Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Δύσκολη ερωτηση ,εγω θα πω απλά ότι πριν την κρίση ειχα 39 άτομα προσωπικό, σήμερα λιγότερα,όλη την ημέρα πρέπει να αποφασίζω ε κάτι λέει αυτο
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Δεν νομίζω να είναι κριτήριο αν είσαι αφέντης στην υπόλοιπη ζωή σου. Προσωπικά μιλώντας, βρίσκομα σε κλάδο που τρώει τεράστια πίεση από προθεσμίες αλλαγές κυνήγι ημερομηνιών κτλ,
υπάρχουν φορές που μετά από μια πολύ πιεστική μέρα να αναζητήσω κάποια αφέντρα και υπάρχουν και άλλες το ίδιο πιεστικές που θέλω να έχω εγώ το πάνω χέρι.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
509
Like
1.160
Πόντοι
206
Δύσκολη ερωτηση ,εγω θα πω απλά ότι πριν την κρίση ειχα 39 άτομα προσωπικό, σήμερα λιγότερα,όλη την ημέρα πρέπει να αποφασίζω ε κάτι λέει αυτο
Σαφώς...........Η ψυχολογία αυτό πιστεύω λέει, χωρίς να είμαι ψυχολόγος, όταν έχεις μια διαρκή ηγετική στάση στη ζωή, για να επέλθει ισορροπία χρειάζεται να νοιώσεις το ακριβώς αντίθετο.........Άρα όση πίεση ασκείς στα επαγγελματικά πχ, άλλη τόση θα θελήσεις να σου ασκήσουν στον σεξουαλικό τομέα οι συγκεκριμένες κοπέλες..........
 

urm98

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Συγγνωμη που ξαναρωτω απλα θα ηθελα γνωμη για την αφεντρα κατερινα και την domina mary papa αν γνωριζει κανεις κατι
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Ρε παιδιά κάνει καμιά σεσσιον?εδώ κ πολύ καιρό είναι όλα παγωμένα.Δεν μιλάω για Κατερίνα Λαμπρουκακη ή Αριάδνη που δεν έμεινα ευχαριστημένος.Η Ηλέκτρα πχ ή η Madam channel δεν κάνουν.Ξερει κανένας καμιά άλλη που να το κατέχει κ να κάνει σεσσιον αυτόν τον καιρό?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Ρε παιδιά κάνει καμιά σεσσιον?εδώ κ πολύ καιρό είναι όλα παγωμένα.Δεν μιλάω για Κατερίνα Λαμπρουκακη ή Αριάδνη που δεν έμεινα ευχαριστημένος.Η Ηλέκτρα πχ ή η Madam channel δεν κάνουν.Ξερει κανένας καμιά άλλη που να το κατέχει κ να κάνει σεσσιον αυτόν τον καιρό?

Λαμπρουκάκη δεν έχω δοκιμάσει, Αριάδνη όντως και γω περίμενα κάτι παραπάνω
Η Madam channel ποια είναι;
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
134
Like
102
Πόντοι
1
Για Αριαδνη επικοινωνουμε μεσω facebook? Τι ονομα εχει? Εχει δικο της χωρο? Και αν ξερει καποιος και υπηρεσιες/τιμη. Αν γινει επίσκεψη θα ενημερωσω για εντυπωσεις
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Για Αριαδνη επικοινωνουμε μεσω facebook? Τι ονομα εχει? Εχει δικο της χωρο? Και αν ξερει καποιος και υπηρεσιες/τιμη. Αν γινει επίσκεψη θα ενημερωσω για εντυπωσεις

Επικοινωνείς μέσω fb, έχει δικό της χώρο υπηρεσίες τιμή θα τα βρείτε μεταξύ σας όταν μιλήσετε
 

Patousakias19

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
40
Like
33
Πόντοι
0
Με αυτή την Αριάδνη κυρίαρχη έχει παει κανεις...να μας πει καμία γνώμη
 

Patousakias19

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
40
Like
33
Πόντοι
0
Λοιπόν κύριοι πήγα πριν λίγες μέρες με Αριάδνη κυρίαρχη....πρώτη μου φορά με επαγγελματία και η κοπέλα με εξέπληξε...πολύ καλή συνεννόηση απ το φβ...στα του χώρου τώρα εγώ δεν είμαι πολύ πολύ υποτακτικός αλλά πραγματικά πέρασα σούπερ μαζί της...έχει πολύ μεγάλο φάσμα στο πως μπορεί να συμπεριφερθεί....την προτείνω ανεπιφύλακτα!!!
 

Irenogir

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2021
Μηνύματα
6
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα, πρωτο μου ποστ εδω οποτε συγχωρεστε τα οποια λαθη.
θα προσπαθησω για Αριαδνη και αν τα καταφερω θα ενημερωσω για την εμπειρια.
Παντως εγω αυτο που συνειδητοποιω ειναι οτι δεν υπαρχει τιποτα, ειδικα αν ψαχνεις pegging οπως εγω,ειτε με αφεντρα ειτε με call girl..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Irenogir

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2021
Μηνύματα
6
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα, πρωτο μου ποστ εδω οποτε συγχωρεστε τα οποια λαθη.
θα προσπαθησω για Αριαδνη και αν τα καταφερω θα ενημερωσω για την εμπειρια.
Παντως εγω αυτο που συνειδητοποιω ειναι οτι δεν υπαρχει τιποτα, ειδικα αν ψαχνεις pegging οπως εγω,ειτε με αφεντρα ειτε με call girl..
Εν τελει ειπε οτι δεν κανει τιποτα πρωκτικο οποτε ακυρο.. αν καποιος εχει καποια να προτεινει thanks in advance !
 

konstantinos(4)

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα αν εχει καποιος το τηλεφωνο της αριαδνης ας το στειλει σε πμ γενικα παιζει καμια αλλη αφεντρα ;
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Καλησπέρα! Ανεβαίνει η Σεσίλια Θεσσαλονίκη. Την προηγουμενη φορά δεν έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος κάπου δεν ταιριάξαμε στην χημεία, μπορεί να ήταν και η μέρα, παρόλα αυτά σκέφτομαι για ακόμα μία προσπάθεια. Υπάρχει και μια Μαρκέλα call girl (πιο παλιά Αιμιλία) που κάνει αυταρχικό δεν έχω πάει αν έχει δοκιμάσει κανείς μαζί της αν μπορει ας ενημερώσει (το προτιμώ γιατί η συνάντηση περιέχει και σεξ ).
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα! Ανεβαίνει η Σεσίλια Θεσσαλονίκη. Την προηγουμενη φορά δεν έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος κάπου δεν ταιριάξαμε στην χημεία, μπορεί να ήταν και η μέρα, παρόλα αυτά σκέφτομαι για ακόμα μία προσπάθεια. Υπάρχει και μια Μαρκέλα call girl (πιο παλιά Αιμιλία) που κάνει αυταρχικό δεν έχω πάει αν έχει δοκιμάσει κανείς μαζί της αν μπορει ας ενημερώσει (το προτιμώ γιατί η συνάντηση περιέχει και σεξ ).
Εμφανισιακά πως είναι η Σεσίλια; Στο σεσσιον βαριέται; Γιατί κάτι τέτοιο βγάζει στις φωτογραφίες
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Εμφανισιακά πως είναι η Σεσίλια; Στο σεσσιον βαριέται; Γιατί κάτι τέτοιο βγάζει στις φωτογραφίες
Είναι πληθωρική, σχετικά ψηλή και γενικά ωραία γυναίκα αν και με κάποια κιλά παραπάνω για τα δικά μου γούστα. Στο σέσσιον στην αρχή ήταν πολύ χαλαρά τα πράγματα (και σίγουρα όχι αυτό που ζητάς από μια domina) αλλά μετά γύρισε η συνάντηση και πέρασα καλύτερα και αυτό είναι που μου κινεί το ενδιαφέρον να θέλω να την ξανασυναντήσω. Ίσως ήταν σε μέτρια μέρα ή εγώ να μην της έδωσα από την αρχή να καταλάβει τι ζητούσα. Σε καμία περίπτωση δεν εδειξε να βαριέται και επιπλέον ήταν χαλαρή με το χρόνο, δεν ήταν με το ρολόι στο χέρι. Δεν πέρασα άσχημα αλλά στο τέλος μου άφησε την εντύπωση ότι μπορείς να περάσεις και καλύτερα μαζί της.
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα... έχει κανείς εμπειρία με την mistress Kelly (Ελένη Καλογιάννη) όσο ήταν Θεσσαλονίκη κ πρίν φύγει Κύπρο?Θα έρθει Θεσσαλονίκη κάποια στιγμή και θα ήθελα να την συναντήσω γιατί με τις δικές μας εδώ δεν έχει Χαιρι!!!!Και θα ήθελα να μάθω πως είναι εμφανισιακά κ σαν αφεντρα τι λέει.... ελπίζω να είναι αυστηρή....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom