Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

johnpap555

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2018
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Ναι παιδια οποιος εχει προσωπικη εμπειρια απο την Κατερινα Λαμπρου ας ενημερωσει τωρα τελευταια στο φειςμπουκ ανεβαζει συχνα
 

Kwstas09

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Στην ομάδα Black angels τι φάση ξέρεις κάποιος? Εκεί αξίζει να δοκιμασω?
 

Kwstas09

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξέρω γιατί έχω γράψει κριτική για την Λάμπρου αλλά δν εμφανίζει το σχόλιο μου
 

Kwstas09

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Αξίζουν τα λεφτά εγώ όταν την είδα έμεινα μαλακάς η κοπέλα είναι κούκλαρα σαν ψεύτικη έχει κάτι ματαρες κάτι χειλαρες ααα και κάτι βυζαρες πριν ξεκινήσουμε είναι πολύ ευγενική αλλά μετά γίνεται σκύλα αυτό που γουστάρω με έριξε ένα στραποναρισμα αλλο πραγμα
 

Kwstas09

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Ααα να ενημερώσω πως σίγουρα κρύβει τα χρόνια της δεν ξέρω τον λόγο είναι μικρότερη απο ότι λέει και δυνατό κομμάτι για την Θεσσαλονίκη θεωρώ μιας που έχουμε ξεμείνει από αφέντρες. Καθαρή  συζητισιμη στα θέλω μας μέχρι ένα σημείο βεβαια και το πιο σημαντικό δν με είχε με το ρολόι ούτε με έβλεπε μόνο σαν πορτοφολι και φανηκε ίσως και γιατί είχαμε χημεία δεν ξέρω αν κάνει σε όλους το ιδιο
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Ααα να ενημερώσω πως σίγουρα κρύβει τα χρόνια της δεν ξέρω τον λόγο είναι μικρότερη απο ότι λέει και δυνατό κομμάτι για την Θεσσαλονίκη θεωρώ μιας που έχουμε ξεμείνει από αφέντρες. Καθαρή  συζητισιμη στα θέλω μας μέχρι ένα σημείο βεβαια και το πιο σημαντικό δν με είχε με το ρολόι ούτε με έβλεπε μόνο σαν πορτοφολι και φανηκε ίσως και γιατί είχαμε χημεία δεν ξέρω αν κάνει σε όλους το ιδιο
Για πια μιλας?
 

Kwstas09

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Κατερίνα Λάμπρου η λαμπρουκακη που ρώτησαν κάποιοι αλλοι
 

Kwstas09

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Για αυτή τν ομάδα Black angels μήπως ξερετε τι γίνεται αξίζουν η τζαμπα τα λεφτα? Γενικά εμένα μου αρέσει να συναντάω όλες τις αφέντρες να υπάρχει ποικιλια αλλά προς το παρόν θα μείνω στην κυρία κατερινα
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα... καινούργιος εδώ...Εγώ που δεν έχω facebook πως μπορώ να βρω αυτήν την Κατερίνα Λάμπρου?Έχω μια εμπειρία με bdsm πριν κάποια χρόνια κ πιάνω τον εαυτό μου να θέλει να ξαναδοκιμάσει...
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Επίσης έχω κ στο μυαλό μου κάποια mistress Kelly... προφανώς οι πιο παλιοί στο άθλημα θα έχετε καλύτερη εικόνα κ από τις δύο.Παντως όντως από ότι είδα είναι πολύ πεσμένα τα πράγματα στην Θεσσαλονίκη
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Sorry δεν μπορώ να στείλω μνμ... είμαι ακόμα ψαρακας εδώ!!
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Καλησπέρα και από μένα,

δεν ξέρω γενικά πόσο καλές είναι οι Κυρίες που μας επισκέπτονται εδώ στην συμπρωτεύουσα (τρομάρα μας) ή αν απλά βρίσκουν πρόσφορο έδαφος με την έλλειψη που έχουμε και είναι απλά διεκπεραιωτικές. Εγώ από την εμπειρία μου που επισκέφθηκα την Έρικα ως άπειρος, σε γενικές γραμμές με τον χώρο, την προηγούμενη φορά που ήρθε Θεσσαλονίκη μπορώ να πω ότι πέρασα σχεδόν ιδανικά. Απόλυτα συνεννοήσιμη, στα παιχνίδια προχώρησε με βάσει αυτά που είχαμε συζητήσει, αποπνέι μια δυναμική και σε κερδίζει με τον χαρακτήρα της, δεν κοίταξε ρολόι ή κινητό και το κυριότερο ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ. Αυτά από μένα.

Τονίζω ότι τα παραπάνω είναι μια ΚΑΘΑΡΑ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ άποψη και δεν έχω εμπειρία για συγκρίσεις
Την συνάντησα και εγώ την ερίκα έμεινα απόλυτα ικανοποιήμενος πεντακάθαρη και ανθρώπινη όσο για το σεσσιόν καταπληκτική δεν κάναμε μόνο ότι είχαμε συμφωνήσει με έκανε και άλλα πρώτα συζήτησαμε για κανά δεκάλεπτο και μετά αρχίσαμε έμπειρη και όμορφη γυναίκα εκτός από πολύ καλό αυταρχικό έχει και εξαιρετικό χαρακτήρα μακάρι να ξανάρθει σύντομα Σαλόνικα την είδα και τις δύο φορές που ήρθε εξαιρετική επιλογή και το στούντιο πού είχε νοικιάσει καί έφερε καί πολύ εξοπλισμό.
 

Kwstas09

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως εδώ από τις μόνιμες η Λάμπρου αξίζει σε όλο το πακέτο! Είναι να ξαναπάω την Παρασκευή για επιπλέον παιχνίδια που έχει σκεφτεί
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Αναμένουμε κριτικές κ εντυπώσεις από τα καινούργια παιχνίδια Κώστα.Για την Mistress Kelly έχουμε κάτι?
 

Kwstas09

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ θα ήθελα να μάθω για την ομάδα που ρώτησα που χρειάζεται και εγγραφή για να κάνεις σεσσιον κάποιος γνωμη
 

jquigon

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Θα κλαις τα λεφτα σου φιλε.., μακρια..
 

jquigon

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Η M.Kelly είναι μια χαρα από υψος, αρκετα αδυνατη αλλα λιγο ασχημη φατσα..
Η Κατερινη Λαμπρουκακη! είναι καπως χοντρη, προσωπο λιγο πρησμενο από τις πλαστικες.. αλλα γενικα οκ, δεν ειναι ασχημη.
Γουστα ειναι αυτα βεβαια..

Απο συμπεριφορα και οι 2 αριστες και κανουν σχεδον οτι θελεις.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom