Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
ανεβασαν μια φωτο ,δεν παλευονται
 

Kwstas09

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
ανεβασαν μια φωτο ,δεν παλευονται
συμφωνώ απόλυτα σιγά μην πληρώσω σε αυτά τα τέρατα για να πάω μαζί τους άσε που έχω την αίσθηση πως βγάζουν τα απωθημένα τους στον αμαχο πληθυσμό να φάμε ξύλο είπαμε όχι να μας τρέχουν στο νοσοκομείο από αυτές τις φοράδες αχαχαψχαχχα
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Δεν αναφέρομαι στις συγκεκριμένες, αλλά γενικά. Οι αρρενωπές λεσβίες είναι ό,τι χειρότερο υπάρχει. Καμιά σχέση με τα λεσβιακά στις τσόντες.


Εμφανίστηκαν 2 λεσβιες αφεντρες,εχει καποιος δοκιμασει?
 

pismir

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
85
Like
7
Πόντοι
0
Το τηλέφωνο που δίνουν πάντως είναι καταχωρημένο σε κάποιον MOHAMMAD HOSSAIN
Βίωνος 98, Αττικη

 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056

Καλημέρα σε όλους,

μήπως έχει επισκεφτεί κάποιος πρόσφατα την Κ. Κατερίνη Λαμπρουκακη να μας πει εμπειρίες;

Ευχαριστώ
 

SmallKong

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Την επισκέφτηκα πριν 2 μήνες περίπου. Καμία σχέση με τις φωτογραφίες, είναι + 15-20 κιλά τουλάχιστον. Αρκετά διαχυτική και μιλάει παρα πολύ. Προσωπικά δεν με ενέπνευσε καθόλου. Στραπ δεν δοκίμασα.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Την επισκέφτηκα πριν 2 μήνες περίπου. Καμία σχέση με τις φωτογραφίες, είναι + 15-20 κιλά τουλάχιστον. Αρκετά διαχυτική και μιλάει παρα πολύ. Προσωπικά δεν με ενέπνευσε καθόλου. Στραπ δεν δοκίμασα.

Σε ευχαριστώ, αν καταλαβαίνω καλά μάλλον δεν είναι και πολύ καλή επιλογή
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Την επισκέφτηκα πριν 2 μήνες περίπου. Καμία σχέση με τις φωτογραφίες, είναι + 15-20 κιλά τουλάχιστον. Αρκετά διαχυτική και μιλάει παρα πολύ. Προσωπικά δεν με ενέπνευσε καθόλου. Στραπ δεν δοκίμασα.
[/quote
Την επισκέφτηκα πριν 2 μήνες περίπου. Καμία σχέση με τις φωτογραφίες, είναι + 15-20 κιλά τουλάχιστον. Αρκετά διαχυτική και μιλάει παρα πολύ. Προσωπικά δεν με ενέπνευσε καθόλου. Στραπ δεν δοκίμασα.
από προγράμματα τι προσφέρει?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056

Χαρά στο κουράγιο μας, ψυλλους στα αχυρα προσπαθούμε να βρούμε!!!
 

Toni Skotoni

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2019
Μηνύματα
48
Like
14
Πόντοι
0
Από αφέντρες προσωπικη εμπειρία είχα με την Έρικα η οποία ήταν καταπληκτική. Υπήρχε βέβαια και χημεία μεταξύ μας. Επομένως όταν ανεβεί Θεσσαλονίκη προτιμήστε την.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Από αφέντρες προσωπικη εμπειρία είχα με την Έρικα η οποία ήταν καταπληκτική. Υπήρχε βέβαια και χημεία μεταξύ μας. Επομένως όταν ανεβεί Θεσσαλονίκη προτιμήστε την.

Την εχω επισκεφθει και γω την Ερικα και επιβεβαιώνω αυτά που λες. Το θέμα είναι αν υπάρχει κάποια αξιόλογη που να έχει σαν βάση την Θεσσαλονίκη και να μην περιμένουμε πότε θα ανέβει η Έρικα
 

Kwstas09

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
:headbaning1:
Χαρά στο κουράγιο μας, ψυλλους στα αχυρα προσπαθούμε να βρούμε!!!
λέτε για ψυλλους νομίζω είστε αρκετά ιδιότροπος εχετε θεοποιήσει την έρικα που είναι μια αλκοολική κ μεγάλη σε ηλικία εγώ που βρέθηκα μαζί της περίμενα μισή ώρα να μου ανοίξει και μπερδευε τα λόγια της καθόλου επαγγελματίας σε αντίθεση με την ***** που είναι κούκλα πραγματική και κάνει ότι γουστάρουμε όσο Για το διαχυτικη απλα ρωτάει για να γουστάρετε πιο πολύ έλεος δλδ θα θέλατε πολύ να την είχατε γκόμενά και την κράζετε συνέχεια ούτε χοντρή είναι ούτε άσχημη ούτε έχει κάνει πλαστικές κόψτε την καραμέλα σας
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
εκτιθεσαι
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
:headbaning1: λέτε για ψυλλους νομίζω είστε αρκετά ιδιότροπος εχετε θεοποιήσει την έρικα που είναι μια αλκοολική κ μεγάλη σε ηλικία εγώ που βρέθηκα μαζί της περίμενα μισή ώρα να μου ανοίξει και μπερδευε τα λόγια της καθόλου επαγγελματίας σε αντίθεση με την ******* που είναι κούκλα πραγματική και κάνει ότι γουστάρουμε όσο Για το διαχυτικη απλα ρωτάει για να γουστάρετε πιο πολύ έλεος δλδ θα θέλατε πολύ να την είχατε γκόμενά και την κράζετε συνέχεια ούτε χοντρή είναι ούτε άσχημη ούτε έχει κάνει πλαστικές κόψτε την καραμέλα σας
σε έχουμε πάρει όλοι χαμπάρι ότι είσαι η ίδια η ******* που γράφεις κατάλαβες μαράκι;θα πλένεις το στόμα σου πριν μιλήσεις για την ερίκα ξέρουμε και ποιά είσαι μαράκι ζωάδι που την είδες κιόλας χαζόγκομενα μουνάρα η ερίκα χοντρέλα εσύ ου να χαθείς
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
:headbaning1: λέτε για ψυλλους νομίζω είστε αρκετά ιδιότροπος εχετε θεοποιήσει την έρικα που είναι μια αλκοολική κ μεγάλη σε ηλικία εγώ που βρέθηκα μαζί της περίμενα μισή ώρα να μου ανοίξει και μπερδευε τα λόγια της καθόλου επαγγελματίας σε αντίθεση με την λαμπρουκακη που είναι κούκλα πραγματική και κάνει ότι γουστάρουμε όσο Για το διαχυτικη απλα ρωτάει για να γουστάρετε πιο πολύ έλεος δλδ θα θέλατε πολύ να την είχατε γκόμενά και την κράζετε συνέχεια ούτε χοντρή είναι ούτε άσχημη ούτε έχει κάνει πλαστικές κόψτε την καραμέλα σας
αλκοολικιά είσαι εσύ μαράκι απο τον Λαγκαδά και χοντρή είσαι και άσχημη μπάζο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom