Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Μακριά απο την Αναστασία.... Εκτός αν σου αρέσουν όσες έχουν θέμα με τη καθαριότητα. Πήγαινε στην Ηλέκτρα

Ευχαριστώ για την προειδοποίηση!
Είχα επισκεφθεί την Ηλέκτρα προ αρκετών ετών, η ίδια πολύ καλή ο χώρος λίγο για τον ......
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
659
Like
1.190
Πόντοι
206
Την Ηλέκτρα την είχα συναντήσει σε ξενοδοχείο οπότε δε μπορω να πω άποψη για το χώρο.  Κρίμα πάντως μια επαγγελματίας να μη σέβεται το χώρο της και κατ' επέκταση το πελάτη της
 

pt77

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για την προειδοποίηση!
Είχα επισκεφθεί την Ηλέκτρα προ αρκετών ετών, η ίδια πολύ καλή ο χώρος λίγο για τον ......
Μπορει ο χωρος οταν την ειχες επισκεφτει να μην ηταν καλος, τωρα ομως εχει δικο της χωρο στη Θεσσαλονικη.Μην κρινεις απο τη μια φορα. Τοτε νοικιαζε διαφορα σπιτια οταν ερχοταν απο την Αθηνα.Τωρα ειναι μονιμα Θεσσαλονικη και ο χωρος της ειναι πολυ ωραιος και πεντακαθαρος.
 

pt77

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
Την Ηλέκτρα την είχα συναντήσει σε ξενοδοχείο οπότε δε μπορω να πω άποψη για το χώρο.  Κρίμα πάντως μια επαγγελματίας να μη σέβεται το χώρο της και κατ' επέκταση το πελάτη της
Μπορει ο χωρος οταν την ειχες επισκεφτει να μην ηταν καλος, τωρα ομως εχει δικο της χωρο στη Θεσσαλονικη.Μην κρινεις απο τη μια φορα. Τοτε νοικιαζε διαφορα σπιτια οταν ερχοταν απο την Αθηνα.Τωρα ειναι μονιμα Θεσσαλονικη και ο χωρος της ειναι πολυ ωραιος και πεντακαθαρος. Την εχω επισκεφτει και το γνωριζω.
 

ilektrologos777

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
16
Like
1
Πόντοι
0
Μπορει ο χωρος οταν την ειχες επισκεφτει να μην ηταν καλος, τωρα ομως εχει δικο της χωρο στη Θεσσαλονικη.Μην κρινεις απο τη μια φορα. Τοτε νοικιαζε διαφορα σπιτια οταν ερχοταν απο την Αθηνα.Τωρα ειναι μονιμα Θεσσαλονικη και ο χωρος της ειναι πολυ ωραιος και πεντακαθαρος. Την εχω επισκεφτει και το γνωριζω.
Που ειναι ο χωρος της ? Εχουμε link ?
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Ξεκίνησαν και οι εξορμήσεις, πρώτη θα ανέβει η Βαρώνη Αναστασία.
Έχει κανείς εμπειρία από παλαιότερη συνεύρεση;
Μακρυά,είναι αυτό που γράφει ο mud honey,μυρίζει,από τις δικές μας η Ηλέκτρα κάνει περισσότερα,τώρα για τον χώρο από ότι ξέρω είχε δικό της χώρο χρόνια εκτός αν αγόρασε νέο χώρο,εμένα με αρέσει και σαν χαρακτήρας.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056

Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

όπως είπαμε ξεκίνησαν οι εξορμήσεις Κυριών στην Θεσσαλονίκη.
Για την Σεσίλια που έρχεται και αυτή με την σειρά της έχεις κάποιος εμπειρία;
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

όπως είπαμε ξεκίνησαν οι εξορμήσεις Κυριών στην Θεσσαλονίκη.
Για την Σεσίλια που έρχεται και αυτή με την σειρά της έχεις κάποιος εμπειρία;
παντως ειναι ερωτικη η ατιμη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom