Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
η βαρονη στην θεσσαλονικη ,ισως και να αξιζει η φαση,

Συναγωνιστής στο thread "Οι καλύτερες στο αυταρχικό προγραμμα" ανάμεσα σε άλλα είχε αναφέρει:

Τέλος, τι απορρίπτουμε κοινή συναινέσει: β) Αναστασία Κυρίτση ή Varoni

οπότε δεν ξέρω αν αξίζει
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Συναγωνιστής στο thread "Οι καλύτερες στο αυταρχικό προγραμμα" ανάμεσα σε άλλα είχε αναφέρει:

Τέλος, τι απορρίπτουμε κοινή συναινέσει: β) Αναστασία Κυρίτση ή Varoni

οπότε δεν ξέρω αν αξίζει
γιατι ομως? μην ξεχναμε οι αθηναιοι εχουν πολλες επιλογες ενω εμεις αστα βραστα,αλλοι λενε οτι ειναι χοντρη και αλλοι οτι ειναι γεματουλα,προσωπικα το δευτερο μου αρεσει ,αλλοι οτι εχει ωραια ποδια και αλλοι χοντροποδαρα ,στις φωτο μια χαρα φαινεται παντως (οσες απ αυτες υπαρχουν) και τελος ,χωρις να θελω να δημιουργησω κατασταση ,αυτοι που την κατηγορουν τυχαινει να ειναι και ενθερμοι υποστηρηκτες της Erika
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
γιατι ομως? μην ξεχναμε οι αθηναιοι εχουν πολλες επιλογες ενω εμεις αστα βραστα,αλλοι λενε οτι ειναι χοντρη και αλλοι οτι ειναι γεματουλα,προσωπικα το δευτερο μου αρεσει ,αλλοι οτι εχει ωραια ποδια και αλλοι χοντροποδαρα ,στις φωτο μια χαρα φαινεται παντως (οσες απ αυτες υπαρχουν) και τελος ,χωρις να θελω να δημιουργησω κατασταση ,αυτοι που την κατηγορουν τυχαινει να ειναι και ενθερμοι υποστηρηκτες της Erika

Δεν έχω προσωπική γνώμη οπότε ότι και να πω για την εν λόγω Κυρία θα είναι ψέματα. Μόνο μια δοκιμή θα μας πείσει αλλά τέτοιου είδους σχόλια εμένα προσωπικά με αποθαρρύνουν. Αν το τολμήσω θα ενημερώσω με σχετική ανάρτηση
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
27
Like
4.303
Πόντοι
1.446
γιατι ομως? μην ξεχναμε οι αθηναιοι εχουν πολλες επιλογες ενω εμεις αστα βραστα,αλλοι λενε οτι ειναι χοντρη και αλλοι οτι ειναι γεματουλα,προσωπικα το δευτερο μου αρεσει ,αλλοι οτι εχει ωραια ποδια και αλλοι χοντροποδαρα ,στις φωτο μια χαρα φαινεται παντως (οσες απ αυτες υπαρχουν) και τελος ,χωρις να θελω να δημιουργησω κατασταση ,αυτοι που την κατηγορουν τυχαινει να ειναι και ενθερμοι υποστηρηκτες της Erika
Δεν έχω προσωπική γνώμη οπότε ότι και να πω για την εν λόγω Κυρία θα είναι ψέματα. Μόνο μια δοκιμή θα μας πείσει αλλά τέτοιου είδους σχόλια εμένα προσωπικά με αποθαρρύνουν. Αν το τολμήσω θα ενημερώσω με σχετική ανάρτηση

Παιδιά μην κάνετε καμια μαλακιά και πάτε με την Βαρόνη η τύπισσα είναι ότι να ναι. Είναι αγενέστατη,στον κόσμο της τελείως αναφορικά με ζητήματα συνέπειας,είναι χοντρή αντικειμενικά χοντρή όχι γεματούλα και τέτοια και το κερασάκι στην τούρτα  δεν το πολυκατέχει στο αυταρχικό.Στο νήμα με τις καλύτερες στο αυταρχικό έχει πολλές κριτικές συναγωνιστών που αναφέρονται στην Βαρόνη πάντα αρνητικά. Το ξέρω ότι δεν έχετε πολλές επιλογές εκεί πάνω αλλά είναι κρίμα να πετάξετε τα λεφτά σας
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Παιδιά μην κάνετε καμια μαλακιά και πάτε με την Βαρόνη η τύπισσα είναι ότι να ναι. Είναι αγενέστατη,στον κόσμο της τελείως αναφορικά με ζητήματα συνέπειας,είναι χοντρή αντικειμενικά χοντρή όχι γεματούλα και τέτοια και το κερασάκι στην τούρτα  δεν το πολυκατέχει στο αυταρχικό.Στο νήμα με τις καλύτερες στο αυταρχικό έχει πολλές κριτικές συναγωνιστών που αναφέρονται στην Βαρόνη πάντα αρνητικά. Το ξέρω ότι δεν έχετε πολλές επιλογές εκεί πάνω αλλά είναι κρίμα να πετάξετε τα λεφτά σας

Σε ευχαριστούμε για την παρέμβαση. Εγώ προσωπικά θα σεβαστώ την γνώμη σου και θα κάνω λίγη ακόμα υπομονή για την επόμενη επίσκεψη κάποιας πιο αξιόλογης περίπτωσης
 

Ampala

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
καινουρια κατασταση?


Έχω πάει έξι με επτά φορές τους τελευταίους δύο μήνες. Κάθε φορά και καλύτερα! Όμορφη και εντυπωσιακή κοπέλα με υπέροχα ποδια. Πολυ καλή σε αυτό που κάνει ευγενική σοβαρή και διακριτική. Αν της στείλετε μήνυμα θα σας στειλει το τηλέφωνο της.Εγω έχω φάει κόλλημα μαζί της....




,εχει παει κανεις,τα ποδια της φαινονται τελεια παντως
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Παιδιά μην κάνετε καμια μαλακιά και πάτε με την Βαρόνη η τύπισσα είναι ότι να ναι. Είναι αγενέστατη,στον κόσμο της τελείως αναφορικά με ζητήματα συνέπειας,είναι χοντρή αντικειμενικά χοντρή όχι γεματούλα και τέτοια και το κερασάκι στην τούρτα  δεν το πολυκατέχει στο αυταρχικό.Στο νήμα με τις καλύτερες στο αυταρχικό έχει πολλές κριτικές συναγωνιστών που αναφέρονται στην Βαρόνη πάντα αρνητικά. Το ξέρω ότι δεν έχετε πολλές επιλογές εκεί πάνω αλλά είναι κρίμα να πετάξετε τα λεφτά σας
πιθανόν να έχεις δικηο γιατι δεν μας αναλύεις λίγο την εμπειρια σου ?
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
27
Like
4.303
Πόντοι
1.446
πιθανόν να έχεις δικηο γιατι δεν μας αναλύεις λίγο την εμπειρια σου ?

Φίλε τι εμπειρία ακόμα κλαίω δεν ήξερα ο μαλάκας τότε που πάω και μπλέκω,αγενέστατη στο τηλέφωνο μμου έβγαλε την πίστη μέχτι να συννενοηθούμε,μηδέν διακριτικότητα με έπαιρνε τηλέφωνο για να μου πεί να το ακυρώσουμε αντι να στείλει μήνυμα,όταν τελικά την συνάντησα στο ξενοδοχείο πήγα να κάνω μεταβολή αλλά λέω θα μου τα κάνει τσουρέκια. Η τύπισσα είναι μοσχάρο όπως σου είπα και παραπάνω και το αυταρχικό της περιρίεται σε βρισιές που δεν βγάζουν αυταρχικότητα αλλά νταλικέρη και γενικά είναι άγαρμπη και ανίδεη. τώρα άμα από το κράξιμο έβαλε μυαλό δεν ξέρω αλλά εγώ με αυτήν δεν ξαναπάω ακόμα και δωρεάν να μου πούν ότι είναι το session
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
662
Like
1.190
Πόντοι
206
Φίλε τι εμπειρία ακόμα κλαίω δεν ήξερα ο μαλάκας τότε που πάω και μπλέκω,αγενέστατη στο τηλέφωνο μμου έβγαλε την πίστη μέχτι να συννενοηθούμε,μηδέν διακριτικότητα με έπαιρνε τηλέφωνο για να μου πεί να το ακυρώσουμε αντι να στείλει μήνυμα,όταν τελικά την συνάντησα στο ξενοδοχείο πήγα να κάνω μεταβολή αλλά λέω θα μου τα κάνει τσουρέκια. Η τύπισσα είναι μοσχάρο όπως σου είπα και παραπάνω και το αυταρχικό της περιρίεται σε βρισιές που δεν βγάζουν αυταρχικότητα αλλά νταλικέρη και γενικά είναι άγαρμπη και ανίδεη. τώρα άμα από το κράξιμο έβαλε μυαλό δεν ξέρω αλλά εγώ με αυτήν δεν ξαναπάω ακόμα και δωρεάν να μου πούν ότι είναι το session
Συν ότι δε το έχει και πολύ με τη καθαριότητα...
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
λιγο μακρυα μου πεφτει  :grin: :grin: γιαυτο ρωταω
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Φίλε τι εμπειρία ακόμα κλαίω δεν ήξερα ο μαλάκας τότε που πάω και μπλέκω,αγενέστατη στο τηλέφωνο μμου έβγαλε την πίστη μέχτι να συννενοηθούμε,μηδέν διακριτικότητα με έπαιρνε τηλέφωνο για να μου πεί να το ακυρώσουμε αντι να στείλει μήνυμα,όταν τελικά την συνάντησα στο ξενοδοχείο πήγα να κάνω μεταβολή αλλά λέω θα μου τα κάνει τσουρέκια. Η τύπισσα είναι μοσχάρο όπως σου είπα και παραπάνω και το αυταρχικό της περιρίεται σε βρισιές που δεν βγάζουν αυταρχικότητα αλλά νταλικέρη και γενικά είναι άγαρμπη και ανίδεη. τώρα άμα από το κράξιμο έβαλε μυαλό δεν ξέρω αλλά εγώ με αυτήν δεν ξαναπάω ακόμα και δωρεάν να μου πούν ότι είναι το session
Μακρυά,τα κλαίω ακόμα,αγενέστατη,την έχω συναντήσει μία φορά,βρίζει χωρίς λόγο,χοντρά πόδια και με την καθαριότητα δεν τα πάει καλά,η ηλέκτρα Γαλανού είναι πολύ καλή και δικιά μας.
 

fosteros

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Ισχύει για Βαρώνη ότι υπάρχει θέμα με ευγένεια και καθαριότητα. Και από εμφάνιση πολύ μέτρια, στο δρόμο δεύτερη ματιά δεν θα έριχνες.
Τώρα αν κάποιος φτιάχνεται με το βρίσιμο, ίσως να το ευχαριστηθεί μαζί της.
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
η θαλεια απο κανε σεξ τι λεει εχει παει κανενασ περιψχη αγ Δημήτριου
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Το έχει κλείσει το σπίτι,σε ξενοδοχεία πάει,χοντρή και κοντή, άβυζη και χάλια.
ρε φίλε γραφτηκες πριν 20 μερες ,εγραψες 11 μηνύματα και ολες τις εχεις βγαλει σκαρτες, δεν μας λες ποια εισαι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom