Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
280
Κριτικές
21
Like
519
Πόντοι
4.180
Παιδιά από τα στούντιο τι παίζει με αυταρχικό? Υπάρχει καμιά σε στούντιο της πόλης που να είναι αφεντρα κ να το γουστάρει?
Νομιζω η Λορενα είναι καλη και νομιζω οτι το γουστάρει κιόλας , γυρίζει μετα τις 15 αυγουστου ειπαν .. τωρα δεν ξερω αν έχει να προτεινει κάποιος κάτι άλλο (θα με ενδιέφερε και εμενα καμια άλλη πρόταση) με Λορενα είχα περάσει μια φορά έχει κανενα χρόνο περίπου και σκέφτομαι να ξαναπάω , απλά δεν είχα πάρει full αυταρχικό , είχα πάρει μόνο τα απλά πράματα που λες πιο πάνω. Απλα για το αυστηρη ισως πρεπει να της το πεις απο πριν γιατι δεν δουλευει μόνο ως αφέντρα. Ολα αυτά βέβαια σε περίπτωση που δεν έχεις περάσει ηδη μαζί της :P

φιλε γνωριζεις που εχει παει η λορενα εχει χαθει το κοριτσι
 

miltakosgr

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζεται άμα υπάρχει καμία που κάνει αυταρχικό στα studio?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056

Γνωρίζεται κάτι, έστειλα μήνυμα αλλά έχει να μπει μια βδομάδα στο kanesex;
Οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη .

Απ' ότι κατάλαβα μπαίνει όποτε έχει ανάγκη από χρήματα.

Ωραία δάχτυλα για περιποίηση, αρκετά καλό footjob το οποίο έχει περιθώρια βελτίωσης, επικοινωνιακή δεν κλέβει χρόνο, δεν την δοκίμασα ως αφέντρα
 

johnpap555

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2018
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0

Γνωρίζεται κάτι, έστειλα μήνυμα αλλά έχει να μπει μια βδομάδα στο kanesex;
Οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη .

Απ' ότι κατάλαβα μπαίνει όποτε έχει ανάγκη από χρήματα.

Ωραία δάχτυλα για περιποίηση, αρκετά καλό footjob το οποίο έχει περιθώρια βελτίωσης, επικοινωνιακή δεν κλέβει χρόνο, δεν την δοκίμασα ως αφέντρα

Από εμφάνιση τι λέει η συγκεκριμένη;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056

Σκυλόφατσα μελαχρινή λίγο μπαμπάτσικη
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
6
Like
3.641
Πόντοι
736
Παιδιά από τα στούντιο τι παίζει με αυταρχικό? Υπάρχει καμιά σε στούντιο της πόλης που να είναι αφεντρα κ να το γουστάρει?
Νομιζω η Λορενα είναι καλη και νομιζω οτι το γουστάρει κιόλας , γυρίζει μετα τις 15 αυγουστου ειπαν .. τωρα δεν ξερω αν έχει να προτεινει κάποιος κάτι άλλο (θα με ενδιέφερε και εμενα καμια άλλη πρόταση) με Λορενα είχα περάσει μια φορά έχει κανενα χρόνο περίπου και σκέφτομαι να ξαναπάω , απλά δεν είχα πάρει full αυταρχικό , είχα πάρει μόνο τα απλά πράματα που λες πιο πάνω. Απλα για το αυστηρη ισως πρεπει να της το πεις απο πριν γιατι δεν δουλευει μόνο ως αφέντρα. Ολα αυτά βέβαια σε περίπτωση που δεν έχεις περάσει ηδη μαζί της :P

φιλε γνωριζεις που εχει παει η λορενα εχει χαθει το κοριτσι
Η Λορένα δούλευει πλεόν σαν city tour , δες το λίνκ εδω , απο οτι βλέπω απο αύριο θα είναι θεσσαλονίκη ... εγω μια φορά μόνο την είχα δοκιμάσει στα στούντιο , σαν city tour δεν ξέρω τι κάνει.

 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
121
Like
336
Πόντοι
21
Θα έρθω Θεσσαλονίκη τον επόμενο μήνα επαγγελματικό ταξίδι, τι παίζει, ποιές είναι οι καλύτερες; μόνο Αφέντρα θέλω και να είναι προχωρημένη και έμπειρη.
 

Zois91

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
37
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας έχω πάει με Γαλανού καλή απλός δεν δείχνει στήθος και δεν στον παίζει η να τον πιάσει πάντως είναι εξυπηρετική ,θα ήθελα να ρωτήσω αν αξίζει να πάω με Σεσίλια η Τζεση η μια Αφροδίτη Κοκκίνου μου αρέσει κυρίως το στραπ ον και να γλύφω. Μπρος πίσω
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας έχω πάει με Γαλανού καλή απλός δεν δείχνει στήθος και δεν στον παίζει η να τον πιάσει πάντως είναι εξυπηρετική ,θα ήθελα να ρωτήσω αν αξίζει να πάω με Σεσίλια η Τζεση η μια Αφροδίτη Κοκκίνου μου αρέσει κυρίως το στραπ ον και να γλύφω. Μπρος πίσω
Έχω πάει και με τις δύο,η μία είναι πολύ χοντρή η Τσέση και η άλλη τεμπέλα,την Αφροδίτη Κοκκίνου δεν την ξέρω.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Καλησπέρα σας έχω πάει με Γαλανού καλή απλός δεν δείχνει στήθος και δεν στον παίζει η να τον πιάσει πάντως είναι εξυπηρετική ,θα ήθελα να ρωτήσω αν αξίζει να πάω με Σεσίλια η Τζεση η μια Αφροδίτη Κοκκίνου μου αρέσει κυρίως το στραπ ον και να γλύφω. Μπρος πίσω
Έχω πάει και με τις δύο,η μία είναι πολύ χοντρή η Τσέση και η άλλη τεμπέλα,την Αφροδίτη Κοκκίνου δεν την ξέρω.

Η Αφροδίτη Κοκκίνου είναι η Καυτή Σαραντάρα.
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Έχω έρθει Θεσσαλονίκη δεν έχω βρει αφέντρα που να ταιριάξω.
 

urm98

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα απο εμπειριες με Αριαδνη κυριαρχη εχει κανεις τιποτα?
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
τιμια προταση,καλη στην ποδολαγνεια ,δεν τα κλαις τα χρηματα σου,μαλλον η καλυτερη εδω θεσσαλονικη
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Καλησπερα απο εμπειριες με Αριαδνη κυριαρχη εχει κανεις τιποτα?

Είχα βρεθεί πριν χρόνια και ήταν αρκετά καλή και εμφανισιακά και σε υπηρεσίες.
Αν με τα χρόνια μεγάλωσε και η εμπειρία της σίγουρα θα έχει εξελιχθεί σε πολύ θετική επιλογή
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Πρόλαβε να πάει κανένας στην Madame channel πρίν κλείσουμε με καραντίνα να μας πει εντυπώσεις??Από ότι διαβάζω λένε ότι είναι γνήσια κ σκληρή αφεντρα... σπάνιο για την πόλη μας :s&m_3::lheel::s&m_2::s&m_1:
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
καλη φαση φαινεται,αραγε ειναι μονιμα εδω,θα την δουμε μετα την καραντινα?
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
509
Like
1.160
Πόντοι
206
Μια ερώτηση ρε αλάνια.........Μπορεί να είμαι αρχαίος στα γκομενικά αλλά έχω μια απορία για όσους γουστάρουν αφέντρες........Όσοι πάτε με κυρίαρχες είστε στη ζωή σας αφεντικά και σας λείπει το αντίθετο.....? Έχετε εσείς το πάνω χέρι σε οικογένεια, σπίτι, δουλειές και ψάχνετε το άλλο άκρο για ισορροπία, κάποια να σας κάνει να της παραδοθείτε δηλαδή.....?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom