Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
επεσα σε αυτην την αγγελια,πρωτη φορα ακουω για αυτην ,γνωριζει κανει κατι?
Λεει ότι και κανει και παρτουζες με τη φίλη της, κάνει και Ισπανική οπότε προφανως δεν κάνει αυταρχικά αλλά τα πάντα. Στη Θεσσαλονικη η πάς με την Ηλέκτρα ή αν θες κατι πιο ήπιο με Αριάδνη. Αλλες επιλογές δε νομίζω ότι υπάρχουν
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Λεει ότι και κανει και παρτουζες με τη φίλη της, κάνει και Ισπανική οπότε προφανως δεν κάνει αυταρχικά αλλά τα πάντα. Στη Θεσσαλονικη η πάς με την Ηλέκτρα ή αν θες κατι πιο ήπιο με Αριάδνη. Αλλες επιλογές δε νομίζω ότι υπάρχουν

Συμφωνώ και επιβεβαιώνω και γω για τα ονόματα που αναφέρει ο συνάδελφος
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Άμα δεν δοκιμάσουμε πως θα ξέρουμε ?
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
168
Like
248
Πόντοι
21
Εχουν εμφανιστεί και δύο που σκάνε απο Σέρρες κατά διαστήματα. Στο facebook διαφημίζονται αλλά με αυτές πας μόνο άμα είσαι απελπισμένος και δε σε νοιάζει καθολου η εμφάνιση.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Λεει ότι και κανει και παρτουζες με τη φίλη της, κάνει και Ισπανική οπότε προφανως δεν κάνει αυταρχικά αλλά τα πάντα. Στη Θεσσαλονικη η πάς με την Ηλέκτρα ή αν θες κατι πιο ήπιο με Αριάδνη. Αλλες επιλογές δε νομίζω ότι υπάρχουν

Λεει ότι και κανει και παρτουζες με τη φίλη της, κάνει και Ισπανική οπότε προφανως δεν κάνει αυταρχικά αλλά τα πάντα. Στη Θεσσαλονικη η πάς με την Ηλέκτρα ή αν θες κατι πιο ήπιο με Αριάδνη. Αλλες επιλογές δε νομίζω ότι υπάρχουν
Προσωπικά πιστεύω ότι και η ΕΜΜΑ που δουλεύει στα σπιτάκια στο GOLDEN LIPS είναι επίσης μια πολύ καλή επιλογή. Εμφανισιακά τούρμπο και το γουστάρει το αυταρχικό.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Σε λίγες μέρες έρχεται στην πόλη μας η MISTRESS K. Επιτέλους κάπου, κάπως, κάποτε, μας θυμαται καμία αφέντρα και μας επισκέπτεται.... δεν έχω κάνει συνάντηση μαζί της αλλά στις φώτο πάντως η εμφάνιση της είναι τουλάχιστον ικανοποιητική ελπίζω να είναι το ίδιο και επί τω έργω.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Έχει κάποιος εμπειρία από αυτή την mistress K. να μας πει εντυπώσεις;
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Συνάντηση στο παρά 5 ... με την Mistress K. Εύκολη επικοινωνία μέσω μέηλ. Ο χώρος της πολύ καθαρός και τακτοποιημένος. Η εμφάνιση της για τα δικά μου γούστα είναι πολύ ικανοποιητική. Μετρίου ύψους, αδύνατη, καλοσχηματισμένα πόδια (για αυτους που ενδιαφέρονται για ποδολαγνεία) και με πολύ πλούσιο μπούστο. Πολύ καλή στο mind game, ξεκάθαρα έμπειρη στο strap, δίνει ρυθμό στην συνάντηση, πολύ καλή στο σόσιαλ και ξερει τι κάνει. Είναι αυστηρή, κυρίαρχη και αναλαμβάνει άμεσα πρωτοβουλία. Πολύ θετικό οτί είναι πολύ άνετη με το χρόνο. Στα αρνητικά, δεν κανει ουρολαγνεία (για όσους έχουν τέτοιο φετιχ) και δυστυχώς ούτε γυμνό facesitting. Γενικά δεν υπάρχουν ελεύθερα πιασίματα... Γόνατο και κάτω.
Συμπέρασμα, πολύ καλή συνάντηση, πέρασα πολύ καλά και σε επόμενη άφιξη στα μέρη μας θα την επισκεφτώ ξανά.
 

norinscorin

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες,

Καινούριος στο νημα και γενικά στο site. Η mistressk σε mail δεν απαντάει ... παίζει πολυ ξήρα. έχει κάποιος γνώμη για τηνν φίλη γιατι φώτο δέν παιζουν

 

Youngster

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
33
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους φίλους..καινούριος εδώ..ενδιαφέρομαι για ποδολαγνεια και γενικά πατουσοφαση..καθαριότητα βασικό..έχετε κάτι να προτείνετε;
 

Youngster

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
33
Like
10
Πόντοι
0
Γεια σας φίλοι, διάβασα για μια Αριάδνη πιο πίσω..υπάρχει κανεις που ξέρει καμία λεπτομέρεια; Τηλέφωνο; Αν είναι ακόμα ενεργή;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
6
Like
3.641
Πόντοι
736
Καλησπέρα στους φίλους..καινούριος εδώ..ενδιαφέρομαι για ποδολαγνεια και γενικά πατουσοφαση..καθαριότητα βασικό..έχετε κάτι να προτείνετε;
Αν θες μόνο ποδολαγνεία μπορείς να βολευτείς και σε κάποιο στούντιο αν θές , νομίζω οι περισσότερες δέχονται κάτι τέτοιο εκτός ίσως απο μερικές που μπορεί να γαργαλιούνται η άλλες μπορεί να μην θέλουν , μπορείς να ρωτήσεις στο σαλόνι αν κάνει. Εγώ θα πρότεινα Βιολέτα η Αλιόνα απο το άλλο σάιτ που κάνουν σίγουρα και έχουν και όμορφες πατούσες για τα γούστα μου. Η Αλιόνα βέβαια νομίζω πως δεν κάνει τίποτα άλλο απο αυταρχικό παρά μόνο ποδολαγνεία.
 

Youngster

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
33
Like
10
Πόντοι
0
Ευχαριστώ φίλε, Βιολέτα και Αλιονα λοιπόν..μπορείς να μου δώσεις κάποια λεπτομέρεια για τις κοπέλες; Και το τηλέφωνο; Που μπορώ να τις βρω;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
6
Like
3.641
Πόντοι
736
Ευχαριστώ φίλε, Βιολέτα και Αλιονα λοιπόν..μπορείς να μου δώσεις κάποια λεπτομέρεια για τις κοπέλες; Και το τηλέφωνο; Που μπορώ να τις βρω;
Αυτές δουλεύουν στα στούντιο της πόλης , το πρόγραμμά τους θα το βρείς στο άλλο σάιτ που για κάποιο λόγο δεν εμφανίζει το λίνκ , ψάξε στο google φαιντγκερλς.gr αλλά στα αγγλικά.
 

Youngster

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
33
Like
10
Πόντοι
0
Αυτές δουλεύουν στα στούντιο της πόλης , το πρόγραμμά τους θα το βρείς στο άλλο σάιτ που για κάποιο λόγο δεν εμφανίζει το λίνκ , ψάξε στο google φαιντγκερλς.gr αλλά στα αγγλικά.
Ωραια, σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου
 

subslave

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2022
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Παίζει κανένα αυταρχικό ζευγάρι bi? Γουστάρω πολύ να με γαμάει ο άντρας ενώ με ξεφτιλίζει(ουρολαγνεία κλπ) η γυναικά. Ξέρω είναι πολύ εξειδικευμένο..
 

subslave

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2022
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Που την βρίσκουμε την Κυρία Ηλέκτρα ρε παιδιά?
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.808
Πόντοι
3.665
@subslave , αν και δεν ασχολούμαι με Femdom καθόλου, ούτε με Dominatrixes, θα κοιτούσα FetLife αρχικά, άντε και κανένα Facebook. Πιο εύκολα θα βρεις τις απαντήσεις που θέλεις εκεί.
 

Youngster

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
33
Like
10
Πόντοι
0
Αριάδνη και Ηλεκτρα..έχει κάποιος κάποια πληροφορία για κάποια από τις κοπέλες; Τηλέφωνο η που μπορούμε να τις βρούμε; Ευχαριστώ.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Πέρασμα από Εβελίνα στα σπιτάκια. Η κοπέλα εμφανισιακά, για τα γούστα μου, είναι πολύ καλή. Ψηλή, ξανθιά, με φανταστικό στήθος, καλλίγραμμα πόδια και όμορφο πρόσωπο. Ίσως λίγο κοιλίτσα αλλά δεν ενοχλεί καθόλου. Ηλικιακά κοντά στα 28 θα την έκανα. Ήθελα ένα κίνκυ κρεββάτι με καλό σεξ και στο τέλος στραπονάρισμα. Η κοπέλα είναι εξαιρετική και στα δύο. Πολύ δοτική στο δωμάτιο όσον αφορά το σεξ και πολύ έμπειρη στο στραπόν. Προτείνεται ανεπιφύλακτα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom