Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Καλησπέρα έχει κανείς εμπειρία από την domina isida που έρχεται Θεσσαλονίκη;
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Πάμε λοιπόν στο νανάκια που ήρθε Θεσσαλονίκη και είναι πολύ δραστήρια εδώ μέσα ,στέλνω τώρα ένα sms και της γράφω τι μου αρέσει και ποια ώρα μπορεί αύριο ,σημειώστε το αυτό ,επίσης τα ίδια έγραψα πριν 2 μέρες σε μήνυμα που αυτή μου έστειλε εδώ μέσα ,screenshot υπάρχει για όλα αν και είμαι πάμπολλα χρόνια εδώ .με κάνει αναπάντητη ,τη παίρνω τηλ και με ύφος μου λέει ότι δεν είμαι ψυχολόγος και ότι έχω πάει σήμερα με 11 και είμαι κουρασμένη και μου το κλείνει .έμεινα Μαλακας ,στο καπάκι ξ;ν; Μου κάνει αναπάντητη και τις λέω τι έγινε και μου το έκλεισες στα μούτρα ,μου λέει ααα εσυ είσαι πάλι ,μπερδεύτηκα και σε ξανάπηρα ,τις λέω θα σε κάνω αρνητική κριτική που σπάνια κ;να κ;ι μου λέει καλά θ;α κανείς γιατί έχω πολύ κόσμο και μου τα ξανά έκλεισε στα μούτρα ,καλή τύχη μάγκες με την τάπα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mike.b

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Πάμε λοιπόν στο νανάκια που ήρθε Θεσσαλονίκη και είναι πολύ δραστήρια εδώ μέσα ,στέλνω τώρα ένα sms και της γράφω τι μου αρέσει και ποια ώρα μπορεί αύριο ,σημειώστε το αυτό ,επίσης τα ίδια έγραψα πριν 2 μέρες σε μήνυμα που αυτή μου έστειλε εδώ μέσα ,screenshot υπάρχει για όλα αν και είμαι πάμπολλα χρόνια εδώ .με κάνει αναπάντητη ,τη παίρνω τηλ και με ύφος μου λέει ότι δεν είμαι ψυχολόγος και ότι έχω πάει σήμερα με 11 και είμαι κουρασμένη και μου το κλείνει .έμεινα Μαλακας ,στο καπάκι ξ;ν; Μου κάνει αναπάντητη και τις λέω τι έγινε και μου το έκλεισες στα μούτρα ,μου λέει ααα εσυ είσαι πάλι ,μπερδεύτηκα και σε ξανάπηρα ,τις λέω θα σε κάνω αρνητική κριτική που σπάνια κ;να κ;ι μου λέει καλά θ;α κανείς γιατί έχω πολύ κόσμο και μου τα ξανά έκλεισε στα μούτρα ,καλή τύχη μάγκες με την τάπα
Είναι άρρωστη η isida ,πιωμένη συνεχώς για αυτό η Αλεξάνδρα την έδιωξε
 

Nikos34@

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
59
Like
160
Πόντοι
0
Παίδες, ξέρει κάποιος τί παίζει με μία που έχει προφίλ ObeyHerWill στο Fetlife?
 

Podolagnos999

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
99
Like
106
Πόντοι
0
Σχετικα με μια "Fenia Grigoraki" στο facebook τι παιζει ρε μαγκες εχει ακουσει κανεις τιποτα? Σκαμ φαινεται..
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Σχετικα με μια "Fenia Grigoraki" στο facebook τι παιζει ρε μαγκες εχει ακουσει κανεις τιποτα? Σκαμ φαινεται..

Και μόνο αυτό είναι αρκετό

"Σας εχω πει 8.000 φορες οτι δεν κανω πλεον συναντησεις.
Μονο πωληση υλικου και εξαποστασεως sessions."
 

Podolagnos999

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
99
Like
106
Πόντοι
0
Και μόνο αυτό είναι αρκετό

"Σας εχω πει 8.000 φορες οτι δεν κανω πλεον συναντησεις.
Μονο πωληση υλικου και εξαποστασεως sessions."
Οντως μετα απο μια μινι "ερευνα" που εκανα φαινεται fake 100%, φαινοταν πολυ καλο για να ειναι αληθινο ^_^
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
280
Κριτικές
21
Like
519
Πόντοι
4.180

Καλησπερα παιδια εχει παει κανενας με την κοπελα;;
Δεν την έχω ξαναπετυχει
 
Τελευταία τροποποίηση:

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Ξέρει κανείς τι έχουμε εδώ;

 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Παίζει να είναι η παλιά γαβριηλια που έχω γράψει κάνα 2 σελίδες πιο πίσω ,το σώμα της ,σε όσες φωτο είναι αληθινές γιατί έβαζε και πολλές ψεύτικες με παραπέμπει σε αυτήν και στο ύψος και στα πεσμένα β6ζια ,αν είναι αυτή απλά θα κλάψεις τα λεφτά σου ,άσχετη παντελος ,επίσης είδα ότι το παλιό της προφίλ το έσβησε από τα κανεσεξ όποτε λογικά άνοιξε καινούργιο
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
π.μ είδα το τηλ από την επικοινωνία τοτε και ναι είναι το ίδιο ,άστο αδερφέ θα τα κλάψεις
 

Nikos34@

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
59
Like
160
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Εχει εμπειρια κάποιος με την DamaVida?
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
168
Like
248
Πόντοι
21

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom