Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Anaktoro

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2021
Μηνύματα
36
Like
64
Πόντοι
0
Πέρασμα από Εβελίνα στα σπιτάκια. Η κοπέλα εμφανισιακά, για τα γούστα μου, είναι πολύ καλή. Ψηλή, ξανθιά, με φανταστικό στήθος, καλλίγραμμα πόδια και όμορφο πρόσωπο. Ίσως λίγο κοιλίτσα αλλά δεν ενοχλεί καθόλου. Ηλικιακά κοντά στα 28 θα την έκανα. Ήθελα ένα κίνκυ κρεββάτι με καλό σεξ και στο τέλος στραπονάρισμα. Η κοπέλα είναι εξαιρετική και στα δύο. Πολύ δοτική στο δωμάτιο όσον αφορά το σεξ και πολύ έμπειρη στο στραπόν. Προτείνεται ανεπιφύλακτα!
Κόστος και πόση ώρα;;
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
168
Like
248
Πόντοι
21
Αριάδνη και Ηλεκτρα..έχει κάποιος κάποια πληροφορία για κάποια από τις κοπέλες; Τηλέφωνο η που μπορούμε να τις βρούμε; Ευχαριστώ.
Την Αριαδνη στο facebook γραψε Αριαδνη Κυριαρχη και θα στο βγαλει

H Ηλέκτρα μαλλον ειναι ανενεργή
 

Anaktoro

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2021
Μηνύματα
36
Like
64
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποια εκτός studio που κάνει και σεξ;;
 

Leonidas98

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
17
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες είμαι νέος στο χώρο δεν έχω καθόλου εμπειριες και αποφάσισα να δοκιμάσω την Αριάδνη στη θεσσαλονικη . Διάβασα στα προηγούμενα σχόλια ότι έχει δικο της χώρο και κανείς εκεί τα σεσσιον το μόνο μου θέμα είναι ότι ρε παιδιά φοβάμαι λίγο ! Εσείς που έχετε πάει πως πήγατε ; Δεν σας ανησύχησε κάτι ;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα μάγκες είμαι νέος στο χώρο δεν έχω καθόλου εμπειριες και αποφάσισα να δοκιμάσω την Αριάδνη στη θεσσαλονικη . Διάβασα στα προηγούμενα σχόλια ότι έχει δικο της χώρο και κανείς εκεί τα σεσσιον το μόνο μου θέμα είναι ότι ρε παιδιά φοβάμαι λίγο ! Εσείς που έχετε πάει πως πήγατε ; Δεν σας ανησύχησε κάτι ;

Για την Θεσσαλονίκη καλή είναι, πάνε άφοβα
 

malamandre

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα αλάνια. Είχα πάει κάποτε με μια αφέντα chrisanthi chris απο ευόσμο φιλη της Αlice Ayers γνωρίζει κανείς τι παίζει?
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
καλησπέρα αλάνια. Είχα πάει κάποτε με μια αφέντα chrisanthi chris απο ευόσμο φιλη της Αlice Ayers γνωρίζει κανείς τι παίζει?
Εγώ πάντως που έχω κάποια επαφή με τον χώρο δεν την έχω ακούσει ποτέ μα ποτέ την συγκεκριμένη.Γενικα πλέον στην Θεσσαλονίκη δεν παίζει απολύτως τπτ της προκοπής
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
καλησπέρα αλάνια. Είχα πάει κάποτε με μια αφέντα chrisanthi chris απο ευόσμο φιλη της Αlice Ayers γνωρίζει κανείς τι παίζει?

Αν λέμε την ίδια δεν είναι από Εύοσμο, στην Τούμπα μεγάλωσε. Αρχικά είχε πάρει σχεδόν ότι κινείται και μετά το γύρισε στο "αφεντριλίκι"
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Η μεγαλύτερη φόλα που έχω φάει,Είμαι η Γαβριλλια με πόλη δυνατά φέτix προγραματα, Απλά σας λέω μακριά, οι φωτογραφίες δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα, θα συναντήσετε ένα Τόφαλο με κρεμασμένα βυζιά και το περίεργο χωρίς κώλο, δεν έχει ιδέα από αυταρχικό, εμένα κόντεψε να μου κάνει και ζημιά, Ζητάει 150 € κάποιο κατεβαίνουν άνετα και στα 100 και πιο κάτω η άποψή μου είναι ότι δεν θα έδινα ούτε 10 € για την συγκεκριμένη, στα θετικά; Είναι καθαρή και κάπου εδώ τελειώνουν τα καλά
 

t0t3m

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2020
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
185
Πόντοι
280
Η μεγαλύτερη φόλα που έχω φάει,Είμαι η Γαβριλλια με πόλη δυνατά φέτix προγραματα, Απλά σας λέω μακριά, οι φωτογραφίες δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα, θα συναντήσετε ένα Τόφαλο με κρεμασμένα βυζιά και το περίεργο χωρίς κώλο, δεν έχει ιδέα από αυταρχικό, εμένα κόντεψε να μου κάνει και ζημιά, Ζητάει 150 € κάποιο κατεβαίνουν άνετα και στα 100 και πιο κάτω η άποψή μου είναι ότι δεν θα έδινα ούτε 10 € για την συγκεκριμένη, στα θετικά; Είναι καθαρή και κάπου εδώ τελειώνουν τα καλά

τώρα μάλλον κατέβηκε λίγο.
είναι όντως αυτή?
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
τώρα μάλλον κατέβηκε λίγο.
είναι όντως αυτή?
NΆι αυτή είναι ,με πολύ προσεγμένες φωτο για να μην φαίνονται τα χάλια της ,εύχομαι να μην την πατήσουν οι Αθηναίοι
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Tην έκανα και μια κριτική εκεί να βάλει μυαλό
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
γάμησε η κριτική σου :cheesy:

Όντως ξεστόμισε το "αν δεν σου σηκωθεί δεν το βάζω στο στόμα";
Ναι ρε σύ ,κατά λέξη αφού πρώτα με ρώτησε αν θέλω πίπα ,λες και πήγα να πιω τσάι
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Ναι ρε σύ ,κατά λέξη αφού πρώτα με ρώτησε αν θέλω πίπα ,λες και πήγα να πιω τσάι
Ε καλά και συ ανώμαλος είσαι; Θες να σου πάρει πίπα χωρίς να είσαι καβλωμενος;;; Όλη την δουλειά αυτή θα την κάνει;;;;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: t0t3m

lege

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2019
Μηνύματα
26
Like
11
Πόντοι
0
Domina Erica έχει κάποιος πρόσφατη εμπειρία η οτιδήποτε να παραθεσει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom