Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Podolagnos999

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
99
Like
106
Πόντοι
0
Μαγκες αυτη η Black_cat στο kanesex φαινεται να εχει ωραια πατουσακια. Εμφανισιακα πως ειναι? Εχει παει κανεις?
 

tod92

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0

PavlakisTheKid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
657
Like
1.983
Πόντοι
206
Καλησπέρα στην ομάδα, νέο μέλος στην παρέα
 

nikppetrou

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τίποτα για την κυρία ;
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Μεχρι την άλλη τετάρτη Θεσσαλονικη θα είναι η Αφέντρα Isida Kara. Εξαιρετική!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
6
Like
3.641
Πόντοι
736
Ποια είναι η εμμα ρε ‘σείς παιδιά;και εγώ έχω ένα τηλέφωνο της ΗΛΕΚΤΡΑ αλλά δεν απαντάει
Αυτή δουλεύει στα στούντιο και συγκεκριμένα στο golden lips που βρίσκεται Νικηφόρου Ουρανού 8 , δίπλα στο red diamond είναι. Αλλά απο οτι είχα δει στο πρόγραμμα νομίζω μέχρι εχθές δούλευε , απο σήμερα δεν την εμφανίζει να δουλεύει.
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2020
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Για την Τόκιο κάνεις τίποτα για το πως την βρίσκουμε; Εσείς που την αναφέρατε πείτε τα οι δύο σας αν δεν θέλετε να ενημερώσετε, εδώ γράφουμε επιλογές για ολους μας σε μια Θεσσαλονίκη που δεν έχει σχεδόν τίποτα από αφεντρες για ποδολαγνεια.
Τελικά παίδες μπορεί καπιος να βοηθήσει για την Τόκυο?
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.808
Πόντοι
3.665
83148E12-2367-4E26-928E-C2C2F4BC41F0.jpeg


Τι γίνεται όταν μία Αφέντρα κι ένας Αφέντης έχουν γενέθλια και γιορτή μέσα σε ένα Σ/Κ; 4 κώλοι πιάνουν φωτιά!

@Isida kara ευχαριστώ για ένα όμορφο Σαββατόβραδο, να μας χαιρόμαστε και ότι θέλουμε στα πόδια μας να το βρούμε!
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
963
Like
4.676
Πόντοι
446
83148E12-2367-4E26-928E-C2C2F4BC41F0.jpeg


Τι γίνεται όταν μία Αφέντρα κι ένας Αφέντης έχουν γενέθλια και γιορτή μέσα σε ένα Σ/Κ; 4 κώλοι πιάνουν φωτιά!

@Isida kara ευχαριστώ για ένα όμορφο Σαββατόβραδο, να μας χαιρόμαστε και ότι θέλουμε στα πόδια μας να το βρούμε!
Ααααχχ... μαύροι κωλοι και μαγνήτες παντού .....
Να είμαστε πάντα καλά ψυχαρα μου.....
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Spiler

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.808
Πόντοι
3.665
Ναι! Μαγνήτες παντού!!! Χαχαχαχαχα!!! Άσε, θα χάσουμε κανέναν καμιά ώρα :2funny::2funny::2funny:
 

SLAVEMITSOS93

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
46
Like
44
Πόντοι
0
Αφεντρες για Θεσσαλονίκη 1η Έμμα με διαφορά μετά η ίντα.η Έρικα πολύ μεγάλη για τα γούστα μου..και δεν τη λες αυστηρή σχεδόν καθόλου...η Σεσίλια ωραία κοπέλα αλλά δεν το έχει με το αυταρχικό πολύ καλά...παλιά ήταν η Νταϊάνα αρκετά καλή..η Βιολέτα πολύ light...τώρα έχω πάει και με άλλες πολλές αλλά απλά δεν είχαν καν ιδέα το τι είναι το αυταρχικό
Η Σεσίλια έρχεται ακόμη Θεσσαλονίκη για σεσσιον;
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Like
970
Πόντοι
81
Αφεντρες για Θεσσαλονίκη 1η Έμμα με διαφορά μετά η ίντα.η Έρικα πολύ μεγάλη για τα γούστα μου..και δεν τη λες αυστηρή σχεδόν καθόλου...η Σεσίλια ωραία κοπέλα αλλά δεν το έχει με το αυταρχικό πολύ καλά...παλιά ήταν η Νταϊάνα αρκετά καλή..η Βιολέτα πολύ light...τώρα έχω πάει και με άλλες πολλές αλλά απλά δεν είχαν καν ιδέα το τι είναι το αυταρχικό
"Την Έρικα δεν την λές αυστηρή σχεδόν καθόλου???"
Είναι κάτι σαν να λέμε, σε αυτές τις εκλογές δεν την λες και ήττα του σύριζα, σχεδόν καθόλου
Κερδάμε σύντροφοι, κερδάμε!
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Αφεντρες για Θεσσαλονίκη 1η Έμμα με διαφορά μετά η ίντα.η Έρικα πολύ μεγάλη για τα γούστα μου..και δεν τη λες αυστηρή σχεδόν καθόλου...η Σεσίλια ωραία κοπέλα αλλά δεν το έχει με το αυταρχικό πολύ καλά...παλιά ήταν η Νταϊάνα αρκετά καλή..η Βιολέτα πολύ light...τώρα έχω πάει και με άλλες πολλές αλλά απλά δεν είχαν καν ιδέα το τι είναι το αυταρχικό
Για αυταρχικό πρόγραμμα, χωρίς να είναι επαγγελματίες αφέντρες, θα συμφωνήσω απόλυτα για τηνν Έμμα. Πολύ καλή είναι και η Εβελίνα από το casa. Επίσης δυνατή στο στραπ είναι και η Μιρέλα από το μέδουσα. Και οι τρεις κοπέλες πολύ έμπειρες και όμορφες.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Αφεντρες για Θεσσαλονίκη 1η Έμμα με διαφορά μετά η ίντα.η Έρικα πολύ μεγάλη για τα γούστα μου..και δεν τη λες αυστηρή σχεδόν καθόλου...η Σεσίλια ωραία κοπέλα αλλά δεν το έχει με το αυταρχικό πολύ καλά...παλιά ήταν η Νταϊάνα αρκετά καλή..η Βιολέτα πολύ light...τώρα έχω πάει και με άλλες πολλές αλλά απλά δεν είχαν καν ιδέα το τι είναι το αυταρχικό
Αστείο αυτό που έγραψες για την Ερικα ,μακράν η καλύτερη στην Ελλάδα ,η Νταϊάνας επίσης πολύ καλή χαμένη πάνω από 5 χρόνια ,την Εμμα που την βρίσκεις ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom