Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
369
Πόντοι
26
Aν σκοπεύεις να πας να είσαι πολύ προσεκτικός. Ιδανικά να πάρεις ένα νούμερο καρτοκινητού και να κλείσεις από εκεί ραντεβού.
Κατά το παρελθόν επειδή είχε την Α ή την Β διαφωνία με κάποιον έβγαλε δημόσια τη φωτογραφία του, το προφίλ του στο facebook και το κινητό του τηλέφωνο.
Αν θες να αναλάβεις το ρίσκο πήγαινε. Για εμένα πάντως η συγκεκριμένη είναι μεγάλο νούμερο.
Γεγονός ,έγινε αυτό έβγαλε φωτό και τα βίτσια του στην φορά επειδή δεν πήγε στο ραντεβού (απαράδεκτο και αυτό που δεν την ειδοποίησε αλλά μια επαγγελματίας δεν σε βγάζει στον τακό για αυτό ),σαν αφέντρα είναι όμορφη και έχει εμπειρία σε πολλά ,μπορεί να ξαναπηγαίνα
 

PavlakisTheKid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
649
Like
1.958
Πόντοι
206
Γεγονός ,έγινε αυτό έβγαλε φωτό και τα βίτσια του στην φορά επειδή δεν πήγε στο ραντεβού (απαράδεκτο και αυτό που δεν την ειδοποίησε αλλά μια επαγγελματίας δεν σε βγάζει στον τακό για αυτό ),σαν αφέντρα είναι όμορφη και έχει εμπειρία σε πολλά ,μπορεί να ξαναπηγαίνα

Γαμάτη σαν εμπειρία (δις έχω πάει αν & ακριβή κατ'εμέ), για το περιστατικό απαράδεκτη δεν το συζητώ καν, όμως μάλλον αποσύρθηκε γιατί τα έχει κλείσει όλα τα social συν το κινητό...
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
133
Like
100
Πόντοι
1
Καλησπέρα! Για Domina Erica που γράφει πως έρχεται Θεσσαλονική τι ξέρουμε; Αξίζει μία δοκιμή λέτε;
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
369
Πόντοι
26
Καλησπέρα! Για Domina Erica που γράφει πως έρχεται Θεσσαλονική τι ξέρουμε; Αξίζει μία δοκιμή λέτε;
Από τις καλύτερες στην Ελλάδα ,ένα μόνο μείον κατ έμε έχει , η ηλικία της επίσης αυτό που έμαθα είναι ότι η Ρωσίδα που έχει μαζί της είναι φωτοβολίδα
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
Μιας και θα ερθει η Ερικα στη Θεσσαλονικη, στειλτε τη στη Βουλγαρια να φτιαξει τα δοντια της, ειναι πολυ φτηνοι οι οδοντίατροι εκει.
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
133
Like
100
Πόντοι
1
Τελικα εχει ή δεν εχει σαπια δοντια;
 

Mikeopx

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2020
Μηνύματα
76
Like
162
Πόντοι
0
Από τις καλύτερες στην Ελλάδα ,ένα μόνο μείον κατ έμε έχει , η ηλικία της επίσης αυτό που έμαθα είναι ότι η Ρωσίδα που έχει μαζί της είναι φωτοβολίδα
η ρωσίδα είναι πολύ soft η έρικα είναι το καλύτερο χαρτί στον χώρο αλλά δεν σηκώνει και πολλά, όποιος θέλει πόδια και γλύψιμο η ρωσίδα είναι μια χαρά για σκληρά είναι η έρικα
 

Mikeopx

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2020
Μηνύματα
76
Like
162
Πόντοι
0
Τελικα εχει ή δεν εχει σαπια δοντια;
όχι βέβαια την έχω δει από κοντά ,ό άλλος πήγε δεύτερη φορά τις έφαγε και έγραψε την βλακεία του ,ας μην πήγαινε αφού δεν είχε περάσει καλά την πρώτη φορά,,δεν την κάνεις καλά εύκολα είναι αγρίμι αλλά καλό άτομο
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
133
Like
100
Πόντοι
1
Εγω που θελω ποδολαγνεια και εξευτελισμο θα με στειλει στην Ρωσιδα ή θα με σαπισει στο ξυλο ;;
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
261
Like
149
Πόντοι
1

Καλησπέρα! Για Domina Erica που γράφει πως έρχεται Θεσσαλονική τι ξέρουμε; Αξίζει μία δοκιμή λέτε;
Ναι αξίζει την ξέρω την Ερίκα πολύ καλή και μπεσαλού το μόνο αρνητικό είναι τα κιλά της είναι αδύνατη για εμένα προτιμώ τις μπαμπάτσικες αλλά θα ξαναπάω
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
369
Πόντοι
26
Ναι αξίζει την ξέρω την Ερίκα πολύ καλή και μπεσαλού το μόνο αρνητικό είναι τα κιλά της είναι αδύνατη για εμένα προτιμώ τις μπαμπάτσικες αλλά θα ξαναπάω
Ακριβώς και μένα τα κιλά και λίγο η ηλικία της με χαλάει ,από εμπειρία δεν παίζεται ,αυτά περί σάπια δόντια και ότι σε σαπίζει στο ξύλο είναι τουλάχιστον γελοιότητες
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
261
Like
149
Πόντοι
1
Ακριβώς και μένα τα κιλά και λίγο η ηλικία της με χαλάει ,από εμπειρία δεν παίζεται ,αυτά περί σάπια δόντια και ότι σε σαπίζει στο ξύλο είναι τουλάχιστον γελοιότητες
Σε ηλικία είναι για εμένα οκ αλλά να πάρει κιλά, ναι γελοιότητες είναι και ψέματα την είδα τον Νοέμβριο όμορφη αλλά αδύνατη μην γίνει κοκκάλι σαν τις άλλες
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
261
Like
149
Πόντοι
1
Εγω που θελω ποδολαγνεια και εξευτελισμο θα με στειλει στην Ρωσιδα ή θα με σαπισει στο ξυλο ;;
Θα σε κάνει ότι θέλει εκείνη συμφωνώ με τον slk,, είναι γνώστης ξέρει
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
133
Like
100
Πόντοι
1
Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση παιδιά! Θα κινηθώ να κλείσω ραντεβού και θα ενημερώσω εφόσον βολέψει και βρεθούμε.
 

cbt_gr

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Ναι αξίζει την ξέρω την Ερίκα πολύ καλή και μπεσαλού το μόνο αρνητικό είναι τα κιλά της είναι αδύνατη για εμένα προτιμώ τις μπαμπάτσικες αλλά θα ξαναπάω
Αν δεν θέλεις ξύλο και σημάδια στο σώμα, αλλά cbt και λιώσιμο στα μπαλάκια... Θα την πρότεινες; Λόγω και καλοκαιριού... Δεν θα ήθελα να βγω παραλία με γραντζουνιες και μελανιές....
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
396
Like
499
Πόντοι
21
Φίλοι Θεσσαλονικείς η Vida είχε έρθει στη Αθήνα και όπως ήταν φυσικό την συνάντησα και ήταν super όπως κάθε φορά. Σε αυτή μου την ανάρτηση όμως δε θα επικεντρωθώ αν το session ήταν καλό ή κακό, ούτε για το αν η κυρία ήταν όμορφη ή άσχημη, καλή η κακή στον αγώνα μιας και οι προτιμήσεις μου έχουν φανεί και η κριτική μου για πολλούς είναι υποκειμενική.
Θα γράψω για τις στιγμές που είχα με τον άνθρωπο Vida γιατί πέρασα κάποιες ώρες και εκτός session και την γνώρισα λίγο καλύτερα.
Η κυρία έφτασε την Πέμπτη στην Αθήνα και είχα την χαρά να την πάρω από τον σταθμό του τρένου για να την πάω στον χώρο που νοίκιασε. Με το που έφτασε το τρένο πήγα να την πάρω, με το που με είδε και την είδα (φορούσε ένα μαύρο μίνι και ήταν σκέτη κόλαση), μου είπε να ανέβω πάνω στο τρένο για να την βοηθήσω με τις βαλίτσες όπως και έκανα. Ανέβηκα, της έδωσα μια ανθοδέσμη και μου έδειξε τις βαλίτσες της λέγοντάς μου αυτές είναι οι βαλίτσες μου. Η φωνή της ήταν ευγενική αλλά και καθαρή, σαν να ήταν αυτονόητο ότι μιας και ήμουν το κουτάβι της θα τις κουβαλούσα μόνος μου, εκείνη άλλωστε είχε να κρατήσει την τσάντα της και την ανθοδέσμη.
Στη πορεία προς το αυτοκίνητο η κυρία περπατούσε με αέρα μπροστά και εγώ από πίσω με τα πράγματα. Βέβαια ήταν μεγάλη τύχη αυτό γιατί μπορούσα να θαυμάζω την κορμάρα της και τις ποδάρες της. Όταν της είπα ποιο είναι το αμάξι πήγε να ανοίξει μόνη της την πόρτα αλλά την πρόλαβα και της την άνοιξα εγώ. Αφού τακτοποίησα τις αποσκευές κατευθυνθήκαμε προς τον χώρο. Η διαδρομή ήταν περίπου 20 λεπτά οπότε μιλήσαμε απλά για το ταξίδι της, ότι ήθελε να φτάσουμε νωρίς για να ετοιμαστεί για το πρώτο session και διάφορα γενικά. Φτάνοντας στον χώρο την ώρα που πάρκαρα μου είπε. Θα μου ανεβάσεις τα πράγματα πάνω για να με βοηθήσεις. Η φωνή της πάντα ήταν ευγενική αλλά με ένα γοητευτικό τρόπο που χωρίς να φαίνεται αυτό που λέει διαταγή δε μπορούσα να πω όχι.
Έπειτα έβαλα τις βαλίτσες στο ασανσέρ, μπήκε η Vida και επειδή ήταν μικρό το ασανσέρ ανέβηκα από τις σκάλες. Στο σπίτι μέσα μου είπε που να βάλω τις βαλίτσες και μετέφερα κανά δυο έπιπλα για να είναι πιο λειτουργικός ο χώρος. Όλη την ώρα που τακτοποιούσαμε τον χώρο και μιλούσαμε η κυρία ήταν πάντα ευγενική και ευχάριστη αλλά κρατώντας πάντα τη θέση της (δηλ. αν κάνεις καμιά ανοησία την έβαψες). Την ώρα που ήταν αν φύγω την ρώτησα αν μπορώ να φιλήσω τα πόδια της και μου το επέτρεψε, έπειτα μου έδωσε μια αγκαλιά και έφυγα για να ετοιμαστεί για τον πρώτο της υποτακτικό. Φεύγοντας της είπα πως αν θέλει και την Κυριακή να την πάω στο σταθμό θα ήταν μεγάλη μου χαρά να το κάνω.
Σήμερα το πρωί έφτασε η μέρα για να την πάω στο σταθμό. Μου είπε να πάω 2 ώρες νωρίτερα (από την αναχώρηση του τρένου) για να πιούμε και ένα καφεδάκι μαζί, οπότε φαντάζεστε την χαρά μου που θα την έβλεπα για δυο ώρες συνεχόμενες. Το πρωί που πήγα είχα την τιμή να τη δω άβαφη και είτε το πιστεύετε είτε όχι είναι το ίδιο εντυπωσιακή, άβαφη μάλιστα φαίνεται πιο μικρή ηλικιακά.
Όταν πήγα φορούσε τις πιτζάμες της και τακτοποιούσε τα πράγματά της, εκεί μπόρεσα να δω και να καταλάβω το πόσο οργανωτική είναι. Επίσης βλέποντας πως είναι ο χώρος διαπίστωσα πόσο μανιακή είναι με την καθαριότητα, ο χώρος τον είχε διατηρήσει πεντακάθαρο λες και ήταν αίθουσα χειρουργείου.
Βοήθησα λίγο την κυρία με την τακτοποίηση των πραγμάτων και έπειτα καθίσαμε και μιλήσαμε. Μιλήσαμε για διάφορα προσωπικά μας πράγματα και κατάλαβα ότι εκτός από όμορφη στην εμφάνιση, έχει όμορφη ψυχή, είναι αγωνίστρια και παλικάρι στη ζωή της. Πραγματικά χάρηκα πολύ που μπόρεσα να την γνωρίσω λίγο καλύτερα, ξέρει να κάνει συζητήσεις, δεν είναι σαν μερικές μερικές που είναι λες και κατέβηκαν από το βουνό και δεν νιώθουν ότι ο υποτακτικός είναι και άνθρωπος.
Την ώρα που ήταν να φύγουμε πήγα στην κουζίνα για να βάλει τα ρούχα της. Φεύγοντας μπήκε η κυρία με τις βαλίτσες στο ασανσέρ και εγώ πήρα μια σακούλα σκουπιδιών και πήγα από τις σκάλες. Φτάνοντας κάτω ήταν 3 άνθρωποι έξω από το ασανσέρ και είπαν στην κυρία να την βοηθήσουν με τις βαλίτσες αλλά εκείνη τους είπε ότι δεν χρειάζεται και έδειξε εμένα. Φαντάζεστε την έκπληξη των ανθρώπων να βλέπουν έναν άνθρωπο να κουβαλάει τις βαλίτσες και την σακούλα των σκουπιδιών και μία θεά να περπατάει αεράτη μπροστά.
Πάλι έγινε η ίδια διαδικασία όπου εγώ της άνοιξα την πόρτα του αυτοκινήτου, τακτοποίησα τις βαλίτσες και πήγαμε στο σταθμό οπού κάτσαμε λίγο στην καφετέρια για ένα χυμό. Κουβεντιάσαμε πάλι για προσωπικά μας θέματα ώσπου έφτασε η ώρα να πάμε στην αποβάθρα. Εκείνη πάντα μπροστά να περπατάει αγέρωχη και εγώ να την ακολουθώ κοιτάζοντας το κώλο και τα πόδια της ενώ παράλληλα μου είχε σηκωθεί το ηθικό τέρμα από το θέαμα.
Μπήκαμε στο βαγόνι όπου τακτοποίησα τις βαλίτσες στο ράφι (πρέπει να τονίσω μάλιστα ότι οι βαλίτσες ήταν αρκετά βαριές) και έπειτα συνόδεψα την κυρία μου μέχρι το κάθισμά της. Της έδωσα μια σφιχτή αγκαλιά, της είπα πόσο την λατρεύω, της ευχήθηκα καλό ταξίδι και έφυγα. Μακάρι να είχα το θάρρος ώστε να γονάτιζα και να της φίλαγα τα πόδια προτού βγω από το βαγόνι.
Ανυπομονώ να την ξανασυναντήσω. Ξέρω ότι πολλοί κακεντρεχείς θα σκεφτούν και θα με κοροϊδέψουν γράφοντας ότι η Vida βρήκε τσάμπα ταξιτζή αλλά αν το δείτε από την πλευρά του υποτακτικού πρέπει να σκεφτείτε ότι εγώ πήρα μεγαλύτερη χαρά γιατί βρέθηκα πάνω από δύο ώρες κοντά σε μία αφέντρα που γουστάρω ατελείωτα και είχα τη δυνατότητα να τη γνωρίσω λίγο ως άνθρωπο. Αυτά που ήθελε να κάνω, ενώ στην ουσία ήταν διαταγές τα έλεγε με απλό και ωραίο τρόπο χωρίς όμως να μου αφήνει περιθώριο να πω όχι. Μου έχει σκλαβώσει άλλωστε την ψυχή και το ξέρει.
Η άποψη μου για τον άνθρωπο Vida είναι ξέρει να κρατάει τη θέση της, είναι ευγενική, χωρίς να σταματάει στιγμή να δείχνει ποιος έχει το πάνω χέρι. Είναι υπέροχη γυναίκα που θα άξιζε, αν υπήρχε η δυνατότητα και το ήθελε και εκείνη, να την έκανα παρέα και εκτός session γιατί μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί της πολύ ευχάριστα.
Για εμένα είστε πολύ τυχεροί που έχετε την συγκεκριμένη αφέντρα στην πόλη σας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kavliarhs308

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2024
Μηνύματα
4
Like
12
Πόντοι
0
Nena λέει τίποτα?
IMG_20231228_171816.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom