Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Αύριο μίλησα κ θα πάω σε αυτήν την Λαμπρουκακη.Βλεπω την κράζετε κ θέλω να ρωτήσω!!!Ρε παιδιά είναι τόσο χάλια,δεν το έχει καθόλου ούτε στα βασικά?Δεν θέλω πολλά πράγματα... μερικά χαστούκια,φτυσιματα, αυστηρό βλέμμα κ τόνο φωνής, κάνα μαστίγωμα, απλά πράγματα.Ουτε αυτά δεν μπορεί να κάνει καλά? Μήπως να το ακυρώσω?

Πήγες τελικά;
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Παιδιά από τα στούντιο τι παίζει με αυταρχικό? Υπάρχει καμιά σε στούντιο της πόλης που να είναι αφεντρα κ να το γουστάρει?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
6
Like
3.641
Πόντοι
736
Παιδιά από τα στούντιο τι παίζει με αυταρχικό? Υπάρχει καμιά σε στούντιο της πόλης που να είναι αφεντρα κ να το γουστάρει?
Νομιζω η Λορενα είναι καλη και νομιζω οτι το γουστάρει κιόλας , γυρίζει μετα τις 15 αυγουστου ειπαν .. τωρα δεν ξερω αν έχει να προτεινει κάποιος κάτι άλλο (θα με ενδιέφερε και εμενα καμια άλλη πρόταση) με Λορενα είχα περάσει μια φορά έχει κανενα χρόνο περίπου και σκέφτομαι να ξαναπάω , απλά δεν είχα πάρει full αυταρχικό , είχα πάρει μόνο τα απλά πράματα που λες πιο πάνω. Απλα για το αυστηρη ισως πρεπει να της το πεις απο πριν γιατι δεν δουλευει μόνο ως αφέντρα. Ολα αυτά βέβαια σε περίπτωση που δεν έχεις περάσει ηδη μαζί της :P
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
6
Like
3.641
Πόντοι
736
Παιδιά από τα στούντιο τι παίζει με αυταρχικό? Υπάρχει καμιά σε στούντιο της πόλης που να είναι αφεντρα κ να το γουστάρει?
Επίσης απο σχόλια που είδα στο άλλο σαιτ πρέπει να είναι καλη και η βιολέτα στο φρίξου 14β , αλλα δεν έχω περάσει μαζί της για να έχω γνωμη.
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Ευχαριστώ,θα τις έχω υπόψη μου.Απο στούντιο είχα πάει μόνο πριν πολλά χρόνια στην Νταϊάνα την Μολδαβή
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Ευχαριστώ,θα τις έχω υπόψη μου.Απο στούντιο είχα πάει μόνο πριν πολλά χρόνια στην Νταϊάνα την Μολδαβή
υπάρχει ακόμα απλά είναι πιο γεμάτη και κάπου στη Φρίξου νήμα με αυτή
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Ήταν από τότε μπαμπατσικη!!! πόσο να έγινε πια!!!
 

chris-ypo

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2018
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλοι. Θα ανέβω στην πόλη αρχές σεπτεμβρίου και θα έχω μια μέρα στην διάθεση μου για βολτούλα. ψάχνω για ενεργητική κοπέλα είτε τρανς (δεν έχω θέμα) και καλή στο αυταρχικό.
Επειδή έρχομαι από Κύπρο θα έχω και μια μικρή αποσκευή μαζί μου και κατά προτίμηση η κοπέλα να είναι κοντά κέντρο..
ευχαριστώ μάγκες!
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Εγώ συνάντησα την έρικα στην θεσσαλονίκη καταπληκτική Αφέντρα κάνει τα πάντα υπήρξε και χημεία βέβαια,ωραίο σπίτι καθαρό και έχει φέρει μαζί της τα πάντα,μεγάλο ατού εκτός ότι είναι έμπειρη και όμορφη δεν κρατάει ώρα μπράβο της
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
51
Like
6.348
Πόντοι
7.636
Εγώ συνάντησα την έρικα στην θεσσαλονίκη καταπληκτική Αφέντρα κάνει τα πάντα υπήρξε και χημεία βέβαια,ωραίο σπίτι καθαρό και έχει φέρει μαζί της τα πάντα,μεγάλο ατού εκτός ότι είναι έμπειρη και όμορφη δεν κρατάει ώρα μπράβο της

Δέχεται γαμήση η Έρικα?

 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Δέχεται γαμήση η Έρικα?
Δεν νομίζω είναι γνήσια Αφέντρα δεν της το ζήτησα για να ξέρω αλλά γαμάει τέλεια και σε παίζει εγκεφαλικά ανάποδο γλύψιμο και μου είχε βάλει τάπα και μου τον έφτυνε και μου έκανε έλεγχο οργασμού καταπληκτικό,είναι γυναικάρα αλλά για σεξ δεν ξέρω
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
51
Like
6.348
Πόντοι
7.636
Δεν νομίζω είναι γνήσια Αφέντρα δεν της το ζήτησα για να ξέρω αλλά γαμάει τέλεια και σε παίζει εγκεφαλικά ανάποδο γλύψιμο και μου είχε βάλει τάπα και μου τον έφτυνε και μου έκανε έλεγχο οργασμού καταπληκτικό,είναι γυναικάρα αλλά για σεξ δεν ξέρω

Αν ξέρει κανείς αν τον τρώει...ας μας πει παρακαλώ!
Με ενδοιαφέρει να τον μπήξω σε τούτη!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056

Τι έγινε και ξαφνικά βγήκε τόση επιθυμία για να πηδήξουν την Έρικα;;;
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
283
Like
115
Πόντοι
1
κακώς, να την πείτε ότι πρέπει να κάνει λίγο, να θυμηθεί τα παλιά...
δεν κάνει λέμε ψάξου αλλού εσύ τι λες δυό χρόνια να μην το έχω ζητήσει με τίποτα ούτε στην προσωπική της ζωή δεν κάνει χρόνια τώρα
Τι έγινε και ξαφνικά βγήκε τόση επιθυμία για να πηδήξουν την Έρικα;;;
Τι έγινε και ξαφνικά βγήκε τόση επιθυμία για να πηδήξουν την Έρικα;;;
επειδή δεν κάνει με κανέναν μάλλον εχουν φάει κόλημα είναι και κουκλάρα αλλά είναι ανωμαλιάρα για αυτό την γουστάρω
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Τι έγινε και ξαφνικά βγήκε τόση επιθυμία για να πηδήξουν την Έρικα;;;
Εμένα μου αρέσουν πι φωτογραφίες της και με διαβεβαίωσαν ότι δεν είναι φωτοσόπ περιμένω απάντηση της της έχω στείλει μήνυμα στο προφίλ της για σεσσιόν αλλά δεν μου έχει απαντήσει
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Την επισκέφτηκα δύο φορές τη έρικα τι να πρωτογράψω απλά :respect: από ότι μου είπε ανέβηκε με το αυτοκίνητο της για να φέρει τα πάντα πέντε ώρες ταξίδι και έιχε φέρει τέσσαρις βαλίτσες είχε πιάσει ολόκληρο τον όροφο η καλύτερη εμπειρία που είχα δυόμιση ώρες μαζί εξαιρετική δεν κρατάει ώρα και όντως μεγάλη δασκάλα θα την επισκεφτώ και στην Αθήνα.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
6
Like
3.641
Πόντοι
736
Νομιζω η Λορενα είναι καλη και νομιζω οτι το γουστάρει κιόλας , γυρίζει μετα τις 15 αυγουστου ειπαν .. τωρα δεν ξερω αν έχει να προτεινει κάποιος κάτι άλλο (θα με ενδιέφερε και εμενα καμια άλλη πρόταση) με Λορενα είχα περάσει μια φορά έχει κανενα χρόνο περίπου και σκέφτομαι να ξαναπάω , απλά δεν είχα πάρει full αυταρχικό , είχα πάρει μόνο τα απλά πράματα που λες πιο πάνω. Απλα για το αυστηρη ισως πρεπει να της το πεις απο πριν γιατι δεν δουλευει μόνο ως αφέντρα. Ολα αυτά βέβαια σε περίπτωση που δεν έχεις περάσει ηδη μαζί της :P
Τελικά άκυρη η επιστροφη της Λορένας , απο οτι φένεται δεν ξαναγυρνάει , εγινε πλέον city tour.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom