Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Πριν λίγο καιρό αφού είδα και απόειδα αποφάσισα να κάνω πρόγραμμα αυταρχικό στα σπιτάκια. Έχοντας διαβάσει προηγούμενα σχόλια σε αυτό και στο άλλο site αποφάσισα να συναντήσω τη Βιολέττα. Η κοπέλα είναι σχετικά ψηλή, έχει σφιχτό και πολύ ωραίο κορμί και συμπαθητικό πρόσωπο. Για τα δικά μου γούστα η εμφάνιση της είναι 8/10 πολύ χαλαρά (σημαντικός παράγοντας για συνάντηση) και σε vanilla συνάντηση θα είναι στα υπόψιν. Όσον αφορά όμως το πρόγραμμα της στο αυταρχικό δεν με κάλυψε. Δεν υπήρχε καθόλου εγκεφαλικό παιγνίδι, καμία αίσθηση κυριαρχίας και μικρή συμμετοχή από την πλευρά της. Το αυταρχικό εξαντλούνταν στο στραπάρισμα, στο οποίο ήταν καλή.

Καταλήγοντας. Εμφανισιακά η κοπέλα είναι πολύ καλή, αν κάποιος ψάχνει αποκλειστικά και μόνο στραπ είναι σχετικά καλή περίπτωση, ωστόσο το αυταρχικό της πρόγραμμα δεν καλύπτει το πρόγραμμα μιας επαγελματίας αφέντρας.
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Φίλε μου αν ρωτούσες εδώ θα σου απαντούσα κ θα το γλυτωνες...έχω πάει στην Βιολέτα κ ξέρω, ιδέα δεν έχει από αυταρχικό κ ότι έγραψες ισχύει.Για αυταρχικό δεν αξίζει επουδενί να πας.Τωρα στο άλλο σάιτ ένας τύπος επέμενε ότι πολύ καλό αυταρχικό κάνει η Έμμα κ μάλιστα έλεγε ότι έχει μέτρο σύγκρισης γιατί έχει πάει σε πολλές, αλλά δεν τόλμησα να πάω μετά την εμπειρία μου με την Βιολέτα.Θεωρω ότι αφεντρα σε στούντιο δεν θα βρεις, εκτός την madame channel η οποία μετά την καραντίνα δεν ξαναεμφανίστηκε
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
37
Like
6.092
Πόντοι
7.195
Ευχαριστώ,θα τις έχω υπόψη μου.Απο στούντιο είχα πάει μόνο πριν πολλά χρόνια στην Νταϊάνα την Μολδαβή
H Νταιάνα, λοιπόν...Τι μου θύμησες; Την είχα επισκεφτεί αρκετά χρόνια πριν, στο στούντιο "GODIVA" στη Νικηφόρου Ουρανού! Φοβερό τυπάκι...Λίγο νταρντάνα, αλλά πολύ sexy! Τι να κάνει, άραγε τώρα; Μου είχε πει, ότι ήταν παντρεμένη και είχε ένα κοριτσάκι...Γνωρίζει κανείς που βρίσκεται;
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Φίλε μου αν ρωτούσες εδώ θα σου απαντούσα κ θα το γλυτωνες...έχω πάει στην Βιολέτα κ ξέρω, ιδέα δεν έχει από αυταρχικό κ ότι έγραψες ισχύει.Για αυταρχικό δεν αξίζει επουδενί να πας.Τωρα στο άλλο σάιτ ένας τύπος επέμενε ότι πολύ καλό αυταρχικό κάνει η Έμμα κ μάλιστα έλεγε ότι έχει μέτρο σύγκρισης γιατί έχει πάει σε πολλές, αλλά δεν τόλμησα να πάω μετά την εμπειρία μου με την Βιολέτα.Θεωρω ότι αφεντρα σε στούντιο δεν θα βρεις, εκτός την madame channel η οποία μετά την καραντίνα δεν ξαναεμφανίστηκε
Ναι για την Εμμα είχα διαβάσει και εγώ αλλά οντως θα έχει ρίσκο. Από την άλλη έχει πέσει πολύ ξερά. Η Αλεξάνδρα έχει να ανέβει 4 χρόνια, η περσα σταμάτησε και έμεινε μόνο η ερρικα από αυτές που θα ψηνόμουν να πάω. Λέγεται θα έρθει η κελλυ από Κύπρο η οποία φαίνεται καλή περίπτωση. Οπότε οι δοκιμές με μη επαγγελματιες φαίνονται μονοδρομος...
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Ναι για την Εμμα είχα διαβάσει και εγώ αλλά οντως θα έχει ρίσκο. Από την άλλη έχει πέσει πολύ ξερά. Η Αλεξάνδρα έχει να ανέβει 4 χρόνια, η περσα σταμάτησε και έμεινε μόνο η ερρικα από αυτές που θα ψηνόμουν να πάω. Λέγεται θα έρθει η κελλυ από Κύπρο η οποία φαίνεται καλή περίπτωση. Οπότε οι δοκιμές με μη επαγγελματιες φαίνονται μονοδρομος...
Η Κέλλυ ήρθε πριν λίγο καιρό για ένα πέρασμα οπότε δεν ξέρω αν θα ξαναέρθει σύντομα.
Αριάδνη ή Ηλέκτρα Γαλανού έχεις δοκιμάσει; Είναι αξιοπρεπείς περιπτώσεις για Θεσσαλονίκη.
Ανά διαστήματα έρχονται από Αθήνα Σεσίλια, Αναστασία κτλ δεν ξέρω αν αξίζουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Η Κέλλυ ήρθε πριν λίγο καιρό για ένα πέρασμα οπότε δεν ξέρω αν θα ξαναέρθει σύντομα.
Αριάδνη ή Ηλέκτρα Γαλανού έχεις δοκιμάσει; Είναι αξιοπρεπείς περιπτώσεις για Θεσσαλονίκη.
Ανά διαστήματα έρχονται από Αθήνα Σεσίλια, Αναστασία κτλ δεν ξέρω αν αξίζουν
Κρίμα για την κελλυ ήθελα μια συνάντηση μαζί της.
Σε επικοινωνία που είχα με Αριάδνη μου ανέφερε ότι πλέον δεν κάνει πλήρες αυταρχικό πρόγραμμα. Η Ηλέκτρα είναι καλή περίπτωση αλλά προσωπικά δεν με ενθουσιάζει για στάνταρ συναντηδεις. Με τη Σεσιλια δεν ταιριαξαμε πολυ. Με την Αναστασία δεν έχω συναντηθεί αλλά υπάρχουν πολλά αρνητικά σχολια οπότε είμαι συγκρατημενος για τυχόν συνάντηση. Οπότε εν αναμονή για ερρικα...
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Συναντήθηκα με την Κέλλυ όταν είχε έρθει πρόσφατα.Εμφανισιακα μου άρεσε,στο σεσσιον όχι διότι περισσότερο της παραδωθηκα παρά μου επιβλήθηκε αυτή με τον τρόπο της.Σαν γυναίκα την συμπάθησα, ευγενική,συνεννοησιμη, έξυπνη, χαμογελαστή,σαν σεσσιον τλχ για τα δικά μου γούστα δεν κάνει όπως το θέλω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Αν κάποιος πάει στην Έμμα στο στούντιο ή σε αυτήν την Λόρα που αναφέρθηκε πριν,ας ρίξει μια ενημέρωση ρε παιδιά
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Καλησπέρα! Συνάντηση με την ΕΜΜΑ από τα σπιτάκια. Λοιπόν η κοπέλα είναι πύραυλος εμφανισιακά. Πολύ καλή περίπτωση για κινκυ συναντήσεις και κατά τη γνώμη μου η καλύτερη περίπτωση για τέτοιες καταστάσεις στην πόλη. Σίγουρα καλύτερη από τις περισσότερες κυρίες που επισκέπτονται την πόλη μας. Εξαιρετική στο στραπ. καλή στο mind game με ποικιλία στα παιγνίδια, πολύ περιποιητική και κυρίως η φάση περιέχει και σεξ στα ίδια λεφτα με ένα αυταρχικό προγραμμα μιας αφέντρας. Νομίζω είχαμε ένα πουλέν στην πολή και το αγνοούσαμε. Είχαμε χημεία και πέρασα πολύ καλά!
 

fepe

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα, μηπως θα μπορουσε να βοηθησει καποιος πως μπορω να βρω τη βιολετα ή την εμμα? η μια αφεντρα στη θεσσαλονικη? θα ειμαι εδω 2 μερες . θελω κατι light οχι hardcore καταστασεις
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Ξερει κανεις για την λορα που ερχεται παρασκευη θεσσαλονικη?πρεπει να εχει ερθει ξανα
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
6
Like
3.641
Πόντοι
736
καλησπερα, μηπως θα μπορουσε να βοηθησει καποιος πως μπορω να βρω τη βιολετα ή την εμμα? η μια αφεντρα στη θεσσαλονικη? θα ειμαι εδω 2 μερες . θελω κατι light οχι hardcore καταστασεις
Δες στο find,girls.gr (χωρίς κόμμα) για βιολέτα και έμμα , έχει αναλυτικά τι ώρες δουλεύουν και σε ποιό στούντιο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
37
Like
6.092
Πόντοι
7.195
Πριν λίγο καιρό αφού είδα και απόειδα αποφάσισα να κάνω πρόγραμμα αυταρχικό στα σπιτάκια. Έχοντας διαβάσει προηγούμενα σχόλια σε αυτό και στο άλλο site αποφάσισα να συναντήσω τη Βιολέττα. Η κοπέλα είναι σχετικά ψηλή, έχει σφιχτό και πολύ ωραίο κορμί και συμπαθητικό πρόσωπο. Για τα δικά μου γούστα η εμφάνιση της είναι 8/10 πολύ χαλαρά (σημαντικός παράγοντας για συνάντηση) και σε vanilla συνάντηση θα είναι στα υπόψιν. Όσον αφορά όμως το πρόγραμμα της στο αυταρχικό δεν με κάλυψε. Δεν υπήρχε καθόλου εγκεφαλικό παιγνίδι, καμία αίσθηση κυριαρχίας και μικρή συμμετοχή από την πλευρά της. Το αυταρχικό εξαντλούνταν στο στραπάρισμα, στο οποίο ήταν καλή.

Καταλήγοντας. Εμφανισιακά η κοπέλα είναι πολύ καλή, αν κάποιος ψάχνει αποκλειστικά και μόνο στραπ είναι σχετικά καλή περίπτωση, ωστόσο το αυταρχικό της πρόγραμμα δεν καλύπτει το πρόγραμμα μιας επαγελματίας αφέντρας.
Να μην έχεις μεγάλες προσδοκίες και απαιτήσεις όταν κάνεις αυταρχικά προγράμματα σε "σπίτια". Όλες αυτές που διαφημίζονται ως κοπέλες που κάνουν αυταρχικά, είναι απλώς ερασιτέχνες και μετριότητες. Μία "κανονική" αφέντρα θα σου κάνει "συνεδρία" (έτσι ονομάζεται το πρόγραμμα στο χώρο των bdsm) όταν διαθέτει στο χώρο της πλούσια γκάμα από τα σύνεργα της δουλειάς, είτε θα γίνει συνάντηση σε ξενοδοχείο, όπου θα πάρει μαζί της σε μία βαλίτσα τα αξεσουάρ. Αν είσαι fun του συγκεκριμένου χώρου, θα ψαχτείς μόνο με μία γνήσια αφέντρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
ποια ειναι η λορα? έχεις την αγγελια?
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Καλησπέρα! Διάβασα σε άλλο νήμα ότι έρχεται η Θεανώ θεσσαλονικη. Μπήκα στο fb της αλλά δε βρήκα τέτοια ενημέρωση. Ξέρει κανείς πότε θα έρθει και για πόσες μερες . Θέλω πολύ μια συνάντηση μαζί της
 

tomtomtom

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Διάβασα σε άλλο νήμα ότι έρχεται η Θεανώ θεσσαλονικη. Μπήκα στο fb της αλλά δε βρήκα τέτοια ενημέρωση. Ξέρει κανείς πότε θα έρθει και για πόσες μερες . Θέλω πολύ μια συνάντηση μαζί της
Οπως έγραψε, το έχει ακυρώσει για κάποιο δυσάρεστο οικογενειακό λόγο. Δε θα ανέβει.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
επεσα σε αυτην την αγγελια,πρωτη φορα ακουω για αυτην ,γνωριζει κανει κατι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom