Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Η Κατερινη Λαμπρουκακη! είναι καπως χοντρη, προσωπο λιγο πρησμενο από τις πλαστικες.. αλλα γενικα οκ, δεν ειναι ασχημη.

Εν τω μεταξύ στις φωτογραφίες που ανεβάζει φαίνεται κορμάρα...
 

Kwstas09

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Έχει σώμα σαν την σεσιλια αν ξέρετε είναι νταρντανογυναικα όχι σαν τις άλλες τις κοντές τις ακρίδες που έχουμε στην πόλη και το παίζουν ιστορία ψηλή με πιασίματα και κάτι βυζαρες άλλο πράγμα καλά ρε αλάνι ακμ δν πηγές εσύ που έλεγες χαχχαχχα
 

Kwstas09

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Τι χοντρή ρε φίλε πας καλά μάλλον δν έχεις καλά γούστα εσύ άλλο νταρντανα άλλο χοντρή η Λάμπρου μην λέμε μαλακιές είναι η καλύτερη πλέον που εχουμε
 

Kwstas09

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Εν τω μεταξύ στις φωτογραφίες που ανεβάζει φαίνεται κορμάρα...
γούστα είναι αυτά τώρα αν μια ψηλή γυναίκα με πιασίματα κανονικά την λέμε, οντρή τι να πω αχαχχααχ πάντως από το να πηγαίνω στις γριές προτιμώ να βλέπω το πιπίνι με τις χειλαρες
 

Kwstas09

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Η κελυ εμένα δεν μου άρεσε προσωπικά δεν είχαμε χημεία και δεν με ενέπνεε το πρόσωπο της για να ξαναπάω μεγάλη για το σπορ και κοντή για τις δικές μου Φαντασιώσεις με αφέντρες αυτά τα λίγα αν θέλετε να με ρώτησε τίποτα άλλο για καμιά άλλη εδώ είμαι εγώ αχαχαχχαα
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2018
Μηνύματα
42
Like
8
Πόντοι
0
γούστα είναι αυτά τώρα αν μια ψηλή γυναίκα με πιασίματα κανονικά την λέμε, οντρή τι να πω αχαχχααχ πάντως από το να πηγαίνω στις γριές προτιμώ να βλέπω το πιπίνι με τις χειλαρες

oταν λες ψηλη...πανω απο 1,75;
 

Kwstas09

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Τεσπα ολόκληρο θέμα το έχουμε κάνει λες και παίρνουμε κανένα κρέας αφεντρα ψάχνουμε στην τελική όχι μοντέλο για να το βάλουμε στο next top model
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
283
Like
115
Πόντοι
1
Επίσης έχω κ στο μυαλό μου κάποια mistress Kelly... προφανώς οι πιο παλιοί στο άθλημα θα έχετε καλύτερη εικόνα κ από τις δύο.Παντως όντως από ότι είδα είναι πολύ πεσμένα τα πράγματα στην Θεσσαλονίκη
κατεβαίνει και
Αθήνα κοκαλιάρα είναι και δεν αφήνει ούτε να την ακουμπήσεις
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
283
Like
115
Πόντοι
1
Εν τω μεταξύ στις φωτογραφίες που ανεβάζει φαίνεται κορμάρα...
τίγκα στις πλαστικές είναι καμία σχέση με την σεσίλια που δεν είναι ψηλή αλλά δεν έχει πλακωθεί στις πλαστικές έτσι είναι το σωματοτυπό της
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
τίγκα στις πλαστικές είναι καμία σχέση με την σεσίλια που δεν είναι ψηλή αλλά δεν έχει πλακωθεί στις πλαστικές έτσι είναι το σωματοτυπό της

οπότε από τα σχόλια που έχουμε διιστανται οι απόψεις για την εξωτερική εμφάνιση της κ. Κατερίνας
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Ποσό το πακέτο στην Κατερίνα για ποδολαγνεια ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom