Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Δοκιμή σε αυταρχικό με Βερόνικα από το las vegas...πολύ καλή θα έλεγα ..δε το περίμενα να το γουστάρει τόσο...το έχει με το αφεντιλικι...πρωινή στο πρώτο σπιτακι
Ενδιαφέρον πληροφορία διότι πρώτη φορά ακούω για Βερόνικα και αυταρχικό.... έχοντας εμπειρία μόνο με την Έμμα σε στούντιο (λοιπές εμπειρίες εκτός στούντιο),θα ήθελα να μας ενημερώσεις με πιο τρόπο το κατέχει.... Τι την κάνει δηλαδή να την χαρακτηρίζεις καλή?
 

Allokotos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2023
Μηνύματα
18
Like
34
Πόντοι
0
Ενδιαφέρον πληροφορία διότι πρώτη φορά ακούω για Βερόνικα και αυταρχικό.... έχοντας εμπειρία μόνο με την Έμμα σε στούντιο (λοιπές εμπειρίες εκτός στούντιο),θα ήθελα να μας ενημερώσεις με πιο τρόπο το κατέχει.... Τι την κάνει δηλαδή να την χαρακτηρίζεις καλή?
Ότι το γουστάρει και ότι παίρνει πρωτοβουλίες....επειδή έχω αρκετή εμπειρία στο θέμα....θα την έβαζα σίγουρα στην πρώτη 2αδα....κοίτα μπορεί και να ταιριάξαμε...δεν ξέρω ..μπορείς να πας και να ξενερώσεις...από αυτό που είδα εγώ πάντως...δύσκολα να φας φόλα...καλή τύχη...και επειδή έχω πάει και γω με την Έμμα, και αυτή το είχε αλλά δεν ταιριάξαμε...δεν θα ξαναπήγαινα...
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
82
Like
153
Πόντοι
0
Δοκιμή σε αυταρχικό με Βερόνικα από το las vegas...πολύ καλή θα έλεγα ..δε το περίμενα να το γουστάρει τόσο...το έχει με το αφεντιλικι...πρωινή στο πρώτο σπιτακι
Στο πρόγραμμα δεν την βλέπω. Κατά τύχη την πέτυχες ή την είδες κάπου;
 

Allokotos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2023
Μηνύματα
18
Like
34
Πόντοι
0
Αυτό το παρατήρησα και γω....όταν πήγα την είχε κανονικά στο πρόγραμμα πρωινή στο las vegas...μετά από 2 μέρες βγήκε...δε ξέρω τώρα αν είναι κάπου...δεν έχω πάει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βασικά ξαναπήγα αλλά στη θέση της πρωινή και στο πρώτο σπιτακι ήταν η Βλαντα...
 

Allokotos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2023
Μηνύματα
18
Like
34
Πόντοι
0
Επίσης πέρασα σήμερα και από το super paradise 2...για να δω τις 2 καινούργιες ..η υπηρεσία εκθείασε την ROUBI για αυταρχικό...είπε ότι έχει εμπειρία στο προγραμμα...εμένα δε μου έκανε το κλικ...μύρισα φόλα...μικρή σε ηλικία , ωραίο σώμα φάτσα μέτρια για τα γούστα μου...αν κάποιος δοκιμάσει σε μας πει...
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
6
Like
3.641
Πόντοι
736
Αυτό το παρατήρησα και γω....όταν πήγα την είχε κανονικά στο πρόγραμμα πρωινή στο las vegas...μετά από 2 μέρες βγήκε...δε ξέρω τώρα αν είναι κάπου...δεν έχω πάει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βασικά ξαναπήγα αλλά στη θέση της πρωινή και στο πρώτο σπιτακι ήταν η Βλαντα...
Απο οτι βλέπω η Βερόνικα είναι μια στο Βέγκας μια στα Venus , έχει και σχετικό νήμα εδω.

 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Έχει πάει κανείς με την mistress_sylviris που είναι στο κανεσεξ ,γκολ αφέντρα γράφει όπως επίσης με την Αλίκη στο ίδιο σίτε αν και αυτή μάλλον μόνο ποσό λαγνεία κάνει ,να μας πει εντυπώσεις εμφάνιση ?στην πρώτη βλέπω κάτι φωτό ,σε άλλες έχει χοντρά πόδια γάμπες και σε άλλες φαίνονται μια χαρά ,τι απ όλα να ισχύει ?
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
134
Like
102
Πόντοι
1
Εστειλα στην sylviris και περιμενω να μου απαντησει μηπως και βρεθουμε. Με Αλικη που μιλησα μου φανηκε πως ζηταει παρα πολλα λεφτα για αυτα που προσφερει
 

Submissive 1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2023
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Μάγκες στείλτε κανένα λινκ ή τηλέφωνο ή τοποθεσία στούντιο αφέντρες για πρωτάρη
 

tod92

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς με την mistress_sylviris που είναι στο κανεσεξ ,γκολ αφέντρα γράφει όπως επίσης με την Αλίκη στο ίδιο σίτε αν και αυτή μάλλον μόνο ποσό λαγνεία κάνει ,να μας πει εντυπώσεις εμφάνιση ?στην πρώτη βλέπω κάτι φωτό ,σε άλλες έχει χοντρά πόδια γάμπες και σε άλλες φαίνονται μια χαρά ,τι απ όλα να ισχύει ?
εχω παει με την αλικη που το εκανε black cat τωρα , για ποδολαγνεια εχει ωραια ποδαρακια αλλα για αφεντρα θελει πολυ δουλεια! αν θες αφεντρα ειναι εδω η vida για λιγες μερες εχω κλεισει σεσσιον
 

tod92

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Εστειλα στην sylviris και περιμενω να μου απαντησει μηπως και βρεθουμε. Με Αλικη που μιλησα μου φανηκε πως ζηταει παρα πολλα λεφτα για αυτα που προσφερει
πηγες τελικα ?
αν ναι πες εντυπωσεις
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Η Vida δεν με εμπνέει καθόλου εμφανισιακά ,πολύ κόκκαλο βρε αδερφέ ,ωραίες πάντως οι φωτό που έχει ,επαγγελματικές
 

tod92

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Η Vida δεν με εμπνέει καθόλου εμφανισιακά ,πολύ κόκκαλο βρε αδερφέ ,ωραίες πάντως οι φωτό που έχει ,επαγγελματικές
Στο τηλ παντός ακούγεται να ξέρει τι κάνει. Πάντως για την sylviris είναι 2 κοπέλες είχα βρεθεί με μια παλιά.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Στο τηλ παντός ακούγεται να ξέρει τι κάνει. Πάντως για την sylviris είναι 2 κοπέλες είχα βρεθεί με μια παλιά.
Δεν διαφωνώ ,είναι καθαρά εμφάνισης ,ούτε μια καμπύλη ,λίγο κωλαρακι ,τι facesitting να γίνει ?
 

tod92

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Δεν διαφωνώ ,είναι καθαρά εμφάνισης ,ούτε μια καμπύλη ,λίγο κωλαρακι ,τι facesitting να γίνει ?
εγω θελω να παω για την υποταγη καμια δεν το κατεχει και ακουσα καλα λογια γ αυτην, τοσο καιρο πηγαινα με βιζιτες αλλα δεν το κατεχουν καθολου
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
εγω θελω να παω για την υποταγη καμια δεν το κατεχει και ακουσα καλα λογια γ αυτην, τοσο καιρο πηγαινα με βιζιτες αλλα δεν το κατεχουν καθολου
Βουρ τότε ,μην το σκέφτεσαι ,η Θεσσαλονίκη δεν έχει επιλογές να μας πεις και την γνώμη σου μετά
 
  • Like
Αντιδράσεις: tod92

tomfoorerry

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
32
Like
30
Πόντοι
0
Κλαφτα χαραλαμπε ειναι η Θεσνικη, δεν υπαρχει τιποτα που να αξιζει, μονο η Αριαδνη εχει υπεροχα ποδια αλλα ως εκει. Πρεπει να κατεβαινεις Αθηνα να βρεις κατι της προκοπης, σταματησε κι η Αλεξανδρα αστα να πανε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tod92

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
134
Like
102
Πόντοι
1
πηγες τελικα ?
αν ναι πες εντυπωσεις
Μου ζητησε 130 για στραπ και 80+ για ποδολαγνεια και μου φανηκαν παρα πολλα, οποτε δεν δοκιμασα τελικα.. Δεν ξερω, ειπαμε εννοειται ειναι καλυτερα να ειναι μια κοπελα που ξερει απο αυταρχικο αλλα ρε παιδια 130 μου φαινεται ακραιο ποσο..
 
  • Like
Αντιδράσεις: tod92

tod92

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Βουρ τότε ,μην το σκέφτεσαι ,η Θεσσαλονίκη δεν έχει επιλογές να μας πεις και την γνώμη σου μετά
εννοειτε! φιλε εχεις ακουσει για μια τοκιο που κυκλοφορει θεσσαλονικη?
Μου ζητησε 130 για στραπ και 80+ για ποδολαγνεια και μου φανηκαν παρα πολλα, οποτε δεν δοκιμασα τελικα.. Δεν ξερω, ειπαμε εννοειται ειναι καλυτερα να ειναι μια κοπελα που ξερει απο αυταρχικο αλλα ρε παιδια 130 μου φαινεται ακραιο ποσο..
Φίλε μην πας έχω πάει με την μια παλιά σκέτο κομοδίνο! Είναι 2 στο παιχνίδι άμα την ρωτήσεις κ παίρνουν πάνω από 200 από ότι είπαν. Μακριά!! Αριάδνη η vida πάνε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom