ψάχνει για θύματα παίδες... Full απάτη θα τη χαρακτήριζα. !!

Βεβαίως την περίμενε μια δυσάρεστη έκπληξη στο τέλος αφού είχε αφήσει στη διακριτική μου ευχέρεια το ύψος της αμοιβής της....

Επειδή θα υπάρξουν καλοθελητές κ ενδεχομένως υπερασπιστές της σχιστομάτας ( υπάρχουν κ τέτοιοι δυστυχώς που τους δίνουν αέρα) θα ήθελα να τους προλάβω κ να επισημάνω πως όλα τα παραπάνω είναι μια προσωπική , μονόπλευρη , υποκειμενική , αποσπασματική, αυθαίρετη ίσως κ σχηματοποιημένη άποψη , με ακαδημαϊκές εξάρσεις , κατάλληλες μόνο για εκείνους που αρέσκονται σε εισαγγελικού τύπου σπαραξικάρδιες διατυπώσεις..

Θα με ρωτήσει κάποιος τότε γιατί τα γράφεις όλα αυτά?

Μα ...... για να σωθεί επιτέλους κάτι απο τη στενοκέφαλη παλαβομάρα εκείνων των φανατικών που αναζητούν και καταξιώνουν την αλήθεια περισσότερο από την ελευθερία,  επιθυμώντας να πνίξουν τους λυγμούς τους καλεσμένοι σε λαμπρές δοχές κ ωραιοποιημένες χείμμαιρες, από ενδημικά συμπτώματα μεθοδευμένης ασθένειας....

Για όσους αποκωδικοποίησαν σωστά εύχομαι να λειτούργησα αποτρεπτικά....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom