Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
82
Like
153
Πόντοι
0
Καλά τα λέτε για Αριάδνη αλλά το φετ το χει κλειστό και στο ινστα δεν απαντά.
 

ΟΡΕΣΤΑΚΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
15
Like
10
Πόντοι
0
Αδερφια καλημερα.
τηλεφωνο ή τροπο επικοινωνιας ΑΡΙΑΔΝΗΣ?
ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
390
Like
484
Πόντοι
21
Λ

Τι λές έχεις δει την Αριάδνη μια χαρά είναι με καμπύλες,πάω και με αδύνατες αλλά όχι άσχετες και κοκκάλι σαν την βίντα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γυναίκα με πιασίματα δεν είναι χοντρή η Αριάδνη
Καμπύλες έχει η Lopez, η Κορινθίου, η Bellucci κτλ., η Αριάδνη, κατατάσσεται κατά τη γνώμη μου, στις στρουμπουλές προς παχουλές.
Από την άλλη κοκκάλια είναι γυναίκες όπως η Tori Spelling, η συγχωρεμένη Νανά Καραγιάννη κτλ.. Η Vida δεν έχει τέτοιο σώμα και για αυτό την κατατάσσω στις γυναίκες με μοντελέ σώμα.
 

ffsub

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
50
Like
186
Πόντοι
0
Όχι πάλι αψιμαχίες με μεζούρες και ζυγαριές...:cry:
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
163
Like
231
Πόντοι
21
Καμπύλες έχει η Lopez, η Κορινθίου, η Bellucci κτλ., η Αριάδνη, κατατάσσεται κατά τη γνώμη μου, στις στρουμπουλές προς παχουλές.
Από την άλλη κοκκάλια είναι γυναίκες όπως η Tori Spelling, η συγχωρεμένη Νανά Καραγιάννη κτλ.. Η Vida δεν έχει τέτοιο σώμα και για αυτό την κατατάσσω στις γυναίκες με μοντελέ σώμα.
Προφανως την Αριάδνη την εχεις δεί μονο σε φωτογραφίες οπότε ασε εμάς που εχουμε παει να ξερουμε τι ειναι και τι δεν ειναι . Και επειδή γουστάρουμε πατουσες ασε τις Αριάδνης ειναι άλλο πράγμα.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Προφανως την Αριάδνη την εχεις δεί μονο σε φωτογραφίες οπότε ασε εμάς που εχουμε παει να ξερουμε τι ειναι και τι δεν ειναι . Και επειδή γουστάρουμε πατουσες ασε τις Αριάδνης ειναι άλλο πράγμα.
Χορταστική και καλοσχηματισμένη πατουσα ! Η αλήθεια ειναι @kostasdou ότι η αδυναμία σου η Vida σε θεμα πατουσας .....καλυτερα να φοραέι μπότα :grin:
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
390
Like
484
Πόντοι
21
Χορταστική και καλοσχηματισμένη πατουσα ! Η αλήθεια ειναι @kostasdou ότι η αδυναμία σου η Vida σε θεμα πατουσας .....καλυτερα να φοραέι μπότα :grin:
Καλημέρα, η αλήθεια είναι ότι εγώ για να πω αν ένα πόδι είναι ωραίο ή όχι κοιτάω γάμπα, μπούτι κτλ. και σε αυτό το σημείο τα δίμετρα και καλοσχηματισμένα πόδια σαν της Vida κερδίζουν βαθμούς. Τι να πω για την πατούσα, εμένα όλες οι πατούσες πάνω κάτω ίδιες μου φαίνονται.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
838
Like
356
Πόντοι
26
Έχει γάμπα η μπούτι η Vida?μαλλον σε άλλη πήγα και δεν το πήρα χαμπάρι
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
142
Πόντοι
1
Αδερφια καλημερα.
τηλεφωνο ή τροπο επικοινωνιας ΑΡΙΑΔΝΗΣ?
ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ
Στείλε της μήνυμα στο φβ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μάλλον σε άλλη πηγές γιατί η Vida έχει τέλεια γάμπα και άψογο μπούτι.
Κόκκαλο είναι και άσχετη
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
390
Like
484
Πόντοι
21
Μια ευθεία από πάνω μέχρι κάτω ,ούτε ο Χάρακας τόσο ίσιος
Ναι ναι ότι πεις, εγώ πάντως όταν βλέπω τη Vida εκτός από μοντέλο μου θυμίζει και αθλήτρια στο άλμα εις ύψος αλλά για εσένα και αυτές χάλια σώμα έχουν.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
838
Like
356
Πόντοι
26
Ναι ναι ότι πεις, εγώ πάντως όταν βλέπω τη Vida εκτός από μοντέλο μου θυμίζει και αθλήτρια στο άλμα εις ύψος αλλά για εσένα και αυτές χάλια σώμα έχουν.
Βάλε γυαλιά
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
390
Like
484
Πόντοι
21
Πρεσβυωπίας, αστιγματισμού, υπερμετρωπίας ή μυωπίας; Αααα και σε τι βαθμούς να μου γράψεις σε παρακαλώ. Μάλλον όμως εσύ χρειάζεσαι γυαλιά γιατί μου έχεις βγάλει κορμάρες κάτι παχουλοκομψές και 40άρες κάτι granny.
 

PavlakisTheKid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
616
Like
1.824
Πόντοι
206
αρχείο λήψης.jpg
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
142
Πόντοι
1
Πρεσβυωπίας, αστιγματισμού, υπερμετρωπίας ή μυωπίας; Αααα και σε τι βαθμούς να μου γράψεις σε παρακαλώ. Μάλλον όμως εσύ χρειάζεσαι γυαλιά γιατί μου έχεις βγάλει κορμάρες κάτι παχουλοκομψές και 40άρες κάτι granny.
Δεν μετράει στην Σαλονίκη η βίντα, δεν ξέρει τίποτα άσχετη μόνο δέσιμο και μαστίγωμα δεν είναι αυτό το βδσμ, Η Αριάδνη μετράει στην Σαλονίκη
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
142
Πόντοι
1
Μια ευθεία από πάνω μέχρι κάτω ,ούτε ο Χάρακας τόσο ίσιος
Είχα πάει μια φορά στην βίντα και νιαούριζε ούτε ρόλους τίποτα ούτε στράπ ξέρει εκτός το σώμα της που είναι ψηλή αλλά Κόκκαλο
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
142
Πόντοι
1
Αυτά τα περί Ερικας φαντάζομαι είναι από τα κασέρια του Σκλαβενίτη γιατί το Mersi πρώτη φορά το ακούω ,είθισται το safe word να το διαλέγει ο υποτακτικός ,αυτός που άμα ζοριστεί θα του έρθει εύκολα στο μυαλό γιατί αν το διαλέξει η αφέντρα μπορεί να το ξεχάσει από το στρεσαρισμα αλλά τι να συζητάμε εσυ και η Vida έχετε γνώσεις ,αααα και το τι κανείς εσυ δεν ενδιαφέρει κανέναν ,το τι κανείς στραβά δικαίωμα σου αλλά μην δίνεις λάθος οδηγίες σε ανθρώπους που δεν έχουν ακόμα εμεπειριες
Η Ερίκα είναι η καλύτερη που έχει έρθει Σαλονίκη περιμένουμε και την όλγα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom