Νέα

Αγγελια για Παραδοσιακό thai massage

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgis2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ζητηστε της oil massage, (το αγαπημενο μου)  αν ξερει και αν κανει? και μετα εκτονωση η  :knockinb:

Τι το ξεχωριστό έχει; Δεν είναι το κλασικό λαδομάσαζο; Σε 2-3 βιντεάκια που τσέκαρα δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο...
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
στην δικια μου πλατουλα εβαλε γιασεμι! :smitten:
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Για να ξανασυνοψισουμε..
Ειναι μικρο γλυκο και πλακε ασιατακι με ομορφο προσωπακι
Το μασαζ δεν εχει καμια σχεση με thai massage που βλεπετε σε βιντεο....απλο μασαζ ειναι με σαφως μια καλυτερη τεχνικη απο των ρουμανοαλβανοκοζακων.
Ειναι ντυμενη αλλα γιατρεσα η μικρη και δεν βγαζει ρουχα....τουλαχιστον στην πρωτη επισκεψη
Τελειωνει με σταρμπακς κοφυ ανα χειρας με το προσωπο να απεχει καμια δυο ουγγιες απο τη πηγη του καφε(μην σας μπαινουν ιδεες....απλα ειναι 1,60)
Για παραπανω money και επομενη συνεδρια αφηνει κατι υπονοουμενα αλλα αντιπροεδρος του εδεσαϊκου.....
Γενικα δεν πιεσα....ειχε πλακα το μικρο και μαλιστα εκανε και πλακιτσα οτι τελειωσαμε χωρις happy end για να κοψει τις αντιδρασεις μου,και γελασε μολις σοβαρεψα
Τα 50,θεωρω οτι ειναι πολλα εφοσον παιρνεις αλλου φουλ του ασσου με 60 ευρω για 45 λεπτα,εφοσον το massage δεν ειναι οπως περιμενα
Τωρα για επομενη συνεδρια;;
Μπορει να αλλαζουν πολλα,μπορει και οχι.
Α ρο νόου,που λεει και ο πλανηταρχης...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.567
Πόντοι
46.232
ωραίος ο μάγειρας  :grin: :grin: :grin:
 
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Για να ξανασυνοψισουμε..
Ειναι μικρο γλυκο και πλακε ασιατακι με ομορφο προσωπακι
Το μασαζ δεν εχει καμια σχεση με thai massage που βλεπετε σε βιντεο....απλο μασαζ ειναι με σαφως μια καλυτερη τεχνικη απο των ρουμανοαλβανοκοζακων.
Ειναι ντυμενη αλλα γιατρεσα η μικρη και δεν βγαζει ρουχα....τουλαχιστον στην πρωτη επισκεψη
Τελειωνει με σταρμπακς κοφυ ανα χειρας με το προσωπο να απεχει καμια δυο ουγγιες απο τη πηγη του καφε(μην σας μπαινουν ιδεες....απλα ειναι 1,60)
Για παραπανω money και επομενη συνεδρια αφηνει κατι υπονοουμενα αλλα αντιπροεδρος του εδεσαϊκου.....
Γενικα δεν πιεσα....ειχε πλακα το μικρο και μαλιστα εκανε και πλακιτσα οτι τελειωσαμε χωρις happy end για να κοψει τις αντιδρασεις μου,και γελασε μολις σοβαρεψα
Τα 50,θεωρω οτι ειναι πολλα εφοσον παιρνεις αλλου φουλ του ασσου με 60 ευρω για 45 λεπτα,εφοσον το massage δεν ειναι οπως περιμενα
Τωρα για επομενη συνεδρια;;
Μπορει να αλλαζουν πολλα,μπορει και οχι.
Α ρο νόου,που λεει και ο πλανηταρχης...

Επειδη ξερω αρκετα καλα απο Τhai massage (το οποιο γινεται συνηθως με τον πελατη(ισσα) ντυμενο(η), πανω σε λεπτο στρωμα απευθειας στο δαπεδο, χωρις χρηση λαδιων, οπου ο θεραπευτης(ρια) σε λυνει και σε δενει ετσι ωστε στο τελος της συνεδριας να αισθανεσαι σαν να σου εχουν κανει γιογκα με το ζορι διχως εσυ να χρειαζεται να εχεις ιδιαιτερες γνωσεις περι γιογκας και το κυριοτερο απο την πλευρα σου καταβαλλοντας μηδενικη προσπαθεια.
Αν καταλαβα καλα διαβαζοντας αυτα που λεει η λεγαμενη στην ιστοσελιδα της, εχει σπουδασει καλα την τεχνη αυτη στην πατριδα της.
Οφειλω ομως να πω πως απο τα λιγα που γνωριζω σχετικα με το αντικειμενο οτι θεωρω πως το πραγματικο thai massage ειναι κατι τελειως ασυμβατο με αυτα που γραφονται εδω μεσα για thai massage με φραπε η για thai μασαζ σε συνδυασμο με φουλ προγραμματα και αλλα σχετικα.
Προφανως οι συναγωνιστες του σαιτ που μεχρι στιγμης την επισκεφθηκαν και εδωσαν αναφορα (Gatik - loop15) αλλα κι'ολοι εκεινοι που ισως σκεφτονται να το κανουν προσεχως, ειχαν και εχουν διαφορετικα πραγματα στο μυαλο τους αναζητωντας ισως παραλληλα και μια στιγμιαια επαφη με μια ομορφη παρουσια απο μια εξωτικη χωρα που τοσοι και τοσοι θα θελαμε να ειχαμε την δυνατοτητα να επισκεφθουμε προκειμενου μεταξυ αλλων να απολαυσουμε πραγματα που στην Ελλαδα δυστυχως δεν τα βρισκεις ευκολα.
Εγω παντως εχω ιντριγκαριστει αρκετα και γι'αυτο σκοπευω να την δοκιμασω ζητωντας της να μου κανει για πρωτη φορα το γνησιο thai massage στο πατωμα κι'αν δω πως ειναι καλη σ'αυτο, για την επομενη φορα θα της ζητησω αποκλειστικα χαλαρωτικο μασαζ με ο,τι αλλο ειναι(αν ειναι) διατεθιμενη να προσφερει για μεχρι 50 ευρω αμοιβη. Το μονο προβλημα για μενα ειναι οτι εγω μπορω μονο την Κυριακη ενω η λεγαμενη εχει ρεπο την ημερα εκεινη..  
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Συναγωνιστές ,
Κατ'αρχήν προσπάθησα να πάρω τηλέφωνο για να πάω αλλά δεν το σήκωνε.
Γενικά από τις εμπειρίες μου (που είναι πολλές ακόμη και πριν γραφτώ σε αυτή εδώ την ιστοσελίδα) όταν ακούς για Ταϋλλανδές στην Ελλάδα και όχι στην χώρα τους , κράτα πολύ μικρό καλάθι.Είναι της αρπακτής και της κοροϊδίας .Αν μπορέσουν να σου πάρουν τα λεφτά χωρίς να σου κάνουν τίποτα θα το κάνουν .Μοιάζουν με τις δικές μας μέχρι τα 1980.Δεν έχουν καμιά  σχέση με Κινέζες , Φιλιππινέζες , Καζάκες  , Ουζμπέκες , Κορεάτισσες , Ινδονήσιες , Γιαπωνέζες  κ.α που έχω συνεβρεθεί με την πάροδο του χρόνου. Τελευταία είχα γράψει και κριτική για ένα Τάυ σε μασαζάδικο στη Καλλιθέα που εισέπρατε χωρίς να "υδρώνει".
Πάντως όσοι έχουν το χρόνο και το κουράγιο να δουν τι πραγματικά παίζει ας προσπαθήσουν , λαμβάνοντας υπόψη τα παραπάνω. :s&m_2:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Συναγωνιστές ,
Κατ'αρχήν προσπάθησα να πάρω τηλέφωνο για να πάω αλλά δεν το σήκωνε.
Γενικά από τις εμπειρίες μου (που είναι πολλές ακόμη και πριν γραφτώ σε αυτή εδώ την ιστοσελίδα) όταν ακούς για Ταϋλλανδές στην Ελλάδα και όχι στην χώρα τους , κράτα πολύ μικρό καλάθι.Είναι της αρπακτής και της κοροϊδίας .Αν μπορέσουν να σου πάρουν τα λεφτά χωρίς να σου κάνουν τίποτα θα το κάνουν .Μοιάζουν με τις δικές μας μέχρι τα 1980.Δεν έχουν καμιά  σχέση με Κινέζες , Φιλιππινέζες , Καζάκες  , Ουζμπέκες , Κορεάτισσες , Ινδονήσιες , Γιαπωνέζες  κ.α που έχω συνεβρεθεί με την πάροδο του χρόνου. Τελευταία είχα γράψει και κριτική για ένα Τάυ σε μασαζάδικο στη Καλλιθέα που εισέπρατε χωρίς να "υδρώνει".
Πάντως όσοι έχουν το χρόνο και το κουράγιο να δουν τι πραγματικά παίζει ας προσπαθήσουν , λαμβάνοντας υπόψη τα παραπάνω. :s&m_2:
:thumbsup:στο τηλέφωνο πράγματι δεν απαντά...
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Για να ξανασυνοψισουμε..
Ειναι μικρο γλυκο και πλακε ασιατακι με ομορφο προσωπακι
Το μασαζ δεν εχει καμια σχεση με thai massage που βλεπετε σε βιντεο....απλο μασαζ ειναι με σαφως μια καλυτερη τεχνικη απο των ρουμανοαλβανοκοζακων.
Ειναι ντυμενη αλλα γιατρεσα η μικρη και δεν βγαζει ρουχα....τουλαχιστον στην πρωτη επισκεψη
Τελειωνει με σταρμπακς κοφυ ανα χειρας με το προσωπο να απεχει καμια ---ΔΥΟ ΟΥΓΓΙΕΣ ---απο τη πηγη του καφε(μην σας μπαινουν ιδεες....απλα ειναι 1,60)
Για παραπανω money και επομενη συνεδρια αφηνει κατι υπονοουμενα αλλα αντιπροεδρος του εδεσαϊκου.....
Γενικα δεν πιεσα....ειχε πλακα το μικρο και μαλιστα εκανε και πλακιτσα οτι τελειωσαμε χωρις happy end για να κοψει τις αντιδρασεις μου,και γελασε μολις σοβαρεψα
Τα 50,θεωρω οτι ειναι πολλα εφοσον παιρνεις αλλου φουλ του ασσου με 60 ευρω για 45 λεπτα,εφοσον το massage δεν ειναι οπως περιμενα
Τωρα για επομενη συνεδρια;;
Μπορει να αλλαζουν πολλα,μπορει και οχι.
Α ρο νόου,που λεει και ο πλανηταρχης...
αποσταση 2 ουγγιες? :think: :think:Η ουγγιά χρησιμοποιείται κυρίως στο Ηνωμένο Βασίλειο και τις Ηνωμένες Πολιτείες ως μονάδα μάζας για τα κοινά εμπορεύματα και ισοδυναμεί με το 1/16 της κοινής (avoirdupois) λίβρας. Παγκόσμια, χρησιμοποιείται ευρέως ως μονάδα μάζας πολύτιμων μετάλλων και σ' αυτή την περίπτωση ισοδυναμεί με το 1/12 της ευγενούς (troy) λίβρας.  :grin: :grin: :grin:

 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
αποσταση 2 ουγγιες? :think: :think:Η ουγγιά χρησιμοποιείται κυρίως στο Ηνωμένο Βασίλειο και τις Ηνωμένες Πολιτείες ως μονάδα μάζας για τα κοινά εμπορεύματα και ισοδυναμεί με το 1/16 της κοινής (avoirdupois) λίβρας. Παγκόσμια, χρησιμοποιείται ευρέως ως μονάδα μάζας πολύτιμων μετάλλων και σ' αυτή την περίπτωση ισοδυναμεί με το 1/12 της ευγενούς (troy) λίβρας.  :grin: :grin: :grin:

Μάλλον ... λεύγες ήθελε να γράψει ο συναγωνιστής ...!!! ;) :grin:
Αλλά τότε το χέρι της θεραπεύτριας πρέπει να ήταν σαν του Τιραμόλα και βάλε !!! :2funny:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Συναγωνιστές ,
Κατ'αρχήν προσπάθησα να πάρω τηλέφωνο για να πάω αλλά δεν το σήκωνε.
Γενικά από τις εμπειρίες μου (που είναι πολλές ακόμη και πριν γραφτώ σε αυτή εδώ την ιστοσελίδα) όταν ακούς για Ταϋλλανδές στην Ελλάδα και όχι στην χώρα τους , κράτα πολύ μικρό καλάθι.Είναι της αρπακτής και της κοροϊδίας .Αν μπορέσουν να σου πάρουν τα λεφτά χωρίς να σου κάνουν τίποτα θα το κάνουν .Μοιάζουν με τις δικές μας μέχρι τα 1980.Δεν έχουν καμιά  σχέση με Κινέζες , Φιλιππινέζες , Καζάκες  , Ουζμπέκες , Κορεάτισσες , Ινδονήσιες , Γιαπωνέζες  κ.α που έχω συνεβρεθεί με την πάροδο του χρόνου. Τελευταία είχα γράψει και κριτική για ένα Τάυ σε μασαζάδικο στη Καλλιθέα που εισέπρατε χωρίς να "υδρώνει".
Πάντως όσοι έχουν το χρόνο και το κουράγιο να δουν τι πραγματικά παίζει ας προσπαθήσουν , λαμβάνοντας υπόψη τα παραπάνω. :s&m_2:
...μάλλον για αυτό θα έγραψες κριτική γιατί βρίσκεται στην Καλλιθέα....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Το λοιπόν, βρίσκεται στο Συγγρού Φιξ,είναι Ταυλανδέζα, λέγεται Νάταλι, εργάζεται μόνη, κοντά στο 1,65, 45 κιλά, 25 ετών, 50 ευρά μία ώρα μασάζ και +20, 30 ευρά ακόμα για τα υπόλοιπα που δεν αναφέρθηκαν με λεπτομέρειες. Εργάζεται μόνο με ραντεβού, καθημερινά εκτός από Κυριακή από τις 12 ως τις 20:00. Κάτι μιλά από ελληνικά και καταλαβαίνει αρκετά καλά. Όλα προκύπτουν από τηλεφωνική συνομιλία που είχα με την ίδια, όλα είναι κατά δήλωση της, δεν ξέρω κάτι λιγότερο ή περισσότερο.
....διόρθωση... βρίσκεται στην καλλιθέα....
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
....διόρθωση... βρίσκεται στην καλλιθέα....

Οκ, Καλλιθέα λοιπόν.Το να βγάλεις γραμμή είναι όντως δύσκολο. Τελικά δύο φορές που μιλήσαμε την πέτυχα και τις δύο κοντά στα στρογγυλά της ώρας δηλαδή και μισή ή περίπου ακριβώς. Με την ίδια μάλλον μίλησα άρα δεν σηκώνει όταν κάνει θεραπεία. Το και μισή ή ακριβώς που αναφέρω μάλλον έχει να κάνει με το ότι κλείνει τηλεφωνικά τα ραντεβού σε απόσταση μίας ώρας το ένα από το άλλο ξεκινώντας από τις 12 ή 12 κ 30 για παράδειγμα. Μπορεί να ήταν και σύμπτωση. Πάντως δεν έπαιζαν διαθέσιμα ραντεβού για την ίδια μέρα και τις δύο φορές που πήρα για να κλείσω. Μπορεί να βγεί και πυροτέχνημα η μεγάλη ζήτηση που φαίνεται για αρχή ότι έχει.Τρώγομαι όμως να τη δοκιμάσω...
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
καλα πεδια τι ινε αφτο το ται μασασζ?
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
καλα πεδια τι ινε αφτο το ται μασασζ?

Αγαπητέ Κοτομπίφτεκε είναι κάτι που ΔΕΝ το μασας! Προφέρεται μασάζ, δεν είναι κάποιο  ταϊλανδέζικο φαγητό που το μασάς...'Οπου φαγητό κι εσύ... Ποιός δυνατός άνεμος σε έβγαλε σε αυτά τα νήματα εσένα;
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Αγαπητέ Κοτομπίφτεκε είναι κάτι που ΔΕΝ το μασας! Προφέρεται μασάζ, δεν είναι κάποιο  ταϊλανδέζικο φαγητό που το μασάς...'Οπου φαγητό κι εσύ... Ποιός δυνατός άνεμος σε έβγαλε σε αυτά τα νήματα εσένα;
πινασα
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
αποσταση 2 ουγγιες? :think: :think:Η ουγγιά χρησιμοποιείται κυρίως στο Ηνωμένο Βασίλειο και τις Ηνωμένες Πολιτείες ως μονάδα μάζας για τα κοινά εμπορεύματα και ισοδυναμεί με το 1/16 της κοινής (avoirdupois) λίβρας. Παγκόσμια, χρησιμοποιείται ευρέως ως μονάδα μάζας πολύτιμων μετάλλων και σ' αυτή την περίπτωση ισοδυναμεί με το 1/12 της ευγενούς (troy) λίβρας.  :grin: :grin: :grin:
Μάλλον ... λεύγες ήθελε να γράψει ο συναγωνιστής ...!!! ;) :grin:
Αλλά τότε το χέρι της θεραπεύτριας πρέπει να ήταν σαν του Τιραμόλα και βάλε !!! :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλα ρε....οτι μαλακια γραψουμε την παιρνετε σοβαρα;Απλα ειναι αστεια λεξη γι'αυτο την πασαρα

Βασικα τον Κριτων περιμενα να μπει για διορθωση αλλα ηρθε απο ΙΑΝΝΑΙ(κατι σε Ιωαννινα μου βγαζει αυτο :P)

Οκ οπου ουγγια,βαλτε ποντους(30-40 για να ειμαστε ακριβεις) :grin:
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Στο κουκακι ειναι η τυπισα στη Δημητρακοπουλου!
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Δεν πρέπει να είναι το ίδιο ίδρυμα.Στην Καλλιθέα που είχα την άσχημη εμπειρία ήταν στο γνωστό μαγαζί της  Θησέως 81 .Εκεί τo Τάυ ήταν σχετικά ψηλό και με σιλικονούχα στήθη και όχι κοντούλικο και πλάκα που περιγράψαν οι συναγωνιστές.Τελικά σε ποια διεύθυνση είναι;  :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom