Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Subslave15

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Καλά απλά πέταξες την διαφήμιση ,τώρα απλά Κινέζος ,Κινέζα για την ακρίβεια αιντε βρε ξύπνια
Μάγκα ξεκόλλα για καλό το έκανα για όσους μπορεί να ενδιαφέρονται σαν και εμένα στο είπα και πριν.Κινέζος δεν το παίζω απλά όλη μέρα είμαι στο πόδι και δουλεύω και σπουδάζω μακάρι να είχα παραπάνω χρόνο να μπορούσα να διαφωνήσω.Σου εξήγησα από από πριν πως έχουν τα πράγματα.Δυόμιση μήνες περιπού πρέπει να έχω αυτό το acc και γράφω καλά λόγια γιατί όντως κάθε φορά που την επισκέπτομαι είναι καλύτερη από την άλλη και αυτό είναι η αλήθεια.Και όπως είπα από μια επαγγελματία έχω κάποιες εμπειρίες και γράφω για να ξέρουν και οι υπόλοιποι πόσο μου αρέσει και να την προτείνω σε όποιον άλλο ενδιαφέρετε.Άλλωστε μόνο 20 είμαι στο έχω πεί ούτε πολύ καιρό μπορώ να έχω το acc ούτε πολλές εμπειρίες να έχω απλώς γράφω για τις δικές μου όπως και ο καθένας μπορεί να γράψει για τις δικές του.Δεν θα σε πώ πως να γράψεις ή τι να γραψείς γιατί είσαι και στο forum χρόνια και είσαι πολύ μεγαλύτερος απο εμένα και στον χώρο πολύ παραπάνω χρόνια από εμένα και το σέβομαι αυτό.Την θέση μου απλώς ήθελα να ξεκαθαρήσω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
314
Like
365
Πόντοι
21
Λάθος κατάλαβες ,μάλλον δεν σε βόλευε ,αν κάνει κάποιος έναν λογαριασμό πριν ένα μήνα και γράφεις μόνο για μια επαγγελματία όλα του τα μηνύματα ναι είναι βαλτός η κάνει αυτοπροβολή η συγκεκριμένη επαγγελματίας ,όλα τα αλλά είναι τρίχες
Αφού μόνο με αυτή έχει πάει για ποια να γράψει; Για την θεία μου την χίπισσά;
Προφανώς επειδή ήταν η πρώτη του και η μόνη έως τώρα, καψουρεύτηκε στο φουλ και θέλει να το μοιραστεί. Που να το μοιραστεί δηλαδή; Στον μπαμπά του και τους φίλους του; Να το πει εκεί όπως καταλαβαίνεις είναι δύσκολο γιατί αυτή η σεξουαλική συμπεριφορά λοιδορείται. Το γράφει λοιπόν εδώ που και ανώνυμος παραμένει και δε θα τον κοροϊδέψουν.
 

PavlakisTheKid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
370
Like
1.132
Πόντοι
201
images.jpeg
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Like
153
Πόντοι
0
Μην το "συνουσιασετε" πάλι το thread, αν μάθει κανείς πόσο είναι η προσφορά της Vida ας μας πει, γιατί με 150 εγώ δεν πάω με τίποτα
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
314
Like
365
Πόντοι
21
Μην το "συνουσιασετε" πάλι το thread, αν μάθει κανείς πόσο είναι η προσφορά της Vida ας μας πει, γιατί με 150 εγώ δεν πάω με τίποτα
Το πιο εύκολο και γρήγορο είναι να την πάρεις ένα τηλέφωνο και να ρωτήσεις για το κόστος της συνεδρίας.
Εγώ πχ πέρσι που ήρθε στην Αθήνα και την συνάντησα πρώτη φορά αυτό έκανα και αυτό κάνω κάθε φορά που έρχεται και κλείνω ραντεβού.
Μην περιμένεις από άλλους να σου πουν κάτι που μπορείς να μάθεις τόσο απλά.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
798
Like
284
Πόντοι
26
Μην το "συνουσιασετε" πάλι το thread, αν μάθει κανείς πόσο είναι η προσφορά της Vida ας μας πει, γιατί με 150 εγώ δεν πάω με τίποτα
Πλήρωσα πολύ λιγότερα αλλά δεν άξιζε ,τοχω ξαναπεί ,δεν τα έκλαψα γιατί ήταν λίγα αλλά Κούβα πήγαν
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
470
Like
723
Πόντοι
81
Μάγκες έμαθα πως η Κυρία DamaVida θα έχει μειωμένο κόστος για τα sessions στις αρχές του Ιουλίου για ένα περιορισμένο χρονικό διάστημα.Αντικειμενικά θα την πρότεινα σε όλους πρωτάριδες ή έμπειρους.Πραγματικά η Κυρία είναι πανέμορφη και απίστευτη επαγγελματίας με χρόνια εμπειρίας στον χώρο του bdsm.Ακούστε με όταν σας λέω οτι θα είναι μια απίστευτη και αξέχαστη εμπειρία δεν θα το μετανιώσετε.
Οι γνωστές καλοκαιρινές αναδουλειές :) :)
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Like
153
Πόντοι
0
Το πιο εύκολο και γρήγορο είναι να την πάρεις ένα τηλέφωνο και να ρωτήσεις για το κόστος της συνεδρίας.
Εγώ πχ πέρσι που ήρθε στην Αθήνα και την συνάντησα πρώτη φορά αυτό έκανα και αυτό κάνω κάθε φορά που έρχεται και κλείνω ραντεβού.
Μην περιμένεις από άλλους να σου πουν κάτι που μπορείς να μάθεις τόσο απλά.
Όταν είχα πάρει μου είχε πει και μένα 150 και δεν πήγα. Δεν μπορώ να την παίρνω κάθε τόσο να τη ρωτάω πόσο χρεώνει με την ελπίδα να το έχει ρίξει. Αν κάποιος μάθει ότι το έριξε ας το πει.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
470
Like
723
Πόντοι
81
Όταν είχα πάρει μου είχε πει και μένα 150 και δεν πήγα. Δεν μπορώ να την παίρνω κάθε τόσο να τη ρωτάω πόσο χρεώνει με την ελπίδα να το έχει ρίξει. Αν κάποιος μάθει ότι το έριξε ας το πει.
150 ποια η Vida ?????? Α τρωτε πολύ εκμετάλλευση εκεί , με 160 έκανες διπλό με Ολγα Μελινα , 150 ζητά η Νο 1 η Λόλα και σας ζητάνε 150αρια εκει πάνω ; Ρε τι κανουν τα καρτελ
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
265
Like
520
Πόντοι
81
καλησπερα ....
με Vida δεν καταφερα να βγαλω συνεννόηση που προσπαθησα να κλεισω ραντεβου και στα 150 μου ειπε εμενα....
Δεν ξερω αν τα αξιζει τα λεφτα αλλα μου φανηκαν αρκετα .. και οπως λεει ο συμπαικτης tony λογικα αθηνα εχουνε διαφορετικα κασε ....
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
314
Like
365
Πόντοι
21
150 ποια η Vida ?????? Α τρωτε πολύ εκμετάλλευση εκεί , με 160 έκανες διπλό με Ολγα Μελινα , 150 ζητά η Νο 1 η Λόλα και σας ζητάνε 150αρια εκει πάνω ; Ρε τι κανουν τα καρτελ
Όλα είναι θέμα προσφοράς και ζήτησης, αν ζητάει 150 και τα δίνουν σημαίνει ότι για αυτούς που τα προσφέρουν το αξίζει.
Εμένα πάντως σε όσα session έχω κάνει με την Vida μου έχει ζητήσει λιγότερα, ίσως το κάνει επειδή είμαι παλιός πελάτης και η τιμή έχει ανέβει μόνο για τους καινούργιους.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
798
Like
284
Πόντοι
26
Και εγω πολύ λιγότερα πλήρωσα χωρίς να είμαι πελάτης ,μια φορά πήγα ,φαίνεται το ανέβασε το κασέ για να κάνει έκπτωση όπως προαναφέρθηκε και να φαίνεται ως κελεπούρι βέβαια έχει σχέση και με τα βίτσια η τιμή ας είμαστε ειλικρινείς ,άλλο ποδολοαγνεια ,φαπουλες ,ποδοπάτημα κτλ και άλλο κάποια εξτρέμ
 

Podolagnos999

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
88
Like
100
Πόντοι
0
150 ποια η Vida ?????? Α τρωτε πολύ εκμετάλλευση εκεί , με 160 έκανες διπλό με Ολγα Μελινα , 150 ζητά η Νο 1 η Λόλα και σας ζητάνε 150αρια εκει πάνω ; Ρε τι κανουν τα καρτελ
Αντε ρε 160 το ειχαν?? Που η Μελινα παιζει να μπορουσε να χρεωνει και 300 μονη της τετοιο νιμου που ειναι και θα ειχε και ουρα απο κοσμο. Κλεφτες οσοι προλαβατε και πηγατε
 

vaggos89

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Νοε 2022
Μηνύματα
245
Κριτικές
14
Like
1.508
Πόντοι
1.071
Εκείνη που είχε ακουστεί στην υπόθεση του λαμανίφ είναι του επαγγέλματος; Instagram βλέπω ανεβάζει content.
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
225
Κριτικές
21
Like
374
Πόντοι
31
Φαίνεται ότι δεν φτάνουν οι φουλ διαφημίσεις στα site,η αναγραφή με έντονα γράμματα ‘’Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΑΦΕΝΤΡΑ’’(αστείο ) ,βάλαμε και προμοτορες τώρα η μήπως όχι ?προφιλ καινούργιο με 5 ολάκερα μηνύματα και μαντέψτε .ω ναι όλα μιλαν για την απίστευτη αφέντρα βίδα η στέκα , ορμάτε παιδιά τώρα και με έκπτωση για να πάει το κορίτσι μας διακοπές
Αδερφέ λες ασυναρτησίες. Προσωπικά έχω πάει με αρκέτες για αυταρχικό και η συγκεκριμένη είναι αρκετά καλή. Κατ αρχήν είναι ευγενική και δεν μιλάει σαν βοσκός σε μαντρί.
Επίσης συζητάτε πριν κάνεις οτιδήποτε για το τι ακριβώς θέλεις πως το θέλεις έτσι ώστε να μπει στον ρόλο. Εάν δεν έχεις πάει μην εκφέρεις άποψη είναι πολύ τίμια και είδικα όταν είναι σταθερή στην πόλη μας όπου μας πλασάρονται για αυταρχικό η σάρα και η μάρα και η πρώτη φώτο που βάζουν είναι στα 4 να παίζουν το μ@θνι τους, προφανώς και δεν έχουν ιδέα τι θέλει ένας παθητικός, η συγκεκριμένη έχει. Εγώ σου κάνω που έχω παραπάνω από ένα μνματα ή είμαι και εγώ διαφήμιση;
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
314
Like
365
Πόντοι
21
Αδερφέ λες ασυναρτησίες. Προσωπικά έχω πάει με αρκέτες για αυταρχικό και η συγκεκριμένη είναι αρκετά καλή. Κατ αρχήν είναι ευγενική και δεν μιλάει σαν βοσκός σε μαντρί.
Επίσης συζητάτε πριν κάνεις οτιδήποτε για το τι ακριβώς θέλεις πως το θέλεις έτσι ώστε να μπει στον ρόλο. Εάν δεν έχεις πάει μην εκφέρεις άποψη είναι πολύ τίμια και είδικα όταν είναι σταθερή στην πόλη μας όπου μας πλασάρονται για αυταρχικό η σάρα και η μάρα και η πρώτη φώτο που βάζουν είναι στα 4 να παίζουν το μ@θνι τους, προφανώς και δεν έχουν ιδέα τι θέλει ένας παθητικός, η συγκεκριμένη έχει. Εγώ σου κάνω που έχω παραπάνω από ένα μνματα ή είμαι και εγώ διαφήμιση;
Ακριβώς έτσι, εκτός από κουκλάρα η Vida έχει και μια ποιότητα στον χαρακτήρα που σε κερδίζει. Εγώ πχ. έχω κολλήσει μαζί της και περιμένω πως και πως πότε θα ξανακατέβει στην Αθήνα.
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
158
Like
220
Πόντοι
21
Ακριβώς έτσι, εκτός από κουκλάρα η Vida έχει και μια ποιότητα στον χαρακτήρα που σε κερδίζει. Εγώ πχ. έχω κολλήσει μαζί της και περιμένω πως και πως πότε θα ξανακατέβει στην Αθήνα.
Λόλα όμως δεν ειναι και όταν ζηταει η Λόλα 150 αυτη δε γινεται να ζηταει το ιδιο τοσο απλά
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
314
Like
365
Πόντοι
21
Λόλα όμως δεν ειναι και όταν ζηταει η Λόλα 150 αυτη δε γινεται να ζηταει το ιδιο τοσο απλά
Δεν είμαι ο οικονομικός της σύμβουλος για να ξέρω πόσα ζητάει από τον καθένα.
Πάντως είναι δικαίωμα της κάθε κυρίας να ζητάει ότι θέλει από τον καθένα και απόφαση του κάθε υποτακτικού αν θα τα δώσει ή όχι.
Στην σύγκριση της Vida με την Λόλα ή οποιοδήποτε άλλης αφέντρας δε θέλω να μπω γιατί γούστα είναι αυτά και δε θέλω άσκοπα ξεκατινιάσματα. Η προτίμησή μου άλλωστε έχει φανεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom