Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Κάποιος που να δοκίμασε την αφέντρα Vida ?https://kanesex.com/fetix/roleplay-bdsm/domina-vida_i1428636,βεβαια μου φαίνεται πολύ αδύνατη για τα φούστα μου αλλά αν είναι καλή ίσως να κάνω μια δοκιμή
Δεν σου φαίνεται είναι πολύ αδύνατη αλλά είναι ψηλή ,αν θέλεις πληροφορίες στείλε μήνυμα
 

thessBoy93

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2022
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Είμαι νέο μέλος, έκανα λογαριασμό μόνο και μόνο για να πω την εμπειρία μου με την domina Vida, επειδή ρωτούσε ένας φίλος πιο πάνω. Για την ακρίβεια από αυτόν είδα την αγγελία της και την επισκέφθηκα.
Αρχικά να πω πως έχω μικρή σχετικά εμπειρία με το bdsm. (2 κυρίες - η μία ήταν η miss Kelly το καλοκαίρι- και 1 πρώην).

Η αφέντρα Vida είναι όντως ψηλή. Είναι επαγγελματίας και θα σε καθοδηγήσει εάν δει πως σου λείπει η εμπειρία. Πολύ εύκολη και ευχάριστη επικοινωνία. Πριν ξεκινήσουμε συζητήσαμε για την λέξη ασφαλείας, τι με ενδιαφέρει να κάνω και μου πρότεινε και πράγματα που δεν τα ήξερα.

Φορούσε κολλητά δερμάτινα αν και είμαι σίγουρος πως έχει και άλλες στολές. Φορούσε επίσης ψηλές μπότες (όταν με πατούσε με αυτές ένοιωθα πλήρως υποταγμένος, ήταν το κάτι άλλο).
Υπήρξε άνεση χρόνου. Νομίζω 1 φορά χτύπησε το κινητό της και δεν ασχολήθηκε καθόλου με αυτό. Από εργαλεία μου έδειξε πάρα πολλά - κάποια από αυτά ήταν καινούργια - μαζί τα κάναμε unboxing :cheesy:.

Έχει "θέμα" με την καθαριότητα - κάτι που μου άρεσε πολύ και με έκανε να νιώθω πιο άνετα.

Θα την ξανά επισκεφτώ σίγουρα στο μέλλον.
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
82
Like
153
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Είμαι νέο μέλος, έκανα λογαριασμό μόνο και μόνο για να πω την εμπειρία μου με την domina Vida, επειδή ρωτούσε ένας φίλος πιο πάνω. Για την ακρίβεια από αυτόν είδα την αγγελία της και την επισκέφθηκα.
Αρχικά να πω πως έχω μικρή σχετικά εμπειρία με το bdsm. (2 κυρίες - η μία ήταν η miss Kelly το καλοκαίρι- και 1 πρώην).

Η αφέντρα Vida είναι όντως ψηλή. Είναι επαγγελματίας και θα σε καθοδηγήσει εάν δει πως σου λείπει η εμπειρία. Πολύ εύκολη και ευχάριστη επικοινωνία. Πριν ξεκινήσουμε συζητήσαμε για την λέξη ασφαλείας, τι με ενδιαφέρει να κάνω και μου πρότεινε και πράγματα που δεν τα ήξερα.

Φορούσε κολλητά δερμάτινα αν και είμαι σίγουρος πως έχει και άλλες στολές. Φορούσε επίσης ψηλές μπότες (όταν με πατούσε με αυτές ένοιωθα πλήρως υποταγμένος, ήταν το κάτι άλλο).
Υπήρξε άνεση χρόνου. Νομίζω 1 φορά χτύπησε το κινητό της και δεν ασχολήθηκε καθόλου με αυτό. Από εργαλεία μου έδειξε πάρα πολλά - κάποια από αυτά ήταν καινούργια - μαζί τα κάναμε unboxing :cheesy:.

Έχει "θέμα" με την καθαριότητα - κάτι που μου άρεσε πολύ και με έκανε να νιώθω πιο άνετα.

Θα την ξανά επισκεφτώ σίγουρα στο μέλλον.
Ευχαριστούμε για το review. "Θέμα" φαντάζομαι το λες θετικά έτσι; Ότι είναι ψείρας με την καθαριότητα; Επίσης, έχει δικό της χώρο ή χρειάζεται ξενοδοχείο; Για μια ώρα ήταν το σέσιον;
 

thessBoy93

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2022
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0
Ευχαριστούμε για το review. "Θέμα" φαντάζομαι το λες θετικά έτσι; Ότι είναι ψείρας με την καθαριότητα; Επίσης, έχει δικό της χώρο ή χρειάζεται ξενοδοχείο; Για μια ώρα ήταν το σέσιον;
Ναι ναι. θετικά το λέω. Εμείς βρεθήκαμε σε ξενοδοχείο. Δεν πλήρωσα κάτι. Για μία ώρα ήταν το σεσσιον. Τελειώσαμε στην ώρα μας, δεν υπήρξε πίεση χρόνου. Χαίρομαι που βοηθάω :)
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
134
Like
102
Πόντοι
1
Αυταρχικό πρόγραμμα 1 ώρα 100€. Περιλαμβάνει strapon, role play, slapping, foot fetish, trampling, face sitting, golden shower, wax play, handjob & blowjob. Αν θέλεις να γίνεις το σκυλάκι μου και να σε έχω με λουράκι, αν θέλεις να σε γαμησω με στραπ ον ή να απολαυσεις τα πόδια μου, στείλε μου μήνυμα Instagram: mistress_gr και μειλ nellythessaloniki@protonmail.com
Εχεις εμπειρια με στραπον ? Μπορεις να παρεις πρωταρη ?
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Ανακάλυψε κανένας καμιά σε στούντιο που να είναι καλή αφέντρα?Ξέρω μόνο για Έμμα την οποία επισκέφθηκα κ ήταν όντως καλή κ αυστηρή.... καμιά άλλη σε στούντιο που να το κατέχει?
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
280
Κριτικές
21
Like
519
Πόντοι
4.180
Καλησπέρα παιδιά. Είμαι νέο μέλος, έκανα λογαριασμό μόνο και μόνο για να πω την εμπειρία μου με την domina Vida, επειδή ρωτούσε ένας φίλος πιο πάνω. Για την ακρίβεια από αυτόν είδα την αγγελία της και την επισκέφθηκα.
Αρχικά να πω πως έχω μικρή σχετικά εμπειρία με το bdsm. (2 κυρίες - η μία ήταν η miss Kelly το καλοκαίρι- και 1 πρώην).

Η αφέντρα Vida είναι όντως ψηλή. Είναι επαγγελματίας και θα σε καθοδηγήσει εάν δει πως σου λείπει η εμπειρία. Πολύ εύκολη και ευχάριστη επικοινωνία. Πριν ξεκινήσουμε συζητήσαμε για την λέξη ασφαλείας, τι με ενδιαφέρει να κάνω και μου πρότεινε και πράγματα που δεν τα ήξερα.

Φορούσε κολλητά δερμάτινα αν και είμαι σίγουρος πως έχει και άλλες στολές. Φορούσε επίσης ψηλές μπότες (όταν με πατούσε με αυτές ένοιωθα πλήρως υποταγμένος, ήταν το κάτι άλλο).
Υπήρξε άνεση χρόνου. Νομίζω 1 φορά χτύπησε το κινητό της και δεν ασχολήθηκε καθόλου με αυτό. Από εργαλεία μου έδειξε πάρα πολλά - κάποια από αυτά ήταν καινούργια - μαζί τα κάναμε unboxing :cheesy:.

Έχει "θέμα" με την καθαριότητα - κάτι που μου άρεσε πολύ και με έκανε να νιώθω πιο άνετα.

Θα την ξανά επισκεφτώ σίγουρα στο μέλλον.
ΦΙλε μου κανει light πραγματα η μονο πατημα δυνατο σεξ κτλ; Μου αρεσει εμενα η φαση πιο πολυ η χαλαρη, εχει τετοιες επιλογες; Στην Κυρια Νελυ απο πανω εχω στειλει ηδη e-mail
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
280
Κριτικές
21
Like
519
Πόντοι
4.180
Ανακάλυψε κανένας καμιά σε στούντιο που να είναι καλή αφέντρα?Ξέρω μόνο για Έμμα την οποία επισκέφθηκα κ ήταν όντως καλή κ αυστηρή.... καμιά άλλη σε στούντιο που να το κατέχει?
H Emma Που ειναι μπιμπελο εννοεις; Σαν κουκλιτσα..Κανει στραπ ον κτλ; και ειναι καλη; Μπορεις να μας περιγραψεις εμπειρια;
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
H Emma Που ειναι μπιμπελο εννοεις; Σαν κουκλιτσα..Κανει στραπ ον κτλ; και ειναι καλη; Μπορεις να μας περιγραψεις εμπειρια;
Ναι είναι καλή κ έχω σχετικές εμπειρίες για να κρίνω.... απλά ήθελα κ καμιά καινούργια που να το έχει κ γι'αυτό ρώτησα
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
280
Κριτικές
21
Like
519
Πόντοι
4.180

Παιδια εχει παει κανεις με την κυρια; Φαινεται πολυ σεξυ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι είναι καλή κ έχω σχετικές εμπειρίες για να κρίνω.... απλά ήθελα κ καμιά καινούργια που να το έχει κ γι'αυτό ρώτησα
Ελα ρε συ δεν ηξερα οτι κανει strap on.κανει ολο το προγραμμα; Ποδολαγνεια και στο strapon λεει βρωμολογα κτλ η ειναι πιο απομακρη; Γενικα στο σεξ ειναι απομακρη δεν ειναι η κοπελα που θα φιλησει θα μιλαει...Εχει γενικα παραπονα γι αυτα στο ιντερνετ στο strapon πως ειναι;
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0

Παιδια εχει παει κανεις με την κυρια; Φαινεται πολυ σεξυ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ελα ρε συ δεν ηξερα οτι κανει strap on.κανει ολο το προγραμμα; Ποδολαγνεια και στο strapon λεει βρωμολογα κτλ η ειναι πιο απομακρη;
Κάνει ότι θες κ με τον σωστό τρόπο.... αλλά να της εξηγήσεις ακριβώς πώς το έχεις στο μυαλό σου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για την Έμμα στα στούντιο αναφερομουν
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
280
Κριτικές
21
Like
519
Πόντοι
4.180
Κάνει ότι θες κ με τον σωστό τρόπο.... αλλά να της εξηγήσεις ακριβώς πώς το έχεις στο μυαλό σου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για την Έμμα στα στούντιο αναφερομουν
Ναι το ξερω μου συγχωνευσαν τα μνματα ρωταω και για μια αλλη κοπελα. Μου φαινεται περιεργο γιατι 2 φορες πηγα με τη συγκεκριμενη στο απλο ομως και ητανε εντελως κομοδινο. Βλεπω τωρα κριτικες και λενε ολοι το ιδιο ομως οταν πηγαινουν αυταρχικο περνανε καλα...Αρα γουσταρει να κανει αυταρχικο αυτη
 

thessBoy93

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2022
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0
ΦΙλε μου κανει light πραγματα η μονο πατημα δυνατο σεξ κτλ; Μου αρεσει εμενα η φαση πιο πολυ η χαλαρη, εχει τετοιες επιλογες; Στην Κυρια Νελυ απο πανω εχω στειλει ηδη e-mail
Ναι κάνει από light, μέχρι...heavy! Εφόσον της εξηγήσεις τι θέλεις εξ αρχής, θα στο δώσει. Εγώ πήγα και 2η φορά σκέψου. Σίγουρα η καλύτερη εμπειρία μου έως τώρα. Μπορεί να ξεκινήσεις από χαλαρά, αλλά λογικά ότι θα σου αρέσει και θα θέλεις παραπάνω. Τουλάχιστον έτσι είμαι εγώ. Συναντήθηκες με Νέλυ;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
134
Like
102
Πόντοι
1
Εχει καποιος εμπειρια απο Αφεντρα με το ονομα Βιδα Ελευθεριαδου ?
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
168
Like
248
Πόντοι
21
Κάνει ότι θες κ με τον σωστό τρόπο.... αλλά να της εξηγήσεις ακριβώς πώς το έχεις στο μυαλό σου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για την Έμμα στα στούντιο αναφερομουν
H Nastazia δηλωνει καπου Αφέντρα ;
 

Allokotos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2023
Μηνύματα
18
Like
34
Πόντοι
0
Δοκιμή σε αυταρχικό με Βερόνικα από το las vegas...πολύ καλή θα έλεγα ..δε το περίμενα να το γουστάρει τόσο...το έχει με το αφεντιλικι...πρωινή στο πρώτο σπιτακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom