Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
:headbaning1: λέτε για ψυλλους νομίζω είστε αρκετά ιδιότροπος εχετε θεοποιήσει την έρικα που είναι μια αλκοολική κ μεγάλη σε ηλικία εγώ που βρέθηκα μαζί της περίμενα μισή ώρα να μου ανοίξει και μπερδευε τα λόγια της καθόλου επαγγελματίας σε αντίθεση με την ******* που είναι κούκλα πραγματική και κάνει ότι γουστάρουμε όσο Για το διαχυτικη απλα ρωτάει για να γουστάρετε πιο πολύ έλεος δλδ θα θέλατε πολύ να την είχατε γκόμενά και την κράζετε συνέχεια ούτε χοντρή είναι ούτε άσχημη ούτε έχει κάνει πλαστικές κόψτε την καραμέλα σας
γιά πες μας και πού την είδες μαράκι γιατί αν μάθει τις μαλακίες που γράφεις και θα τα μάθει απο εμένα όπως και το αληθινό σου προφίλ και το τηλέφωνο σου τρέχα να κρυφτείς μπάζο τόσο καιρό σε έχουμε πάρει χαμπάρι ότι είσαι η ίδια βούρλο ξευτιλίζεις την σαλλονίκη μας
 
Εγγρ.
16 Απρ 2019
Μηνύματα
124
Like
164
Πόντοι
1
Καλησπέρα...η lady Αφροδίτη ξέρουμε πότε θα ανέβει στην Θεσσαλονίκη?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zois91

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
188
Like
126
Πόντοι
1
:headbaning1: λέτε για ψυλλους νομίζω είστε αρκετά ιδιότροπος εχετε θεοποιήσει την έρικα που είναι μια αλκοολική κ μεγάλη σε ηλικία εγώ που βρέθηκα μαζί της περίμενα μισή ώρα να μου ανοίξει και μπερδευε τα λόγια της καθόλου επαγγελματίας σε αντίθεση με την ********* που είναι κούκλα πραγματική και κάνει ότι γουστάρουμε όσο Για το διαχυτικη απλα ρωτάει για να γουστάρετε πιο πολύ έλεος δλδ θα θέλατε πολύ να την είχατε γκόμενά και την κράζετε συνέχεια ούτε χοντρή είναι ούτε άσχημη ούτε έχει κάνει πλαστικές κόψτε την καραμέλα σας
Εσυ οτι γραφουμε εδω καθεσαι και το γραφεις και στο προφιλ σου σαν ******* οποτε οντως εισαι η ιδια,τι ρεζιλικια ειναι αυτα κοπελα μου?
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
188
Like
126
Πόντοι
1
Οριστε
 

Συνημμένα

  • 44326087_140355043590445_437620033175158784_n.jpg
    44326087_140355043590445_437620033175158784_n.jpg
    62 KB · Εμφανίσεις: 96
  • 44326087_140355043590445_437620033175158784_n.jpg
    44326087_140355043590445_437620033175158784_n.jpg
    62 KB · Εμφανίσεις: 92

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
188
Like
126
Πόντοι
1

19 Οκτωβρίου 2018 ·
Αφού είμαι τίγκα στις πλαστικές συγχαρητήρια μου αντε και αύριο θα κάνω λαιβ από τν πλαστικό μου γιατί θα πάω υστερόγραφο συμφωνώ με ένα μέλος που έγραψε αφεντρα ψάχνετε όχι κρέας εντομεταξυ οι περισσότεροι δεν σε έχουν δει καν απλά λένε πως θέλουν συνάντηση και μένουν εκεί γιατί είναι τέρμα στοκοι και έχουν το θράσος να σε κριτικαρουν χαχχαχαχχα
Αυτα γραφεις και οτι συμφωνεις μονο με το προφιλ που γραφεις εσυ το kostas09 το εχεις βαλει και στο προφιλ σου  και συμφωνεις με τον εαυτο σου δηλαδη?κανεις αντιγραφη και επικολληση και τα βαζεις στο προφιλ σου και σχολιαζεις κιολας και τους κραζεις ολους εκτος απο τον εαυτο σου αφου το γραφεις μονο με τον kostas09 συμφωνεις,για χαζους μας περνας κοπελα μου?
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
188
Like
126
Πόντοι
1
γιά πες μας και πού την είδες μαράκι γιατί αν μάθει τις μαλακίες που γράφεις και θα τα μάθει απο εμένα όπως και το αληθινό σου προφίλ και το τηλέφωνο σου τρέχα να κρυφτείς μπάζο τόσο καιρό σε έχουμε πάρει χαμπάρι ότι είσαι η ίδια βούρλο ξευτιλίζεις την σαλλονίκη μας
Τι να σου απαντησει ακομα κ αγγελια που εβαλε σαν κατερινα λαμπρουκακη εκανε αντιγραφη αγγελια της ερικας,ουτε μια αγγελια δεν ξερει να γραψει αλλα ναι ας μας πει που την ειδε που να ξερει που εμενε η ερικα,καλα κανεις και την ρωτας
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
αυτά τα έχει βάλει στο προφίλ της;ρε το ζωάδι και έχει βάλει συμφωνεί μόνο με τον κόστας μεγάλο βούρλο τι να σε πω είναι χαζή την ξέρουμε στην σαλλονίκη τι αφέντρα και μαλακίες ξέρω και το κανονικό της προφίλ
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
283
Like
115
Πόντοι
1
Την εχω επισκεφθει και γω την Ερικα και επιβεβαιώνω αυτά που λες. Το θέμα είναι αν υπάρχει κάποια αξιόλογη που να έχει σαν βάση την Θεσσαλονίκη και να μην περιμένουμε πότε θα ανέβει η Έρικα
δεν έχετε πολλές επιλογές στην θεσσαλονίκη ανεβαίνουν όμως συχνά εκτός από την έρικα και οι α
φέντρες του λίμιτ απ
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
283
Like
115
Πόντοι
1
Από αφέντρες προσωπικη εμπειρία είχα με την Έρικα η οποία ήταν καταπληκτική. Υπήρχε βέβαια και χημεία μεταξύ μας. Επομένως όταν ανεβεί Θεσσαλονίκη προτιμήστε την.
κάθεται πολλές μέρες στην θεσσαλονίκη η έρικα κακώς γιατί κλείνει και το τηλέφωνο της και αν δεν έχεις το προσωπικό της πως θα την βρούμε?θα χάσει την πελατία της στην Αθήνα όπως το πάει
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
283
Like
115
Πόντοι
1
είναι χαζογκόμενα καλά αυτά που γράφει εδώ σαν κόστας09 τα πόσταρε και στο προφίλ της χάνει λάδια σε μπάρ δούλευε στην θεσσαλονίκη ξέρω και εγώ το προφίλ της το πραγματικό
 

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
:headbaning1: λέτε για ψυλλους νομίζω είστε αρκετά ιδιότροπος εχετε θεοποιήσει την έρικα που είναι μια αλκοολική κ μεγάλη σε ηλικία εγώ που βρέθηκα μαζί της περίμενα μισή ώρα να μου ανοίξει και μπερδευε τα λόγια της καθόλου επαγγελματίας σε αντίθεση με την ******* που είναι κούκλα πραγματική και κάνει ότι γουστάρουμε όσο Για το διαχυτικη απλα ρωτάει για να γουστάρετε πιο πολύ έλεος δλδ θα θέλατε πολύ να την είχατε γκόμενά και την κράζετε συνέχεια ούτε χοντρή είναι ούτε άσχημη ούτε έχει κάνει πλαστικές κόψτε την καραμέλα σας
παλι με την ερρικα ασχοληστε?γιατι τοση χολη φιλε μου η μαλλον φιλη μου,οσο λασπη και να ριχνεις να ξερεις οτι ανθρωποι σαν την ερικκα ειναι ελαχιστοι και ο κοσμος γνωριζει οπως βλεπεις, εγω ειμαι φαν της δε το κρυβω αλλα τοσα ψεμα δεν το καταλαβαινω τωρα οσο για την θεοποιηση οταν γινεις ανθρωπος και σεβεσαι και δεν ψευδαισαι ισως καταλαβεις... γατακι
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Like
970
Πόντοι
81
:headbaning1: λέτε για ψυλλους νομίζω είστε αρκετά ιδιότροπος εχετε θεοποιήσει την έρικα που είναι μια αλκοολική κ μεγάλη σε ηλικία εγώ που βρέθηκα μαζί της περίμενα μισή ώρα να μου ανοίξει και μπερδευε τα λόγια της καθόλου επαγγελματίας σε αντίθεση με την ****** που είναι κούκλα πραγματική και κάνει ότι γουστάρουμε όσο Για το διαχυτικη απλα ρωτάει για να γουστάρετε πιο πολύ έλεος δλδ θα θέλατε πολύ να την είχατε γκόμενά και την κράζετε συνέχεια ούτε χοντρή είναι ούτε άσχημη ούτε έχει κάνει πλαστικές κόψτε την καραμέλα σας
Κοπελιά καρφώθηκες και τώρα δεν μπορείς να το μαζέψεις. Κακομοίρα, αν είχες λίγο μυαλό και λίγη υπομονή και έψαχνες, θα έβλεπες ότι το προσπαθήσει κι' άλλες με την Έρικα και έφαγαν τα μούτρα τους. Είναι σαν να έχω ζάσταβα και να προσπαθώ να πείσω όλους πόσο χάλια είναι το μερσεντές. Διάβασε το μύθο του Αισώπου με την κολοβή αλεπού μπας και μάθεις τίποτα. Φίλτατη, όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
κάθεται πολλές μέρες στην θεσσαλονίκη η έρικα κακώς γιατί κλείνει και το τηλέφωνο της και αν δεν έχεις το προσωπικό της πως θα την βρούμε?θα χάσει την πελατία της στην Αθήνα όπως το πάει
Δεν την χάνει την πελατεία της η Έρικα έχει πολύ κόσμο και μόνο αν ξέρεις το προσωπικό της τηλέφωνο την πετυχαίνεις αμέσως,καλά κάνει και το κλείνει καλύτερα να βλέπει μόνο γνωστούς.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
:headbaning1: λέτε για ψυλλους νομίζω είστε αρκετά ιδιότροπος εχετε θεοποιήσει την έρικα που είναι μια αλκοολική κ μεγάλη σε ηλικία εγώ που βρέθηκα μαζί της περίμενα μισή ώρα να μου ανοίξει και μπερδευε τα λόγια της καθόλου επαγγελματίας σε αντίθεση με την ***** που είναι κούκλα πραγματική και κάνει ότι γουστάρουμε όσο Για το διαχυτικη απλα ρωτάει για να γουστάρετε πιο πολύ έλεος δλδ θα θέλατε πολύ να την είχατε γκόμενά και την κράζετε συνέχεια ούτε χοντρή είναι ούτε άσχημη ούτε έχει κάνει πλαστικές κόψτε την καραμέλα σας
Κοπελιά έχεις καρακαρφωθεί,κοινώς έχεις γίνει ρεζίλι και όχι μόνο εδώ έχουν μάθει όλοι το κανονικό σου προφίλ σου,η έρικα όπως και άλλες αφέντρες δεν κρύβει το πρόσωπο της αλλά βάζει και το πραγματικό της όνομα,είναι πολλά χρόνια στον χώρο τα περισσότερα,είναι φοβερή όχι μόνο στο αυταρχικό αλλά και σαν χαραχτήρας,μπορεί να είναι σκληρή σαν αφέντρα ανάλογα την περίσταση βέβαια αλλά έχει καλή ψυχή και δεν είναι σκατόψυχη σαν εσένα,όσο για την εμφάνιση είναι κούκλα και φυσική,μέχρι και εγώ έμαθα το προφίλ σου σαν ροφός έχεις γίνει,ας πρόσεχες,έβαλες τα χεράκια σου και έβγαλες τα μάτια σου μόνη σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zois91

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
αυτά τα έχει βάλει στο προφίλ της;ρε το ζωάδι και έχει βάλει συμφωνεί μόνο με τον κόστας μεγάλο βούρλο τι να σε πω είναι χαζή την ξέρουμε στην σαλλονίκη τι αφέντρα και μαλακίες ξέρω και το κανονικό της προφίλ
Ναι τα γράφει πόσο τούβλο είναι,εδώ δεν την ξέρουμε ούτε θα την μάθουμε,αφέντρα για γέλια και για κλάμματα,άσε που στέλνει αιτήματα για να ψαρέψει πελάτες,έστειλε και σε εμένα,έμαθα και εγώ το προφίλ της παραμορφωμένη σαν αβαταρ είναι.
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Αύριο μίλησα κ θα πάω σε αυτήν την Λαμπρουκακη.Βλεπω την κράζετε κ θέλω να ρωτήσω!!!Ρε παιδιά είναι τόσο χάλια,δεν το έχει καθόλου ούτε στα βασικά?Δεν θέλω πολλά πράγματα... μερικά χαστούκια,φτυσιματα, αυστηρό βλέμμα κ τόνο φωνής, κάνα μαστίγωμα, απλά πράγματα.Ουτε αυτά δεν μπορεί να κάνει καλά? Μήπως να το ακυρώσω?
 

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1
πανε και πες μας εντυπωσεις γιατι οι αποψεις διιστανται
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Αύριο μίλησα κ θα πάω σε αυτήν την Λαμπρουκακη.Βλεπω την κράζετε κ θέλω να ρωτήσω!!!Ρε παιδιά είναι τόσο χάλια,δεν το έχει καθόλου ούτε στα βασικά?Δεν θέλω πολλά πράγματα... μερικά χαστούκια,φτυσιματα, αυστηρό βλέμμα κ τόνο φωνής, κάνα μαστίγωμα, απλά πράγματα.Ουτε αυτά δεν μπορεί να κάνει καλά? Μήπως να το ακυρώσω?
μπορει,στα μετρα σου ειναι
 

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1
εμφανισιακα ξερει κανενας πως ειναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom