Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Archiep

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Αφεντρες για Θεσσαλονίκη 1η Έμμα με διαφορά μετά η ίντα.η Έρικα πολύ μεγάλη για τα γούστα μου..και δεν τη λες αυστηρή σχεδόν καθόλου...η Σεσίλια ωραία κοπέλα αλλά δεν το έχει με το αυταρχικό πολύ καλά...παλιά ήταν η Νταϊάνα αρκετά καλή..η Βιολέτα πολύ light...τώρα έχω πάει και με άλλες πολλές αλλά απλά δεν είχαν καν ιδέα το τι είναι το αυταρχικό
 

tomfoorerry

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
32
Like
30
Πόντοι
0
Πειτε ρε συντροφοι για την Τοκυο που τη βρισκουμε χρειαζομαρς επιλογες στο ξεροβορι που λεγεται θεσσαλονικη
 

Youngster

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
33
Like
10
Πόντοι
0
Αφεντρες για Θεσσαλονίκη 1η Έμμα με διαφορά μετά η ίντα.η Έρικα πολύ μεγάλη για τα γούστα μου..και δεν τη λες αυστηρή σχεδόν καθόλου...η Σεσίλια ωραία κοπέλα αλλά δεν το έχει με το αυταρχικό πολύ καλά...παλιά ήταν η Νταϊάνα αρκετά καλή..η Βιολέτα πολύ light...τώρα έχω πάει και με άλλες πολλές αλλά απλά δεν είχαν καν ιδέα το τι είναι το αυταρχικό
Φιλαράκι ωραία τα λες αλλά δώσε και καμία πληροφορία για εμάς τους καινούριους που τις βρίσκουμε όλες αυτές;; Επίσης για Αριάδνη κ Τοκιο που τις βρίσκω;;
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
168
Like
248
Πόντοι
21
Φιλαράκι ωραία τα λες αλλά δώσε και καμία πληροφορία για εμάς τους καινούριους που τις βρίσκουμε όλες αυτές;; Επίσης για Αριάδνη κ Τοκιο που τις βρίσκω;;
Την Αριαδνη στο facebook. Αριαδνη Κυριαρχη. Ειναι λιγο γεματουλα ομως αμα σε πατήσει θα την ακουσεις καλά :cheesy:
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
168
Like
248
Πόντοι
21
Με την Ηλεκτρα τη Γαλανού ξέρει κανείς τι παιζει ; Εχω χασει το τηλεφωνο και facebook insta φαινεται σα να μη τα χρησιμοποει
 

tomfoorerry

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
32
Like
30
Πόντοι
0
Με την Ηλεκτρα τη Γαλανού ξέρει κανείς τι παιζει ; Εχω χασει το τηλεφωνο και facebook insta φαινεται σα να μη τα χρησιμοποει
Ναι ρε κριμα πρεπει να τα χει παρατησει. Το 21 με τα λοκνταουν ηταν να τη συναντησω ηταν ομως που εκανα 1η δοση εμβολιου τοτε και μου ειπε να περιμενω 20 μερες για να κανουμε σεσιον και ξενερωσα. Ακομα βριζω την τυχη μου γιατι εκτοτε δεν εχει δωσει σημαδια ζωης και φαινεται πολυ καλη περιπτωση ειδικα για θεσνικη
 

johnpap555

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2018
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Για την Τόκιο κάνεις τίποτα για το πως την βρίσκουμε; Εσείς που την αναφέρατε πείτε τα οι δύο σας αν δεν θέλετε να ενημερώσετε, εδώ γράφουμε επιλογές για ολους μας σε μια Θεσσαλονίκη που δεν έχει σχεδόν τίποτα από αφεντρες για ποδολαγνεια.
 

tod92

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Για την Τόκιο κάνεις τίποτα για το πως την βρίσκουμε; Εσείς που την αναφέρατε πείτε τα οι δύο σας αν δεν θέλετε να ενημερώσετε, εδώ γράφουμε επιλογές για ολους μας σε μια Θεσσαλονίκη που δεν έχει σχεδόν τίποτα από αφεντρες για ποδολαγνεια.
υπαρχει το ινστα της εδω στο φορομ "βιζιτακια του hayate"


δεν ξερω αμα κανει ακομα!
 

tod92

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Αφεντρες για Θεσσαλονίκη 1η Έμμα με διαφορά μετά η ίντα.η Έρικα πολύ μεγάλη για τα γούστα μου..και δεν τη λες αυστηρή σχεδόν καθόλου...η Σεσίλια ωραία κοπέλα αλλά δεν το έχει με το αυταρχικό πολύ καλά...παλιά ήταν η Νταϊάνα αρκετά καλή..η Βιολέτα πολύ light...τώρα έχω πάει και με άλλες πολλές αλλά απλά δεν είχαν καν ιδέα το τι είναι το αυταρχικό
φιλε μια που ερχοταν πριν χρονια απο αθηνα ηταν πολυ καλη και κουκλα πιτσιρικα μια μονικα μαζι με μια φιλη της χριστινα! βεβαια εχει χαθει τωρα!
 

johnpap555

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2018
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
φιλε μια που ερχοταν πριν χρονια απο αθηνα ηταν πολυ καλη και κουκλα πιτσιρικα μια μονικα μαζι με μια φιλη της χριστινα! βεβαια εχει χαθει τωρα!
Αυτή η Μόνικα πρέπει να έχει σταματήσει, παλιότερα είχα επικοινωνήσει μαζί της αλλά δεν βολεψε να βρεθούμε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Η Ηλέκτρα Γαλανού είναι σίγουρο ότι έχει σταματήσει;
 

sklavos_halkidiki

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2011
Μηνύματα
4
Like
8
Πόντοι
0
Η Έμα αξίζει επίσκεψη; το εχει με τον εξευτελισμό;
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Αύριο έρχεται η lady afrodity,μια που δεν υπάρχουν και πολλές επιλογές λέω να δοκιμάσω ,εύχομαι να μην είναι φόλα
 

grontas90

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ειναι ακριβη στα 100 αλλα ειναι καλη φαση για μια φορα, εχει χωρο
Μιλάτε για την Dama Vida (όπως το έχει στο FB)? Με ενδιαφέρει και εμένα να την επισκευτώ... Τι εννοείς έχει χώρο? Είχα μιλήσει κάποια στιγμή μαζί της και μου είπε ότι τα σέσσιον τα κάνει σε ξενοδοχείο.
 

tod92

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Μιλάτε για την Dama Vida (όπως το έχει στο FB)? Με ενδιαφέρει και εμένα να την επισκευτώ... Τι εννοείς έχει χώρο? Είχα μιλήσει κάποια στιγμή μαζί της και μου είπε ότι τα σέσσιον τα κάνει σε ξενοδοχείο.
vida eleutheriadou καπως ετσι κοκκινο μαλλι ναι στο ρεξ που ειχα παει ηταν πληρωμενο απο αυτην απλα με ειπε νουμερο δωματιου και πηγα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom