Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
253
Like
128
Πόντοι
1
Αν δεν θέλεις ξύλο και σημάδια στο σώμα, αλλά cbt και λιώσιμο στα μπαλάκια... Θα την πρότεινες; Λόγω και καλοκαιριού... Δεν θα ήθελα να βγω παραλία με γραντζουνιες και μελανιές....
Ναι σε λέω, είναι πολύ καλή η Ερίκα, ξαναπήγα ακόμα Σαλονίκη είναι, ξέρεις πολλές να κάθονται δύο βδομάδες; της ξαναπήγα και γλυκά να πάρει κιλά, κοκκάλι μας ήρθε και θα γυρίσει κανονική, έχει φέρει μαζί της κάτι στραπόνια τεράστια και πολλά καλούδια για δέσιμο τα πάντα, φιλότιμη και μπεσαλού
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
825
Like
318
Πόντοι
26
Ναι σε λέω, είναι πολύ καλή η Ερίκα, ξαναπήγα ακόμα Σαλονίκη είναι, ξέρεις πολλές να κάθονται δύο βδομάδες; της ξαναπήγα και γλυκά να πάρει κιλά, κοκκάλι μας ήρθε και θα γυρίσει κανονική, έχει φέρει μαζί της κάτι στραπόνια τεράστια και πολλά καλούδια για δέσιμο τα πάντα, φιλότιμη και μπεσαλού
Έδωσε παράταση άλλες 5 μέρες γιατί μου είπε ότι γίνεται χαμός ,Σάββατο ήθελα αλλά δεν είχε θέση και πήγα Κυριακή ,όπως τα λες
 

Podolagnos999

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
97
Like
102
Πόντοι
0
Nena λέει τίποτα?
IMG_20231228_171816.jpg
Δεν εχει καμια σχεση με τον χωρο.
 

Subslave15

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Φίλοι Θεσσαλονικείς η Vida είχε έρθει στη Αθήνα και όπως ήταν φυσικό την συνάντησα και ήταν super όπως κάθε φορά. Σε αυτή μου την ανάρτηση όμως δε θα επικεντρωθώ αν το session ήταν καλό ή κακό, ούτε για το αν η κυρία ήταν όμορφη ή άσχημη, καλή η κακή στον αγώνα μιας και οι προτιμήσεις μου έχουν φανεί και η κριτική μου για πολλούς είναι υποκειμενική.
Θα γράψω για τις στιγμές που είχα με τον άνθρωπο Vida γιατί πέρασα κάποιες ώρες και εκτός session και την γνώρισα λίγο καλύτερα.
Η κυρία έφτασε την Πέμπτη στην Αθήνα και είχα την χαρά να την πάρω από τον σταθμό του τρένου για να την πάω στον χώρο που νοίκιασε. Με το που έφτασε το τρένο πήγα να την πάρω, με το που με είδε και την είδα (φορούσε ένα μαύρο μίνι και ήταν σκέτη κόλαση), μου είπε να ανέβω πάνω στο τρένο για να την βοηθήσω με τις βαλίτσες όπως και έκανα. Ανέβηκα, της έδωσα μια ανθοδέσμη και μου έδειξε τις βαλίτσες της λέγοντάς μου αυτές είναι οι βαλίτσες μου. Η φωνή της ήταν ευγενική αλλά και καθαρή, σαν να ήταν αυτονόητο ότι μιας και ήμουν το κουτάβι της θα τις κουβαλούσα μόνος μου, εκείνη άλλωστε είχε να κρατήσει την τσάντα της και την ανθοδέσμη.
Στη πορεία προς το αυτοκίνητο η κυρία περπατούσε με αέρα μπροστά και εγώ από πίσω με τα πράγματα. Βέβαια ήταν μεγάλη τύχη αυτό γιατί μπορούσα να θαυμάζω την κορμάρα της και τις ποδάρες της. Όταν της είπα ποιο είναι το αμάξι πήγε να ανοίξει μόνη της την πόρτα αλλά την πρόλαβα και της την άνοιξα εγώ. Αφού τακτοποίησα τις αποσκευές κατευθυνθήκαμε προς τον χώρο. Η διαδρομή ήταν περίπου 20 λεπτά οπότε μιλήσαμε απλά για το ταξίδι της, ότι ήθελε να φτάσουμε νωρίς για να ετοιμαστεί για το πρώτο session και διάφορα γενικά. Φτάνοντας στον χώρο την ώρα που πάρκαρα μου είπε. Θα μου ανεβάσεις τα πράγματα πάνω για να με βοηθήσεις. Η φωνή της πάντα ήταν ευγενική αλλά με ένα γοητευτικό τρόπο που χωρίς να φαίνεται αυτό που λέει διαταγή δε μπορούσα να πω όχι.
Έπειτα έβαλα τις βαλίτσες στο ασανσέρ, μπήκε η Vida και επειδή ήταν μικρό το ασανσέρ ανέβηκα από τις σκάλες. Στο σπίτι μέσα μου είπε που να βάλω τις βαλίτσες και μετέφερα κανά δυο έπιπλα για να είναι πιο λειτουργικός ο χώρος. Όλη την ώρα που τακτοποιούσαμε τον χώρο και μιλούσαμε η κυρία ήταν πάντα ευγενική και ευχάριστη αλλά κρατώντας πάντα τη θέση της (δηλ. αν κάνεις καμιά ανοησία την έβαψες). Την ώρα που ήταν αν φύγω την ρώτησα αν μπορώ να φιλήσω τα πόδια της και μου το επέτρεψε, έπειτα μου έδωσε μια αγκαλιά και έφυγα για να ετοιμαστεί για τον πρώτο της υποτακτικό. Φεύγοντας της είπα πως αν θέλει και την Κυριακή να την πάω στο σταθμό θα ήταν μεγάλη μου χαρά να το κάνω.
Σήμερα το πρωί έφτασε η μέρα για να την πάω στο σταθμό. Μου είπε να πάω 2 ώρες νωρίτερα (από την αναχώρηση του τρένου) για να πιούμε και ένα καφεδάκι μαζί, οπότε φαντάζεστε την χαρά μου που θα την έβλεπα για δυο ώρες συνεχόμενες. Το πρωί που πήγα είχα την τιμή να τη δω άβαφη και είτε το πιστεύετε είτε όχι είναι το ίδιο εντυπωσιακή, άβαφη μάλιστα φαίνεται πιο μικρή ηλικιακά.
Όταν πήγα φορούσε τις πιτζάμες της και τακτοποιούσε τα πράγματά της, εκεί μπόρεσα να δω και να καταλάβω το πόσο οργανωτική είναι. Επίσης βλέποντας πως είναι ο χώρος διαπίστωσα πόσο μανιακή είναι με την καθαριότητα, ο χώρος τον είχε διατηρήσει πεντακάθαρο λες και ήταν αίθουσα χειρουργείου.
Βοήθησα λίγο την κυρία με την τακτοποίηση των πραγμάτων και έπειτα καθίσαμε και μιλήσαμε. Μιλήσαμε για διάφορα προσωπικά μας πράγματα και κατάλαβα ότι εκτός από όμορφη στην εμφάνιση, έχει όμορφη ψυχή, είναι αγωνίστρια και παλικάρι στη ζωή της. Πραγματικά χάρηκα πολύ που μπόρεσα να την γνωρίσω λίγο καλύτερα, ξέρει να κάνει συζητήσεις, δεν είναι σαν μερικές μερικές που είναι λες και κατέβηκαν από το βουνό και δεν νιώθουν ότι ο υποτακτικός είναι και άνθρωπος.
Την ώρα που ήταν να φύγουμε πήγα στην κουζίνα για να βάλει τα ρούχα της. Φεύγοντας μπήκε η κυρία με τις βαλίτσες στο ασανσέρ και εγώ πήρα μια σακούλα σκουπιδιών και πήγα από τις σκάλες. Φτάνοντας κάτω ήταν 3 άνθρωποι έξω από το ασανσέρ και είπαν στην κυρία να την βοηθήσουν με τις βαλίτσες αλλά εκείνη τους είπε ότι δεν χρειάζεται και έδειξε εμένα. Φαντάζεστε την έκπληξη των ανθρώπων να βλέπουν έναν άνθρωπο να κουβαλάει τις βαλίτσες και την σακούλα των σκουπιδιών και μία θεά να περπατάει αεράτη μπροστά.
Πάλι έγινε η ίδια διαδικασία όπου εγώ της άνοιξα την πόρτα του αυτοκινήτου, τακτοποίησα τις βαλίτσες και πήγαμε στο σταθμό οπού κάτσαμε λίγο στην καφετέρια για ένα χυμό. Κουβεντιάσαμε πάλι για προσωπικά μας θέματα ώσπου έφτασε η ώρα να πάμε στην αποβάθρα. Εκείνη πάντα μπροστά να περπατάει αγέρωχη και εγώ να την ακολουθώ κοιτάζοντας το κώλο και τα πόδια της ενώ παράλληλα μου είχε σηκωθεί το ηθικό τέρμα από το θέαμα.
Μπήκαμε στο βαγόνι όπου τακτοποίησα τις βαλίτσες στο ράφι (πρέπει να τονίσω μάλιστα ότι οι βαλίτσες ήταν αρκετά βαριές) και έπειτα συνόδεψα την κυρία μου μέχρι το κάθισμά της. Της έδωσα μια σφιχτή αγκαλιά, της είπα πόσο την λατρεύω, της ευχήθηκα καλό ταξίδι και έφυγα. Μακάρι να είχα το θάρρος ώστε να γονάτιζα και να της φίλαγα τα πόδια προτού βγω από το βαγόνι.
Ανυπομονώ να την ξανασυναντήσω. Ξέρω ότι πολλοί κακεντρεχείς θα σκεφτούν και θα με κοροϊδέψουν γράφοντας ότι η Vida βρήκε τσάμπα ταξιτζή αλλά αν το δείτε από την πλευρά του υποτακτικού πρέπει να σκεφτείτε ότι εγώ πήρα μεγαλύτερη χαρά γιατί βρέθηκα πάνω από δύο ώρες κοντά σε μία αφέντρα που γουστάρω ατελείωτα και είχα τη δυνατότητα να τη γνωρίσω λίγο ως άνθρωπο. Αυτά που ήθελε να κάνω, ενώ στην ουσία ήταν διαταγές τα έλεγε με απλό και ωραίο τρόπο χωρίς όμως να μου αφήνει περιθώριο να πω όχι. Μου έχει σκλαβώσει άλλωστε την ψυχή και το ξέρει.
Η άποψη μου για τον άνθρωπο Vida είναι ξέρει να κρατάει τη θέση της, είναι ευγενική, χωρίς να σταματάει στιγμή να δείχνει ποιος έχει το πάνω χέρι. Είναι υπέροχη γυναίκα που θα άξιζε, αν υπήρχε η δυνατότητα και το ήθελε και εκείνη, να την έκανα παρέα και εκτός session γιατί μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί της πολύ ευχάριστα.
Για εμένα είστε πολύ τυχεροί που έχετε την συγκεκριμένη αφέντρα στην πόλη σας.
Αδερφούλη πραγματικά δεν μπορούσες να τα είχες πεί πιο καλά.Είχα την απίστευτη ευκαιρία να συνοδέψω την Κυρία Vida από τον σταθμό των τρένων της Θεσσαλονίκης.Αλήθεια η χαρά που μου έδωσε δεν περιγράφετε καθώς όχι μόνο είχα την ευκαιρία να είμαι κοντά της και να την βοηθήσω αλλά και από την συζήτηση όπως και προανέφερες.Για να μην τα επαναλαμβάνω οσο αναφορά το πόσο όμορφη είναι αλλά και το πόσο καλός και έξυπνος άνθρωπος είναι πιστεύω με κάλυψες πλήρως με το ποστ σου.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
Ναι σε λέω, είναι πολύ καλή η Ερίκα, ξαναπήγα ακόμα Σαλονίκη είναι, ξέρεις πολλές να κάθονται δύο βδομάδες; της ξαναπήγα και γλυκά να πάρει κιλά, κοκκάλι μας ήρθε και θα γυρίσει κανονική, έχει φέρει μαζί της κάτι στραπόνια τεράστια και πολλά καλούδια για δέσιμο τα πάντα, φιλότιμη και μπεσαλού
Ραντεβού χτες στην έρικα στην Αθήνα καλύτερη από ποτέ και τα κιλά της για εμένα είναι οκ ,το αυταρχικό το έχει πιο πολύ από όλες
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
Έδωσε παράταση άλλες 5 μέρες γιατί μου είπε ότι γίνεται χαμός ,Σάββατο ήθελα αλλά δεν είχε θέση και πήγα Κυριακή ,όπως τα λες

Έδωσε παράταση άλλες 5 μέρες γιατί μου είπε ότι γίνεται χαμός ,Σάββατο ήθελα αλλά δεν είχε θέση και πήγα Κυριακή ,όπως τα λες

η ρωσίδα είναι πολύ soft η έρικα είναι το καλύτερο χαρτί στον χώρο αλλά δεν σηκώνει και πολλά, όποιος θέλει πόδια και γλύψιμο η ρωσίδα είναι μια χαρά για σκληρά είναι η έρικα
την ρωσίδα την είχα γνωρίσει πριν χρόνια δεν το είχε το αυταρχικό η έρικα το έχει γεννημένη αφέντρα
 

Veas

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2024
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα ξέρει κανείς αν η dama vida κάνει πολύ soft sessions?
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
383
Like
466
Πόντοι
21
Καλησπέρα ξέρει κανείς αν η dama vida κάνει πολύ soft sessions?
Η αλήθεια είναι ότι εμένα η Vida με μαστιγώνει ανελέητα γιατί είναι σαδίστρια.
Όμως θεωρώ ότι αν της πεις ότι θέλεις soft κατάσταση θα το σεβαστεί στο session και θα είναι soft.
Κάνε της ένα τηλέφωνο, δε χάνεις κάτι και θα σου λυθούν όλες οι απορίες.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
825
Like
318
Πόντοι
26
Καλησπέρα ξέρει κανείς αν η dama vida κάνει πολύ soft sessions?
Αστεία ερώτηση ,με τα λεφτά σου κανείς ότι θέλεις εκτός ίσως από σεξ ,από αυτό ζει ,αν θέλεις να της γλύφεις το μικρό της δαχτυλάκι δεν έχει πρόβλημα ,ούτε τηλέφωνο δεν χρειάζεται να της πάρεις στο λέω εγγυημένα
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
383
Like
466
Πόντοι
21
Αστεία ερώτηση ,με τα λεφτά σου κανείς ότι θέλεις εκτός ίσως από σεξ ,από αυτό ζει ,αν θέλεις να της γλύφεις το μικρό της δαχτυλάκι δεν έχει πρόβλημα ,ούτε τηλέφωνο δεν χρειάζεται να της πάρεις στο λέω εγγυημένα
Και πως θα κλείσει ραντεβού και θα μάθει λεπτομέρειες; Έχει πολλές ικανότητες η Vida αλλά δε νομίζω να έχει την ικανότητα της τηλεπαθητικής επικοινωνίας.
Υ.Γ.: Με τα λεφτά σου δεν κάνεις πάντα ότι θέλεις, απλά διαλέγεις που θα τα δώσεις. Πχ. αν δώσω λεφτά σε μια αφέντρα και της ζητήσω κάτι το ακραίο που δεν της αρέσει καθόλου νομίζεις ότι θα το κάνει; Η Vida πάντως όχι, άλλες ίσως.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
825
Like
318
Πόντοι
26
Και πως θα κλείσει ραντεβού και θα μάθει λεπτομέρειες; Έχει πολλές ικανότητες η Vida αλλά δε νομίζω να έχει την ικανότητα της τηλεπαθητικής επικοινωνίας.
Υ.Γ.: Με τα λεφτά σου δεν κάνεις πάντα ότι θέλεις, απλά διαλέγεις που θα τα δώσεις. Πχ. αν δώσω λεφτά σε μια αφέντρα και της ζητήσω κάτι το ακραίο που δεν της αρέσει καθόλου νομίζεις ότι θα το κάνει; Η Vida πάντως όχι, άλλες ίσως.
Για soft μίλησε όχι για ακραίο ,ξέρεις καμία που να μην κάνει soft ?
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
Αστεία ερώτηση ,με τα λεφτά σου κανείς ότι θέλεις εκτός ίσως από σεξ ,από αυτό ζει ,αν θέλεις να της γλύφεις το μικρό της δαχτυλάκι δεν έχει πρόβλημα ,ούτε τηλέφωνο δεν χρειάζεται να της πάρεις στο λέω εγγυημένα
Αθήνα που ήρθε μόλις για τρείς μέρες βαρούσε μύγες η vida
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
Έδωσε παράταση άλλες 5 μέρες γιατί μου είπε ότι γίνεται χαμός ,Σάββατο ήθελα αλλά δεν είχε θέση και πήγα Κυριακή ,όπως τα λες
Έμεινε πολλές μέρες στην Θεσσαλονίκη πάνω από 16 ημέρες και εδώ Αθήνα χαμός γίνετε δεν σε βλέπει σαν πορτοφόλι ,είναι άλλη φάση η έρικα
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
383
Like
466
Πόντοι
21
Αθήνα που ήρθε μόλις για τρείς μέρες βαρούσε μύγες η vida
Καλά κρασιά. Βάραγε τόσες μύγες η Vida που κατά τη διάρκεια του session που έκανα μαζί της το κινητό της χτύπαγε συνεχώς.
Δεν βάραγε καθόλου μύγες στην Αθήνα, η Vida βάραγε πολλά αθηναϊκά κωλαράκια και το έκανε άριστα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
Καλά κρασιά. Βάραγε τόσες μύγες η Vida που κατά τη διάρκεια του session που έκανα μαζί της το κινητό της χτύπαγε συνεχώς.
Δεν βάραγε καθόλου μύγες στην Αθήνα, η Vida βάραγε πολλά αθηναϊκά κωλαράκια και το έκανε άριστα.
Για αυτό κάθησε μόνο τρεις μέρες? δεν έχει κόσμο στην Αθήνα
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
383
Like
466
Πόντοι
21
Για αυτό κάθησε μόνο τρεις μέρες? δεν έχει κόσμο στην Αθήνα
Η Vida έχει υποχρεώσεις στην Θεσσαλονίκη και δε μπορεί να λείψει περισσότερες μέρες, αν δεν είχε αυτές τις υποχρεώσεις σίγουρα θα καθόταν περισσότερες μέρες.
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
253
Like
128
Πόντοι
1
Έδωσε παράταση άλλες 5 μέρες γιατί μου είπε ότι γίνεται χαμός ,Σάββατο ήθελα αλλά δεν είχε θέση και πήγα Κυριακή ,όπως τα λες

Έδωσε παράταση άλλες 5 μέρες γιατί μου είπε ότι γίνεται χαμός ,Σάββατο ήθελα αλλά δεν είχε θέση και πήγα Κυριακή ,όπως τα λες
Ναι το έμαθα από την αγγελία, Ερίκα της έχουμε δώσει και το κλειδί της Σαλονίκης θα ήθελα να έρθει και η Όλγα ωραία γυναίκα και με καμπύλες
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
253
Like
128
Πόντοι
1
Η Vida έχει υποχρεώσεις στην Θεσσαλονίκη και δε μπορεί να λείψει περισσότερες μέρες, αν δεν είχε αυτές τις υποχρεώσεις σίγουρα θα καθόταν περισσότερες μέρες.
Δεν έχει υποχρεώσεις session δεν έχει αφού είναι άσχετη
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
134
Like
454
Πόντοι
21
Αυτό που το παίρνετε προσωπικά με ξεπερνάει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom