Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Η άποψη μου ως υποτακτικός, ότι δεν χρειάζεται μία αφέντρα να σου έχει γυμνό. Βλέπω εδώ συνομιλίες από κάτι αγάμητους που λένε αα δεν πάω σε εκείνη γιατί δεν δίνει μουνί. Αν θέλεις μουνί πήγαινε σε πουτάνα τη θέλεις την αφέντρα; Τα λέω χύμα και απότομα αλλά πολλές φορές διαβάζοντας απόψεις από κάποιους εκνευρίζομαι. Το στραπόν οκ, είναι στην αρεσκεία της κάθε γυναίκας αν θα το δώσει ή όχι. Αλλά όταν πας σε αφέντρα ξέρεις ότι θα την λατρέψεις και όχι ότι θα σου κάνει γυμνό το θεωρώ κουταμάρα.
Δεν το έκρινα σαν θετικό ή αρνητικό απλά σου απάντησα. Προσωπικά προτιμώ το γυμνό στο σέσσιον με facesitting κτλ. Γούστα είναι αυτά δεν χρειάζεται να εκνευρίζεσαι. Για ποδολαγνεία έχω διαβάσει και εγώ πολύ καλά σχόλια για την Αριάδνη
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Δεν το έκρινα σαν θετικό ή αρνητικό απλά σου απάντησα. Προσωπικά προτιμώ το γυμνό στο σέσσιον με facesitting κτλ. Γούστα είναι αυτά δεν χρειάζεται να εκνευρίζεσαι. Για ποδολαγνεία έχω διαβάσει και εγώ πολύ καλά σχόλια για την Αριάδνη
Face sitting νομίζω ότι κάνει γενικά. Η προτίμηση είναι διαφορετική σε σχέση με αυτό που σκέφτεται ο καθένας. Λογικός άνθρωπος φαίνεσαι. Και σε ρωτάω, εσύ προτιμάς το γυμνό session που είναι σεβαστό από πολλές. Αλλά ξέρεις ότι δεν πας εκεί για να γαμήσεις αλλά για να υποταχθείς και τα λοιπά. Οι άλλοι που ξενερώνουν επειδή δεν κάνουν γλυφομούνι σε αφέντρα δεν σε εκνευρίζουν;
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Face sitting νομίζω ότι κάνει γενικά. Η προτίμηση είναι διαφορετική σε σχέση με αυτό που σκέφτεται ο καθένας. Λογικό αυτό φαίνεσαι. Και σε ρωτάω, εσύ προτιμάς το γυμνό session που είναι σεβαστό από πολλές. Αλλά ξέρεις ότι δεν πας εκεί για να γαμήσεις αλλά για να υποταχθείς και τα λοιπά. Οι άλλοι που ξενερώνουν επειδή δεν κάνουν γλυφομούνι σε αφέντρα δεν σε εκνευρίζουν;
Γιατι να με εκνευρίσουν; Ο καθενας πάει για να ικανοποιήσει κάποια φετιχ του. Το γλυφομούνι για μένα θεωρείται απόλυτα φυσιολογικό να το ζητάει κάποιος. Δεν κρίνω ούτε την αφέντρα που δεν το κάνει ούτε τον πελάτη που το ζητάει. Ο καθένας επισκέπτεται την κοπέλα που ικανοποιεί τα γούστα του. Αν κάποιος έχει φετίχ με τα πόδια και η Αριάδνη είναι πολύ καλή στη ποδολαγνεία, πιθανόν να μην τον ενδιαφέρει κάτι άλλο και να μένει απόλυτα ικανοποιημένος με αυτό.
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Γιατι να με εκνευρίσουν; Ο καθενας πάει για να ικανοποιήσει κάποια φετιχ του. Το γλυφομούνι για μένα θεωρείται απόλυτα φυσιολογικό να το ζητάει κάποιος. Δεν κρίνω ούτε την αφέντρα που δεν το κάνει ούτε τον πελάτη που το ζητάει. Ο καθένας επισκέπτεται την κοπέλα που ικανοποιεί τα γούστα του. Αν κάποιος έχει φετίχ με τα πόδια και η Αριάδνη είναι πολύ καλή στη ποδολαγνεία, πιθανόν να μην τον ενδιαφέρει κάτι άλλο.
Δεν ξέρω εγώ το έχω κάπως στο μυαλό μου αλλιώς. Ότι ο σκλάβος είναι κάτω από τα πόδια κάνει τις δουλειές του σπιτιού κτλ. Έχει βέβαια στο εξωτερικό αφέντρες με μόνιμους σκλάβους που δίνουν σεξ αλλά κάνουν και με άλλους. Πάντως φίλε είναι δυνατή και καλή. Εγώ θα ξανά πάω κατά πάσα πιθανότητα την επόμενη εβδομάδα και την συστήνω ανεπιφύλακτα σε όποιον γουστάρει να γλύφει πόδια.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Δεν ξέρω εγώ το έχω κάπως στο μυαλό μου αλλιώς. Ότι ο σκλάβος είναι κάτω από τα πόδια κάνει τις δουλειές του σπιτιού κτλ. Έχει βέβαια στο εξωτερικό αφέντρες με μόνιμους σκλάβους που δίνουν σεξ αλλά κάνουν και με άλλους. Πάντως φίλε είναι δυνατή και καλή. Εγώ θα ξανά πάω κατά πάσα πιθανότητα την επόμενη εβδομάδα και την συστήνω ανεπιφύλακτα σε όποιον γουστάρει να γλύφει πόδια.
Αυτό. Ο καθένας το έχει αλλιώς στο μυαλό του και με μια γρήγορη ματιά στα θρεντ του φόρουμ εύκολα το διαπιστώνεις. Η ποδολαγνεία δεν είναι από τα κύρια φετίχ μου, αλλά ναι, για όποιον έχει αυτό το φετίχ, από όσα λες και από όσα έχουν γραφεί μάλλον αξίζει να τη δοκιμάσει κάποιος.
 

Kotsobola

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
H Sandra που ηρθε τι λεει? καλη?
Εγω έκανα σεσσιον χθες μαζι της στην Θεσσαλονίκη σε ένα πεντακάθαρο διαμέρισμα!
Αυτό π εχω να πω είναι ότι ένιωσα όμορφα,ασφάλεις και μου έκανε τόσο εντύπωση το ποσό άνθρωπος είναι κ πόσο καθαρή ψυχή έχει!!!
Δεν είναι με την ώρα στο χέρι κ αν την πεις το τι θες θα στο δώσει με το παραπάνω!!!!
Λάτρευα κ.Σαντρα...
 

Συνημμένα

  • AirBrush_20240115021257-01.jpeg
    AirBrush_20240115021257-01.jpeg
    335,6 KB · Εμφανίσεις: 62

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
την Αριαδνη την γνωριζω πανω απο 10 χρονια ,τοτε που ξεκινησε τα πρωτα της βηματα,προωθει την ποδολαγνεια ομως πιστεψτε με κανει πολλα πολλα περισσότερα ακομα και μερικα εξτρτεμε που κανουν πολυ γιγες αφεντρες ,ομως πραγματι δεν ξερω αν τα κανει σε πελατες τακτικους μονο γιατι εχω ακουσει πραγματι οτι καποια τα αποριπτει τα οποια ομως εχουμε κανει μαζι.Για στραπον δεν μιλαω διοτι ειναι απο τα λιγα που ποτε δεν ζητησα απο καμια.Κατανοητο οτι δεν θα αναφερω τι κανει και τι οχι,αυτη εξαλλου αποφασίζει ομως θα προτεινα μετα απο 2-3 επισκεψεις να της πειτε τι αλλο σας ενδιαφερει ,ειμαι βεβαιος οτι τα περισσοτερα δεν θα τα αποριψει ,κατα τα αλλα ειναι πιστευω κορυφαια επιλογη για την θεσσαλονικη ,οικονομικη γιατι μερικες που δεν εχουν καν εμπειρια ζητανε την μανα και τον πατερα,νεα,ομορφη και κορμαρα ,τωρα για οσους αναρωτιουνται γιατι δεν ειναι τοσο προβεβλημενη θα σας πω μονο το εξης, ,ειδατε πολλες αγγελιες της?σχεδον πουθενα
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Στην παροχή υπηρεσιών η καλύτερη διαφήμιση είναι οι ευχαριστημένοι πελάτες και απ'ότι βλέπω η Αριάδνη έχει αρκετούς
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
134
Like
102
Πόντοι
1
Η Αφεντρα Αριαδνη σε τελειωνει με τα ποδια της;
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
την Αριαδνη την γνωριζω πανω απο 10 χρονια ,τοτε που ξεκινησε τα πρωτα της βηματα,προωθει την ποδολαγνεια ομως πιστεψτε με κανει πολλα πολλα περισσότερα ακομα και μερικα εξτρτεμε που κανουν πολυ γιγες αφεντρες ,ομως πραγματι δεν ξερω αν τα κανει σε πελατες τακτικους μονο γιατι εχω ακουσει πραγματι οτι καποια τα αποριπτει τα οποια ομως εχουμε κανει μαζι.Για στραπον δεν μιλαω διοτι ειναι απο τα λιγα που ποτε δεν ζητησα απο καμια.Κατανοητο οτι δεν θα αναφερω τι κανει και τι οχι,αυτη εξαλλου αποφασίζει ομως θα προτεινα μετα απο 2-3 επισκεψεις να της πειτε τι αλλο σας ενδιαφερει ,ειμαι βεβαιος οτι τα περισσοτερα δεν θα τα αποριψει ,κατα τα αλλα ειναι πιστευω κορυφαια επιλογη για την θεσσαλονικη ,οικονομικη γιατι μερικες που δεν εχουν καν εμπειρια ζητανε την μανα και τον πατερα,νεα,ομορφη και κορμαρα ,τωρα για οσους αναρωτιουνται γιατι δεν ειναι τοσο προβεβλημενη θα σας πω μονο το εξης, ,ειδατε πολλες αγγελιες της?σχεδον πουθενα
Πόσο δίκιο μόνο σε ένα μήνυμα!!!!!!!!!
 

tod92

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Η άλλη η κοπέλα που έχει μαζί; Αυτη με ενδιαφέρει περισσότερο
Δικίμασα μια φορά και ήταν απογοήτευση. Η μια μάλιστα ήταν μαστουρομένη. Στάμπα τα 150 που έδωσα.
αυτο που ειπε η αλλη ειναι ακομα χειρότερη και γω εσκασα 150 και ηταν φουλ στην μαστουρα κοκκαλο!μακρια!
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
340
Like
574
Πόντοι
81
Είμαι η Άρια 25 ετών. Αν σου αρέσουν τα πατουςάκια και να υπακούς και είσαι από Θεσσαλονίκη τότε μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου μέσω mail: aria000836@gmail.com . Για διευκρινίσεις και περισσότερα πράγματα θα γίνουν από το μειλ.


Ξερεις κανεις κατι ;
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
70
Like
190
Πόντοι
0
Είμαι η Άρια 25 ετών. Αν σου αρέσουν τα πατουςάκια και να υπακούς και είσαι από Θεσσαλονίκη τότε μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου μέσω mail: aria000836@gmail.com . Για διευκρινίσεις και περισσότερα πράγματα θα γίνουν από το μειλ.


Ξερεις κανεις κατι ;
Της έστειλα μήνυμα και μου απάντησε:
1) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και τα πατουσάκια μου 50€
2) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και ποδοπάτημα 60€
3) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και ποδοπάτημα με γόβα 70€
4) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και footjob 100€
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Της έστειλα μήνυμα και μου απάντησε:
1) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και τα πατουσάκια μου 50€
2) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και ποδοπάτημα 60€
3) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και ποδοπάτημα με γόβα 70€

4) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και footjob 100€

Με γόβα είναι πιο δύσκολο το ποδοπάτημα και είναι +10;;;;;
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
340
Like
574
Πόντοι
81
Πηγε κανεις να μας πει εντυπώσεις μην φαμε κανενα ΗΤΑ!!!
 

jeerybelly

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2023
Μηνύματα
63
Like
117
Πόντοι
0
Της έστειλα μήνυμα και μου απάντησε:
1) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και τα πατουσάκια μου 50€
2) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και ποδοπάτημα 60€
3) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και ποδοπάτημα με γόβα 70€
4) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και footjob 100€
τι γίνετε με αυτην ρε παιδια; Απαντάει σε κανέναν λέει τίποτα γενικά;
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
70
Like
190
Πόντοι
0

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Πηγε κανεις να μας πει εντυπώσεις μην φαμε κανενα ΗΤΑ!!!
Είχα μιλήσει εγώ μαζί της λίγο πριν μπω εδώ και πάρω κάποια άποψη για αφέντρα. Είχαμε μιλήσει μέσω μέιλ και είχαμε κλείσει για ραντεβού σε ξενοδοχείο διότι δεν έχει χώρο, οπότε βάλτε συν 30 μαζί με τις τιμές. Τελευταία στιγμή μου στέλνει μήνυμα πως της ήρθε περίοδος. Την εκραξα και από τότε δεν μιλήσαμε ξανά. Εντάξει είπαμε σε όλους κάτι μπορεί να συμβεί αλλά όταν έχεις περίοδο το υποψιάζεσαι και δεν κλείνεις ραντεβού. Δεν έχω γνωρίσει γυναίκα που να μην ξέρει ότι θα έχει περίοδο τουλάχιστον μία μέρα πριν. Τέλος πάντων, αν κάποιος έχει όντως εμπειρία ας την εκφράσει. Ίσως κάνω λάθος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom