Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Δεν νομίζω είναι γνήσια Αφέντρα δεν της το ζήτησα για να ξέρω αλλά γαμάει τέλεια και σε παίζει εγκεφαλικά ανάποδο γλύψιμο και μου είχε βάλει τάπα και μου τον έφτυνε και μου έκανε έλεγχο οργασμού καταπληκτικό,είναι γυναικάρα αλλά για σεξ δεν ξέρω
δεν κάνει σέξ η ερίκα στραπάρει τέλεια κάνει τα πάντα στο αυταρχικό με έκανε και έλεγχο οργασμού και μασάζ προστάτη ένα δύωρο γεμάτο καύλα
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
δεν κάνει σέξ η ερίκα στραπάρει τέλεια κάνει τα πάντα στο αυταρχικό με έκανε και έλεγχο οργασμού και μασάζ προστάτη ένα δύωρο γεμάτο καύλα
Μία φορά την είδα καταπληκτική Αφέντρα.
 

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1
γνωριζει καποιος πως ειναι εμφανισιακα η κατερινα λαμπρουκακη?
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Για να σε σώσω... εκτός ότι είναι παντελώς άσχετη περί αυταρχικού, είναι κ χοντρή.Δεν μιλάω για λίγα παραπανισια κιλά, είναι χοντρή 
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Έχοντας πάει στην Αριάδνη κ στην Λαμπρουκακη κ επειδή η Κέλλυ φεύγει,έχει να προτείνει κάποιος του???!!!Να φανταστώ δεν παίζει κάτι άλλο στην πόλη μας??!!Λέω να ξεκινήσω στα στούντιο με αρχή την Βιολέτα εκτός κ αν κάποιος φίλος ξέρει τπτ άλλο,έστω κ σε amateur!!! Βιολέτα θα ξεκινήσω επειδή μου την πρότειναν, εκτός κ αν από στούντιο παίζει καμιά άλλη καλή κ αυστηρή
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Για να σε σώσω... εκτός ότι είναι παντελώς άσχετη περί αυταρχικού, είναι κ χοντρή.Δεν μιλάω για λίγα παραπανισια κιλά, είναι χοντρή 
Στην Θεσσαλονίκη την ξέρουμε αλλά όχι σαν Αφέντρα,έχει πάρει πολλά κιλά και έχει παραμορφωθεί από τις πολλές πλαστικές,ήταν πολύ καλύτερη χωρίς τις πλαστικές.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Στην Θεσσαλονίκη την ξέρουμε αλλά όχι σαν Αφέντρα,έχει πάρει πολλά κιλά και έχει παραμορφωθεί από τις πολλές πλαστικές,ήταν πολύ καλύτερη χωρίς τις πλαστικές.
τι αφεντρα δηλαδη να ειναι οταν γραφει στην αγγελια της ¨/Περίεργες φαντασιώσεις  δεν είναι στα προγράμματα που κάνω. Περίεργοι μακριά / δηλαδη επιλεκτικη αφεντρα για να οικονομαει ,μονο ποδολαγνεια και στραπον ,αυτα δηλαδη δεν ειναι περιεργα ε?
 

Footsie78

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα στην υπέροχη και πλήρως διαβασμένη ομάδα. Είμαι καινούριο μέλος και έπεσα σε αυτήν την αγγελία. Μίλησα μαζί τους και δε μου γέμισαν το μάτι (ή το αυτί καλύτερα). Τις έχει δοκιμάσει κανένας;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Καλημέρα στην υπέροχη και πλήρως διαβασμένη ομάδα. Είμαι καινούριο μέλος και έπεσα σε αυτήν την αγγελία. Μίλησα μαζί τους και δε μου γέμισαν το μάτι (ή το αυτί καλύτερα). Τις έχει δοκιμάσει κανένας;

Δεν έχω μεγάλη εμπειρία αλλά ποδολαγνεία και ανταλλαγή ρόλων στο αυτοκίνητο πρώτη φορά βλέπω
 

Footsie78

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ναι, κάπως έτσι τις έκοψα... όλα τα κάνουμε και άντε να τελειώνουμε
 

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1
μου φαινονται λιγο χοντρα στην 2η φωτο
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Έχει κανείς προσωπική εμπειρία με την Ηλέκτρα Γαλανού? Σκέφτομαι να της κάνω μια επίσκεψη μιας κ η λαμπρουκακη είναι αντισεξουαλικη και άσχετη και η Αριάδνη πολύ ερωτική κ αισθησιακή για τα γούστα μου (μου αρέσουν τα πιο σκληρά και αυστηρά),η Κέλλυ μας άφησε, οπότε μόνο η Γαλανού που δεν έχω πάει ίσως το κατέχει!!! Επίσης μήπως ξέρετε αν "καυτή σαρανταρα"που είναι call girl κάνει κ αυταρχικό και αν το κατέχει?
 

pt77

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
Έχει κανείς προσωπική εμπειρία με την Ηλέκτρα Γαλανού? Σκέφτομαι να της κάνω μια επίσκεψη μιας κ η λαμπρουκακη είναι αντισεξουαλικη και άσχετη και η Αριάδνη πολύ ερωτική κ αισθησιακή για τα γούστα μου (μου αρέσουν τα πιο σκληρά και αυστηρά),η Κέλλυ μας άφησε, οπότε μόνο η Γαλανού που δεν έχω πάει ίσως το κατέχει!!! Επίσης μήπως ξέρετε αν "καυτή σαρανταρα"που είναι call girl κάνει κ αυταρχικό και αν το κατέχει?
Ηλεκτρα Γαλανου. Αψογη επαγγελματιας, κατεχει αριστα το αντικειμενο, με μεγαλη εμπειρια και με δικο της χωρο. Προσωπικα εχω μεινει απολυτα ικανοποιημενος. Επειδη βλεπω που αναφερεις οτι σου αρεσουν τα πιο σκληρα και αυστηρα, θεωρω οτι η Ηλεκτρα θα σε καλυψει απολυτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zois91

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Παληκάρια επειδή πολλοί ρωτάτε σε pm...η Λαμπρουκακη είναι χοντρή κ δεν υπερβάλλω και παντελώς μα παντελώς άσχετη.Η Αριάδνη είναι αρκετά ερωτική κ αισθησιακή αφεντρα κ δεν συστήνεται για σκληρά, είναι περισσότερο εγκεφαλική
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Ηλεκτρα Γαλανου. Αψογη επαγγελματιας, κατεχει αριστα το αντικειμενο, με μεγαλη εμπειρια και με δικο της χωρο. Προσωπικα εχω μεινει απολυτα ικανοποιημενος. Επειδη βλεπω που αναφερεις οτι σου αρεσουν τα πιο σκληρα και αυστηρα, θεωρω οτι η Ηλεκτρα θα σε καλυψει απολυτα.

Επιβεβαιώνω για Γαλανού. Πολύ καλό άτομο και άψογη επαγγελματίας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom