Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

stallion88

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Να ενημερώσω και γω με τη σειρά μου,συνάντηση με τη Domina Electra Galanou πριν από λίγες μέρες. Η κοπέλα είναι καταπληκτική σε αυτό που κάνει και φαίνεται ότι έχει εμπειρία στο bdsm, από εμφάνιση όχι τίποτα ιδιαίτερο, αλλά σίγουρα άσχημη δε τη λες μάλλον το next door είναι ο σωστός ορισμός. Στα συν ότι ειναι απίστευτο τυπάκι σαν χαρακτήρας
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Να ενημερώσω και γω με τη σειρά μου,συνάντηση με τη Domina Electra Galanou πριν από λίγες μέρες. Η κοπέλα είναι καταπληκτική σε αυτό που κάνει και φαίνεται ότι έχει εμπειρία στο bdsm, από εμφάνιση όχι τίποτα ιδιαίτερο, αλλά σίγουρα άσχημη δε τη λες μάλλον το next door είναι ο σωστός ορισμός. Στα συν ότι ειναι απίστευτο τυπάκι σαν χαρακτήρας
σεξ κανονικο κανει? σαν αυτό στις τσοντες? γιατι την εχω απωθημενο
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
σεξ κανονικο κανει? σαν αυτό στις τσοντες? γιατι την εχω απωθημενο

Δεν στο λέω με σιγουριά αλλά νομίζω πως όχι...μπορείς να έρθεις σε επικοινωνία μαζί της και να το συζητήσεις
 

stallion88

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Οχι φίλε μου, δυστυχώς δεν κάνει :undecided:.Μόνο BDSM φάση  :s&m_1:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και υπαρχουν τοσοι ανωμαλοι να την πληρωνουν για να τους δερνει ή να τους βριζει ή δεν ξερω τι άλλο και να μενουν με το πουλι στο χερι?
δεν μπορει καπως αλλιως θα βιοποριζεται το κοριτσι.
 

pt77

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
και υπαρχουν τοσοι ανωμαλοι να την πληρωνουν για να τους δερνει ή να τους βριζει ή δεν ξερω τι άλλο και να μενουν με το πουλι στο χερι?
δεν μπορει καπως αλλιως θα βιοποριζεται το κοριτσι.
Σου απαντησα, οχι δεν κανει σεξ. Επισης γιατι τους χαρακτηριζεις ανωμαλους? Πως κρινεις τους αλλους?
 

DrVasco76

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
37
Like
57
Πόντοι
0
Το λοιπόν...γνώρισα τη "Mistress Kelly".


Πρόκειται για μία κοντή για τα δεδομένα μου, 35άρα μελαχροινή γυναίκα. Μέτριο πρόσωπο, σίγουρα σφιχτό σώμα. Αδύνατη. Αν και μου ήρθε με παντελόνι και μπότες φαίνεται η γυναίκα.
Οι προτιμήσεις της είναι ποδολαγνεία, spanking και εξευτελισμός. Δεν αφήνει να την ακουμπήσουν.

Δεν προχωρήσαμε στο παρασύνθημα. Εγώ ήθελα anal με μεγάλα παιχνίδια και fisting. Λέει ότι το κάνει, αλλά τα toys που μου έδειξε ήταν απογοητευτικά. Επίσης δεν ταιριάζει με το προφίλ της γυναίκας που θέλω να γουστάρω. Μπορεί για καποιον άλλον να είναι ΟΚ η γυναίκα.

Κάναμε κάνα 20λεπτο ψιλή κουβεντούλα, ήταν ευγενικότατη, είναι μια καλιεργημένη γυναίκα, δεν είναι ό,τι νά 'ναι.
Αρνήθηκα τις υπηρεσίες της και αποχώρησε ευγενικά, εννοείται χωρίς χρέωση.

Αυτά!
 

serr

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2006
Μηνύματα
22
Like
12
Πόντοι
0
Το λοιπόν...γνώρισα τη "Mistress Kelly".


Πρόκειται για μία κοντή για τα δεδομένα μου, 35άρα μελαχροινή γυναίκα. Μέτριο πρόσωπο, σίγουρα σφιχτό σώμα. Αδύνατη. Αν και μου ήρθε με παντελόνι και μπότες φαίνεται η γυναίκα.
Οι προτιμήσεις της είναι ποδολαγνεία, spanking και εξευτελισμός. Δεν αφήνει να την ακουμπήσουν.

Δεν προχωρήσαμε στο παρασύνθημα. Εγώ ήθελα anal με μεγάλα παιχνίδια και fisting. Λέει ότι το κάνει, αλλά τα toys που μου έδειξε ήταν απογοητευτικά. Επίσης δεν ταιριάζει με το προφίλ της γυναίκας που θέλω να γουστάρω. Μπορεί για καποιον άλλον να είναι ΟΚ η γυναίκα.

Κάναμε κάνα 20λεπτο ψιλή κουβεντούλα, ήταν ευγενικότατη, είναι μια καλιεργημένη γυναίκα, δεν είναι ό,τι νά 'ναι.
Αρνήθηκα τις υπηρεσίες της και αποχώρησε ευγενικά, εννοείται χωρίς χρέωση.

Αυτά!

Η Κυρία Κέλλυ δεν κάνει μόνο αυτά που περιέγραψες αλλά και πολλά άλλα επώδυνα, δεν κωλώνει. Επίσης γαμάει πολύ καλά. Πάντως αν ενδιαφέρεσαι για fisting που δεν ξέρω αν το κάνει η Κυρία Κέλλυ γιατί δεν το ζήτησα ποτέ, το κάνει όμως πολύ καλά η Κυρία Ηλέκτρα που είναι Θεσσαλονίκη αυτό το διάστημα...
 

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1
εχετε να προτεινετε καποια για ass worship?
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Το λοιπόν...γνώρισα τη "Mistress Kelly".


Πρόκειται για μία κοντή για τα δεδομένα μου, 35άρα μελαχροινή γυναίκα. Μέτριο πρόσωπο, σίγουρα σφιχτό σώμα. Αδύνατη. Αν και μου ήρθε με παντελόνι και μπότες φαίνεται η γυναίκα.
Οι προτιμήσεις της είναι ποδολαγνεία, spanking και εξευτελισμός. Δεν αφήνει να την ακουμπήσουν.

Δεν προχωρήσαμε στο παρασύνθημα. Εγώ ήθελα anal με μεγάλα παιχνίδια και fisting. Λέει ότι το κάνει, αλλά τα toys που μου έδειξε ήταν απογοητευτικά. Επίσης δεν ταιριάζει με το προφίλ της γυναίκας που θέλω να γουστάρω. Μπορεί για καποιον άλλον να είναι ΟΚ η γυναίκα.

Κάναμε κάνα 20λεπτο ψιλή κουβεντούλα, ήταν ευγενικότατη, είναι μια καλιεργημένη γυναίκα, δεν είναι ό,τι νά 'ναι.
Αρνήθηκα τις υπηρεσίες της και αποχώρησε ευγενικά, εννοείται χωρίς χρέωση.

Αυτά!

ενδιαφέρουσα κριτική.

Όταν λές κοντή, εννοείς κοντά 1,65μ ;; Γιατί και εγώ έχω ιδιαίτερη αγάπη για τις ψηλές γυναίκες, 1,75μ και άνω, εννοώ λέγοντας ψηλές.
Τον τελευταίο καιρό δυσκολεύομαι πολύ να βρώ επαγγελματία ψηλή, μέχρι 1,70 είναι οι περισσότερες, αν όχι σχεδόν όλες.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2018
Μηνύματα
42
Like
8
Πόντοι
0

DrVasco76

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
37
Like
57
Πόντοι
0
ενδιαφέρουσα κριτική.

Όταν λές κοντή, εννοείς κοντά 1,65μ ;; Γιατί και εγώ έχω ιδιαίτερη αγάπη για τις ψηλές γυναίκες, 1,75μ και άνω, εννοώ λέγοντας ψηλές.
Τον τελευταίο καιρό δυσκολεύομαι πολύ να βρώ επαγγελματία ψηλή, μέχρι 1,70 είναι οι περισσότερες, αν όχι σχεδόν όλες.

Τόσο περίπου. Ίσως και λίγο κοντύτερη. Αδύνατη.
 

serr

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2006
Μηνύματα
22
Like
12
Πόντοι
0
Ο τίτλος του θέματος θυμίζει το παλιό ανέκδοτο "αλβανός τουρίστας". Μπορεί να μην έχουμε πολλές μόνιμες, αλλά τώρα τελευταία γίνεται παρέλαση από αφέντρες της Αθήνας που ανεβαίνουν να μας ... υποτάξουν. 
 

bodylover23

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2015
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
Ο τίτλος του θέματος θυμίζει το παλιό ανέκδοτο "αλβανός τουρίστας". Μπορεί να μην έχουμε πολλές μόνιμες, αλλά τώρα τελευταία γίνεται παρέλαση από αφέντρες της Αθήνας που ανεβαίνουν να μας ... υποτάξουν. 

Όντως, βλέπουν ότι πάσχουμε από έλλειψη και κάνουν ανεβασιές συχνά. Τέλη Ιουλίου έρχεται η Anastasia Kiritsi και τέλη Αυγούστου η Domina Erica aka Εύα Λιαπάκη. Κάτι μου λέει πως κάπου ενδιάμεσα θα 'χουμε και καμιά ανταποκρίτρια του Limit (Secilia/ Jessy/ Αφροδίτη) όπως επίσης και Μαρία Παπασωτηρίου.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα και από μένα,

δεν ξέρω γενικά πόσο καλές είναι οι Κυρίες που μας επισκέπτονται εδώ στην συμπρωτεύουσα (τρομάρα μας) ή αν απλά βρίσκουν πρόσφορο έδαφος με την έλλειψη που έχουμε και είναι απλά διεκπεραιωτικές. Εγώ από την εμπειρία μου που επισκέφθηκα την Έρικα ως άπειρος, σε γενικές γραμμές με τον χώρο, την προηγούμενη φορά που ήρθε Θεσσαλονίκη μπορώ να πω ότι πέρασα σχεδόν ιδανικά. Απόλυτα συνεννοήσιμη, στα παιχνίδια προχώρησε με βάσει αυτά που είχαμε συζητήσει, αποπνέι μια δυναμική και σε κερδίζει με τον χαρακτήρα της, δεν κοίταξε ρολόι ή κινητό και το κυριότερο ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ. Αυτά από μένα.

Τονίζω ότι τα παραπάνω είναι μια ΚΑΘΑΡΑ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ άποψη και δεν έχω εμπειρία για συγκρίσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom