Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Αστείο αυτό που έγραψες για την Ερικα ,μακράν η καλύτερη στην Ελλάδα ,η Νταϊάνας επίσης πολύ καλή χαμένη πάνω από 5 χρόνια ,την Εμμα που την βρίσκεις ?
Στο golden lips στα στουντιο στο Μύλο. Έχει στο άλλο site ωράρια.
 

amfeetlover

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0

Εχει δοκιμασει κανεισ αυτη; Ειναι λετζιτ ή σκαμ;
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26

Εχει δοκιμασει κανεισ αυτη; Ειναι λετζιτ ή σκαμ;
Ήταν να βρεθούμε την προηγούμενη εβδομάδα ,κανονίσαμε την ημέρα και μετά εξαφανίστηκε ,η φωτό που μου έστειλε δεν έχει καμία σχέση με αυτήν της αγγελίας ,μου ζήτησε να βρεθούμε στο ξενοδοχείο Ανδρομέδα όποτε προσοχή γιατί βλέπω να τραβάει μακακια αυτός που θα την περιμένει εκεί
 

skgmaniac7

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
104
Πόντοι
0
Αφεντρες για Θεσσαλονίκη 1η Έμμα με διαφορά μετά η ίντα.η Έρικα πολύ μεγάλη για τα γούστα μου..και δεν τη λες αυστηρή σχεδόν καθόλου...η Σεσίλια ωραία κοπέλα αλλά δεν το έχει με το αυταρχικό πολύ καλά...παλιά ήταν η Νταϊάνα αρκετά καλή..η Βιολέτα πολύ light...τώρα έχω πάει και με άλλες πολλές αλλά απλά δεν είχαν καν ιδέα το τι είναι το αυταρχικό
Ποια ειναι η Έμμα?
Ποια ειναι η Ίντα?

Υπαρχουν λινκς?
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
178
Like
377
Πόντοι
21
Ξέρει κανείς πώς μπορώ να επικοινωνήσω με την Ηλέκτρα Γαλανού?
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.808
Πόντοι
3.665
Facebook ίσως; (αν είναι ενεργή πλέον)
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
178
Like
377
Πόντοι
21
Ποιες αφέντρες αξιζουν στη Θεσσαλονίκη? Έχω εμπειρία μόνο με την Damavida...
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Ποιες αφέντρες αξιζουν στη Θεσσαλονίκη? Έχω εμπειρία μόνο με την Damavida...
Αφέντρες επαγγελματίες δεν νομίζω ότι έχει κάποιες άλλες πλέον, τουλάχιστον από όσο γνωρίζω. Για αυταρχικό πρόγραμμα όχι μόνο strapon αλλά και με πλήρες concept BDSM (όχι από επαγγελματίες αφέντρες) προτείνεταιι ανεπιφύλακτα η Έμμα από (golden lips) και σε μεγάλο βαθμό η εβελίνα από (casa) στα στούντιο στην περιοχή του Μύλου. Για πιο σόφτ (κυρίως strapon) πολύ καλή είναι η Μιρέλα (medusa) και αρκετά καλή η βιολέτα (poison ή Inside) πάλι στα στούντιο στον Μύλο. Και οι 4 πολύ ωραίες κοπέλες.

Είναι εύκολο να μας δώσεις κάποιες πληροφορίες για Damavida; (πχ την εμπειρία σου, τι προγράμματα κάνει, κόστος, αν έχει δικό της χώρο κτλ)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
178
Like
377
Πόντοι
21
Αφέντρες επαγγελματίες δεν νομίζω ότι έχει κάποιες άλλες πλέον, τουλάχιστον από όσο γνωρίζω. Για αυταρχικό πρόγραμμα όχι μόνο strapon αλλά και με πλήρες concept BDSM (όχι από επαγγελματίες αφέντρες) προτείνεταιι ανεπιφύλακτα η Έμμα από (golden lips) και σε μεγάλο βαθμό η εβελίνα από (casa) στα στούντιο στην περιοχή του Μύλου. Για πιο σόφτ (κυρίως strapon) πολύ καλή είναι η Μιρέλα (medusa) και αρκετά καλή η βιολέτα (poison ή Inside) πάλι στα στούντιο στον Μύλο. Και οι 4 πολύ ωραίες κοπέλες.

Είναι εύκολο να μας δώσεις κάποιες πληροφορίες για Damavida; (πχ την εμπειρία σου, τι προγράμματα κάνει, κόστος, αν έχει δικό της χώρο κτλ)
Λοιπόν η Damavida είναι μια πολύ όμορφη 40αρα, παρόλο που φαίνεται για 30αρα. Αρκετά ψηλή (1,74) και πολύ λεπτή. Μεγάλη πατούσα (40 νούμερο), ευχάριστος χαρακτήρας. Έχει εμπειρία στο bdsm αλλά δεν είναι πολύ άγρια. Το ταμπεραμέντο της είναι για πολύ soft καταστάσεις. Κόστος 100€ σε ξενοδοχείο. Το ξενοδοχείο το πληρώνει αυτή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Λοιπόν η Damavida είναι μια πολύ όμορφη 40αρα, παρόλο που φαίνεται για 30αρα. Αρκετά ψηλή (1,74) και πολύ λεπτή. Μεγάλη πατούσα (40 νούμερο), ευχάριστος χαρακτήρας. Έχει εμπειρία στο bdsm αλλά δεν είναι πολύ άγρια. Το ταμπεραμέντο της είναι για πολύ soft καταστάσεις. Κόστος 100€ σε ξενοδοχείο. Το ξενοδοχείο το πληρώνει αυτή.
που μπορει να δει κανεις αγγελια της?
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Λοιπόν η Damavida είναι μια πολύ όμορφη 40αρα, παρόλο που φαίνεται για 30αρα. Αρκετά ψηλή (1,74) και πολύ λεπτή. Μεγάλη πατούσα (40 νούμερο), ευχάριστος χαρακτήρας. Έχει εμπειρία στο bdsm αλλά δεν είναι πολύ άγρια. Το ταμπεραμέντο της είναι για πολύ soft καταστάσεις. Κόστος 100€ σε ξενοδοχείο. Το ξενοδοχείο το πληρώνει αυτή.
οταν εννοεις σοφτ εννοεις μονο ποδολαγνεια; strapon, γυμνο facesitting κτλ γνωριζεις αν κανει; το εχει με το mind game;
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
178
Like
377
Πόντοι
21
οταν εννοεις σοφτ εννοεις μονο ποδολαγνεια; strapon, γυμνο facesitting κτλ γνωριζεις αν κανει; το εχει με το mind game;
strapon μου είπε ότι κάνει. γυμνό facesitting μάλλον δεν κάνει.... με το mind game δεν το έχει όπως άλλες αφέντρες πχ Έρικα, Αλεξάνδρα
 

grontas90

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Και η Αριάδνη ήταν τίμια περίπτωση
Πως είναι η Αριάδνη σωματικά? Γιατί σε κάποιες φώτο φαίνεται λίγο γεμάτη... Μπορείς να δώσεις κανένα παράδειγμα απο γνωστή πχ. παρουσιάστρια/ ηθοποιό κτλ?
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Και η Αριάδνη ήταν τίμια περίπτωση
Kάποια στιγμή που είχα επικοινωνήσει μαζί της, δεν την συνάντησα, από αυτά που είπαμε κατάλαβα ότι κάνει πολύ σοφτ πρόγραμμα και κυρίως ποδολαγνεία. Πέρασε πολύς καιρός βέβαια... δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι. Από κριτικές εδώ μέσα πάντως, όντως, φαίνεται να είναι καλή περίπτωση για όποιους προτιμούν σχετικά light προγράμματα.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Πιο πάνω αναφέρθηκε η Τόκιο για αυταρχικό. Γνωρίζει κανείς αν κάνει σέσσιον; Κάποια επιπλέον πληροφορία για το πρόγραμμα της; Βάζει αγγελία ή μόνο μέσω instagram;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom