Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
137
Like
463
Πόντοι
21
Άσχετο αλλά γενική απορία....

Πως μπορεί κάποιος να φτιάχνεται με επαγγελματία αφέντρα;
Εννοώ όταν πληρώνεις την άλλη μέσα στο μυαλό σου δεν παίζει το ότι την πληρώνεις για να κάνει αυτά που γουστάρεις; Δεν ακυρώνει έτσι ουσιαστικά την οποια κυριαρχία της;
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
390
Like
484
Πόντοι
21
Άσχετο αλλά γενική απορία....

Πως μπορεί κάποιος να φτιάχνεται με επαγγελματία αφέντρα;
Εννοώ όταν πληρώνεις την άλλη μέσα στο μυαλό σου δεν παίζει το ότι την πληρώνεις για να κάνει αυτά που γουστάρεις; Δεν ακυρώνει έτσι ουσιαστικά την οποια κυριαρχία της;
Κοίτα να δεις, πχ. εμένα με ερεθίζει που με ταπεινώνει η Vida μέσω το μαστιγώματος, σφαλιάρων και του γενικότερου ξυλοδαρμού.
Όμως την ώρα που τις τρώω πονάω αληθινά (δεν έχουμε και λέξη ασφαλείας) και σε καμία περίπτωση δε νιώθω ότι εκείνη τη στιγμή μου αρέσει που με δέρνει. Ο ξυλοδαρμός την ώρα που συμβαίνει δεν είναι κάτι ευχάριστο. Ίσα ίσα που την ικετεύω να σταματήσει και αυτή με βαράει όλο και πιο δυνατά. Έτσι την ώρα της συνεδρίας πραγματικά νιώθω την κυριαρχία της γιατί εκείνη αποφασίζει τι θα μου κάνει και τι όχι.
Η όποια καύλα νιώθω είναι πριν την συνεδρία και στο τέλος που με βάζει να τραβήξω μαλακία βλέποντας τις ματάρες της και φιλώντας τις ποδάρες της. Εκείνη τη στιγμή είναι που απελευθερώνομαι και λατρεύω την Vida όλο και περισσότερο.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.860
Κριτικές
6
Like
3.594
Πόντοι
736
Άσχετο αλλά γενική απορία....

Πως μπορεί κάποιος να φτιάχνεται με επαγγελματία αφέντρα;
Εννοώ όταν πληρώνεις την άλλη μέσα στο μυαλό σου δεν παίζει το ότι την πληρώνεις για να κάνει αυτά που γουστάρεις; Δεν ακυρώνει έτσι ουσιαστικά την οποια κυριαρχία της;
Δεν το είχα σκεφτεί έτσι να πω την αλήθεια. Εγω βασικά με κανονική αφέντρα δεν έχω πάει , μόνο με μερικές στουντιο - αφέντρες έχω πάει όπου σε εκείνες μπορώ και "ανταλλάζω" το strap on με κανονικό σέξ.

Δηλαδή αν πάω απλά σε στουντιο συνήθως θα πληρώσω παραπάνω για να την γλείψω , αν πάω σε στουντιο - αφέντρα θα πληρώσω παραπάνω για αυτά που θα μου κάνει η για αυτά που θα της κάνω.

Δηλαδή και στην μια περίπτωση και στην άλλη αλλάζει απλά το πρόγραμμα που παίρνεις , τώρα κατα πόσο θα το έχει να σε διατάζει κτλ νομίζω αυτό μετράει πιο πολύ σαν κυριαρχία και όχι το αν πλήρωσες η όχι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
685
Like
1.680
Πόντοι
206
Άσχετο αλλά γενική απορία....

Πως μπορεί κάποιος να φτιάχνεται με επαγγελματία αφέντρα;
Εννοώ όταν πληρώνεις την άλλη μέσα στο μυαλό σου δεν παίζει το ότι την πληρώνεις για να κάνει αυτά που γουστάρεις; Δεν ακυρώνει έτσι ουσιαστικά την οποια κυριαρχία της
Μπορεί να πηγαίνουμε σε μια "σικέ" πραγματικότητα.... Αλλά η μαγκιά της κοπέλας είναι να σε πείσει ότι είσαι ο υποτακτικός. Άλλες το καταφέρνουν με την πρώτη, άλλες με τη δεύτερη άλλες ποτέ. Από εκεί και πέρα αν υπάρχει η χημεία και οι επισκέψεις πυκνώσουν, τότε το σενάριο του σέσσιον παύει να είναι σενάριο αλλά πραγματικότητα.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
685
Like
1.680
Πόντοι
206
Έχει στα σπιτάκια τέτοιες υπηρεσίες ;
Και στις 3 που ανέφερα (+ πιθανόν και η αλίκη αν ισχύουν) όχι μόνο υπάρχουν υπηρεσίες αλλά είναι και εξαιρετικές και σε ποιότητα και σε εμφάνιση.
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
390
Like
484
Πόντοι
21
Μπορεί να πηγαίνουμε σε μια "σικέ" πραγματικότητα.... Αλλά η μαγκιά της κοπέλας είναι να σε πείσει ότι είσαι ο υποτακτικός. Άλλες το καταφέρνουν με την πρώτη, άλλες με τη δεύτερη άλλες ποτέ. Από εκεί και πέρα αν υπάρχει η χημεία και οι επισκέψεις πυκνώσουν, τότε το σενάριο του σέσσιον παύει να είναι σενάριο αλλά πραγματικότητα.
Μπράβο, δεν υπάρχει χειρότερο ξενέρωμα από το να έχεις εσύ τον έλεγχο της συνεδρίας και όχι η αφέντρα.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
685
Like
1.680
Πόντοι
206
Μπράβο, δεν υπάρχει χειρότερο ξενέρωμα από το να έχεις εσύ τον έλεγχο της συνεδρίας και όχι η αφέντρα.
Και αυτό μου αρέσει αν ξέρει η κοπέλα να το χειριστεί με σπιρτάδα και μυαλό και δεν το χάσει. Απλά γυρνάει σε κίνκυ φάση που προσωπικά δεν με χαλάει.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
685
Like
1.680
Πόντοι
206
Υπάρχουν και αφέντες ;
Life style Αφέντρες όχι. Αν και κάποια στιγμή πριν τον covid είχε εμφανισθεί κάποια Channel αν θυμάμαι. Yπάρχουν κοπέλες που μπορούν να παίξουν εξαιρετικά το ρόλο της αφέντρες, το γουστάρουν πολύ και έχουν και αρκετό εξοπλισμο. Οι περισσότερες όμως στα σπιτάκια όταν λένε αυταρχικό συνήθως εννοούν απλά στραπόν. Θα μου πεις και όλες αυτές που δηλώνουν "αφέντρες".. Είναι όλες lifestyle αφέντρες; Δύσκολα...

*Φαντάζομαι ΑΦΕΝΤΡΕΣ ήθελες να γράψεις και όχι Αφέντες
 
Τελευταία τροποποίηση:

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.998
Κριτικές
37
Like
5.718
Πόντοι
5.595
από αυτές....ποια μπορούμε να καρφώσουμε παίδες???
Ξέρεις την ετυμηγορία της λέξης "αφέντρα"; Αν ναι, τότε φυσικά και γνωρίζεις ότι δεν "παίζει" καθόλου σεξ στο αυταρχικό κομμάτι αυτό που υποστηρίζει και πρεσβεύει κάθε αφέντρα που ξέρει τον ρόλο της. Μόνο παιχνίδια υποταγής, κυριαρχίας αλλά και πιο ακραία, όπως εξευτελισμού, βασανιστηρίων κλπ...
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
838
Like
356
Πόντοι
26
(δεν έχουμε και λέξη ασφαλείας) και σε καμία περίπτωση δε νιώθω ότι εκείνη τη στιγμή μου αρέσει που με δέρνει.
Πολύ αντιεπαγγελματικο να μην υπάρχει safe word ακόμα και αν το ζητήσει ο υποτακτικός ,χιλιάδες περιστατικά έχουν σωθεί από το safe word όπως επίσης πολλές ζημιές έχουν γίνει γιατί ο υποτακτικός δεν ήθελε με τίποτα αυτήν την δικλείδα ασφαλείας ,δεν θα τα γράψω γιατί είναι κυριολεκτικά χιλιάδες οι αναφορές όποτε οποίος έχει περιέργεια ας γκουγκλαρει
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
390
Like
484
Πόντοι
21
Πολύ αντιεπαγγελματικο να μην υπάρχει safe word ακόμα και αν το ζητήσει ο υποτακτικός ,χιλιάδες περιστατικά έχουν σωθεί από το safe word όπως επίσης πολλές ζημιές έχουν γίνει γιατί ο υποτακτικός δεν ήθελε με τίποτα αυτήν την δικλείδα ασφαλείας ,δεν θα τα γράψω γιατί είναι κυριολεκτικά χιλιάδες οι αναφορές όποτε οποίος έχει περιέργεια ας γκουγκλαρει
Επικίνδυνο είναι σε παιχνίδια όπως πνιγμού πχ., σε παιχνίδια μαστιγώματος και ειδικά αν η αφέντρα είναι έμπειρη ο κίνδυνος μηδενίζεται. Άλλωστε και με το safe word ο κίνδυνος τραυματισμού υπάρχει γιατί πολλοί υποτακτικοί υπερεκτιμούν τις δυνάμεις τους και την παθαίνουν. Χωρίς τη safe word θεωρώ ότι η αφέντρα είναι διπλά προσεχτική γιατί έχει μόνο τις εκφράσεις του υποτακτικού για να καταλάβει τι συμβαίνει.
Η απουσία της λέξης ασφαλείας άλλωστε δεν συμβαίνει την πρώτη συνεδρία. Η απουσία της δε σημαίνει ότι βαράει η αφέντρα και όποιον πάρει ο χάρος, σημαίνει απλά ότι ο υποτακτικός χάνει την αίσθηση του ελέγχου της συνεδρίας που του δίνει η λέξη ασφαλείας.
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
158
Like
337
Πόντοι
21
Ξέρεις την ετυμηγορία της λέξης "αφέντρα"; Αν ναι, τότε φυσικά και γνωρίζεις ότι δεν "παίζει" καθόλου σεξ στο αυταρχικό κομμάτι αυτό που υποστηρίζει και πρεσβεύει κάθε αφέντρα που ξέρει τον ρόλο της. Μόνο παιχνίδια υποταγής, κυριαρχίας αλλά και πιο ακραία, όπως εξευτελισμού, βασανιστηρίων κλπ...
υπάρχει και το femdom sex....... που προσωπικά το λατρεύω!!!
images.jpg
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
838
Like
356
Πόντοι
26
Επικίνδυνο είναι σε παιχνίδια όπως πνιγμού πχ., σε παιχνίδια μαστιγώματος και ειδικά αν η αφέντρα είναι έμπειρη ο κίνδυνος μηδενίζεται. Άλλωστε και με το safe word ο κίνδυνος τραυματισμού υπάρχει γιατί πολλοί υποτακτικοί υπερεκτιμούν τις δυνάμεις τους και την παθαίνουν. Χωρίς τη safe word θεωρώ ότι η αφέντρα είναι διπλά προσεχτική γιατί έχει μόνο τις εκφράσεις του υποτακτικού για να καταλάβει τι συμβαίνει.
Η απουσία της λέξης ασφαλείας άλλωστε δεν συμβαίνει την πρώτη συνεδρία. Η απουσία της δε σημαίνει ότι βαράει η αφέντρα και όποιον πάρει ο χάρος, σημαίνει απλά ότι ο υποτακτικός χάνει την αίσθηση του ελέγχου της συνεδρίας που του δίνει η λέξη ασφαλείας.
Τρίχες ,αντίεπαγγελματίας και επικίνδυνη τα ,google is you friend
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
390
Like
484
Πόντοι
21
Τρίχες ,αντίεπαγγελματίας και επικίνδυνη τα ,google is you friend
Άσε ρε, αν ήταν αντιεπαγγελματίας η Vida τότε δε θα πήγαινα 4 φορές μέσα σε ένα χρόνο. Μακάρι να είχαμε μια τέτοια θεά στην Αθήνα.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
3.126
Πόντοι
736
Επικίνδυνο είναι σε παιχνίδια όπως πνιγμού πχ., σε παιχνίδια μαστιγώματος και ειδικά αν η αφέντρα είναι έμπειρη ο κίνδυνος μηδενίζεται. Άλλωστε και με το safe word ο κίνδυνος τραυματισμού υπάρχει γιατί πολλοί υποτακτικοί υπερεκτιμούν τις δυνάμεις τους και την παθαίνουν. Χωρίς τη safe word θεωρώ ότι η αφέντρα είναι διπλά προσεχτική γιατί έχει μόνο τις εκφράσεις του υποτακτικού για να καταλάβει τι συμβαίνει.
Η απουσία της λέξης ασφαλείας άλλωστε δεν συμβαίνει την πρώτη συνεδρία. Η απουσία της δε σημαίνει ότι βαράει η αφέντρα και όποιον πάρει ο χάρος, σημαίνει απλά ότι ο υποτακτικός χάνει την αίσθηση του ελέγχου της συνεδρίας που του δίνει η λέξη ασφαλείας.
Η απουσία του safe word σημαίνει αντιεπαγγελματισμο και επικινδυνότητα. Στους lifestylers σημαίνει και επικίνδυνη άγνοια. Το safe word υπάρχει για κάποιο λόγο και για κάθε σοβαρό bdsmer είναι νόμος απαράβατος
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
390
Like
484
Πόντοι
21
Η απουσία του safe word σημαίνει αντιεπαγγελματισμο και επικινδυνότητα. Στους lifestylers σημαίνει και επικίνδυνη άγνοια. Το safe word υπάρχει για κάποιο λόγο και για κάθε σοβαρό bdsmer είναι νόμος απαράβατος
Δηλαδή η Έρικα που ενώ άκουγε τη λέξη ασφαλείας μου έριχνε μερικά κτυπήματα ακόμα πως θα την χαρακτήριζες; Άκρως επικίνδυνη; Μάλιστα η ατάκα της ήταν πολλές φορές δεν ακούω το mersi.
Με την Vida παίζουμε χωρίς λέξη ασφαλείας γιατί απλά έχει μεγάλη ικανότητα και εμπειρία και ξέρει τα όριά μου. Μην κατηγορείς μια ικανότατη αφέντρα όπως είναι η Vida επειδή έχεις πρόβλημα με εμένα.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
3.126
Πόντοι
736
Δηλαδή η Έρικα που ενώ άκουγε τη λέξη ασφαλείας μου έριχνε μερικά κτυπήματα ακόμα πως θα την χαρακτήριζες; Άκρως επικίνδυνη; Μάλιστα η ατάκα της ήταν πολλές φορές δεν ακούω το mersi.
Με την Vida παίζουμε χωρίς λέξη ασφαλείας γιατί απλά έχει μεγάλη ικανότητα και εμπειρία και ξέρει τα όριά μου. Μην κατηγορείς μια ικανότατη αφέντρα όπως είναι η Vida επειδή έχεις πρόβλημα με εμένα.
Προβλημα έχεις εσύ γενικό. Άσε τις ψευτιές για την Έρικα ούτως ή άλλως μάθαμε ότι είσαι Πινόκιο σήμερα στο νήμα της Αθήνας. Όποιος δεν χρησιμοποιεί safe word είναι άσχετος και επικίνδυνος τελος
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
390
Like
484
Πόντοι
21
Προβλημα έχεις εσύ γενικό. Άσε τις ψευτιές για την Έρικα ούτως ή άλλως μάθαμε ότι είσαι Πινόκιο σήμερα στο νήμα της Αθήνας. Όποιος δεν χρησιμοποιεί safe word είναι άσχετος και επικίνδυνος τελος
Το πρώτο μου post εμμονικέ ψυχάκια.
Τότε δεν είδα να πει κανένας σας επικίνδυνη την Έρικα που έριχνε ξυλιές και μετά το mersi που ως γνωστό είναι η λέξη ασφαλείας της. Στην λέξη ασφαλείας ως γνωστό είναι νόμος ότι επιβάλλεται να σταματάει η αφέντρα. Που ήσασταν όλοι εσείς να κράξετε τη μαντάμ και να την πείτε επικίνδυνη;
Κατά τα άλλα η ζήλεια για την Vida θα σας φάει.
Εσένα όμως σε λυπάμαι γιατί σε έχει βάλει η μαντάμ να κράζεις την Vida και φανερώνεις τι νοοτροπία σκουληκιού έχεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
838
Like
356
Πόντοι
26
Η απουσία του safe word σημαίνει αντιεπαγγελματισμο και επικινδυνότητα. Στους lifestylers σημαίνει και επικίνδυνη άγνοια. Το safe word υπάρχει για κάποιο λόγο και για κάθε σοβαρό bdsmer είναι νόμος απαράβατος
Επιτέλους που κάποιος εδώ μέσα μιλάει σοβαρά και ξέρει τι του γίνεται και δεν εκθειάζει μια αφέντρα που δεν ξέρει την τυφλά της ,που βρήκε απλά τον τρόπο να διοποριζεται και καλά κάνει αρκεί να μην αποβεί ενδεχόμενος σε μια μοιραία κατάσταση ,που ρίχνει μάστιγιες γιατί νομίζει ότι έτσι είναι άγρια και η καλύτερη αφέντρα ,που είναι κόκαλο αλλά νομίζει ότι λέγοντας σε όλες τις αγγελίες ότι είναι η πιο όμορφη αφέντρα θα πείσει βασικά τον εαυτό της ότι δεν είναι σκελετορ αλλά μουναρα ακόμα και στην φτωχομάνα Θεσσαλονίκη με λίγες αφέντρες που την ξεπερνάνε και σε ομορφιά αλλά και σε γνώσεις ,που βάζει δικά της 2-3-4 profile για να μιλάει για τον εαυτό της και ορμάει σε οποιονδήποτε που αμφισβητεί την ασχετοσύνη και παρουσιαστικό της ,που πετάγονται ειδήμονες που παραδέχονται ότι είναι η πρώτη και μοναδική εμπειρία τους αλλά έχουν άποψη σε όλη την σκηνή και την προτείνουν ως μοναδική επιλογή ,εγώ προτείνω για να μην μας πρήζουν τα παπαρια τα ψεύτικα η και τα αληθινά profile να ανοίξεεται ένα τοπικ για την συγκεκριμένη και να μιλάτε όλη την ημέρα για την πάρτι της γιατί εδώ δεν τολμάει να γράψει κάποιος κάτι γενικά για τις αφέντρες Θεσσαλονίκης όπως είναι και το τοπικ , πετάγονται οι φωστήρες και βρίσκουν ευκαιρία να διαφημίσουν το κόκκαλο και ορμάνε σε οποιονδήποτε έχει αντίθετη άποψη ,έλεος πια σας σιχαθήκαμε ,πήγαμε ,δοκιμάσαμε και ξέρουμε και όσοι δεν πήγαν κάντε μου μια χάρη ,πάτε και θα καταλάβετε τι σας λέω εκτός βέβαια αν θα είναι η πρώτη φορά και νομίζεται ότι είναι whoa και σε αυτήν την περίπτωση σας συμβουλεύω να πάτε και σε άλλη για να έχετε πραγματική άποψη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom