Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mg-skg

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σε ολη την παρεα. Νεος στο σαιτ απο Σαλονικα. Έχει καποιος τηλεφωνο απο Κατερινα Λαμπρου? Pm παρακαλω!
 

servingmilfs

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
16
Like
14
Πόντοι
0
Πριν μερικά χρόνια κυκλοφορούσε μια ξένη κοπέλα στη Θεσσαλονίκη με το όνομα Αφέντρα Αναστασία. Όντας τότε αρχάριος είχα κάνει πολλά σέσσιον μαζί της μιας και είχα βρει πολύ καλή χημεία και ήταν πολύ πιο ευγενική από πολλές Ελληνίδες. Η Αναστασία παράτησε το σπορ για πολύ καιρό αλλά τώρα ξαναεμφανίστηκε στην Ελλάδα με νέο όνομα (Καταρίνα). Κατά την ταπεινή μου άποψη είναι πάρα πολύ καλή για light bdsm και ποδολαγνεία μιας και έχει φοβερό σώμα και πανέμορφα πόδια (πανέμορφο πρόσωπο επίσης). Δεν είχα δοκιμάσει μαζί της ποτέ πιο σκληρό αυταρχικό οπότε δε γνωρίζω για στραπον κλπ.
Το προφίλ της στο facebook είναι αυτό Το προφίλ της στο fetlife είναι αυτό Η σελίδα της στο facebook είναι αυτή (πολύ παλιές φωτό βέβαια)

Εάν θελήσετε να επικοινωνήσετε μαζί της, να της γράψετε στα αγγλικά μιας και δεν ξέρει σχεδόν καθόλου Ελληνικά.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Πριν μερικά χρόνια κυκλοφορούσε μια ξένη κοπέλα στη Θεσσαλονίκη με το όνομα Αφέντρα Αναστασία. Όντας τότε αρχάριος είχα κάνει πολλά σέσσιον μαζί της μιας και είχα βρει πολύ καλή χημεία και ήταν πολύ πιο ευγενική από πολλές Ελληνίδες. Η Αναστασία παράτησε το σπορ για πολύ καιρό αλλά τώρα ξαναεμφανίστηκε στην Ελλάδα με νέο όνομα (Καταρίνα). Κατά την ταπεινή μου άποψη είναι πάρα πολύ καλή για light bdsm και ποδολαγνεία μιας και έχει φοβερό σώμα και πανέμορφα πόδια (πανέμορφο πρόσωπο επίσης). Δεν είχα δοκιμάσει μαζί της ποτέ πιο σκληρό αυταρχικό οπότε δε γνωρίζω για στραπον κλπ.
Το προφίλ της στο facebook είναι αυτό Το προφίλ της στο fetlife είναι αυτό Η σελίδα της στο facebook είναι αυτή (πολύ παλιές φωτό βέβαια)

Εάν θελήσετε να επικοινωνήσετε μαζί της, να της γράψετε στα αγγλικά μιας και δεν ξέρει σχεδόν καθόλου Ελληνικά.

Μήπως δεν είναι για αυτό το thread γιατί όπως γράφει στο προφίλ της:

"Hello to everybody. This is My new account. I was named Goddess Anastasia in past. Im in Athens now"
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
662
Like
1.192
Πόντοι
206
Αλλά η φίλη της η persa ακόμα καλύτερη :)
 

Kwstas09

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Εμ βέβαια πήγε Αθήνα γτ εκεί έχει πιο πολύ χρήμα αχχαχαχχα
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Έχει πάει κανένας με την Αριάδνη κυρίαρχη?Τι λέει αυτή? Επειδή δεν έχω facebook μπορεί κάποιος να μου στείλει το τηλέφωνο της σε pm?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Έχει πάει κανένας με την Αριάδνη κυρίαρχη?Τι λέει αυτή? Επειδή δεν έχω facebook μπορεί κάποιος να μου στείλει το τηλέφωνο της σε pm?

Ειχα συναντηθεί μαζί της πριν 2-3 χρόνια καλή εμπειρία όχι κάτι το αξέχαστο. Σου παραθέτω σχόλιο από συναγωνιστή από άλλο thread που βρέθηκε πρόσφατα μαζί της:

"2) Αριάδνη Κυρίαρχη ( Η Κυρία του Βορρά)
   
      Επιβλητική χωρίς να γίνεται τυποποιημένη. Ξέρει να υποτάσσει και στο μελλον πιστευω θα μπορεί και καλύτερα. Τη συστήνω ανεπιφύλακτα ιδίως εάν σας αρέσουν οι κομψες νταρτντάνες. Δεν είναι καθόλου ψωνισμένη ειναι φιλική αλλά την ώρα του σεσσιον μεταμορφωνεται σε επιβλητική Αμαζόνα. Εαν αντεχεται ζητήστε να σας πατήσει με τα τακουνια της . Θα την ακουσετε καλά"
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Ναι το διάβασα το σχόλιο κ μου κίνησε το ενδιαφέρον... τηλέφωνο έχουμε?δεν έχω facebook
 

SmallKong

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Έχει πάει κανένας με την Αριάδνη κυρίαρχη?Τι λέει αυτή? Επειδή δεν έχω facebook μπορεί κάποιος να μου στείλει το τηλέφωνο της σε pm?

Την επισκέφτηκα πρόσφατα. Είναι γύρο στα 30. Το κομψή νταρντανα της ταίριαζει απόλυτα σαν χαρακτηρισμος. Πολύ όμορφα πόδια, και μεγάλη ποικιλία τακουνιών.  Παλιότερα δούλευε και στραπον τωρα πια όχι.
 

Kavffc

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2018
Μηνύματα
42
Like
11
Πόντοι
0
Δεν ξέρω, αφού δεν απαντάνε στα μηνύματα στο kanesex... Άμα κάποιος γνωρίζει κάτι
 

Kavffc

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2018
Μηνύματα
42
Like
11
Πόντοι
0
αν απαντήσουν σε κάποιον, ας μας ενημερώσει αν θέλει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom