Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ampala

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
η θαλεια απο κανε σεξ τι λεει εχει παει κανενασ περιψχη αγ Δημήτριου
Όπως έχω ξαναγράψει έχω πάει 6 με επτά φορές σε δύο μήνες. Πολύ καλή και σοβαρή. Καλό σώμα, ωραία κοπέλα,όμορφα ποδαράκια. Πολυ καλή εμπειρία με τα ποδια της αλλά και τα υπόλοιπα.Εγω έχω φάει κόλλημα μαζί της....
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Τι σε νοιάζει πότε γράφτηκα?το ίδιο ακριβώς πόστ έχεις γράψει και στο άλλο νήμα,πολύ καλά κανω slk και γράφω μόνο αλήθειες,να σέβονται τα λεφτά που παίρνουν,πρώτη φορά διαβάζω ότι έχω και μουνί,ντούρο τον έχω, είσαι από Θεσσαλονίκη και δεν έχεις γνωρίσει τις Αθηναίες τις καλές,κατέβα Αθήνα να τις γνωρίσεις.
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Δεν έχω μεγάλη εμπειρία αλλά ποδολαγνεία και ανταλλαγή ρόλων στο αυτοκίνητο πρώτη φορά βλέπω
Και όμως ποδολαγνεία μέσα στο αυτοκίνητο έκανε η χριστίνα στο μαρούσι, η χριστίνα για πάλη,έχει ανοιχτεί και νήμα εδώ στα μπουρδέλα,τζάμπα μάτι οι περαστικοί.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Τι σε νοιάζει πότε γράφτηκα?το ίδιο ακριβώς πόστ έχεις γράψει και στο άλλο νήμα,πολύ καλά κανω slk και γράφω μόνο αλήθειες,να σέβονται τα λεφτά που παίρνουν,πρώτη φορά διαβάζω ότι έχω και μουνί,ντούρο τον έχω, είσαι από Θεσσαλονίκη και δεν έχεις γνωρίσει τις Αθηναίες τις καλές,κατέβα Αθήνα να τις γνωρίσεις.
δεν με νοιάζει αλλα καταλαβαινεις ότι είναι  ύποπτο, όσο για τις εμπειρίες μου αστο καλυτερα
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
δεν με νοιάζει αλλα καταλαβαινεις ότι είναι  ύποπτο, όσο για τις εμπειρίες μου αστο καλυτερα
Μέχρι και τις ημέρες που άνοιξα λογαριασμό μέτρησες,τι δεν σε νοιάζει;όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται,εμπειρίες αν έχεις εσύ το ξέρεις,αλλά αν δεν έχεις κατέβει Αθήνα έχεις ελάχιστες.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Όπως έχω ξαναγράψει έχω πάει 6 με επτά φορές σε δύο μήνες. Πολύ καλή και σοβαρή. Καλό σώμα, ωραία κοπέλα,όμορφα ποδαράκια. Πολυ καλή εμπειρία με τα ποδια της αλλά και τα υπόλοιπα.Εγω έχω φάει κόλλημα μαζί της....

Καλησπέρα, μπορείς να μας περιγράψεις παρουσία και υπηρεσίες;
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Μέχρι και τις ημέρες που άνοιξα λογαριασμό μέτρησες,τι δεν σε νοιάζει;όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται,εμπειρίες αν έχεις εσύ το ξέρεις,αλλά αν δεν έχεις κατέβει Αθήνα έχεις ελάχιστες.
άσε μας ρε κλωνε,μιλας ακομα πες μας ποια είσαι και ασε τις πονηριες με αθηνα ,ενα μήνυμά εχεις γραψει πριν 10 μερες οτι σου αρέσει να γλύφεις ποδια και εχεις θάψει 10 επαγγελματίες και μιλας για μένα που ειμαι 20 χρόνια εδω μεσα ,βλακα
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
άσε μας ρε κλωνε,μιλας ακομα πες μας ποια είσαι και ασε τις πονηριες με αθηνα ,ενα μήνυμά εχεις γραψει πριν 10 μερες οτι σου αρέσει να γλύφεις ποδια και εχεις θάψει 10 επαγγελματίες και μιλας για μένα που ειμαι 20 χρόνια εδω μεσα ,βλακα
Είσαι μεγάλος μαλάκας,στείλε μου το mail σου να σου στείλω φωτογραφία τον ντούρο μου να τον γλύψεις, Αθήνα έχει τις καλές,μόνο οι αποτυχημένες έρχονται Θεσσαλονίκη.
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
άσε μας ρε κλωνε,μιλας ακομα πες μας ποια είσαι και ασε τις πονηριες με αθηνα ,ενα μήνυμά εχεις γραψει πριν 10 μερες οτι σου αρέσει να γλύφεις ποδια και εχεις θάψει 10 επαγγελματίες και μιλας για μένα που ειμαι 20 χρόνια εδω μεσα ,βλακα
[/quot
άσε μας ρε κλωνε,μιλας ακομα πες μας ποια είσαι και ασε τις πονηριες με αθηνα ,ενα μήνυμά εχεις γραψει πριν 10 μερες οτι σου αρέσει να γλύφεις ποδια και εχεις θάψει 10 επαγγελματίες και μιλας για μένα που ειμαι 20 χρόνια εδω μεσα ,βλακα
Ρε βλάκα εγώ δουλεύω δεν τον ξύνω Όπως εσύ και θα γράφω όποτε μπορώ και κάνω κέφι,έλα Αθήνα να δεις Αλεξάνδρα και να σε πηδήξει και θα σου φύγουν όλα τα ψυχολογικά,είσαι και φτωχομπινές,πάρε αεροπλάνο και έλα Αθήνα να βρεις σωστή αφέντρα.α ξέχασα όλη την μέρα γράφεις,δεν έχεις άλλη δουλειά,είσαι άεργος όχι άνεργος,κοινώς τεμπελόσκυλο.
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
άσε μας ρε κλωνε,μιλας ακομα πες μας ποια είσαι και ασε τις πονηριες με αθηνα ,ενα μήνυμά εχεις γραψει πριν 10 μερες οτι σου αρέσει να γλύφεις ποδια και εχεις θάψει 10 επαγγελματίες και μιλας για μένα που ειμαι 20 χρόνια εδω μεσα ,βλακα
Κοπρίτης είσαι,για αυτό γράφεις όλη την ημέρα,δουλειά γιόκ
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Είσαι μεγάλος μαλάκας,στείλε μου το mail σου να σου στείλω φωτογραφία τον ντούρο μου να τον γλύψεις, Αθήνα έχει τις καλές,μόνο οι αποτυχημένες έρχονται Θεσσαλονίκη.
έλα πες μας και ποια είναι η καλή να καταλάβουμε ποια είσαι, ασε που σε πήραμε χαμπάρι Όχι μόνο εγω
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Είσαι βλάκας εντελώς,δεν έχετε αφέντρες στην θεσσαλονίκη,μόνο οι αποτυχημένες έρχονται,η κοινή λογική,γιατί να φύγει από Αθήνα μία αφέντρα αν έχει σέσσιον και να ανέβει Θεσσαλονίκη;
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Είσαι βλάκας εντελώς,δεν έχετε αφέντρες στην θεσσαλονίκη,μόνο οι αποτυχημένες έρχονται,η κοινή λογική,γιατί να φύγει από Αθήνα μία αφέντρα αν έχει σέσσιον και να ανέβει Θεσσαλονίκη;
θελεις να μας πεις τωρα οτι η Ερικα που έρχεται συχνά θεσσαλονικη και πιο πριν η Αλεξάνδρα οτι ειναι αποτυχημένες?, αντε ρε ζαβλακι τραβα στην τρύπα σου
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Η Αλεξάνδρα πάει Λονδίνο και όχι Θεσσαλονίκη
σου απαντησε ο φιλος πιο πανω για την Αλεξανδρα,δεν μας ειπες ομως τιποτα για την Ερικα,αποτυχημενη και αυτη μιας που ερχετε πολυ τακτικα θεσσαλονικη?
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Δεν την έχω δει,έχει ακουστεί ότι είναι του σκληρού αυταρχικού και εγώ δεν είμαι λάτρης του.Ούτε μου κάθεται καλά το ότι ανεβαίνει Θεσσαλονίκη.
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Ας μην σου κάθεται,έχει μόνιμη πελατεία στην θεσσαλονίκη η έρικα και της αρέσει και η πόλη μας,αυτός είναι και ο λόγος που μένει πολλές μέρες στην πόλη μας,έχει μείνει μέχρι και 10 μέρες.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056

Ξεκίνησαν και οι εξορμήσεις, πρώτη θα ανέβει η Βαρώνη Αναστασία.
Έχει κανείς εμπειρία από παλαιότερη συνεύρεση;
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
662
Like
1.190
Πόντοι
206
Μακριά απο την Αναστασία.... Εκτός αν σου αρέσουν όσες έχουν θέμα με τη καθαριότητα. Πήγαινε στην Ηλέκτρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom